ویژگی های ماشین لباسشویی بکو برای زندگی راحت

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 18/اردیبهشت/1401

 

ماشین لباسشویی بکو 

بکو شرکت المانی ترکیه ای میباشد که در بازار تجارت و در بازار لوازم خانگی محصولات خود را به فروش میرساند که در کشور ایران از طرفداران بیشماری برخوردار است . طراحی و ساخت ماشین لباسشویی بکو اولویت در خانه های شما نشئات گرفته است و طبق لباس ها و الیاف ها و طبق لک ها برنامه های شستن لباسها تعبیه شده است که در بارگیری میتوانید برنامه مورد نیاز را به اجرا بگذارید . برنامه ها متعدد میباشد که اگر لباس دارای لک سخت باشد میتوانید برنامه مخصوص لک انتخاب کنید و از شستن لباس با کیفیت از بین بردن لک ها برخوردار باشید . ماشین لباسشویی بکو با وزن بارگیری متعدد و نیمه بار در دسترس میباشد تا هم در زمان کمتری و هم مصرف انرژی اب و برق کمتری داشته باشد . فناوری مختلف برای کنترل لباسشویی در مدل بکو WEX740430s داده شده است تا با این فناوری در موبایل هوشمندتان کنترل لباسشویی را داشته باشید یعنی هر برنامه را میتوانید با اتصال موبایلتان به لباسشویی بکو امکان دهید 

AIR THERAPY : این برنامه در ماشین لباسشویی بکو به کار گرفته میشود که اولین لباسشویی در دنیا میباشد که هوای گرم در دیگ منتشر میدهد و باعث میشود تا از گرمای موجود بوی لباس را بگیرد . فناوری مدرن DRUM CLEAN  در لباسشویی تعبیه شده است که باعث میشود در پایان چرخه شستن هم لباس تمیز را تحویل بدهد و هم اینکه فضای داخلی دیگ را بدون بو اماده میکند . این فناوری چرخه شستن کاملا تمیز را تظمین میکند و باعث میشود تا لباسی خوش بو و تمیز و عاری از لک را دریافت نمایید . فناوری Air Therapy  باعث میشود تا دیگ در گرما بچرخد و لباس ها را در گرمای داخلی بغلتاند و اولین مرحله با گرمای استاندارد لباس ها را در معرض تمیزی قرار بدهد .

PROSMART : ماشین لباسشویی بکو در مدل های مختلف از موتور اینورتر PRO SMART  استفاده میکند که میتواند خدمات تامین انرژی را به صورتی مدرن و در مراحل مختلف بدهد . برنامه های داده شده و برنامه های تنظیم شده طبق بورد میکرو کامپیوتری تنظیم میشود و باعث میشود در استارت میزان دوران و میزان گردش در حالت های مختلف را بدهد که در اختیار دارید . پس موتور اینورتر PRO SMART  میتواند هر برنامه کاربردی را به صورتی مدرن به اجرا بگذارد که کنترل دیگ را میدهد . موتور اینورتر پرو اسمارت ماشین لباسشویی بکو  در هماهنگی کاملی که عمل میکند کاملا کم مصرف میباشد و کاملا از نظر مصرف برق میتواند از بروزترین کیفیت برخوردارباشد . در صنعت لوازم خانگی موتور بسیار مهم میباشد که دارای گارانتی  10 ساله باشد و همچنین از مصرف کم انرژی برخوردار باشد که امروزه در سطح جهانی موتور اینورتر کم مصرف از پر کاربرد ترین موتورها در سطح لوازم خانگی میباشد و شما با هر خرید از مدل های ماشین لباسشویی بکو میتوانید از این موتور کم مصرف اینورتر PRO SMART  برخوردار باشید .

لباسشویی 2022 - مارک بکو 9 کیلو 1400 دور بخار شور دار

فناوری بخارشو 

ماشین لباسشویی بکو از فناوری برتر بخار شو استفاده میکند که میتواند از بین بردن لک را مدیریت کند و از کیفیت برتر لباس ها برخوردار باشد . STEAME CURE فناوری برتر بخارشو میباشد که در صنعت ماشین لباسشویی بکو به کار گرفته شده است و شما فقط کافیست تا برنامه را به اجرا بگذارید . زندگی روزمره و بازی بچه ها و یا سرکار رفتن اعضای خانواده با صرف یک دسر و افتادن لک بر روی لباس و همچنین لباس هایی که لک چمن و لک روغن های صنعتی و خوراکی را برمیدارد به اسانی میتوانید در داخل لباسشویی بکو قرار دهید و برنامه بخارشو STEAME CURE  را به اجرا بگذارید که در پایان چرخه شستوشو میتواند لباسی عاری از لک را تحویل بدهد . بخار شو باعث میشود تا بافت لباس شل شود , بافت لباس که شل شد لک سخت نرم میشد و خیلی راحت تر میتواند حذف شود که در نتیجه با نرم کردن لباس و با حفاظت کامل از لباس ها چرخه شستن با بخار شو کاملا مدرن و تمیز و بدون لک تحویل میگیرید . 

 

لباس بدون چروک 

ماشین لباسشویی بکو از فناوری های روز دنیا استفاده میکند که در ایان چرخه شستوشو میتوانید به اجرا بگذارید که یکی از این برنامه ها ANTI CREASE  میباشد یعنی بدون چروک و میتواند برای شما که حوصله اتو زدن ندارید و یا زمان برای رفتن به اطو کشی را ندارید تا لباس را اتو بزند و تحویل بگیرید و دباره بپوشید این خود یک دوره تایم و زمانی میباشد که بایستی صرف کنید پس با این فناوری LON GUARD  در کنار ANTI CREASE  میتواند لباسی تحویل بدهد که چروکی بسیار کم دارد و میتواند دباره اماده پوشیدن باشد . ماشین لباسشویی بکو با این فناوری ضد چروک در پایان چرخه حرکت درام ارامی را میدهد تا لباس را کاملا خشک نکند و باعث ایجاد چروک نشود بلکه به ارامی به گردش درمیاورد و لباسی صاف اما با کمی نم تری بیشتری تحویل میدهد . 

لیست ماشین لباسشویی موجود

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL