راهنمای استفاده از لباسشویی زیمنس !

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط S.mahmoudi 10/فروردین/1401

 

راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی زیمنس 

محیط زیست و جهان هستی در حال گرم شدن است که ناشی از تولیدات صنعتی و شیمیایی و الکترونیکی میباشد و در خط تولید نیاز به سوخت های فسیلی میباشد تا تامین مواد اولیه را بدهد . ماشین لباسشیی زیمنس از ان دسته وسایل لوازم خانگی میباشد که از جنس اهن و استیل و رنگ و بورد الکترونیکی و در نهایت در استارت به برق مصرفی نیاز دارد تا تامین انرژی لازم بدهد و چرخه شستن به راه بیاندازد . ماشین لباسشویی زیمنس از مصرف کم انرژی بهره میبرد یعنی مصرف برق کمتری دارد همچنین تولید صدای کم الودگی صوتی کمتری ایجاد  میکند و در ساخت لباسشویی زیمنس از جنس مواد اولیه بهره میبرد تا در بیش از یک دهه بدون خرابی کار کند و این بدین معنی میباشد باکس بزرگ تولیدی خراب نمیشود و اگر خراب شود بیش از 85 درصد قابل بازیافت میباشد . 

ماشین لباسشویی زیمنس دارای برنامه های متعددی میباشد که در قبل استارت میتوانید تنظیم دهید و طبق نیاز و طبق جنس پارچه ها میتوانید چرخه شستن قوی تننظیم کنید همچنین دارای چرخه شستن لباس خودکار میباشد که فقط بارگیری میکنید و استارت را میزنید . بارگیری کامل داده اید و پارچه ها را نمیخواهید چروک شود برنامه رو در چرخه انتخاب میکنید و یا اینکه نیمه بار زده اید چرخه شستن در کمتر از نیم ساعت به پایان میرسد . برنامه ها را که انتخاب نمودید ابگیری میکند و لباس ها را خیس میدهد و مایع لباسشویی را در چرخه قاطی میکند تا تمیزی به عمل اورد . چرخه شستن طبق برنامه های شما میتواند به پیش برود و در مدت زمان 40 دقیقه تا 1 ساعت و 20 دقیفه میتواند تغییر کند . در پایان چرخه شستن لباسی تمیز و  بدون لک دریافت میکنید که دارای نمی تر میباشد و در معرض هوای خنک قرار میدهید تا نم بخار شود و لباس شما خشک و تمیز در اختیار شما قرار دارد . ماشین لباسشویی زیمنس از طبلی با طراحی هوشمند بهره میبرد تا در گردان لباس ها هم حفاظت کند و هم به لک ها اسیب بزند و لک را از بین ببرد . سوراخ ها ی طبل هر الیاف پارچه را در نگه داری کامل قرار میدهد و همچنین در برنامه های گردش طبل و دیگ لباس را در استپ قرار میدهد و یا به مسیر مرکز سوق میدهد و همچنین لباس را نیم دور دوران میدهد در کل حفاظت کامل نگه داری به عمل میاورد تا چرخه شستن در بالاترین کیفیت به پیش برود و لباسی که تحویل میگیرد تازگی خود را حفظ کند و بدون اسیب تحویل بگیرید . 

کشوی مواد شوینده در دسترس دارید و با بارگیری مواد شوینده و جت اب برای دخیل دادن در چرخه شستن میتواند محلول اب و مواد شوینده را درست نماید تا کیفیت تمیزی و بدون لک لباس را ایجاد کند . همچنین این کشوی همیشه تمیز میباشد زیرا در اب در کشوی داده میشود و همه مواد شوینده را به داخل میدهد و در عین این کار کشوی شستوشو داده میشود و تمیزی به همراه میاورد . صفحه نمایش لمسی و اتصال به اینترنت در دسترس دارید تا با بارگیری از دور استارت را بزنید و تا به خانه میرسید چرخه شستن به پایان رسیده باشد . صفحه نمایش لمسی برناه های تنظیمی و طی شده و زمان باقی مانده در اختیار میگذارد تا زمانبدنی کار اشپزخانه و زندگی روزمره در دسترس داشته باشید  . 

ماشین لباسشویی المانی مارک زیمنس

 

سیستم دستگاه 

ماشین لباسشویی زیمنس در قسمت و جای خود قرار میدهید و تراز میکنید و در بعد این مرحله تراز میکنید تا موتور اینورتر کم مصرف بالاترین کیفیت کاری را بدهد زیرا تراز بودن همیشه کمک میکند تا بازدهی کاری و تولید انرژی به صورتی کامل بدهد . موتور اینورتر خطی تامین انرژی را به عهده دارد و هر چه دستگاه ثابت باشد و تراز کارایی را بهتر میدهد و مصرف برق نیز بهینه شده و کم مصرف عمل میکند . همچنین دارای برنامه قفل کودک میباشد و یا میتوانید قفل کودک را غیر فعال نمایید که همگی کارایی و برنامه ها در دسترس شما میباشد و اسان میتوانید استفاده کنید . ماشین لباسشویی زیمنس در ارتفاع 4000 متری از سطح دریا بالانس خدماتی و کارایی میدهد که برای محیط زیست و برای دنیای خاکی مان بسیار حائز اهمیت میباشد و همچنین در تحویل گرفتن دستگاه اگر اسیبی داشته باشد تحویل نمیگیرید و دباره شرکت اینترنتی ساوان کالا یک دستگاه بدون اسیب را تحویل مشتری میدهد . 

مکانی که دستگاه لباسشویی زیمنس را قرار میدهید بایستی یک دست و تمیز باشد و کابل برق و لوله خروجی اب بایستی مهندسی باشد و در کار کردن و خروج اب به محیط درز نکند و همچنین کابل برق در استاندارد به پریز وصل کنید تا سیم اضافی در محیط نباشد . محیط صاف و یک دست بسیار مهم میباشد زیرا در دور بالای دیگ امکان لرزش وجود دارد و دستگاه لرزش پیدا کرده و جابجا میشود که از مکان استاندارد و تراز خود بایستی ثابت قرار بگیرد تا کارایی به صورت کامل بدهد . دستگاه را همیشه در فضای بسته قرار دهید و هیچ وقت دستگاه را در فضای بیرونی قرار ندهید زیرا ابگرفتگی و رطوبت میگیرد و باعث برق گرفتگی میشود . 

مواد شوینده و مایع شوینده لباس ها را دور از دسترس اطفال و بچه نگه داری کنید زیرا اگر بلعیده شود بایستی به بیمارستان بروید و حتما دکتر معاینه انجام دهد . لباس کثیف و دارای لک که خیلی کثیف میباشند را از اول اب کش دهید تا مواد اشتعال زا از لباس پاک شود و اسیبی به لباس ها و دستگاه وارد نکند . چرخه شستوشو در حال عمل و اب گرم میشود باعث گرم شدن درب لباسشویی میشود دست نزنید تا نسوزید و همچنین در حین چرخه شستن درب را باز نکنید زیرا باعث اسیب به لباس ها و اسیب به دست خود و اسیب به دستگاه لباسشویی زیمنس میشود . اگر کشوی را باز کنید ممکن است توسط اب مواد شوینده به بیرون داده شود و به چشم بخورد و در چشم نفوذ کند که اسیب میبینید و یا اینکه بر روی لباس های دیگرتان بنشیند و باعث لک میشود در نتیجه کشوی مایع شوینده را باز نکنید . همچنین اگر ماشین لباسشویی زیمنس را در محیطی بگذارید که بسیار سرد میباشد در پایان چرخه شستن لباس ها ابی باقی میماند که کاملا دفع نمیشود و این اب یخ میزند که باعث ترک لوله ها میشود و اسیب به دستگاه میرساند . اگر محیط شما گاه گاهی بایستی شسته شود دستگاه لباسشویی را بر تخته ای مربعی بلند بگذارید و این تخته محکم بر زمین ثابت باشد تا در دور بالا لرزش را حفظ کند و جابجا نشود . 

مواد شوینده لازم در چرخه شستن لباس ها بایستی حتما مایع باشد تا در اب سریع حل شود و کف وبلوریات برای نفوذ در لک به وجود بیاورد . هرگز مواد شوینده را در لباس ها قاطی نکنید . هرگز مواد شوینده را با هم قاطی نکنید و یا مواد شوینده و تایت را با هم در کشوی نریزید . هیچ وقت مواد سفید کننده در دستگاه نریزید تا اسیب به دستگاه لباسشویی زیمنس وارد نکند . 

خرید لباسشویی مارک زیمنس المان اصلی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL