مقایسه ماشین ظرفشویی بوش با ال جی در سال 2022

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 11/اسفند/1400

 

ماشین ظرفشویی بوش المان از برندهای معروف و پیشبرد لوازم خانگی میباشد که در صنعت شستن ظروف میتواند برترین و بهترین دستگاه های ظرف شویی را در خدمت بدهد و همچنین بیش از 10 مدل و تنوع کالا دارید که در انتخاب میتوانید خدمات را داشته باشید و هر کیفیت را در نیاز خود داشته باشید یعنی تنوع مدل انقدر بالاست که برای هر نسل و هر سلیقه و افراد حساس ساخت شده است تا نهایت تمیزی ظروف را دریافت نمایید . شرکت بوش المان سال 1886 تاسیس شده است که تا دو قرن خدمات را میدهد و این شرکت نیز اولین نواوری و اختراع ترمز ABS  میباشد که به شرکت بوش المان ثبط شده است که در ماشین های مدرن امروزی مورد استفاده قرار دارد . ماشین ظرفشویی ال جی در کنار ماشین ظرفشویی بوش از برندهای معتبر جهانی میباشد که لوازم خانگی متعدد و هوشمند را در خانه های شما میدهد تا بتوانید نهایت استفاده را داشته باشید و همچنین در زمینه تمیزی ظروف برترین کیفیت را دریافت نمایید . ماشین ظرفشویی بوش دارای مدلهای بسیار بالا میباشد که تا 100 مدل دارد اما ماشین ظرفشویی ال جی دارای 10 مدل میباشد که در تنوع رنگ بندی میتوانید داشته باشید که در میزان 14 نفره میتواند شستن ظروف را برایتان به انجام برساند .

 

بی صدا 

امروزه در دنیای مدرن ماشین ظرفشویی ال جی و بوش و یا هر برند دیگری فوکوس و تمرکز خود را بر موتور قرار داده اند تا ماشین ظرفشویی بی صدا و بدون لرزش را تولید نمایند و در کارایی بسیار بالا بتواند در اشپزخانه شما خدمت کند و همچنین بتوانید خدمات را بی صدا دریافت نمایید و یا اینکه در هر زمانی میتوانید استارت را بزنید به شیوه ای که یک چرخه شستن از 1 ساعت تا 2 ساعت طول میکشد و با بارگیری نیمه بار میتوانید استارت را بزنید که کمتر از یک ساعت ظروف را میشورد و همچنین موتور اینورتر در ال جی توانسته است تا کیفیت صدای موتور را بسیار پایین بیاورد تا بتوانید در ارامش خانگی کامل و بدون ازیت صدایی چرخه شستن را به راه بیاندازید . کیفیت صدا و یا نویز تولید صدا بر حسب DB  دسی بل محاسبه میشود که هر چه رقم پایین باشد میزان صدای کمتری را تولید مینماید . مثلا در یک مکالمه ساده میزان تولید صدا 55 db  دسی بل میباشد اما ما به شما مصرف کننده عزیز توصیه مینماییم که ظرفشویی را بخرید یا خرید نمایید که کمتر از 47 دسیبل تولید صدا داشته باشد و این یعنی موتور اینورتر خطی بایستی تولید صدای کمتر از 47 db  داشته باشد . ماشین ظرفشویی بی صدا هزینه بیشتری را برایتان متحمل میشود که در هر چرخه شستن کمترین تولید صدا را برایتان امکان پذیر مینماید و همچنین تولید صدای کم هزینه بیشتر ما در هزینه معمولی میتوانید به ظرف شویی های با تولید صدای 44 تا 48 db  دسی بل مراجعه نمایید که با هزینه کمتری میتوانید خرید نمایید . 

ماشین ظرفشویی بوش معمولا دارای میزان صدای 38 db  دسیبل میباشد که در مقابل ظرفشویی های ال جی دارای 44 تا 48 دسیبل میزان تولید صدا میباشد اما در مدل گرانتر ال جی در مدل بالاتر میزان تولید صدا  به 40 db  ارتقا یافته در مدرنیزه کردن موتور یعنی تولید صدای موتور را در کمترین حالت میدهد تا با قیمت بالاتری این ظرفشویی را دریافت نمایید . lg signature  فناوری هوشمند میباشد که در مدل پیشرفته تر ظرفشویی ال جی به کار گرفته شده است که میزان تولید صدای کم 40 db  دسیبل را تولید مینماید که در ثباط و لرزش کم و نویز کم عمل میکند . 

 

جنس و طراحی 

ماشین ظرفشویی ال جی دارای بدنه ضد زنگ و در فضای داخلی  استیل ضد زنگ میباشد که در سالیان سال عمل میکند و میتواند خدمات را برایتان بدهد و همچنین طراحی به صورتی هوشمند و زیبا ساخت شده است که در بدنه باریک و مینیمالیستی و همچنین درب باریک و مینیمالیستی میتواند خدمات را در دکوراسیون شما بدهد که این دکوراسیون میتواند اشپزخانه شما را اراسته نمایید و مدرن زندگی نمایید . دسته باریک را اسان میتوانید بکشید که در یک نازل برداشته میشود و درب بازمیگردد و همچنین دارای قفل کودک میباشد و یا اینکه در بدنه انگشت تماسی به درب نمایان نمیشود که در زاویه در دید نخواهید داشت . طراحی بسیار زیبا که دارای خطوطی زیبا میباشد که در طراحی ظرفشویی های دیگر ندارید . رنگ بندی متفاوت سفید نقره ای و دودی  تعبیه شده است تا خدمات را در اشپزخانه شما بدهد . 

 

بوش BOSCH 

ماشین ظرفشویی بوش با بیش از  مدل ظرفشویی میتواند خدمات را برایتان امکان پذیرنمایید تا ظروف را در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک برایتان بارگیری نماید و هر ظروف تمیز و بدون لک را دریافت نمایید . بوش کمپانی تولید ماشین ظرفشویی با سابقه کاری و قابل اعتماد میباشد که در مدل های قبلی ASCENTA نامیده میشد و در مدل جدیدتر با نام ASCENTA لوکس تر تولید ماشین ظرفشویی را انجام میدهد تا بتواند در تولید صدای کم و برترین کارایی خدمات را بدهد و در این میان نیز BENCHMARK  سری 2000 دلای ماشین ظرفشویی بوش میباشد که در مدل ADA  نیز ساخت شده است . 

ماشین طظرفشویی بوش دارای سایز بندی متفاوت میباشد تا در فضای کم شما قرار بگیرد و از 18 اینچ ساخت تا بالاتر میتواند خدمات  فیزیکی را بدهد . جنس فولاد ضد زنگ و بدنه استیل ضد زنگ از عمر طولانی باکس تولیدی ظرفشویی بهره میبرد تا بیش از 1 دهه بتوانید استفاده داشته باشید . 

ماشین ظرفشویی بوش المان دارای مدل های متعددی میباشد که از سری 100 با عملکرد هایبرایدی که از جنس ضد زنگ فولاد و استیل و پلاستیک ساخت شده است . سری 300 دارای وان فولادی ضد زنگ میباشد که از جنس استاندارد با انعطاف پذیری بالا بهره میبرد تا فضای بیشتری را برای بارگیری بدهد . سری 500 در ماشین ظرفشویی بوش المان امکانات بیشتری را در ماشین ظرفشویی بوش میدهد همانند EASY GLIDE  برای قفسه بندی با انعطاف بالا میباشد و در درب قفسه نیز طراحی بسیار زیبا تعبیه شده است که از خطوط باریک و دستگیره جیبی معروف میباشد و همچنین AIR DRY  فناوری خشک کردن با بازشدن درب تا 10 سانتیمتر میباشد که ظروف را خشک میکند . سری 800 از معروف ترین و جذاب ترین و فناوری هوشمند و مدرن میباشد که به MYWAY RACK  معروف میباشد که کارایی را در اسانترین حالت میدهد و بسیار اسان میتوانید بارگیری را انجام دهید که قفسه بندی در تنظیم قرار میگیرد و همچنین در کارایی موتور بسیار نرم میتواند در اشپزخانه شما خدمات را بدهد و از دیگر برنامه هوشمند در سری 800 ظرفشویی بوش المان CRYSTAL DRY  سیستم خشک کن میباشد که بروز تر و کارامد تر میتوانید ظروف خشک را تحویل بگیرید . اما در سری بنچمارک BENCHMARK با ظرفشویی از جنس درجه یک المان روبرو هستید که از موتوری بسیار پیشرفته و مدرن بهره میبرد و همچنین برنامه های مدرن برای شستن بهره میبرد که در سطح بسیار بالایی میتواند خدمات تمیزی ظروف را برایتان بدهد . فوق مدرن میباشد که از موتوری کاملا بی صدا بهره میبرد .

ظرفشویی بوش سری 8 رنگ سیلور وای فای دار

 

خشک کردن 

ماشین ظرفشویی بوش المان دارای برنامه هوشمند خشک کردن میباشد که در معرض شستن ظروف میتواند خدمات را بدهد که در پایان چرخه شستن شما دارای ظرف های تمیز هستید که با یک ذستمال ساده میتوانید در دکوراسیون یا جای ظرف ها بگذارید . برنامه های خشک کن و شستوشو 7 مرحله میباشد که در ماشین لباسشویی ال جی 9 مرحله شستوشو  و 8 مرحله اجرایی دارد . بوش اب را بسیار گرم میکند تا بخار را تولید نماید اما ماشین ظرفشویی ال جی دارای سیستم بخار شور میباشد که این دو برند و غول لوازم خانگی در جهان دارای کارایی نرم و دارای برنامه های متعدد شستن میباشند . در هر دو مارک چرخه شستوشو مقرون به صرفه میباشد که در مصرف انرژی کم و برترین کیفیت تمیزی میتواند عمل کند . 

ماشین لباسشویی ال جی  با فناوری QUAD WASH  دارای بازوهای چهار کاره و ترکیبی میباشد که هر ظرف را عاری از لک میکند و همچنین دارای فناوری هوشمند TRUE STEAM  میباشد که بخار در وان و فضای داخلی میدهد و همچنین دارای قفسه بندی 3 طبقه ای میباشد که قابل انعطاف پذیری میباشد و در این میان نیز TURBO WASH  فناوری مدرن تعبیه شده است تا در کمترین زمان ظروف تمیز را بدهد و در بالاترین کیفیت ظروف تمیز را برایتان بدهد . 

در مقابل بازوهای 4 گانه و حرکتی ترکیبی بوش دارای یک بازوی 2 گانه میباشد که ساده میتواند تمیزی را در ظروف بدهد اما هر ظرف و تکه از بارگیری را بدون لک تحویل میدهد . بوش دارای فضای داخلی ضد زنگ میباشد که در طول عمر بیشتری عمل میکند و همچنین در مقابل  وان های پلاستیکی از عمر بیشتری و کارایی خشک کن بالایی برخوردار است . ماشین ظرفشویی بوش از گرمای بیشتری برای بخار استفاده میکند اما ماشین ظرفشویی ال جی از سیستم هایبرایدی برای تولید بخار استفاده میکند و از طریق فن نیز به وان داده میشود تا سریع تر ظروف را تمیز نماید . 

سیستم اتومات به شیوه ای عمل میکند که بارگیری را انجام داده اید و به صورت اتوماسیون سیست را استارت میزنید که بعد از  یا  ساعت بار تمیز را تحویل میگیرد . سیستم اتوماسیون بسیار مهم میباشد که سنسورها وظیفه شستن ظروف را عهده دار میباشند که بایستی تمیزی کامل را برایتان براورد کند که در ظرفشویی های بوش و ال جی این برنامه اتومات و اتوماسیون تعبیه شده است که ظروف یک پارچه و تمیز را تحویل مینماید .

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL