خرید تلویزیون نانوسل ال جی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 17/بهمن/1400

فناوری نانوسل ال جی

تلویزیون ها نسل جدید ال جی توانایی و قدرت بسیار بالای کیفی تصاویر و کیفیتی صدا را بالا برده اسیت تا بتوانید بیشترین بهره را ببرید و مورد استفاده داشته باشید . نانوسل فناوری و عناصر شیمیایی نانو استفاده مینماید که در محیط زیست نیز کمترین الودگی را ایجاد مینماید و در هر صورت که تلویزیون به دور انداخته شود به میزان 85 درصد قابل بازیافت میباشد  و در کمترین میزان 15 درصد الودگی را ایجاد مینماید . در مورد کیفیت صدا و کیفیت تصویر توضیحاتی را عرض مینماییم که با چشمانی باز بتوانید خرید را انجام دهید و در هنگام تماشای فیلم سینمایی برترین کیفیت و هیجان را از تصاویر دریافت نمایید . 5 نوامبر 2021 نسل جدید را از نانوسل شرکت تلویزیونی ال جی در عرصه بازار ارایه داده است که انقلابی عظیم را ایجاد نموده است . کمپانی ال جی دارای مدل های وسیع و با کیفیت میباشد از جمله C1  و  LG G1  که در کیفیت OLED  ساخت شده است و از دیگر کیفیت تصویر نیز کیفیت صدای عالی را پوشش داده است که میتواند تطبیق صدا و تصویر را ایجاد نماید . فناوری نانوسل میتواند در طراحی نیز تاثیراتی را داشته باشد که در باریکی تلویزیون میتواند تاثیر را داشته باشد . 

تلویزیون نانوسل ال جی زیبا و با کیفیت

نانوسل چیست؟  

فناوری نانوسل میتواند ترکیب رنگ بیشتری را ایجاد نماید که در تولید ترکیب رنگ میلیونی نقش اصلی و اساسی را ایفا مینماید که در کنار پنل LCD  یک لایه نانوسل تعبیه میشود و این ترکیب رنگ پر قدرت را در نمایش تصاویر با کیفی*ت تولید مینماید .  عمق رنگ بندی در تصاویر تاریک و روشن که ترکیب و ادغام میشود در تصاویر را در تقویت کامل قرار میدهد که میتوانید تصویر OLED  دریافت نمایید که میزان رزولویشن را برایتان همیشه میدهد . این فناوری نسبتا گران میباشد و از قیمت بالایی برخوردار است که برای نسل جدید نیز تا سالیان اینده میتواند کاربرد داشته باشد و از فناوری روز دنیا میتوان نام برد که در این فناوری نانوسل تعبیه شده است و در کنار فناوری QNED  که از نسل جدبد و اتی فناوری کیفیت تصویر میباشد قرار می گیرد که میتوانید در دسترس داشته باشید . فناوری هوشمند و کیفیت برتر نانوسل مخصوص شرکت و کمپانی ال جی میباشد که این فناوری نیز در اینده میتواند به برندهای تلویزیونی دیگر اختصاص یابد .  طول موج رنگ که به تلویزیون داده میشود را جذب میکند و در خروجی نیز برترین کیفیت تصویر را ارایه میدهد که ترکیب رنگ زنده چند میلیونی را ایجاد میکند و در کیفیت  OLED  میتواند خدمات را به صورت کلی ارایه دهد . عمق رنگ میزان پیکسل بندی و میزان روان بودن ترکیب رنگ را میدهد که در فناوری هوشمند نانوسل که یک لایه از جذب ترکیب رنگ میباشد را میتواند در تصاویر خاق نماید که در زووم میتوانید این دقت تصویر را دریافت نمایید که در اخر هویت کیفیت تصویر را میتوانید داشته باشید .

رنگ خالص سفید یا قرمز زرد و سبز و هر رنگ دیگری را در کاملترین حالت به میزان تراکنش رنگ بندی در تصاویر میتوانید دریافت نمایید که هر رنگ در تطبیق واقعی میتوانید در کنار رنگ بندی دیگر دریافت نمایید . ناخالصی رنگ بندی و ادغام رنگ ها در رنگ بندی را به صورت کامل حذف مینماید که میتوانید مورد دید خود داشته باشید . جذب نور که صورت میگیرد و به پیکسل بندی میرسد در ترکیب رنگ همانند زرد و قرمز و ابی و سبز پیکسل زیرین را کدر میکند اما فناوری نانوسل این کدری را به صوذرت کامل حذف مینماید و کاملترین و با کیفیت ترین کیفیت را در رزولویشن 3840*2160 برایتان به ارمغان میاورد .

 

فناوری نانوسل با کیفیت QLED تلویزیون الجی میتواند در یک سطح کیفیت تصاویر و ترکیب رنگ را برایتان به نمایش بگذارد . پالوماکی یک شرکت میباشد که میزان کیفیت نانوسل و کیفیت QLED  و کیفیت  OLED  را در میان کیفیت تلویزیون های موجود به نمایش میگذارد که در نانوسل میتوانید اطلاعات را در این مقاله دریافت نمایید . نانوسل از فناوری ذرات 1 نانومتری در یک میلیاردم متر اندازه گیری میشود  که میزان رنگ بندی را تشکیل مینماید . که در کیفیت کوانتوم دات تلویزیون های سامسونگ QLED  متفاوت میباشد و در عین حال نیز کیفیت QLED  میتواند کیفیتی پر را در خدمت ارایه دهد که از نظر کیفیت نانوسل میتواند گفت قدرتمند تر میتواند عموم کیفیت را تولید نماید . 

سیستم rgb نانوسل ال جی تفکیک رنگ ها

فناوری DCI-P3

فناوری هوشمند کیفیت رنگ DCI-P3  از جایی نشئت می گیرد که کمپانیهای تولید فیلم سینمایی یک رنگ خاص را مورد نظر قرار میدهد که چگونه و در چه کیفیتی در تلویزیون ها به نمایش گذاشته شود و نظر کلی و مفهوم عالیتری از کارگردان را برساند که این فناوری هوشمند DCI-P3  تمامیت این کیفیت را در اختیار قرار میدهد که در نمایش کلی برایتان در اختیار قرار میدهد . تلویزیون های هوشمند ال جی در کیفیت و فناوری نانوسل 100 درصد این برنامه را در اجرا میگذارد که میتوانید در دسترس داشته باشید . ترکیب رنگ کامل که در اختیار دارید و از فناوری نانوسل میتوانید در اختیار داشته باشید را همیشه دارید که در مقابل فناوری QLED  به نسبت ارزانتر میباشد . 

 

تمام تلویزیون های ال جی نانوسل پنل IPS  بهره میبرد که این پنل میتواند برترین کیفیت را در بالاترین سطح ترکیب رنگ و روشنایی به نمایش بگذارد . فناوری و پنل IPS  مزیت خوبی که دارد نیاز نیست روبروی تلویزیون بنشینید بلکه در هر زاویه ای میتوانید به تلویزیون نگاه کنید و از فیلم و سریال و عکس خود برترین کیفیت را دریافت نمایید . نسبت تصویر در پنل IPS  در مقابل VA   در تلویزیون های QLED  سامسونگ از کنتراست بومی کمتری برخوردار است .

روشنایی در پنل IPS   در تصویر مربعی سفید و سیاه نسبت روشنایی رنگ سفید 1000 برابر است اما در پنل VA  این میزان روشنایی 4000-7000 برابر روشنایی دارد که این میزان روشناییی را در هر زمینه ای میتوانید تنظیم نمایید که بنا به محیط میتوانید تنظیمات را انجام دهید تا در ارامش کامل بتوانید به تلویزیون خود نگاه کنید و از فیلم و سریال و بازی انلاین تان لذت ببرید . که در نتیجه محدوده دینامیکی باریکی دارند و این محدودیت و باریکی طول موج رنگ بندی در تصاویر سیاه برای سیاهپوستی که در تصویر قرار دارد را در میزان قابل توجهی به نمایش نمیگذارد . 32 ناحیه در تلویزیون نانوسل نانو90 کاهش نوردهی محلی را دارد که در تلویزیون های دیگر همانند سامسونگ این میزان 50 ناحیه میباشد مثل مدل Q80T که در تلویزیون های ال جی با فناوری نانوسل میزان کاهش نوردهی را در نیاز بیشتری قرار دارد و بایستی این میزان 32 نقطه را افزایش دهد . 

 

فناوری نانوسل در کنتراست دقیق برای فیلم های زیر نویس و یا اینکه کیفیت تصاویر در تاریکی و روشنایی را در این نسل نانوسل میتوانید دریافت نمایید که در تقویت نیز قرار می گیرد یعنی اینکه با فناوری جدید QNED ادغام میشود که در پنل و لایه LCD  تلویزیون میزان جذب رنگ بندی را در پبیکسل بندی و روشنایی تصاویر تجدید میکند که برترین کیفیت را در اختیار قرار میدهد و در هر تصویر و فیلمی که زیر نویس داشته باشد و همچنین تصاویر تاریک و روشن نیز برترین کیفیت را در اختیار قرار میدهد . یعنی اینکه یک لایه  نانوسل با یک تقویت کننده کوانتوم دات و پنل MINILED  ادغام میشود و برترین کیفیت نصل اینده تلویزیون را در اختیار قرار میدهد . این فناوری انقلابی در کیفیت تصاویر میباشد که میتوانید داشته باشید که در صفحه نمایش LCD  تغییر به LED  گذاشته شده است و این فناوری مینی ال ئی دی میزان نوردهی را در پیکسل بندی افزایش میدهد که در تلویزیون های نسل جدید 86 اینچ  QNED  دارای حدود 30000  LED   میباشد که به 2500 منطقه تقسیم میشود و این تقسیمات و میزان نوردهی در صفحه نمایش MINILED  در نانوسل و کیفیت و فناوری QNED  جدید بسیار عالی عمل میکند که 80 برابر قدرتمند تر از نانو 90 عمل میکند . 

فناوری جدید را در تلویزیون های نانوسل تعبیه کرده ایم که در اتاق تاریک بتوانیدبا کیفیت تر و جذاب تر فیلم و سریال و همچنین بازی فوتبال را ببینید که لذت را ببرید زیرا کیفیت تصویر در کنتراست دقیق و تطبیق میزان نوردهی بر محیط را در اختیار می گذارد تا برترین کیفیت را داشته باشید . زاویه دید گسترده در تلویزیون نانوسل از فناوری مشهود و مشهور میباشد که تعبیه شده است و در نور پس زمینه نیز تطبیق با محیط میتواند عمل کند . ورودی پورت HDMI 2.1  در تلویزیون تعبیه شده است که میتواند کم ترین تاخیر ورودی را داشته باشد و سریع تصویر را با همان کیفیت انتقال میدهد . در داشتن این کیفیت نیز بازیهای کنسولی را میتواند در کیفیت واقعی به تلویزیون انتقال دهد و همچنین در داشتن این امکانات نیز هزینه خرید را در سطحی رقابتی میتوانید داشته باشید. 

 

لیست قیمت تلویزیون

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL