چگونه از Bixby در تلویزیون سامسونگ استفاده کنیم؟

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 10/اسفند/1400

تلویزیون سامسونگ و فناوری Bixby

فناوری هوشمند بیکسبی BIXBY  در تلویزیون سامسونگ دستورات صوتی شما را پوشش میدهد و شما را در ارتیاط تلویزیون قرار میدهد که با صدای طبیعی میتوانید با تلویزیون هوشمند سامسونگ دیالوگ خود را بگویید و از برنامه ها جستوجو را داشته باشید و همچنین میتوانید هم صحبتی دیجیتالی و مدرن داشته باشید . BIXBY  فناوری هوشمند تلویزیون های سامسونگ میباشد تا با صدا کنترل صوتی را داشته باشید . این فناوری خدمات صوتی را در 1.5 متر تا 3 متر میتواند دریافت نماید که از طریق ریموت کنترل هوشمند میتوانید دستورات را به تلویزیون بدهید که هر برنامه و هر مرحله و هر صفحه و هر خدمات کاربردی و اتصالات بیشتری را انجام دهید مثلا با دستورات صوتی میتوانید فناوری بلوتوث را فعال نمایید تا بتوانید اتصال بدون کایب و بدون سیم را انجام دهید که تقویت صوت را میتوانید داشته باشید . BIXBY  برنامه ای هوشمند میباشد که شما را از مرورگر های روز دنیا بهره مند میسازد و میتوانید در مرور گر ها اشتراک گذاری داشته باشید . دستورات صوتی شما در هر زمینه ای میتواند باشد مثلا مرورگرها ALEXA و GOOGLE ASSISTANT که یک مرورگر جهانی میباشد و میتوانید کارایی را داشته باشید همچنین مرور گر NETFLIX  که جدید ترین فیلم و سریال های دنیا را در کیفیت 4K UHD  به اشتراک میگذارد و شما میتوانید با دستورات صوتی تان در این مرورگر هوشمند و سرور جهانی ارتباط داشته باشید اشتراک گذاری نمایید و فیلم و موزیک خود را به نمایش بگذارید . با دستورات صوتی تان میتوانید از مرور گرهای CHROME , FACEBOOK , GOOGLE PLAY , GOOGLE SEARCH , YOUTUBE , AMAZON , APP STORE ,TWITTER ,  و هر برنامه مرورگر دیگری را در خدمت ارایه میدهد تا بتوانید جدیدترین فیلم و موزیک را در جستوجو داشته باشید و در صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ با کیفیت 4K  به اشتراک بگذارید و از کیفیت تصویر و صدا برترین درک را از محتوایتان بدهد . دکمه VOICE را میتوانید روشن کنید به شیوه ای که VOICE WAKEUP نام دارد و همیشه روشن میباشد که طول عمر باتری را پایین میاورد و همچنین هر سوال و هر صحبت و هر برنامه را فقط با گفتن سوال و برنامه اتان میتوانید بگویید که دستورات را برایتان اجام میدهد و یا اینکه این برنامه را خاموش نمایید و فقط با فشار دادن دکمه VOICE  دستورات را به تلویزیون بدهید تا اجرا گردد . 

لیست تلویزیون سامسونگ

تلویزیون 2022 سامسونگ BU8500

تلویزیون سامسونگ هوشمند

 

مرحله 1 

فناوری هوشمند کنترل صوتی در برنامه هوشمند BIXBY بایستی صدای خود را به تلویزیون سامسونگ بشناسانید تا بتوانید راحت تر دستورات را به تلویزیون بدهید و اجرای برنامه ها را برایتان به انجام برساند . شناساندن صوت شما به تلویزیون به شیوه ای میباشد که در صدای طبیعی میتوانید با تلویزیون صحبت کنید و دستورات را بدهید . بر روی ریموت کنترل یک دکمه صدا وجود دارد که در ابتدا دکمه را فشار میدهید و HI BIXBY  را به تلویزیون میگویید . وقتی صدای شما در تلویزیون گرفته شد تلویزیون صدای طبیعی شما را رجیستر میکند که دیگر با تلویزیون هوشمند سامسونگ میتوانید صحبت نمایید و جدا از برنامه های کاربردی میتوانید در زمینه های دیگری با تلویزیون صحبت کنید که همانند یک دوست هوشمند دیجیتالی میتواند برایتان خدمت کند . دکمه را فشار میدهید و بعد با صدای خود صدای طبیعی خود  را به تلویزیون میشناسانید و اتصال برقرار میشود . این اتصال در فاصله 1.5 متر تا نهایت 3 متر میتواند پردازش داشته باشد . 

کنترل صوت تلویزیون اسمارت سامسونگ

 

مرحله 2

تلویزیون هوشمند سامسونگ با برنامه هوشمند BIXBY که اتصال صوت شما با تلویزیون را مدیریت میکند به شیوه ای انجام میشود که دکمه VOICE  را فشار میدهید و کلمه START  را به زبان میاورید تا اتصال اسان تر و سریع تری برایتان بدهد . START شناساندن صوت شما به تلویزیون میباشد که شما فقط به زبان میاورید و تلویزیون اتصال برقرار میدهد . این برنامه هوشمند در ساده ترین حالت کارایی صوتی را میدهد دکمه فشار میدهید START  به زبان میاورید و ارتباط برقرار میشود . 

 

مرحله 3 

فناوری هوشمند BIXBY  دستورات صوتی در تلویزیون هوشمند سامسونگ در مرحله سوم به شیوه ای میباشد که در رمیوت کنترل دکمه VOICE  را فشار داده اید و START  را به تلویزیون گفته ایید که ارتباط برقرار میشود و در مرحله سوم نیز جملات بر روی صفحه نمایش را به تلویزیون بازگو مینمایید تا شناساندن وراه اندازی کنترل صوتی را به اجرا بگذارید . همانطور که گفتیم در ریموت کنترل دکمه VOICE  را نگه دارید VOICE WAKEUP  فعال میشود و فقط شما دستورات را به تلویزیون میدهید بدون نیاز به فشار دکمه تا برنامه ها را در اجرا برایتان بگذارد . 

 

مرحله نهایی 

BIXBY  فناوری دستورات صوتی در تلویزیون هوشمند سامسونگ میباشد که در مراحل صوتی اتصال صوتی را در تلویزیون برایتان بازگو کردیم . دکمه VOICE  را فشار دهید و از راه دور به تلویزیون START  را میگویید که جملات روی صفحه نمایش برایتان نمایش داده میشود و بازگو مینمایید در نتیجه اتصال برقرار میشود و میتوانید تلویزیون را با صدای خودتان در کنترل داشته باشید و هر برنامه و بازی و هر کانال را در صفحه نمایش به اشتراک بگذارید . BIXBY  با صدای طبیعی شما در تلویزیون هوشمند سامسونگ در اختیار میباشد و روشن تا صدایتان را پردازش نماید .

نویز صدای شما بسیار مهم میباشد زیرا تن صدای شما با تن صدای اطرافیان یکی باشد میتواند دستورات را در تلویزیون بدهد به شیوه ای که دستورات صوتی را دریافت میکند . HI BIXBY  را با فشار دادن دکمه VOICE  به زبان میاورید و در روی صفحه نمایش نماد BIXBY  اشکار میشود همچنین بر روی ریموت کنترل چشمک LED قرمز مکررا  روشن و خاموش میگردد که نشان از اتصال صوتی میباشد . در فاصله 1.5 متر اتصال صوتی را انجام میدهد در نتیجه با فشار دادن دکمه ویز دستور را میگویید در صفحه نمایش به اشتراک گذاشته میشود . برنامه EXPLORE NOW  را انتخاب نمایید تا هر برنامه BIXBY  را در اختیار داشته باشید . 

لیست قیمت تلویزیون

سیستم الکسا در تلویزیون سامسونگ اسمارت

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL