محصولات کارچر مناسب برای تمیز نگه داشتن خانه

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط س محمودی 14/اردیبهشت/1401

 

وقت برای تمیز کاری 

کارچر در سطح جهانی تحقیقاتی انجام داده است که هر خانواده در طول هفته بیش از 3.5 ساعت وقت برای تمیز کردن خانه ها میگذارد و محیط را تمیز میکند که در کشور ایران وقت میزان بیشتری زمان میبرد زیرا مهمان نوازی و فامیل و اطرافیان دور همی بیشتری دارند پس طبق معمول منزل های ایرانی ها بیشتر کثیف میشود پس کارچر برای تمیز کاری در خانه های شما ارایه خدماتی میدهد تا اسان تر بتوانید هر قسمت را تمیز کنید هم در زمان کمتری و هم در هزینه کمتری ابزار الات در اختیار بگیرید شامل جاروبرقی های دستی و ایستاده و مخزن دار . از سال 2019 به این ور بیماریهای متعددی در جهان انتشار یافته و یا ظهور کرده است که باعث میشود از هر فردی به فرد دیگری انتقال یابد و اکنون در سال 2022 بیماری در عرصه ای جدید تری قرار گرفته است که در سراسر جهان هر خانواده ای نکات بهداشتی را بیشتر رعایت میکند و برای افراد خانواده و بچه ها پروتوکول بهداشتی گذاشته میشود تا در سلامت کامل باقی بمانند که این در منزل شما  در نشیمن و در اتاق ها نیز صدق میکند که محیط تمیز باعث میشود تا میکروب ها از خانه های شما دور باشد پس گزینه های انتخابی برای تمیز کاری بسیار مهم میباشد و شرکت کارچر میتواند خدماتی بروز در زمینه بهداشتی بدهد . 

مثلا جارو برقی که در خانه اتان دارید دارای فیلتر HEPA  میباشد و باعث میشود تا هر ذرات ریز و درشت را جارو بزند و در عین تمیزی میتواند محیط را از مواد حساسیت زا عاری نماید و هر مواد و بو را بگیرد که باعث ایجاد  بیماری نشود . 

خرید جارو برقی - مارک کارچر شارژی قیمت مناسب

 

جاروبرقی کارچر 

کارچر دارای فناوری های بسیار متعددی میباشد که در زمینه جاروبرقی میتواند ارایه خدمات را بدهد به شیوه ای که جاروبرقی دستی و جاروبرقی ایستاده و جاروبرقی مخزن دار بزرگ ساخت شده است که دارای فیلتر ها میباشند و همچنین از ابعاد و انداطزه مختلفی برای هر سطح و هر کف تمیز کاری به عمم میاورد . جاروبرقی دستی کوچک برای کیبورد کامپیوتر و برای تاقچه ها بسیار مناسب میباشد و همچنین جاروبرقی های ایستاده برای مبلمان و برای زیر مبل ها و فرش ها و کاناپه ها و یا اشپزخانه ها در دسترس میباشد و همچنین جاروبرقی شارژی ساخت شده است تا بدون اتصال ذبه برق در مدت زمانی خاص تمیز کاری انجام دهید . دسته جاروبرقی قابل انعطاف پذیری میباشد و برای گوشه ها و برای پایه ها دورانی جارو میزند و همچنین دسته 180 درجه ای گردشی میتواند امکان دهد هر قسمت را تمیز نماید .

لیست جاروبرقی کارچر

کارواش 

کارچر شرکت وسیعی میباشد که در زمینه کارواش میتواند خدمات را بدهد و برای حیاط شما و ماشین الات شما و برای تمیز کاری بیشتری میتوانید تمیزی را بدهید . کارواش کارچر از جت های پر قدرت پرتاب اب بهره میبرد تا هر لک سخت و نرم را بردارد . کارواش همیشه در دسترس میباشد که با اتصال به برق و استارت میتوانید محیط مورد نظر را تمیز کنید و یا اینکه ماشین تان  را بشورید . دهنه خروجی اب با فشار و اسپری ابی از دور و فشار بیشتر و قوی در در نزدیک تر شدن به دهنه خروجی اب میتواند برای لک سخت ارایه شود و همچنین تمیز کردن محیط را به شیوه ای برتر بدهد . 

جارو برقی کارچر صنعتی بزرگ

 

بخار شور 

کارچر سیستم بخار شور ساخت کرده است که برای حمام ها و برای اشپزخانه ها و برای شیشه ها کاربرد دارد و یا هر سطحی که دارای لک سخت باشد . حمام ها معمولا اگر تمیز نشوند میکروب و باکتری و لک ها را میگیرند و یا اشپزخانه ها که روغن ها باعث ایجاد لک میشود با سیستم بخار شور که دارای دهنه برسی میباشد میتواند بر روی لک بکشید و تمیز کنید و همچنین بخار باعث میشود تا لک نرم شود و از هم بپاشد که با یک اب ساده بعد از بخار دهی پاک میشود و در نتیجه محیط حمام یا اشپزخانه ها تمیز میشود و بدون میکروب در خدمت قرار میگیرد . وان حمام که از جنس سرامیک و یا پلاستیک قوی میباشد با رنگ سفید خود اگر تمیز کاری ندهید لک میگیرد اما با بخارشور کارچر بدون اینکه نگران باشید میتواند لک وان را به صورت کامل از بین ببرد و تمیز و براق نگه دارد .

خرید جارو برقی - مارک کارچر المان اب و حاک صنعتی

 

تمیز کردن با بخار 

پاک کردن منزل در ایام عید و خیلی فصول دیگر با استفاده از بخار بهترین روش میباشد که خانه خود را از هر باکتری که برای سلامت زیان اور میباشد عاری کنید . امروزه محصولات کارچر حرف اول را در بازار محصولات خانگی میزنند که بهترین مواد درجه اول در ان ها به کار برده میشود و طول عمر زیاد باعث رضایت کامل مشتری از محصولات این برند میشود . شوینده های بخار سرسخت ترین الودگی و لکه ها را به سرعتی و به راحتی پاک میکنند ، و بدون اینکه هیچگونه مواد شیمیایی به کار ببرید خانه خود را به طبیعی ترین روش ممکن پاک کنید . تمیز کردن با بخار را میتوانید در پاک کردن حمام ، اشپزخانه ، سرویس بهداشتی به کار برد . طبیعی ترین روش برای پاک کردن و نظافت های بزرگ و کوچیک استفاده از بخار میباشد . 

 

رهنمای خرید جارو برقی 

اگر هنوز از جارو برقی های قدیمی برای پاک کردن خانه استفاده میکنید و هنگام کار کردن با انها گرد و غبار باعث اذیت شدنتان میشود . شرکت کارچر المان چندین نوع جارو برقی های مختلفی با کاربرد های متفاوت دارد که به راحتی کار های روزمره خود را با انها انجام دهید . جارو برقی های مخزنی کارچر مدل V3 کمترین صدا را تولید میکنند که برای پاک کردن خانه ، اتاق و دفاتر شخصی خود میتوانید استفاده کنید . جارو برقی های صنعتی مدل WD5 که سطلی هستند برای استفاده های مرطوب و خشک بهترین استفاده ها را برای شما خواهند داشت و قدرت بسیار بالای انها تمام کار های شما را راه اندازی خواهند کرد . جارو برقی های شارژی VC5 کامل ترین جارو برقی های نوع شارژی میباشند که با استفاده از انها میتوانید چند دقیقه با خیال راحت اتاق های خود را پاک کنید و کارایی این نوع جارو برقی ها به وسیله دسته های بلند ان بسیار راحت حتی برای افراد سالمند میباشد . تمامی جارو برقی های کارچر فیلتر دار میباشند که عالی ترین نوع انها HEPA13 میباشد و هیچ گونه ضرر برای شما نخواهد داشت . جارو برقی صنعتی کارچر نیز در بازار موجود می باشد.

 

تمیز کردن داخل ماشین 

شستشو و پاک کردن داخل ماشین با استفاده از محصولات کارچر که عالی ترین پاک کنندگی را دارند که امرزوه تبدیل به عالی کالا های خانگی شده اند . با کارچر میتوانید صندلی های داخل خودرو خود را به راحتی پاک کنید که در هزینه های شما صرفه جویی میشود. هر یک از جارو برقی های کارچر ار که در خانه موجود دارید میتوانید با استفاده از ابزار هایی که همراه ان میباشد تبدیل به جارو برقی ماشین کنید . نازل های کوچیک را برای شکاف های ریز ، در های جانی ، لایه های درب استفاده کنید . از برس های مکنده با مو های نرم برای خلاص شدن از از شر لکه های که به راحتی پاک میشوند بسیار مفید میباشد و برای پاک کردن لکه های سرسخت از برس های مکنده با مو های سخت بهترین انتخاب خواهد بود . برای پاک کردن کف ماشین که جارو برقی های عادی زیاد کاربرد نخواهد داشت ، با استفاده از دمنده جارو برقی های صنعتی کارچر به کارتان خواهد امد ، کثیفی را به راحتی میتوان از هر گوشه با جارو برقی دمنده و مکنده کارچر پاک کرد . 

جارو برقی - مارک کارچر المان مخزنی اب و خاک قیمت مناسب

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL