کولر گازی جنرال خرید مناسب و به صرفه

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 16/بهمن/1400

خرید کولر گازی جنرال

1 جنرال شکار

2 جنرال گلد 

3 جنرال مکس (اینورتر)  

 

1 : جنرال شکار 

کولر گازی جنرال شکار در مدل لبخندی از دو تیکه ساخت شده است که شامل موتور و کمپرسور میشود و تیکه بعدی نیز پنل کولرگازی میباشد و بسیار کارامد و با دوام در دمای سردی و گرمی میتواند تعادل سالم بودن موتور که در قسمت خارجی قرار میگیرد حفظ نماید و این مزیت بسیار مهم می باشد که هر کولر گازی نیز این خصوصیت را دارد که در عمری مفید بتواند عمل به انجام برساند .کولرگازی جنرال شکار از انواع سایز ساخت شده است تا در محیط مورد استفاده بتوانید انتخاب خود را انجام دهید که از 18 متر میتوانید که یک اتاق میباشد به کولرگازی مجهز نماید و در ابعاد دیگر نیز تا 70 متر مربع نیز میتوانید کولرگازی بزرگ یعنی 30000 هزار را مورد استفاده قرار دهید که بیشترین میزان سرما دهی و گرما دهی را برایتان میدهد که در واقع از پنلی چند کاره بهره میبرد تا بتوانید هوای منتشره در محیط را در سالم ترین حالت دریافت نمایید و از یک سو نیز هوایتان بدون الرژن و بدون مواد باکتری زا منتشر میشود چرا که دارای فیلترینگ ضد باکتری و الرژن زا میباشد تا بتواند خدمات را به صورت کامل برایتان به انجام برساند . میزان تولید صدای پنل در داخل بستگی به اندازه کولرگازیتان دارد که در محیط مورد استفاده قرار میدهید مثلا کولر گازی 12000 پنل ان میزان تولید صدای 28-40 دسیبل را تولید میکند و در سریع ترین حالت نیز 40 دس بل صدا را تولید میکند تا در استفاده کولر گازی نیز راحتی کامل را داشته باشید و محیط در ساکتی نیز به هوای دلخواهتان برسد . موتوری قدرتمند در کولر گازی جنرال شکار تعبیه شده است که از برق 220 وات بهره میبرد و میزان مصرف برق نرمالی را دارد که میتوانید در مصرف و روشن بودن کولرگازی نیز بدون مصرف اضافی استارت را بزنید و استفاده را ببرید . میزان گرمادهی کولرگازی جنرال شکار تقریبا 99 درصد میباشد و میزان سرمادهی نیز به مقدار 94.5 تخمین زده شده است و تجربه کامل را در اختیار ما قرار داده است . پنل در 3 حالت میتواند هوا را منتشر نماید که در سردی و گرمی مورد استفاده شما قرار می گیرد و میتوانید استفاده نمایید . پرتاب هوا در محیط به 4 حالت تغییر مسیر در پنل میباشد که میتواند در مسیر تنظیم شما باد سرد و گرم را منتشر نماید و در کل نیز برترین استفاده را داشته باشید . 

خرید کولرگازی - جنرال شکار سرد و گرم در سایز 12000 و 18000 و 24000 و 30000

2 : جنرال گلد 

در مقایسه کولرگازی جنرال شکار و جنرال گلد میتوانید به ظاهر و شیوه طراحی جنرال شکار نوجه نمایید که در اصل دو کارخانه جداگانه هستند و خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . کولرگازی جنرال گلد در دو تولید هوای سرد و گرم میتواند برایشما خدمات را ارایه دهد و این سرد و گرم به شما کمک میکند تا در مناطق سرد سیر و گرم سیر نیز بتوانید خرید خود را انجام دهید و مورد استفاده داشته باشید . برق مصرفی  و مورد نیاز برای کولرگازی جنرال گلد 220 وات میباشد که در استارت کولر گازی راحتی کامل را برایتان تخمین زده است و همچنین همانند کولر گازی جنرال شکار میزان بازدهی کولرگازی جنرال گلد در سردی و گرمی نیز همان بازدهی را به میزان تقریبی 90 درصد میدهد . پنل کولرگازی جنرال گلد دارای مراحل پرتاب میزان هوا در سرعت و نرمال و یواش را دارد که از طریق ریموت کنترل میتوانید تنظیمات را به عمل اورید . پنل نیز قابلیت تنظیم جهت باد را دارد که شما میتوانید در مسیرهای دلخواهتان نیز که 4 مرحله است را تنظیم نمایید و مورد استفاده داشته باشید . پنل دارای فیلترینگ ضد هوای الوده میباشد که در هر صورت میتواند مواد الرزن زا را در هر صورت که از مسیر برودت هوا و گرمی هوا میگذرد را تصفیه نماید و سالمترین هوا را برایتان منتشر نماید . 

در موتور کولرگازی جنرال گلد گازی که مورد استفاده قرار دارد فریون 410 میباشد که ابدا برای محیط در صورت نشت گاز به بیرون ضرر ندارد و از فرمول جدید بهره میبرد که بیشترین بازدهی را بدهد و همیشه بتوانید برترین هوای سرد و گرم را برایتان بدهد . میزان کاردهی در محیط شما بنا به تنظیماتتان میتوانید بر روی خودکار بگذارید و به صورت هوشمند میتواند میزان هوای سرد و گرم شما را در اعتدال محیط که تعبیه نموده اید را برایتان تولید نماید . در محیط بسیار گرم که اشیا مورد تجزیه قرار میگیرند موتور کولرگازی جنرال گلد که در بیرون قرار دارد میتواند سالیانی و در طول عمر بیشتری خدمت را بدهد و همچنین این خدمات نیز نشان میدهد که جنس کاربردی در موتور و بدنه کولرگازی جنرال گلد از مفیدترین و با دوام ترین استفاده شده است و میتوانید در انتخاب نیز خرید خود را به صورتی اسان انجام دهید . در سایز 8000 به بالا کولرگازی جنرال گلد ساخت شده است که در محیط کوچک و بزرگ میتوانید استفاده کامل را داشته باشد .

 

3 ; کولرگازی جنرال مکس 

کولرگازی جنرال مکس دارای موتوری اینورتر خطی میباشد که میتواند انرژی را سریع تر سایر موتور نسل قبلی انتقال دهد و در سرعتی بسیار عالی و سریع و همچنین انرژی سرد و گرم را انی انتقال میدهد . موتور اینورتر خطی دارای سیستمی نو میباشد که این سیستم با استارت اولیه نیز مستقیم انرژی را به پنل انتقال میدهد . موتور اینورتر خطی از اجزا کمتر مکانیکی تشکیل شده است یعنی موتوری کوچک تر اما بازدهی بیشتری را دارد . قطعات کمتر مکانیکی میزان طول عمر موتور اینورتر خطی را در کولرگازی جنرال مکس بیشتر میکند یعنی اینکه اسطکاک کمتر و و تولید صدای کمتری را ایجاد میکند و در تولید صدای بسیار کمتری میتواند عمل را به انجام برساند . پنل کولرگازی جنرال مکس در حالاتی هوشمند میتواند انتقال هوا را در پاکیزگی کامل منتشر نماید و این نیز با هر بار انتشار هوای سرد و گرم عاری از میکروب و باکتری و الرژن منتشر مینماید . پنل کولرگازی جنرال مکس دارای فیلترینگ ضد الرزن میباشد که با استارت کولرگازی جنرال مکس هوای انتشاری از فیلترینگ میگذرد و میتواند تمیزترین هوا را منتشر نماید . فیلترینگ را اسان میتوانید تمیز نمایید با برداشتن قاب بالایی پنل کولرگازی میتوانید فیلترینگ را بردارید و اینکه بشورید و یا تعویض نمایید که در امادگی فیلترینگ میتوانید جای گذاری نمایید و دباره میتوانید استارت را بزنید . پنل کولرگازی جنرال مکس در 4 حالت و سرعت 3 حالته میتواند پوشش هوای سرد و گرم را برایتان انجام دهد . سرعت تنظیمی 3 حالته میتواند طبق دلخواه پرتاب هوا را برایتان انجام دهد و همچنین پرتاب هوا را در 4 جهت میتوانید برایتان در تنظیم قرار دهد . با ریموت کنترل میتوانید هر تنظیم را انجام دهید و همچنین در 4 جهت نیز میتوانید تنظیم را انجام دهید و طبق ارزوی خود استفاده را داشته باشید . حد فاصل کولرگازی تا پنل را میتوانید طبق استفاده داشته باشید که شرکت کولرگازی جنرال مکس 15 متر لوله رفت و برگشت را در پکیج قرار داده است . 

سایز 24 هزار کولر گازی جنرال مکس

لیست قیمت کولر گازی

خرید کولرگازی - جنرال مکس اینورتر دار سرد و گرم برای تمام محیط شما

نتیجه گیری 

صنف کولرگازی های جنرال در سه مدل جنرال گلد و جنرال مکس و جنرال شکار دارای پکیجی دو تیکه میباشد که در هر پکیج نیز  متر لوله رفت و برگشت قرار دارد و یک سری اتصالات مورد نیاز را تعبیه کرده است تا در هنگام نصب نیز اسان بتوانید عمل نصب را انجام دهید . جنرال مکس مدلی پیشرفته تر میباشد که از موتوری پیشرفته تر استفاده شده است که سریع انرزی را انتقال میدهد و این موتور اینورتر خطی میباشد که در کولرگازی جنرال شکار و جنرال گلد نیز این موتور استفاده نشده است . جنرال گلد و جنرال شکار نیز دارای سیستمی هم سان میباشد و از کارایی نیز تا 90 درصد شباهت دارند اما در کولرگازی جنرال مکس موتوری اینوتر بکار گرفته شده است و میتواند در زمینه سرد و گرم و تبدیل هوای محیط به نیاز شما ارایه خدمات را انجام دهد . 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL