انواع کولر گازی گری موجود در بازار

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 29/بهمن/1400

کولر گازی گری 

با رسیدن فصل گرما و احساس گرم شدن هوا,به نوعی می توان گفت که انسان در فکر راهی برای خنک کردن هوای اطراف خود می افتد. امروزه و در عصر تکنولوژی یکی از راه کارهای موجود , خرید کولر گازی می تواند باشد که به سرعت و به راحتی می تواند هوای گرم را به هوایی خنک تبدیل کند و از داشتن هوایی ملایم و خنک بهره مند شد. البته شایان ذکر است که بسیاری از کولر گازی های موجود در بازار قابلیت تولید هوای گرم را نیز دارند و در فصل سرما نیز می توانند هوایی گرم را تولید نمایند. یکی از مشکلاتی که در هنگام خرید خریدار با ان مواجه می باشد فراوانی برند و مدل های زیاد در بازار می باشد که گاهی باعث سردرگمی خریدار می شود. یکی از برند های معروف و بسیار عالی کولر گازی در جهان,کولر گازی گری می باشد که دارای تنوع بسیار در مدل و مناسب برای انواع آب و هوای تهیه شده اند. اما این تنوع بالا در هنگام خرید نیز می تواند خریدار را دچار شک و تردید در انتخاب مدل مناسب برای منطقه آب و هوایی کرده که در این مقاله ما سعی می کنیم با بررسی کولر گازی گری شما را در انتخاب بهترین مدل برای منطقه جغرافیایی که در ان زندگی می کنید راهنمایی کنیم. امید است با خواندن این مطلب به دانش شما برای خرید کولر گازی اضافه شود و اطلاعات جمع آوری شده توسط تیم فروشگاه اینترنتی ساوان کالا به تواند راهنمایی لازم را در اختیار شما برای انتخاب کولر گازی گری را در اختیار شما قرار دهد...

 

مدل های کولر گازی گری

شرکت گری که یکی از شرکت های موفق و عالی در عرضه کولر گازی می باشد دارای تنوع بالای مدل می باشد که در کل به این شرح می باشد:

1- کولر گازی سرد و گرم گری

2- کولر گازی سرد خالی 

به زبان ساده قصد داریم که به معرفی این دو سری از کولر گازی گری به پردازیم تا جای سوالی برای خواننده باقی نباشد و خریدار با توجه به نیاز خود و کاربرد کولر گازی قادر باشد بهترین مدل را انتخاب نماید.

1- سری کولر گازی سرد و گرم گری

با توجه به چهار فصل بودن کشور زیبای ایران کولر گازی های سرد و گرم می تواند بسیار پر کاربرد باشد به خصوص در نیمه شمالی کشور که از مرکز ایران می تواند تا قسمت های شمالی,غربی و شرقی کشور عزیزمان ایران را در بر بگیرد. البته فراموش نکنیم که در شب های سرد بسیاری از شهر های گرم ایران نیز می تواند کارایی خود را داشته باشد. مدل های سرد و گرم گری از سری T1 و T3 استفاده می کنند که بسته به حاره ای بودن منطقه می توان از انواع این موتور ها استفاده کرد. مدل دارای اینورتر که با قرار دادن چیپ بر روی موتور کمپروسور می تواند مصرف پایین را در هنگام کار به همراه داشته باشد و از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کرد. مدل های سری سرد و گرم به شرح زیر می باشند:

* اکسنت (ACCENT)

* اسفور ماتیک (S4MATIC)

* سری GWH موتور T3

* اینورتر GWH موتور T1 و T3 

 

اکسنت (Accent)

کولر گازی گری سری اکسنت را می توان یکی از کولر گازی های ارزان قیمت و همه فن حریف دانست که در بسیاری از مناطق می تواند کارایی خود را داشته باشد و خریداران این سری کولر گازی قادر باشند بیشترین بازدهی خود را از ان داشته باشند. با توجه به این که سری اکسنت کولر گازی گری دارای مصرف کم نمی باشد,البته در مقایسه با سایر برند های معروف مصرفی عادی را دارد,توصیه می شود این کولر گازی برای مناطق کوهستانی یا برای مکان هایی که استفاده کم تری از کولر گازی می کنند مناسب می باشد و قیمت بسیار مناسبی را نیز دارند.

 

اسفورماتیک(S4mativ)

سری اس فور ماتیک گری بسیار عالی می باشد و می توان گفت سری ارتقاء داده شده اکسنت می باشد که برای هر گونه اب و هایی مناسب می باشد و در مناطق مرطوب و دارای اب و هوای شرجی توان خوبی را دارا می باشد. در کل اگر خواهان کولر گازی گری بدون اینورتر می باشید می توانید سری S4matic گری را خریداری نمایید

 

سری با و بدون اینورتر GWH

شرکت گری در تولید سری GWH بسیار موفق عمل کرده است به صورتی که در دو موتور با اینورتر و بدون اینورتر روانه بازار کرده است تا مشتری با هر سلیقه ای و در هر نقطه از اب و هوایی که باشد به تواند دارای یک کولر گازی عالی باشد. شاید قیمت این سری کمی گران باشد اما حتمن در پاسخگویی و انتظارات خریدار چه در گرما و چه در سرما پاسخگو می باشد. سری اینورتر GWH نیز با مصرف بسیار پایین انرژی قادر است در هزینه های اضافی قبض ها صرقه جویی کند که البته اینورتر بودن موتور نیز برای عمر مفید کولر گازی بسیار حائز اهمیت می باشد هر چند کولر گازی های گری از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. سری GWH به مشتریان توصیه می شود.

کولر گازی 30 اینورتر گری

 

2- سری سرد کولر گازی گری

کولر گازی در مناطق گرم که گاهی دمای درجه حرارت به 57 درجه تا 60 درجه سانتی گراد در فصل گرما می رسد می تواند بسیار کار آمد باشد. گفتنی است در مناطق گرمسیر زمستان ها سرد نمی باشد و نسبتا خنک است,حال که کولر گازی های سرد و گرم کارایی بالایی در این مناطق ندارند شرکت گری با تولید کولر گازی سرد خالی که از موتور های عادی T1 و T3 بهره می برند و موتور پیستونی نیز که این سری هم از موتور های T1 , T3 برخوردار هستند و بهترین عملکرد را بخصوص در درجات بالا را می توانند انجام دهند. مثال شهر اهواز که گرمی هوا در تابستان بسیار بالا است و به خصوص موتور های پیستونی که از بهترین آلیاژها ساخته شده اند تا در برابر گرما مقاومت بالایی داشته باشند بسیار کار آمد می تواند باشد و هوای بسیار گرم و شرجی را که غیر قابل تحمل است را به هوایی خنک و معتدل تبدیل کند که همراه با یک زندگی عالی می باشد. باید قبول کرد که موتور کولر گازی سرد خالی به خصوص موتور پیستونی مصرف برق پایین را ندارند اما از لحاظ بازدهی بهترین عمل کرد را در مناطق گرم دارند. مدل های موجود موتور سرد کولر گازی در ایران که برند گری باشد به این شرح می باشد:

* کیوفورماتیک (Q4MATIC)

* جیفورماتیک (G4MATIC) موتور پیستونی

کیوفورماتیک(Q4matic)

مناطق گرم سیر یا مکان هایی که فقط کولر گازی سرد مورد استفاده قرار می گیرد مانند خانه یا شرکت یا مغازه که دارای گاز کشی می باشند و در فصل زمستان نیازی به مصرف برق ندارند می توانند کولر گازی کیو فور ماتیک Q4matic گری را تهیه کنند. سری کیوفورماتیک با داشتن قدرت کافی در تولید سرما به راحتی و در هر شرایط اب و هوایی می تواند حتی در گرمای بالا سرمایی دلنشین را تولید کند. با توجه به قدرت سرمایش می توان فاصله موتور تا پنل داخلی را افزایش داد اما کم بودن فاصله به تقویت سرمای تولید شده کمک می کند.

جیفورماتیک(G4matic)

کولر گازی جی فور ماتیک G4matic گری را یکی از بهترین کولر گازی های پیستونی در دنیا می توان دانست که در رقابت با کولر گازی اجنرال می باشد که بهترین بازدهی را در گرمای شدید می تواند داشته باشد. تصور کنید هوا تا 55 درجه سانتی گراد گرم می باشد و دمای کار کولر گازی نیز اطراف موتور را گرم می کند , حال باید استحکام قطعات بالا باشد تا از پوسیدگی و خراب شدن قطعات جلوگیری کند که شرکت گری این قاعده را رعایت کرده است و از بهترین آلیاژ ها در موتور پیستونی استفاده کرده است. موتور پیستونی با قرار دادن پیستون درون موتور می تواند هوای سرد زیادی را با استفاده از گاز R410a تولید کند و با کار مداوم نیز هیچ مشکلی برای موتور به وجود نمی اید و پیوسته می تواند در مدت زمان بالا کار کند. دغده خراب شدن را با کولر گازی گری از خود دور کنید و یک خرید مناسب را انجام دهید.

 

جمع بندی

کولر گازی گری با داشتن استحکام بالا به واسطه استفاده از مواد اولیه عالی و تکنولوژی های نوین دنیا برای استفاده چه در مناطق گرم و چه در مناطق گرم قادر به بهترین بازدهی می باشند. برای هر گونه شرایط آب و هوایی مدل خاصی موجود می باشد که می تواند برای مصرف کننده بازدهی بالایی را داشته باشد و خریدار از خرید انجام داده خود رضایت کامل را داسته باشد. بی شک می توان گفت که کولر گازی گری یکی از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که می توان خریداری کرد و سالیان زیادی را بدون خراب شدن از ان استفاده کرد و تنها با سرویس کردن ان که باعث افزایش طول عمر و بازدهی بیشتر می شود از داشتن هوایی عالی بهره برد. ضد رسوب بودن لوله ها و شبکه رادیاتور موتور و پنل نیز که به صورت خودکار رسوب گیری می کند همیشه هواییی تازه را بروز می دهد که فیلتر های هوا که تصفیه را انجام می دهند نیز تاثیر بالایی را دارند.

جهت خرید کولر گازی گری می توانید با تماس به فروشنده مربوط فروشگاه اینترنتی ساوان کالا , کولر اصلی گری مورد نظر خود را خریداری و تهیه نمایید .

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL