مقایسه ماشین ظرفشویی ال جی 425 با 512

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط م.صالحی 28/فروردین/1401

بررسی جامع ماشین ظرفشویی 512 و 425 ال جی

شرکت الجی یک برند معتبر جهانی میباشد که در تولید لوارم خانگی یکی از بهترین ها میباشد که  در سرتاسر دنیا طرفدارن بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و زندگی خوب با محصولات الجی را در روز های اول استفاده از ان تجربه خواهید کرد . ظرفشویی های شرکت الجی در چن سال اخیر به بهترین ورژن خود عرضه میشوند که در این جا به مقایسه دو تا ظرفشویی 512 و 425 شرکت الجی میپردازیم که متناسب با نیاز های خود میتوانید ان ها را خریداری کنید ، ظرفشویی در اشپزخانه یک وسیله مهم میباشد که شرکت الجی خوشبختانه توانسته در این بخش در رده های بالایی با کیفیت های عالی ان ها را تولید کند . 

 

1. ظرفشویی الجی مدل 512 

این ظرفشویی متناسب برای خانواده های کم جمعیت میباشد چون دارای دو طبقه است و 14 نفره میباشد . شستن ظروف زیاد بعد از مهمانی و دورهمی های خود را میتوانید  با این ظرفشویی 512 به بهترین نحوه ممکن بشورید . این ظرفشویی دارای 9 برنامه شستشو میباشد که متناسب اب ظروف خود و حساسیت های ان میتوانید  ان ها را بدون اینکه هیچ تغییر در ان رخ بدهد بشویید. در سال 2017 از این ظرفشویی رونمایی شد که بعد از عرضه جهانی ان در سرتاسر دنیا فروش بسیار زیادی داشت و بعد از استفاده های اولیه خود توانست بسیار جوابگو باشد. ظرفشویی 512 در دو رنگ بسیار زیبا سفید و سیلور در دسترس میباشد که با توجه با اشپزخانه خود و رنگ یخچال و لباسشویی خود میتوانید ان را ست کنید ، اشپزخانه شما دیزاین مدرنتر از قبل خواهد داشت که طراحی بسیار زیبا این ظرفشویی با سلیقه هر فرد میگنجد ، اگر میخواهید ظروف خود را بشویید 512 میتواند ان ها را بدون لکه و کثیفی تحویلتان دهد ، اسپری ها اب پاش به صورت بسیار عالی تمام ظروف را در هر نقطه ظرفشویی پاک میکنند . موتور این ظرفشویی اینورتر میباشد ، این نوع موتور بسیار کم مصرف تر نسبت به موتور های قدیمی میباشد که صدای کمتری را تولید میکند و لرزش اصلا ندارد پس هزینه های کمتر برای قبض برق پرداخت خواهید کرد . این ظرفشویی هوشمند میباشد که از طریق گوشی هوشمند و با استفاده از برنامه ThinQ میتوانید ظرفشویی خود را حتی از راه دور کنترل کنید و در صورت هرگونه مشکلی ظرفشویی به شما هشدار خواهد داد و قبل از اینکه مشکل بزرگتر شود ان را برطرف کنید پس هزینه نگهداری این ظرفشویی نسبت به برند های موجود در بازار بسیار ناچیز میباشد ، این ظرفشویی بعد از هر 30 بار چرخه شستن به شما یاد اوری خواهد کرد که نیاز به تمیز کردن ظرفشویی خود دارید و تمیز نگه داشتن ان باعث میشود عملکرد ان حفظ شود. دوام و عملکرد ظرفشویی 512 بسیار خوب میباشد که بالای 20 سال متوالی کار خواهد کرد و طوری طراحی شده است که دیزاین ان از مد نمیفتد . 

خرید ظرفشویی 512- مارک الجی 2 طبقه 14 نفره

ظرفشویی الجی کره ای مدل 512

ظرفشویی 512 رنگ سفید

 

2. ظرفشویی الجی مدل 425

بهترین ظرفشویی الجی که دارای 3 طبقه میباشد و میتوان ظروف 14 نفر را با ان شست مدل 425 میباشد ، این ظرفشویی دارای دو رنگ سیلور و سفید میباشد که رنگ سفید ان به تازگی وارد بازار شده است و تقریبا قیمت بالاتری از رنگ سیلور خود دارد. این ظرفشویی برای بارگیری کردن ظروف های خود بسیار اسان طراحی شده است چون دارای اسانسور میباشد که میتوانید ارتفاع ان را به دلخواه تنظیم کنید مثلا برای بارگیری گلدان های بزرگتر اندازه طبقه وسطی را بالاتر ببرید تا به راحتی ان ها را جای بدهید . قفسه سوم این ظرفشویی برای قاشق و چنگال طراحی شده است که منظم میتوانید ان ها را بچینید و بشویید . ظرفشویی 425 دارای سیستم بخارشور میباشد که بخار ارامی از کف ظرفشویی تولید میشود و وارد لکه های سرسخت میشود ان ها را از هم میشکند و به بهترین شیوه ممکن عاری از کثیفی و باکتری میشود پس استفاده از ظروف بدون الژی برای خانواده خود داشته باشید ، True Steam ظروف را بسیار تمیز تر میکند و لکه اب را تا 30 درصد کاهش میابد ، تمیز کردن پر قدرت بخارشور که با دما بالا از ذرات ریز تشکیل شده است به راحتی لکه ها را از ظروف جدا میکند . اسپری های اب بسیار قوی در این ظرفشویی به کار رفته اند  که به صورت سریعتر میچرخند و اب یا مواد شوینده را به طور کامل در ظرفشویی پخش میکنند . بدنه ظرفشویی 425 بسیار مقاوم میباشد که از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، اثر انگشت بر روی این ظرفشویی جای نمیماند و پاک کردن ان بسیار راحت میباشد . صفحه نمایش ظرفشویی 425 تمام لمس میباشد و کار کردن اسان و لمس حساسی دارد که انتخاب برنامه شستشو خود را میتوانید بر روی ان انتخاب کنید ، 10 برنامه شستشو مختص ظروف شیشه ای ، ظروف چینی و خیلی دیگر از وسایل دیگر را میتوان با ان شست . هوشمند بودنه ظرفشویی 425 و وای فای دار بودن ان بسیار عالی میباشد ، میتوانید از طریق گوشی هوشمند خود به ظرفشویی متصل شوید و از طریق برنامه ThinQ ظرفشویی خود را میتوانید کنترل کنید مثلا وقتی ظروف را در ظرفشویی قرار داده اید و بیرون از خانه هستید به راحتی میتوانید از طریق گوشی خود برنامه شستن را انتخاب کنید و به طور اتومات ظروف ار میشوید . برنامه 1/2 این ظرفشویی انرژی و اب کمتری مصرف میکند مثلا میتوانید نصف ظرفشویی را بارگیری کنید و سیستم هوشمند ظرفشویی به همان مقدار مواد شوینده وارد ظرفشویی میکند تا کاهش مصرف چشمگیری داشته باشید . 

خرید ظرفشویی 425- مارک الجی 3 طبقه 14 نفره کره ای

ظرفشویی الجی کره ای 425

رنگ نقره 425 ال جی

 

تفاوت های ظرفشویی 512 و 425 الجی 

1. ظرفشویی 512 برای خانواده های کم جمعیت بسیار متناسب میباشد و 2 طبقه میباشد ، ظرفشویی 425 دارای 3 طبقه میباشد که جای دادن ظروف بیشتر در ان بسیار اسانتر میباشد.

2. بدنه ظرفشویی 425 از ظرفشویی 512 بسیار محکم تر میباشد به طوری که بدنه ضد خش و مقاوم تر در برابر ضربه دارد ، پاک کردن بدنه ظرفشویی 425 اسانتر میباشد و لکه بر روی ان باقی نمیماند.

3. ظرفشویی 425 دارای سیستم بخارشور میباشد که ظروف های شما را بهتر میشوید و میتوان گفت که حفاظت زیادتری هم میکند ولی ظرفشویی 512 بخارشور ندارد که قدرت پاک کنندگی 425 را ندارد. 

4. ظرفشویی 512 از قیمت مناسبتری نسبت به 425 برخودار است که تهیه کردن ان اسانتر میباشد ، قیمت هر دو رنگ ظرفشویی 512 تفاوت انچنانی ندارند ولی ظرفشویی سفید رنگ 425 قیمت بالاتری از رنگ سیلور ان دارد . 

5. ظرفشویی 512 دارای یک سبد کوچیک میباشد برای جای دادن وشستن وسایل کوچیک مانند فنجان ، کاپ اسپرسو ولی ظرفشویی 425 دارای طبقه سومی میباشد که به راحتی شستن قاشق چنگال را برای شما فراهم میکند . 

6. ظرفشویی 425 دارای 10 برنامه و اپشن های بیشتر برای شستشو میباشد ، ظرفشویی 512 از 8 برنامه شستشو بر خوردار میباشد . 

 

شباهت های ظرفشویی 512 و 425 الجی 

1. پنل لمسی هر دو ظرفشویی الجی مدل 512 و 425 بر روی قسمت بیرونی و بالای دستگاه قرار دارد که انتخاب برنامه ها بر روی ان ها امکان دارد و از سرعت بالایی بر خوردار هستند. 

2. ظرفشویی 512 و 425 هر دو دارای دو رنگ سیلور و سفید هستند که متناسب با علایق و ست کردن ان با وسایل دیگر اشپزخانه میتوانید انتخاب کنید .

3. شرکت الجی در هر دوتای این ظرفشویی سیستم متصل شدن به گوشی را قرار داده است ، با دانلود کردن برنامه ThinQ بر روی گوشی خود میتوانید ظرفشویی را کنترل کنید .

4. هر دوتای این ظرفشویی دارای قطعات اصلی کره ای میباشند که در خود کشور کره جنوبی منتاژ میشوند . 

5. قفسه بندی ظرفشویی 512 و 425 دارای اسانسور میباشند که به راحتی میتوان ان را تنظیم کنید و ظروف یا وسایل های خودتان را به راحتی در ان ها بچینید . 

 

لیست قیمت ماشین ظرفشویی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL