همه مدل های جاروبرقی بوش

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 7/خرداد/1401

 جاروبرقی های بوش 

بوش شرکت المانی با سابقه کاری بیش از یک قرن سابقه کاری در سال 1886 میلادی 15 نوامبر تاسیس شده است . در زمینه لوازم خانگی پیشرفت های چشم گیر و اختراعات بسیاری داشته است . جاروبرقی یکی از محصولات بوش میباشد که با موتورهای قوی و فناوری فیلتر بهداشتی و ابزارهای کاری مختلفی مجهز میباشد . سابقه و تجربه  و نواوریهای محصولات بوش در بازارهای جهانی و صحن بین المللی یکی از برندهای اصلی لوازم خانگی میباشد که به بشریت خدمت کرده است . به چند مدل از جاروبرقی های بوش میپردازیم تا اطلاعات و اشنایی بیشتری داشته باشید و برای خرید جاروبرقی به مدل های بوش مراجعه نمایید .

جارو برقی های بوش المان سری 8 کیسه ای

 

جاروبرقی بوش مدل BGL8GOLD مشکی طلایی 

تمیز کاری وظیفه اصلی جاروبرقی میباشد و میتواند کف خانه و محیط را کاملا تمیز نماید که جاروبرقی بوش المان مدل BGL8GOLD  مشکی طلایی با موتوری بسیار قوی و دارای 10 سال ضمانت میتواند خدمات جارو زدن را بدهد . جاروبرقی بوش BGL8GOLD با قدرت 2200 وات با موتور سوپر سایلنت کارایی بدون صدا را میدهد . جاروبرقی بوش المان مشکی طلایی BGL8GOLD سری 8 با فناوری QUTTRO POWER  مجهز میباشد برای عملکرد بهتر و مصرف انرژی کمتر . شعاع کاری 10 متر و 15 متر کابل میتواند محیط را سریع تر جارو بزند همچنین دارای وزنی 5.5 کیلوگرم میباشد که با چرخ های زیرین به اسانی میتوانید جابجا نمایید . فناوری و سیستم POWER PROTECT  باعث میشود تا در مدت زمان بیشتری حتی کیسه پر باشد خدمات جارو زدن را بدهد . جاروبرقی بوش BGL8GOLD سری 8 مشکی طلایی با فیلتر HEPA  مجهز میباشد یعنی میتواند به صورت کاملا بهداشتی خدمات جارو زدن را بدهد .

 

جاروبرقی بوش BGL82294 سری 8 2200W 

جاروبرقی بوش المان سری 8 مدل BGL82294 رنگ دودی با فیلتر HEPA  مجهز میباشد که تمیز کاری محیط را به صورت کاملا بهداشتی میدهد همچنین در انتشار مجدد گرد و غبار ریز CLASS A  مانع از انتشار میگردد . موتور سوپر سایلنت و کم مصرف در جاروبرقی استفاده میشود که با فناوری QUATTRO POWER  مجهز میباشد . سیستم POWER PROTECT  کمک میکند تا در مدت زمان بیشتری با جاروبرقی بوش سری 8 مدل BGL82294 کار کند و در صورت پر شدن کیسه با همان میزان مکش را بدهد و فشرده زباله ها را ذخیره نماید . ابزار کاری شامل نازل کف اصلی و دهنه باریک و همچنین نازل کف توربو کمک میکند تا به هر بافت نفوذ نماید و تمیز کاری با کیفیت بالاتری بدهد . طول لوله 1.5 متر و طول کابل 15 متر میباشد که در شعاع 12 متری میتواند محیط بزرگ شما را تمیز نماید . خرید جاروبرقی بوش سری 8 مدل BGL82294 المان رنگ دودی از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا انجام دهید .

 

جاروبرقی بوش سری 8 مدل BGL82030 نارنجی 

جاروبرقی بوش BGL82030 نارنجی سری 8 با قدرت 1700 وات میتواند محیط را کاملا بهداشتی جارو نماید زیرا با فیلتر چند لایه HEPA  مجهز میباشد . فیلتر HEPA  کمک میکند تا هر ذرات گرد و غبار گرفته شود همچنین هر بو و مواد حساسیت زا ا میگیرد و مانع از انتشار میشود . فیلتر HEPA  قادر است 99.99 درصد مواد الاینده و باکتری ها را بگیرد که در نتیجه هر فرد دارای الرژی میتواند  با جاروبرقی کار کند . موتوری قوی سوپر سایلنت در جاروبرقی استفاده میشود با قدرت 1700W  میتواند ذرات ریز گرد و غبار را جمع اوری نماید . جاروبرقی کیسه ای بوش المان BGL82030  با فناوری و سیستم PowerProtect  مجهز میباشد که میتواند در ظرفیت اصلی کیسه بارگیری بیشتری بدهد و کارایی موتور سوپر سایلنت را در مدت زمان بیشتری بدهد . سیستم QUATRO POWER مصرف بهینه شده انرژی را میدهد و عملکرد تمیز کاری با کیفیت بالا را میدهد . کلاس گرفتن ذرات ریز در فیلتر HEPA  درجه A  میباشد . وزن 5.5 کیلوگرمی و چرخ های زیرین کمک میکند تا اسان تر جابجا شود و تمیز کاری بدهید همچنین دارای کیسه 5.01 لیتری میباشد . شعاع کاری 15 متر و دارای 12 متر کابل میباشد و در زیر بدنه جاروبرقی 4 چرخ استفاده میشود تا فاصله ما بین جارو برقی و کف را ایجاد نماید و در حفاظت کف خانه و جارو برقی ایمنی را به وجود بیاورد .

جارو برقی بوش المان سری 8 رنگ نارنجی کیسه ای

 

جاروبرقی کیسه ای بوش BGL81800 سری 8

جاروبرقی بوش سری 8 مدل BGL81800 دودی کیسه ای دارای فیلتر HEPA Hygienic Filter میباشد که در گرفتن ذرات ریز گرد و غبار دارای کلاس CLASS A  میباشد . فیلتر کمک میکند تا به صورت کاملا بهداشتی عمل کند تا 99.99 درصد ناخالصی را حذف میکند پس هر فرد حساس و دارای الرژِی میتواند با جاروبرقی کار کند . موتور قوی با فناوری سوپر سایلنت و مصرف انرژی کم QUATTRO POWER  مجهز میباشد که دارای 10 سال ضمانت شرکت المانی بوش میباشد . فناوری برتر POWER PROTECT کمک میکند تا در مدت زمان بیشتری و بارگیری بیشتری در کیسه زباله عمل کند که کیسه دارای 5 لیتر بارگیری میباشد . جنس بدنه جاروبرقی بوش المان BGL81800 سری 8 رنگ دودی پلاستیک نشکن میباشد و در زیر بدنه تعداد 4 چرخ تعبیه شده است تا بدنه جارو برقی سالم بماند و کف های پارکت و فرش ها و موکت ها در سلامت جاروبرقی را در خود نگه دارد .

 

جاروبرقی بوش رنگ مشکی BGLS482200 سری 4 قدرت 2200 وات 

جاروبرقی بوش BGLS482200  سری 4 رنگ دودی 2200W  با موتوری قدرتمند و کم مصرف مجهز میباشد که از فناوری سوپر سایلنت بهره میبرد . فناوری POWER PROTECT  کمک میکند تا جارو برقی مصرف برق کمتری داشته باشد و در مدت زمان بیشتری کارایی بدهد همچنین در بارگیری کیسه به صورتی فشرده عمل کند . فیلتر کاملا بهداشتی و کاملا قوی با چند لایه در جاروبرقی استفاده میشود و میتواند 99.9 درصد هر ناخالصی را بگیرد و ذرات ریز را حذف نماید که فیلتر HEPA HYGIENIC FILTER این خدمات را میدهد و قابل تمیز کردن میباشد . برس توربو جزئ نازل کف میباشد و میتواند به صورتی کامل هر ذرات را از هر بافت کف ها جارو بزند و محیط یکدست تمیز را بدهد . ابزار تمیز کاری در دسترس میباشد و میتوانید هر قسمت را با پارو مخصوص جارو بزنید . جاروبرقی بوش المان سری 4 مدل  BGLS482200 با قدرت 2200 در فروشگاه اینترنتی ساوان کالا موجو میباشد و میتوانید خرید انجام دهید که درب منزل تحویل میگیرید . 

 

جاروبرقی بوش BGLS42230 سری 4 2200W 

 جارو برقی بوش المان سری 4 دودی مدل BGLS42230 دارای فیلتر قوی و چند لایه HEPA  میباشد که میتواند میزان گرد گیری و حذف ذرات را تا 99.9 درصد انجام دهد و از کیفیت برتری در زمینه کارکرد بهداشتی بدهد . موتور قوی و بدون صدا با فناوری سوپر سایلنت مجهز میباشد که دارای مصرف برق کمی میباشد . قدرت مکش و زمان کارکرد را در مدت زمان بیشتری میدهد که میتواند در بارگیری کیسه زباله به صورتی فشرده شده عمل کند . 4 چرخ برای جابجایی و حفظ سلامت بدنه و کف خانه ها تعبیه شده است همچنین دارای شعاع کاری 10 متر و 7 متر کابل میباشد . 

 

جاروبرقی اب و خاک بوش BWD421PRO سری 4 قدرت 2100 وات 

هر کف خیس و خشک را میتوانید با جاروبرقی اب و خاک بوش BWD421PRO سری 4 سفید سری 4 جارو بزنید و محیط را تمیز نمایید . قهوه که بر روی کف میرید و یا لکی بر روی قالی مینشیند و کف تمیزی میکنید با جارو برقی و دهنه و نازل مخصوص میتوانید اب ریخته شده را جمع اوری نمایید و هر کف بر روی گلیم فرش را جارو بزنید . دهنه مخصوص اب و دهنه مخصوص کف و دهنه و نازل کف استاندارد در دسترس میباشد تا هر کف سخت و ناهموار دارای خیسی را جارو بزنید . لوازم جانبی PRO PERFORM  به همراه جاروبرقی 3 کاره اب و خاک بوش سری 4 مدل BWD421PRO با قدرت 2100 وات در دسترس میباشد . برس توربو کمک میکند تا به بافت ها نفوذ کند و هر ذرات ریز را بیرون بکشد و در وکیوم جاروبرقی قرار بگیرد و محیط کاملا تمیز شود . برس پارکت کمک میکند تا با ملایمت بیشتری جارو بزنید . جاروبرقی اب و خاک بوش BWD421PRO سری 4 دارای مخزنی 5 لیتری میباشد و با موتوری سوپر سایلنت مجهز میباشد . دسته تلسکوپی و شعاع کاری 360 درجه ای میتواند بهره کامل و مدت زمان کمتری خدمات را بدهد . فیلتر  HEPA HYGIENIC FILTER   تا 99.99 درصد ناخالصی تولیدی از کارکرد را حذف میکند و باعث میشود به صورت کاملا بهداشتی محیط را تمیز نمایید . هر فرد دارای حساسیت میتواند با جاروبرقی بوش المان سری 4 مدل BWD421PRO کار کند زیرا از فیلتر چند لایه HEPA  استفاده میکند . 12 متر کابل و 9.2 متر شعاع کاری میتواند سریع تر کارایی را بدهد .

مدل های جاروبرقی بوش

لیست قیمت جاروبرقی

 

جارو برقی اب و خاک بوش سری 4 رنگ سفید

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL