اطلاعاتی در مورد شرکت زیمنس

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 10/فروردین/1401

 

COMPANY SIEMENS

زیمنس کمپانی المانی  اولین مرحله در یک حیاط خلوت خانه ای در برلین شروع به کار کرده است و اکنون از شرکت های جهانی در عرصه تکنولوژی الکترونیکی در زمینه های مختلف میباشد . زیمنس مادر اقتصادی و نواوری کشور المان میباشد و در اروپا نقش اساسی و در جهان دارای پله خاص اقتصادی میباشد . زیمنس کمپانی قدرتمند صنعتی المان در برلین میباشد که در اقتصاد این کشور نقش اصلی را تا این لحظه ایفا کرده است . زیمنس یک نیروگاه و یک موسسه و یک شرکت و کمپانی بزرگ جهانی میباشد که در زمینه برق رسانی و تکنولوژی پزشکی و اتوماسیون و دیجیتال سازی تمرکز دارد که فناوری های تولیدی خود در زمینه مثلا لوازم خانگی کم مصرف و مقاوم و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد همچنین در سطح جهان عمل میکند که در زمینه زیر ساخت های صنعتی و نواواری و پیش رو عمل میکند و همیشه سکان را در دست دارد . شرکت زیمنس متمرکز بر زیر ساخت صنعتی و راه سازی و تکنولوژی ارتباطی و بهداشتی و حمل و نقل و ساختمان ها و شبکه های ارتباطی هوشمند و ترکیب دنیای واقعی و دیجیتال تا دنیای میلیاردها ادم و انسان در سراسر جهان را متحول کند . اولین چکش و اولین استارت شرکت زیمنس در سال 1847 رقم خورد که 175 سال قبل میباشد و از یک کارگاه کوچک به این کمپانی عظیم تبدیل شده است . مثلا در دبی که عمر زیادی در عرصه ساختمان سازی و کشور مدرن ندارد بیش از 4 دهه میباشد کمپانی زیمنس در سراسر جهان مشغول ایده ها و تبدیل کردن این کشور به قطب زیبایی و نواوری و قطب تجاری جهانی میباشد که در بر اب های خلیج فارس واقع میباشد . در دبی کارخانه AG از دستاورد صنایع لوازم خانگی مدرن میباشد که زیر مجموعه کمپانی بزرگ زیمنس میباشد و در خدمت بزرگان دبی قرار دارد . شرکت زیمنس دارای 377000 پرسنل و نیروی کار میباشد که در سراسر جهان خدمات تولیدی و نواوری و صنعتی در هر زمینه تکنولوژی عمل میکند . شرکت زیمنس دارای قوانینی مختص به خود میباشد و از هیئتی 20  نفره تشکیل میشود برای ارایه نواوری و خدمات جدید و تولیدات و خط تولید که نیمی از این 20 نفر را سهام داران میتوانند انتخاب نمایند تا نمایندگان سهام داران در قسمت مدیریت حضور داشته باشند و از تصمیم گیری کلی با نظریات همه خط تولید به راه بیاندازند . 

لباسشویی زیمنس 

درباره کومپانی زیمنس المان

 

زیمنس  شرکت دولتی کشور المان میباشد که صدر اعظم المان و بزرگان المانی از ان دیدن و بازدید میکنند که در سطح جهانی بسیار نواور و قدرتمند در هر زمینه زیرساختی تکنولوژی و نواوری و لوازم خانگی و پزشکی و تغییرات اب و هوایی و و تحرکات راه اهن و جاده ها و تحولات اب و هوایی کره زمین و انرژی و . . . مشارکت دارد . در تمام خانه های شما یک زیر مجموعه یا خود کالای زیمنس دارید که مثلا در خانه ما ماشین لباسشویی زیمنس و ظرفشویی زیمنس داریم که محصولات AG  از زیر مجموعه کمپانی زیمنس میباشد و در زمینه لوازم خانگی متویاتی را عرض خوانندگان میکنیم . زیمنس در عرصه لوازم خانگی عمل میکند که هر روز نواوری و پیشرفت و طراحی زیبا به محصولات میدهد تا بازار جهانی را در حیطه داشته باشد. مصرف انرژی بسیار کم و بهینه شده در هر محصول به کار میبرد و در کشور عزیزمان ایران محصولاتی نظیر ظرفشویی و لباسشویی و یخچال و تلویزیون یافت میشود . تلگراف از اختراعات شرکت زیمنس میباشد و اکنون با موبایل هوشمند امروزی در سراسر جهان در دسترس میباشد و در زیر ساخت تلفن کمپانی زیمنس عمل کرده است و مخابرات پیام های شما در مناطق دور دست به اجرا گذاشته است . 

لوازم خانگی زیمنس با محوریتی مدرن ساخت میشوند که یخچال فریزر ساید بای ساید زیمنس دارای مقاومت و کارایی و خدمات بسیار بالایی میباشد ه از قیمت خرید گرانی نیز میتواند در دسترس قرار بگیرد . دلیل این گرانی قیمت چیست ؟ زیمنس کمپانی گران قیمت المانی میباشد که محصولات خود را همیشه با درجه کیفیتی بالا تولید میکند تا در زمینه تحول محصولات خود بالاترین کیفیت داشته  باشد . محصولات لوازم خانگی در لباسشویی نیز همان کیفیت را دارد و دارای قیمت گرانی به نسبت مارک های دیگر میباشد اما در کارایی و در تمیزی و در از بین بردن لک و در تولید صدا برای محیط و لرزش کم و نویز بسیار پایین عمل میکند که باکسی سایلنت و ثابت میباشد که بارگیری میدهید و بار تمیز را تحویل میگیرید . ماشین لباسشویی زیمنس کم صدا و کم لرزش عمل میکند که از موتور اینورتر خطی بهره میبرد و همچنین دارای کشوی بارگیری مواد شوینده میباشد که میزان بارگیری مواد شوینده را در مدل های مختلف دارد که میتواند برای یک مرحله شستن لباس دریافت مواد شوینده نماید و همچنین برای دفعات بیشتر میتوانید بارگیری مواد شوینده بدهید . همچنین در ماشین ظرفشویی این فناوری تعبیه شده است که فقط ظروف را بارگیری میدهید تا معادل چرخه شستن به اجرا گذاشته شود .

 

موتور 

لوازم خانگی زیمنس و لوازم برقی و دیجیتالی و سیستم صنعتی و کارخانه ها و دینام ها و هر محصول الکترونیکی که دارای موتور میباشد از موتور هایی قدرتمند بهره میبرد که دارای 150 سال تجربه و خط تولید میباشد و در لوازم خانگی که فوکوس و تمرکز ما بر این موضوع میباشد نواوری خلاقانه ای داده است . موتور های اینورتر بدون صدا و بدون لرزش وکم مصرف عمل میکنند که پیستونی میباشند و از قطعات کمی برخوردار میباشد در نتیجه کم ترین قطعات کار میکند و مصرف انرژی کمی دارد . موتور های الکترونیکی SIMOTICS دارای راندمان بالایی میباشند کمپانی زیمنس مدیریت و نواوری به عمل میاورند . همچنین موتورهای ولتاژ بالا و موتورهای کشتی از تولیدات کمپانی زیمنس میباشد که در سراسر جهان عرضه میگردد و از کارشناسان زبده ای برخوردار میباشد که در زمینه نیاز به هر پروژه بزرگی از جلسه هیئات مدیره 20 نفره بیرون میاید و میتواند برترین نواوری و برترین  موتور را تولید نماید تا در بیش از 20 سال یا بیشتر تولید موتور را تامین نماید که بسیار پروژه حساسی میباشد مثلا کشتی در وسط اقیانوس میباشد با موتور قدرتمند خود میتواند فیزیک بزرگ کشتی را به ساحل برساند . 

یخچال زیمنس

خرید لباسشویی 9 کیلو مارک زیمنس المان

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL