یخچال ارزان قیمت ساید بای ساید ال جی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط Savankala 7/فروردین/1401

5 یخچال برتر ساید ال جی 

تنوع بسیار بالایی در یخچال فریزر های ال جی وجود دارد که برای عموم مردم تعبیه شده است که میتوانید در دسترس داشته باشید و بنا به محیط و فضا و بنا به قیمت خری و بنا به شما که چه یخچالی را لازم دارید . فناوری های میتواند متغیر باشد که از ساده ترین یخچال ساید با ساید در این در میتوانید تهیه نمایید و در تکنولوژیی های بروز شده برخوردار میباشید . یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی دارای بیش از 90 مدل میباشد که در سایز و ستایل و زیبایی و طراحی و رنگ بندی در خدمت دارید و انتخاب اسان را میتوانید داشته باشید گه بنا به سلیقه و بنا به استفاده خرید میکنید . امروزه در این عصر تکنولوژی بسیار مهم میباشد که چه باکس یخچال فریزری را در خانه داشته باشید تا در همان کیفیت تازگی بتواند خدمات را برایتان بدهد و استفاده نمایید . یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی برای شما طراحی و ساخت در مدل های بیشمار و متعددی میدهد تا در برند خود LG  انتخاب کنید . تا سالیان سال که در نسل قبل یخچال ها اکنون میبینید و در خانه های پدر بزرگان یافت میشود وجود دارد و کار میکنند . اکنون در قرن 21 میلادی و 1401 خورشیدی تکنولوژی بیشترین پیشرفت را به خود دیده است تا ما مردم و مصرف کننده همیشه راضی در کیفیت و راضی در نگه داری و تولیدات اب سرد و یخ داشته باشید . قیمت برای مشتریان بسیار مهم میباشد که ایران در حوزه جغرافیایی خود با پر مصرف ترین نسل یخچال فریزر ساید بای ساید در این در الجی برخوردار میباشد و در خانه ها یافت میشود که دکوراسیون مدرنی را ارایه میدهد و در کنار ان کیفیت برتر ارایه میدهد . قفسه بندی ها و موتور و سیستم ابریز و همچنین جنس بدنه و فناوری های جدید تر اتصال به اینترنت تعبیه شده است تا بتوانید زندگی را در ارامش و در کیفیت سپری نمایید . زندگی طبق میل باشد و نباشد سپری میشود پس بسیار مهم میباشد که چگونه و با چه کیفیتی سپری نمایید پس یخچال فریزر ساید بای ساید در این در خدمات را در بالاترین کیفیت غذایی و میوه ای و سبزی ها و نوشیدنی ها و اجیل و گوشت و ماهی میدهد تا در ارگانیک و کیفیت تازگی و طعم مختص به هر بارگیری شما بدهد و از استفاده مدرن و کیفیت بالا برخوردار باشید . 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی دارای مدل های بسیاری میباشد که اکنون به 5 مدل خلاصه شده که در رنگ سایت وجود دارد میتوانید اطلاعات کسب نمایید که در بالاترین کیفیت میتوانید از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا در کمترین زمان تحویل بگیرید که تصویه حساب چند میلیونی را درب منزل دارید . این 5 مدل از مدل های به صرفه اما ارزان قیمت با بالاترین کیفیت میباشد که در خدمت شما ارایه میشود . 

 

1  مدل L247 یخچال فریزر ساید بای ساید الجی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی L247  دارای رنگ بندی مشکی و نقره ای میباشد که بنا به دکوراسیون و سلیقه خودتان میتوانید انتخاب نمایید و در برترین کیفیت به شما خدمت میکند زیرا از امکانات بالایی برخوردار میباشد و در خدمت دارید . این یخچال فریزر هوشمند ساید بای ساید در این در ال جی مشکی یا نقره ای L247  دارای ظرفیت بارگیری 668 لیتر میباشد که گنجایش بسیار بالایی دارد و این نتیجه طراحی قفسه بندی هوشمندانه میباشد که از کارکردن استارت ارام و خاموشی نرم و بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند زیرا دارای موتور اینورتر خطی میباشد که بدون صدا و بدون لرزش عمل میکند و میزان تولید صدای 44 دسیبل db  دارد یعنی کمتر از دیالوگ و گفتوگوی دو نفر و در قسمتی دیگر نیز ابریز و یخ ریز دارید که در سه مرحله یخ خرد و یخ مکعبی و اب سرد خدمات را میدهد که در جنس استیل ضد زنگ ساخت شده است همچنین قفسه بندی بسیار متعادل و قابل انعطاف وجود دارد و با شیشه های سکوریت روشن نشکن ساخت شده که قابل برداشت میباشد و میتوانید تمیز نمایید و دباره جای گذاری دهید و فضای بزرگ و خالی برای بارگیری اجسام بزرگ و ریز بدهید . دارای 2 درب میباشد که هر کدام به سمت بیرونی باز میشود و در زاویه باز شدن 90 درجه فضای عالی برای بارگیری و باردهی میدهد . smart diagnosis  برنامه هوشمند تشخیص عیب یابی و بروز رسانی مدار کار کردن میباشد که تعبیه شده است و در کنترل یخچال فریزر ساید بای ساید 2 درب 30 فوت 668 لیتری l247 کمک میکند . فیلترینگ هایژن hyigene fresh  از فناوری های بو گیر و تصفیه هوای داخلی میباشد که در سیستم داخلی و تحتانی در وسط یخچال قرار دارد و به شیوه ای عمل میکند تا بوی هر میوه بر روی سبزی و غذا ننشیند که در صورت استعمال در محیط این فیلتر هایژن سریع بو را میگیرد تا محیطی تامیز و بهداشتی داشته باشید . قیمتی ارزان و به صرفه اما در کارایی بسیاربالا و با کیفیت در اختیار میگیرد که خدمات و اطلاعات بیشتر را از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید دریفات نمایید . 

 

2 : یخچال فریزر ساید بای ساید در این در الجی J247 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی 3 درب 30 فوت بنتلی 601 لیتری با رنگ بندی نقره ای سفید و دودی ساخت شده است و برای محیط حساس و مدرن شما بسیار عالی میباشد . این مدل یخچال فریزر از نرخ تهیه ارزانی برخوردار میباشد که به نسبت مدل های دیگر بسیار کم قسمت و به صرفه در عین حال با کارایی بسیار بالایی خدمت میکند . یعنی دارای موتور اینورتر خطی میباشد که کم صدا و کم لرزش و کم مصرف عمل میکند و میزان تولید صدای 44 دسیبل دارد که از فریون گاز R600A  بهره میبد و تولید انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد همچنین دارای قفسه بندی در قسمت در این در و در قسمت یخچال و فریزر میباشد و در درب نیز قفسه برای بارگیری ریز دارید که مثلا قفسه برای تخم مرغ دارید و قفسه ها قابل برداشتن میباشند که یک دست یخچال را دارید تا کیک تولد بزرگ را بگذارید و سرد نگه دارید تا موقع روشن کردن شمع ها و همچنین دارای جنس شیشه ای نشکن میباشند که در یک زه استیل دسته را تعبیه کرده اند تا اسان بکشید و جای گذاری نمایید . فناوری ضد برفک دارید و همچنین فناوری SMART DIAGNOSIS  تعبیه شده است که عیبی اگر به وجود امد نیاز نیست کل باکس یخچال فریزر را باز نمایید و به عیب یابی بپردازید در نتیجه این فناوری محل نقص را عنوان میدهد و شما اسان میتوانید رفع عیب دهید و دباره با همان کیفیت اولی در خدمت داشته باشید . فیلترینگ بو گیر و حفظ رطوبت و تازگی مواد غذای و میوه ها و سبزیجات داده شده است HYIGENE FRESH مشهور میباشد که در این مدت استفاده از این فیلترینگ برای بو گیر فضای داخلی خدمات را در تازگی و بوی خوب بسیار عالی میدهد . یک شاسی دارید که در وسط تعبیه شده است و با فشار دادن در این در باز میشود و نوردهی LED  روشن میشود تا فضای داخلی را ببینید و در فضای داخلی یخچال نیز دید کافی داشته باشید که این فناوری مصرف برق و انرژی و از دست دادن سرمای کمتری را دارد . فناوری ابریز داده شده است که در بالای ان نیز صفحه نمایش لمسی وجود دارد که در سه مدل یخ ریز  و خرد و اب سرد میتواند ارایه خدمات بدهد . مغزن ابریز باریک میباشد که فضای فریزر را نمیگیرد و در بارگیری بیشتری میتوانید فضا در خدمت داشته باشید . قیمت مناسب و بسیار به صرفه میباشد که در مشاورین فروشگاه ساوان کالا میتوانید قیمت بگیرید و خرید انجام دهید . LG LIFE S GOOG 

 

3 :  یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی Q247 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی نقره ای 30 فوت 3 درب 675 لیتری الجی Q247  تک رنگ میباشد اما دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن میتواند فضای اشپزخانه را اراسته نماید که در درب فریزر دارای فناوری و سیستم یخ ریز و ابریز میباشد که در یخ ریز یخ خرد و یخ مکعبی دارید که همیشه اماده در خدمت دارید و یک مغزن باریک و مینیمالیستی از جنس پلاستیک دارید که در برداشتن اسان و جای گذاری اسان کمترین فضا را میگیرد تا گنجایش را به حداکثر برساند همچنین دارای فناوری فیلترینگ هایژن میباشد که به لاتین HYIGENE FRESH  مشهور میباشد و میتواند هر بوی محیط داخلی را بگیرد و مانع از انتشار بوی مواد غذایی و رطوبت میوه ها و سبزیجات شود که تمیزی را همیشه میدهد که دوران هوا میتواند این فناوری همیشه فعال را در خدمت بدهد و در این میان نیز قفسه میوه ها و سبزیجات دارید که انتخاب سرمادهی در خدمت میدهد و FRUIT - VEGETABLE  دو بارگیری میوه و سبزی میباشد که بنا به بارگیری سرمادهی انتخاب میکنید تا در تازگی و رطوبت کامل نگه داری بدهد که فضای بسته ای دارد و رطوبت در فضای یخچال منتشر نمیشود که در سقف قفسه متراکم میشود و همچنین این رطوبت بر روی میوه و سبزی باقی نمیماند که در 7 روز هفته تازگی کامل را دریافت مینمایید و نگه داری میکند . اینستاویو تعبیه شده است تا با دو ضربه اهسته روشنایی LED  روشن شود و در نتیجه فضا ی داخلی را ببینید بدون اینکه درب را باز نمایید و سرمادهی از دست بدهید و نوشیدنی خود را برداشت کنید . موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو 30 فوت 3 درب 675 لیتری داده شده است که کم مصرف کار میکند و بدون لرزش و بدون صدا عمل میکند که میزان تولید صدای 44 دسیبل دارد و از گاز R600A  فریون گلخانه ای استفاده میکند . قفسه بطری داده شده است تا بارگیری بطری 4 عددی تا 2 لیتر داشته باشید و نوشیدنی رادر کمترین زمان خنک تحویل میدهد همچنین دارای قفسه بندی با تنظیم میباشد تا بتوانید بارگیری بزرگ داشته باشید . هوشمند میباشد که قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد و دور از خانه میتوانید تنظیمات را بدهید و همچنین از برنامه هوشمند SMART THINQ  پشتیبانی میکند تا با فناوری WIFI  اتصالات برقرار شود . 

 

4 : یخچال فریزر ساید بای سایدر در این در اینستاویو ال جی X267 

 یخچال مذکور دارای 4 رنگ متعدد میباشد که در خدمت دارید و طبق دکوراسیون انتخاب اسانی میتوانید داشته باشید که رنگ های سیلور و دودی و سفید و نقره ای ساخت شده است و برای سلیقه شما میتواند انتخاب را در زمینه رنگ بندی بدهد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو ال جی 668 لیتری 30 فوت 3 درب X267  از جنس قفسه های شیشه ای نشکن روشن بهره میبرد که قابل برداشتن و شستن و تمیز کردن میباشد و در تنظیم میتوانید بگذارید و جای دهید تا بارگیری بزرگ و کوچک داشته باشید . فناوری اینستاویو تعبیه شده است که دارای یک شاسی در وسط درب با دسته جیبی پنهانی میباشد که با فشار دادن درب اینستاویو باز میشود و روشنایی روشن میشود همچنین بدون فشار دادن نازل با دو ضربه اهسته اینستاویو روشن میشود تا فضای داخلی را ببینید و بدون از دست دادن انرژی محتویات را چک نمایید که در مصرف انرژی بهینه شده عمل میکند و در این میان نیز موتوری قدرتمند اینورتر خطی تعبیه شده است تا در کارای و مصرف انرژی بهینه شده عمل کند . مصرف انرژی کم میباشد زیرا طراحی مدرن و انتقال انرژی به صورت مستقیم انجام میشود که بدون هدر رفتن انرژی خدمات سردی و خنکی و هوای سرد و خشک را تهیه میکند تا باکس بزرگ را در کنترل دایمی داشته باشد و از تولید صدای کم 41 دسیبل برخوردار میباشد و همچنین گاز فریون R600A  بکار گرفته شده است . هوش مصنوعی SMART THINQ  دارد که هوشمند میتوانید اتصالات موبایل داشته باشید و تنظیمات و کارایی و نحوه سرمادهی و هر قسمت را در کنترل خود بگذارید که از فناوری WIFI  نیز پشتیبانی میکند . یخ ریز و ابریز دارد که دارای یک مغزن باریک و مینیمالیستی میباشد تا فضای بارگیری مناسبی بدهد . جنس بدنه از استیل ضد زنگ میباشد و در سالیان سال خدمت میکند همچنین با صفحه نمایش لمسی میتوانید با تاچ ساده تنظبمات دلخواه خود را بدهید و طبق نیاز استارت شما را در باکس یخچال فریزر ساید بای ساید در این در الجی X267  بدهد . 

 

5 : یخچال فریزر فوت بالا الجی J337

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 874 لیتری بنتلی 3 درب 34 فوت الجی J337  با رنگ بندی نقره ای و سفید در خدمت میباشد و دارای 34 فوت گنجایش 874 لیتری 3 درب میباشد که از امکانات فراوانی برخوردار میباشد . فناوری ابریز و یخ ریز دارد که یخ خرد و یخ مکعبی و اب سرد میدهد که در صفحه نمایش لمسی میتوانید طبق نیاز خودتان تنظیمات بدهید تا اجرای دستور دهد . ابریز دارای مغزنی باریک میباشد که به درب فریزر چسبیده است و میتواند کمترین فضای فریزر را بگیرد . در این در با یک شاسی و اهرم فشار دهنده در قسمت درب جیبی  تعبیه شده است و با فشار دادن در این در باز میشود که فضای یخچال را در دید قرار میدهد که بدون باز کردن درب میتوانید نوشیدنی و اجیل را بردارید . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی J337  نقره ای و سفید 874 لیتری 34 فوت 3 درب با موتور اینورتر خطی مجهز میباشد که بدون صدا و نرم عمل میکند که محدودیتی نمیبیند تا استارت بخورد زیرا دارای طراحی مدرنی  میباشد که از قطعات کم مکانیکی بهره میبرد و تولید انرژی را به صورت مستقیم میدهد که از گاز فریون R600A  بهره میبرد و میزان تولید صدای 41  db  دسیبل دارد . فیلترینگ هایژن پلاس hyigene fresh plus  تعبیه شده است تا بو گیری بدهد و بوی هر محتوایتان را بگیرد و از کیفیت تازگی محصولات میوه ها و اجیل و غذای اماده کاسته نشود و در ارگانیک کامل تحویل بگیرید . قفسه بندی بسیار هوشمند از جنس شیشه نشکن دارید که میتوانید بردارید و فضا را بزرگ تر کنید همچنین قفسه بطری و قفسه مربا و کره و قفسه میوه ها و سبزیجات تعبیه شده است که این قفسه میوه و سبزی FRUIT / VEGETABLE انتخاب هوای سرد دارید تا در نیاز این محتوا سرمادهی بدهد و رطوبت را حفظ مینماید . 

 

هر یخچال از برند الجی را خرید نمایید تا بیش از 2 دهه خدمت میکند که امروزه عصر مدرن و تکنولوژی میباشد شما را به جنسی از یخچال فریزر سوق میدهد تا کارایی را در بالاترین کیفیت بدهد و این 5 محصول از قیمت مناسب ترین میباشد که در خدمت دارید و فضایتان را مدرنیزه میکند و در رنگ بندی اسان دکوراسیون را اراسته میکند که طبق بودجه تطبیقی به یخچال فریزر ساید بای ساید میتوانید این چند مدل را خریداری نمایید که از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتوانید در کمترین زمان و تصویه درب منزل که از نماد اعتماد برخوردار میباشد و طبق قانون جمهوری اسلامی ایران رعایت خریداران محترم را انجام میدهد که زندگی ارامی را برای شهروندان و میلیونی کشور عزیزمان داشته باشیم 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL