چگونگی تخلیه ماشین لباسشویی در مواقع اضطراری

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 13/اسفند/1400

در مواقع اضطراری چگونه لبا سها را تخلیه نماییم !

 

ماشین های لباسشویی مسئولیت تمیز کردن لباس ها را در خانه عهده دار میباشد و در یک مدت زمان مشخص میتواند این خدمات را بدهد . اگر برق برود یا ابرسانی انجام نشود و یا اینکه در چرخه شستن لباس مکانیک ماشین لباسشویی از کار بیافتد بایستی مراحل زیر را انجام دهید تا عمل تخلیه لباس ها را در لباسشویی انجام دهید . 

ابتدا کابل اتصال به برق را از پریز برمیدارید تا هر اتصال برقی قطع شود و در مرحله بعد پوشش درب فیلتر را برمیدارید . پوشش درب فیلتر را که برداشتید درب فیلتر را به صورت پیچی به چپ میچرخانید و باز میکنید . درب را میبندید تا لوله را تا 15 سانتیمتر به بیرون بیاورید و در این حالت اب را در ظرفی خالی کنید . بعد لوله تخلیه را دباره داخل میکنید و سپس درب را میبندید و پوشش فیلتر را تعویض کنید . پوشش فیلتر را تعویض نمایید زیرا رسوب گیری میکند و این رسوب باعث میشود تا در قسمت تخلیه اضطراری جمع شود یعنی مواد ریز و رسوب گیری و هر مواد دیگر  در قسمت تخلیه اضطراری جمع میشود .

ماشین لباسشویی سامسونگ در هر چرخه شستن ذرات ریز و گردو غبار و مواد رسوب گیری را از لباسها میگیرد و در قسمت تحتانی لباسشویی جمع میکند که بعضی از این مواد تبدیل به رسوب های ریز میشود و در عمل تخلیه در مجاری بیرون نمیرود در نتیجه در قسمت تخلیه اضطراری این مواد جمع میشود و در صورت تمیز کردن این مواد به صورت کامل تخلیه میشود . در هر چرخه شستوشو لباس ها دارای لک میباشد که در شستن تمیز میگردد و بعضی لک دارای روغن ها یا گردهای درشت و یا هر مواد دیگری میباشد که در عمل شستن قرار میگیرد و این مواد به صورتی جمع میشود که در بیش از 50 بار استفاده به چند گرم وزن میرسد و این بدین معنی میباشد که میزان مواد رسوب گیری در حدی میباشد که بسیار کم از این مواد دفع نمیشود . دفعات مکرر و بسیار بالا میتوانید لباس ها را بشورید که بعضی اوقات تا دو سال نیاز نیست شیر تخلیه اضطراری را باز کنید و تخلیه را انجام دهید . 

 

لباسشویی سامسونگ

لیست محصولات ماشین لباسشویی ال جی

لیست قیمت ماشین لباسشویی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL