ماشین ظرفشویی بکو و شستشوی عالی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 18/اردیبهشت/1401

 

ماشین ظرفشویی بکو 

ماشین ظرفشویی بکو از فناوری های متعددی بهره میبرد تا بتواند در خانه های شما رضایت مشتریان و رضایت مصرف کنندگان را بیشتر جلب نماید و از برندی معروف در سراسر جهان برخوردار باشد . بکو شرکتی المانی ترکی هستش که میتواند خدمات تمیز کاری ظروف را بدهد . ماشین ظرفشویی بکو با طراحی بسیار زیبا و کارایی بسیار عالی در عین حال مصرف کم اب در هر چرخه توانسته است جایگاه خود را در صنعت لوازم خانگی و در خانه های عموم مردم باز کند . ماشین ظرفشویی بکو با برنامه های شستن ظروف میتواند هر لک سخت و نرم را از بین ببرد مثلا بخارشو که قابلیت تمیز کاری را بیشتر از 1/3 برابر میکند . بکو شرکت بروز شده ای میباشد که در کشور ترکیه اکنون فعالیت دارد که در ایران مصرف کنندگان اشانایی کاملی با محصولات بکو دارند .

فناوری بخارشو

ماشین ظرفشویی بکو با فناوری بخارشو قابلیت چند برابری تمیزی را میدهد که در ظروف شیشه ای یا لیوان های بلند و استاندارد و باریک میتواند تا 23 درصد بیشتر درخشندگی بدهد و زیبایی خاصی را به لیوان کریستالی میدهد همچنین برای بشقاب ها میتواند تا 30 درصد بیشتر درخشندگی به بشقاب ها بدهد که تمام این فناوری در مدت زمان 10 دقیقه انجام میشود که بخار باعث میشود تا لک ابی بر روی لیوان و قاب ها میزان قابل توجهی کاهش یابد و تقریبا لکی باقی نمایماند تا دستمال بکشید و فقط ظروف براق و تمیز را تحویل میگیرید . STEAM GLASS  فناوری بخارشو اجرایی در ظرف شویی میباشد که میتوانید به اجرا بگذارید و فقط 10 دقیقه زمان نیاز میباشد تا این فناوری به اجرا گذاشته شود پس یکی از برترین و بهترین فناوری های تعبیه شده و داده شده به ماشین ظرفشویی بکو میباشد که در دسترس دارید و همچنین میتواند متمایز باشد زیرا بخار از قسمت پایین به بالا انتشار داده میشود و فضای داخلی را یکدست بخار میدهد و نتیجه را شفافیت بیشتر ظروف تحویل میدهد .

ظرفشویی بکو 2022- 3 طبقه 15 نفره بخارشور دار رنگ سفید

مواد شوینده 

ماشین ظرفشویی بکو نیاز دارد تا مواد شوینده را بارگیری دهید و چرخه شستن را استارت بزنید و همچنین کمک میکند تا لک را با این مواد از بین ببرد پس در ابتدا به مکان مواد شوینده نیاز میباشد و با هر بار باز و  بسته کردن انگشتان شما در معرض مواد شوینده میخورد و در بارگیری نیز به اهرم ها میخورد اما ماشین ظرف شویی بکو مکانی تعبیه کرده است تا خیلی اسان بارگیری مواد شوینده بدهید بدون اینکه دستانتان به مواد شوینده بخورد و یا دکمه فشاری داشته باشد تا سخت باز شود . یک کشوی با باکس کوچک تعبیه شده است تا راحت باز کنید و راحت ببندید و همچنین خیلی راحت در دسترس میباشد که بر روی درب طراحی و اجرا گردیده است . پس مواد شوینده را میتوانید در قسمت بارگیری بریزید و درب را ببندید که در استاترت ماشین ظرفشویی بکو میتواند در چرخه شستن قرار بگیرد و تمیزی ظروف را تضمین نماید . در انتخاب مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی بکو میتوانید از مایع استفاده کنید و همچنین میتوانید از یک قرص مانند برای شستن ظروف استفاده کنید و فقط کافیست انتخاب نمایید که هر دو مدل میتواند لک را به صورت کامل بر روی ظروف از بین ببرد . 

ظرفشویی بکو سفید رنگ 

ظرفشویی بکو بخارشور دار 

 

طبقه بندی 

ماشین ظرفشویی بکو از طبقات بارگیری ظروف بهره میبرد که میتواند در دسترس باشد و با یک کشوی راحت میتوانید قفسه ها را به بیرون بکشید و بارگیری بدهید و همچنین درب اصلی قابلیت باز شدن 90 درجه ای دارد تا راحت بتوانید بارگیری بدهید و با ریل های داده شده خیلی راحت دباره به مکان خود باز میگردد و میتواند خدماتی ساده اما کارامد بدهد . قفسه بالایی شبیه به یک سینی میباشد که برای بارگیری ظروف ریز و در سایز های قاشق و چنگال و کارد و چاقو طراحی گردیده است که میتواند بارگیری تا 15 نفره یا 14 نفره را بدهد اما قفسه وسطی قابل انعطاف پذیری میباشد و میتواند برای بارگیری سایز بزرگ تر مکان خود را بزرگ تر نماید یعنی فضای بارگیری را میتواند تا 5 سانتیمتز افزایش دهد تا بارگیری قابلمه را امکان دهد همچنین میتواند به کناره ها برود و یک قسمت را برای قابلمه خالی نماید اما قفسه زیرین به صورت ثابت در مکان خود قرار میگیرد و بدون اینکه فضای کمی داشته باشید هر سینی و بشقاب و قاب ها را میتوانید بارگیری بدهید . قفسه سومی یا قفسه زیرین قابل تا شدن نیز دارد تا فضای یکدست قفسه در اختیار قرار بگیرد و با این حالت میتوانید قابلمه را جای گذاری دهید و از امکانات برتری برای بارگیری برخوردارباشید . 

برنامه های شستوشو که در دسترس دارید 8 برنامه میباشد اما میتواند بیشتر و یا کمتر شود و بنا به مدل ظرفشیی میتواند  برنامه ها بنا به طراحی و ساخت تغییر کند . نیمه بار از استفاده های برتر ماشین ظرفشویی بکو میباشد ک تنها در کم تر از نیم ساعت میتواند چرخه شستن ظروف را به پایان برساند . خانواده شما کم جمعیت میباشد و نیاز نیست تا ظرف 14 نفر را جمع اوری کنید تا در چرخه شستن قرار بگیرد پس ظرف های تا 5 نفر الی 6 نفر به نیمه بار محسوب میشود و در کمتر از نیم ساعت میتواند چرخه شستن به پایان برساند . 

ظرفشویی بکو - 2022 ساخت ترکیه بخارشور دار سیلور

 

لیست قیمت محصولات ظرفشویی 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL