چگونگی کارایی و طراحی ماشین ظرفشویی هایسنس

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 24/اسفند/1400

چگونگی طراحی و کاربرد ماشین ظرفشویی هایسنس 

صنعت ظرفشویی بسیار متفاوت عمل میکند زیرا برای افراد حساس و دارای الرژی بسیار موثر عمل میکند زیرا بدون دخالت دست ظروف شما را میشورد و تمیز مینماید . صرفه جویی در زمان از دیگر تمرکر این دستگاه صنعتی میباشد که خدمات را میدهد به شیوه ای که عمر ادمی کوتاه است هر روز و هر سه وعده شبانه روز را به شستن ظروف اختصاص دهید زندگی را در کل مشغول میکند که از لازمه امورات طول عمر میباشد . صرفه جوی در مصرف اب نیز کاربرد های مفید ماشین ظرفشویی هایسنس میباشد که در مدت زمان معینی مقدار اب مصرفی کم تر از  لیتر را مصرف میکند در حالی که با دست بشورید همگی تجربه دارید که مصرف اب برای شستن ظروف تا نفر چقدر اب لازم دارد . مصرف انرژی برق از دیگر مصرفیات مورد نیاز دستگاه ظرفشویی میباشد که لازمه عمل میباشد . مصرف انرژی بنا به مدل و نواوری میتواند متغیر باشد یعنی تا به روزتر باشد مصرف برق کمتری دارد زیرا برنامه ها و طراحی موتور و برد کنترل هوشمند را به روزشده در ماشین ظرفشویی هایسنس قرار میدهد تا بهینه شده عمل کند و در کمترین زمان میزان بار کامل را به شستن بدهد تا چرخه شستن کامل به اجرا گذاشته شود و ظرف های تمیز را بدون لک تحویل بگیرید . مصرف اب کمتر و مصرف برق کمتر و صرف زمان کمتر و مزاحمت صدای بسیار کم را در منزل دارید که ماشین ظرفشویی هایسنس به شما میدهد تا بتوانید نهایت استفاده و تمیزی ظروف را داشته باشید .  

ماشین ظرفشیی هایسنس زیر مجموعه شرکت بزرگ 75000 پرسنلی میباشد که در سال 1969 تاسیس شده و در زمینه لوازم خانگی مدرن الکترونیکی فعالیت و جایگاه تجاری خود را در سطح جهانی دارد . ماشین ظرفشویی هایسنس تولید و خط تولید وسیعی در قاره اروپا دارد که از جنس و رنگ و درجه کیفیتی بالایی برخوردار میباشد تا در زمینه خدمت اشپزخانه ها یک عمر عمل کند . ماشین ظرفشویی هایسنس دارای جنسی ضد زنگ فولادین و استیل ضد زنگ میباشد که در رنگ های سفید و نقره ای و مشکی خط تولید دارد که برای سلیقه های مختلف میتواند در دسترس قرار بگیرد . از بعد ورود به کشور عزیزمان ایران مارک هایسنس در ظرفشویی و لباسشویی و یخچال و تلویزیون توانسته است خدمات با برترین کیفیت را بدهد که میتوانید در خانه هایتان دستگاه های مدرن داشته و استفاده نمایید . ماشین ظرفشویی هایسنس دارای طراحی مدرن میباشد که در مدل جدیدتر صفحه نمایش LED  لمسی تعبیه شده است که بسیار زیبا و بسیار کارامد میتواند خدمات و کارایی همه برنامه ها را برایتان به نمایش و دسترس و اجرا بگذارد و همچنین این صفحه نمایش لمسی به شما کمک میکند تا دید کافی در فاصله داشته باشید و در زاویه نیز برترین کیفیت را ارایه میدهد که با نوردهی یخی روشنایی را میدهد . در کنار این صفحه نمایش لمسی عریض ست با رنگ بندی سفید و نقره ای و مشکی دارید که ست با هر رنگ بندی کابینتی میگردد که در ایران بیشترین خواهان رنگ سفید و مشکی میباشد که در دسترس عموم قرار دارد . ماشین ظرفشویی هایسنس دارای دکمه قفل کودک میباشد تا در بازکردن درب جلوگیری کند زیرا کودکان در عالم  و دنیای کوچیک خودشان هستند که درک از کاربرد وسایل خانگی را ندارند و فقط به شکل بازی به وسایل دست میزنند و از فکر ماجراحویانه ای برخوردار هستند که ماشین ظرفشویی هایسنس قفل کودک را تعبیه کرده است تا خرابکاری و دخالت در چرخه شستن را نداشته باشند و همچنین محافظت بیشتری از ظرفشویی هایسنس را تظمین میکند که در بعد استارت به هیچ عنوان بچه ها نمیتوانند درب را باز نمایند و خرابکاری بچه گونه انجام دهند . 

ماشین ظرفشویی هایسنس در کمپانی بزرگ و جهانی HISENCE COMPANY بیرون میاید که در چین قرار دارد اما یک سری مدل اروپایی وجود دارد که در ساخت و طراحی اروپا قرار دارد و هیچ گاه این مدل ها به خاورمیانه و اسیای شرقی نمیرود زیرا دارای کیفیت بسیار بالا و جنس درجه یک و نرخ قیمت بالایی برخوردار است که در هزینه حمل به اسیا و خاورمیانه میتواند قیمت این کالا را به صرفه نداشته باشد که مشتری را راضی نماید . در کشور سوئد ماشین ظرفشویی هایسنس طراحی میرگدد و در کشور اسلوونی ساخت میشود که در بازارهای اروپایی پخش و در مراکز و فروشگاه های زنجیره ای میتوانید خرید نمایید . اما در زمینه خرید ماشین ظرفشویی هایسنس در خاورمیانه و در کشور ایران میتوانید به سایت مردمی و همیشه انلاین ساوان کالا مراجعه نمایید که مدل های اسیایی و خاورمیانه را در خدمت ارایه میدهد که در مدل های موجود اروپایی میتوانید استوک را در خرید نمایید و یا اینکه اگر مدلی صفر و بدون کارکرد باشد از ساخت 2018 به پایین در اختیار میگیرید مگر اینکه افراد حساسی خرید ظرفشویی هایسنس را بدون در نظر گرفتن قیمت در هر رنج قیمتی ظرفشویی هایسنس را خرید نمایند . فروشگاه اینترنتی ساوان کالا SAVANKALA.COM  خدمات خرید ماشین ظرفشویی هایسنس را میدهد که در مدل های موجود در کشور عزیزمان میتوانید خرید نمایید که این مدل ها دارای طراحی مدرن میباشند و همچنین دارای کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد که در کمترین زمان و در کمترین هزینه تا درب منزل میتوانید دریافت نمایید و همچنین تسویه حساب را درب منزل خواهید داشت که از منزله اعتبار و گارانتی شرکت ساوان کالا برخوردار میشوید که تا بیش از 2 سال میتواند خدمات و گارانتی جنس های خریداری شده را داشته باشید . 

 

ظرفیت تا 16 نفره 

ماشین های ظرفشویی هایسنس دارای بارگیری متفاوتی میباشند که بنا به جمعیت خانواده ها عمل میکند یعنی طراحی و ساخت و میزان بارگیری را در نیاز شما ساخت داده است که در بالاترین کیفیت ارایه خدمات را میدهد . ماشین های ظرفشویی هایسنس از 12 نفره تا 16 نفره ظرفیت بارگیری را دارد همچنین قابلیت نیمه بارگیری دارد که میتوانید داشته باشید  و در مدت زمان کم 1.4 یک چهارم تمیزی ظروف را دریافت نمایید . ظرفیت تا 16 نفذره برای افراد پر جمعیت میباشد یعنی میتوانید میزان بارگیری زیاد 16 نفره داشته باشید که تا 70 تکه بارگیری ظروف ریز و درشت را خواهید داشت و در مدت زمان کم 1 ساعت و بیشتر میتوانید همه ظروف را بدون لک دریافت نمایید که در یک دستمال بسیار ساده میتوانید در کابینت بگذارید .

نیمه بار از کارایی مدرن میباشد که در خدمت دارید یعنی میتوانید در زمینه بارگیری 5 نفره و کمتر بارگیری داشته باشید که در مدت زمان زیر 25 دقیقه چرخه شستن به پایان میرسد و میتوانید نهایت بهره را داشته باشید . نیمه بار برای صرفه جویی اب و برق بسیار مهم میباشد که در زمان کم خدمات را دریافت خواهید کرد . نیمه بار بسیار مهم میباشد زیرا به وقت زندگی ساده همیشه 16 نفر مهمان ندارید تا بارگیری کامل را داشته باشید و در استارت قرار دهید . ماشین ظرفشویی هایسنس با قابلیت نیمه بار این خدمات را میدهد تا بهینه شده عمل کند یعنی برای ظروف ریز و درشت که بسیار لازم دارید بارگیری انجام میدهید که در قفسه زیرین انجام میپذیرد که این نیمه بار در تعادل کامل قرار دارد و توسط بازوهای شستوشو در مدت زمان بسیار کمی تا روغن را اب میکنید ظروف تمیز دباره اماده انجام خدمات برای پخت و پز و مهمانپذیری غذاهایتان بر روی بشقاب ها را دارد . 

 

باز شدن درب اتوماتیک 

درب بارگیری از جلو انجام میپذیرد و تا 90 درجه باز میگردد تا اسان بارگیری را انجام دهید همچنین درب را میبندید که دارای قفل کودک میباشد و چرخه شستن کامل را به اجرا میگذارید همچنین کارایی اصلی در پایان چرخه شستن به انجام میپذیرد که تا 10 سانتیمتر میتواند به صورت خودکار باز گردد تا بخار و گرمای ناشی از چرخه شستن بیرون بزند و خشک کردن ظروف به صورت کامل انجام پذیرد . ماشین ظرفشویی هایسنس با قابلیت درب باز کردن اتومات میتواند عمل کند که در مدت زمان خشک کردن برای تمیزی ظروف بسیار موثر عمل میکند که خدمات را میتوانید داشته باشید و ظروف خشک را سریع تر تحویل بگیرید . درب ماشین ظرفشویی هایسنس از طراحی مینیمالیستی برخوردار است که فضای بسیار کمی میگیرد که با کارایی بیشتری خدمت میکند یعنی در عمل خود را نشان میدهد و این نشانه طراحی مدرن باکس ظرفشویی هایسنس میباشد که در سطح جهان و قرن 21 خدمات الکترونیکی لوازم خانگی را میدهد .

 

سیستم قفسه بندی 

ماشین های ظرفشویی هایسنس دارای طبقات مختلف بنا به طراحی میباشد که در قسمت داخلی چه فناوری به کار گرفته شده است و این فناوری میتواند 2 طبقه و 3 طبقه تعبیه قفسه بندی را داشته باشد که در قفسه بالایی سینی بارگیری تعبیه شده است به شیوه ای میباشد که در میزان 12 نفره و 13 نفره و 14 نفره و 16 نفره میتواند بارگیری را داشته باشد که این امکان را میدهد بارگیری فنجان و لیوان و قاشق و چنگال و کارد و هر لوازم ریز را میتوانید انجام دهید که در زمینه بارگیری تا 16 نفره خدمات را میدهد که جای بارگیری را خواهید داشت  . قفسه وسطی یا دومی قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارد که در پهلو و در بالانس بالایی 5 سانتیمتر میتوانید تنظیم ارتفاع را بدهید تا ظروف را در اندازه بزرگ بارگیری نمایید و همچنین قفسه زیرین نیز قابل تنظیم میباشد که میتوانید در دسترس داشته باشید .

 

سیستم قطع کن اب 

ماشین ظرفشویی هایسنس دارای فناوری قطع کن اب میباشد که در طول شبانه روز و در طول چرخه شستن استارت را میزنید اگر اختلالی در کارایی و اب گیری بیشتر و یا ه عیب دیگری رخ دهد را جلوگیری میشود و چرخه شستن را متوقف میکند تا در زیان کمتری بتوانید رفع عیب انجام دهید . در طول شبانه روز که استارت را زده اید و خانه تشریف ندارید همچنین چرخه شستن را در درام کند به اجرا گذاشه اید در صورتی نشت ابی داشته باشد حفاظت از باکس ظرفشویی در برابر اب گرفتگی بیشتر فعال میشود تا اب بیشتر بارگیری نشود همچنین تخلیه مایعات اب و مواد شوینده از چرخه شستن خارج میشود تا در صورت باز کردن درب ظرفشویی هایسنس محیط خیس نشود و اسان رفع عیب نمایید . 

در کنار این سیستم قطع کن اب فناوری شستن با گرمایش بیشتری انجام میپذیرد و اب تا 75 درجه سانتیگراد گرم میشود که به فناوری شستن بهداشتی معروف میباشد و میتواند شستن را با برترین کیفیت ادامه دهد که محیط داخلی ظرفشویی را همیشه تمیز و ظروف را در تمیزی کامل بدون لک تحویل مینماید . ماشین ظرفشویی هایسنس اب مورد نیاز را میگیرد , درجه حرارت اب را به میزان قابل توجهی تا 75 درجه سانتیگراد افزایش میدهد همچنین با این جوشاندن دمای باکس داخلی را بالا میبرد تا در نفوذ لک های سخت کارایی داشته باشد تا هر لک سخت  و مواد حساسیت زا را بر روی ظروف بزداید و تمیز نماید . این درجه گرمایش ظرفشویی هایسنس بوی بد و نامطبوع و مواد حساسیت زا و مواد الرژی زا را به صورت کامل حذف مینماید که در باز کردن درب محیط تمیز دارید و فضای داخلی نیز در تمیزی کامل اماده بارگیری دباره میباشد . 

ماشین ظرفشیی هایسنس با موتور اینورتر خطی مجهز میشود که میتواند در دسترس داشته باشید و در زمینه مصرف کنندگان برای اعتمکاد و اعتبار شرکت هایسنس که از قطعات مکانیکی موتور درجه یک استفاده میکند و دارای طراحی مدرن میباشد تا 11 سال ضمانت کمپانی هایسنس را دارا میباشد که در صورت بروز هر نوع مشکلی تا این 11 سال  گارانتی تعویض قطعات را میدهد و میتوانید خدمات را دریافت نمایید . 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL