سری تلویزیون OLED و NanoCell و UQ ال جی 2022

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 26/اسفند/1400

 

تلویزیون های سری جدید الجی  سال 2022

در سال 2022 شرکت الجی با نواوری های بیشتری نسبت به سال های گذشته یا میان امده است . سری تلویزیون های سال 2022 غوغای زیادی به پا خواهند کرد ، زندگی آسانتر با ظاهری شیکتر و مدرنتر خواهد بود . در سال 2022 شرکت الجی اولین تلویزیون 4k OLED 42 و 97 اینچی خود را تولید و عرضه بازار جهانی میکند که در مدل های C2 و G2 خواهند بود . سیستم این سری تلویزیونWEBOS که با پشتیبانی MATTER که عملکردی همیشه آماده را دریافت میکند . در کل در سال 2022 تلویزیون های الجی باور نکردنی خواهیم داشت . در سال 2022 تلویزیون های الجی با مدل های جدید A2.B2.C2.G2 و Z2 OLED برای جایگزینی تلویزیون های 2021 A1.B1.C1.G1.Z1  معرفی خواهد شد . در امسال هر دو تلویزیون های G2 و C2 دارای OLED Evo هستند که طبقه گفته های شرکت الجییک پنل خاص نیست بلکه ترکیبی از پنل ، پردازش ویدئو و الگوریتم ها است . تلویزیون C2 در سال 2022 به دلیل OLED Evo و یک سیستم BRIGHTNESS BOOSTER که از تلویزیون سال گذشته C1 بسیار روشنتر خواهد بود . در حال تلویزیون G2 دارای  BRIGHTNESS BOOSTER MAX که راحلی جدید برای اتلاف گرما و روشنایی بیشتر خواهد بود . الجی در تلویزیون مدل C2 یک صفحه نمایش با اندازه کوچیک تری با 42 اینچ که وضوح کیفیت 4K است این به این کعنی است که تلویزیون های C2 در سال 2022 از اینچ 42 تا 83 اینچ خواهد بود که متناسب با فضاب خود میتوانید ان ها را خریداری کنید . در سری تلویزیون G2 در سال 2022 دارای اندازه 83 اینچی یا ختی بزرگتر 97 اینچی خواهد داشت که وضوح کیفیت 4K خواهد داشت که از OLED فعلی الجی ارزانتر خواهد بود . تلویزیون 8K OLED الجی که همان مدل Z2 با قیمت های بالا خواهد بود . در سری تلویزیون 2022 مدل A2 یک صفحه نمایش با کیفیت OLED با هرتز های 50 تا 60 4K خواهد بود . در تلویزیون های الجی مدل C2 و G2 از حداکثر روشنایی 1000 نیت بهره خواهند برد . این ارقام بسیار رسمی نیستند و با تست کردن این محصول ها میزان روشنایی های ان را خواهیم دانست . تلویزیون های الجی C2 و G2 از وزن سبک تری نسبت به تلویزیون های سال 2021 دارند ( 18.5 کیلو گرم نسبت به 32.7 کیلو گرم مقایسه با سال گذشته ) . این سبکی به دلیل مواد فیبر کامپوزیت قوی که همچون میتواند به دفع گرما از پنل OLED کمک بسیار زیادی بکند . در تلویزیون 55 تا 77 اینچ مدل C2 یک پایه چرخان دستی طراحی شده است . برای تلویزین های 42 اینچ و 48 اینچ این پایه چرخان را میتوان به صورت جداگانه خریداری کنید . تلویزیون G2 هنوز هم مانند یک گالری است که برای آویزان شدن به دیوار طراحی شده است . یک پایه رومیزی و یک پایه زمینی به جز مدل 97 اینچی یه صورت جداگانه در دسترس خواهد بود .

 

 

صفحه نمایش C2 و G2 در سال 2022 

 هر دوتای تلویزیون های G2 و C2 از صفحه نمایش باریکتر خواهند داشت که 6 میل خواهد بود و در سال گذشته حدود 10 میل بود و تماشا کردن محتوا برای کاربران بسیار عالی تر از سال گذشته خواهد بود . شرکت الجی در حال عرضه تلویزیون های گران قیمت QNED تا تلویزیون های نانوسل برای ال سی دی های سطح پایه که در سال 2022 به جای UP به UQ شناخته میشوند . این مدل تلویزیون ها با رزولیشن 8K و 4K عرضه میشوند که گفته میشود که منطقه کم نور Mini LED بهبود یافته است که به غیر از ان هیچ نواوری در صفحه نمایش وجود نخواهد داشت . شرکت الجی در مدل های بالاتر از پردازنده ارتقا یافته نسل 9 و ویژگی های جدید AI بهره میبرند در حالی که تلویزیون های مدل پایین امده از نسل از نسل الفا 7 بهره میبرند . پس صفحه نمایش هایی در سال 2022 خواهیم داشت که از نظر رقابت با برند های رقیب خود بسیار بالاتر و کیفیت عالی ارائه میدهد زندگی عالی تر و آسانتر از قبل خواهید داشت . تماشا کردن محتوای مورد علاقه یتان را با تلویزیون های سری 2022 لول و کلاس بالاتری دارد و دنیایی دیگر دارد . انقلابی عظیم شرکت الجی در سال 2022 بسیار مهم بوده و تلویزیون ها به نسل جدیدی منتقل خواهند شد . تلویزیون های الجی با این سیر از تحولات قطعا از رقبای خود پیش خواهد گرفت پس بازار جهانی تلویزیون را در سال 2022 بدست خواهد گرفت . صفحه نمایش های بدون فریم هیجان بیشتر به دیدن تصاویر میدهد که تمام تصویر تلویزیون در اختیار شما خواهد بود . 

 

 

 

ویژگی ها و ورودی ها 

تلویزیون های الجی در سال 2022 پهنای باند بالاتر در مدل های 4K در مقایسه با مدل های سال گذشته با 40 گیگابایت در ثانیه خواهند بود . تلویزیون های الجی دارای پورت های HDMI 2.1 و ویژگی هایی مانند ALLAM . eARC. 4K 120 . و VRR خواهند بود . این پورت ها دارای پهنای باند 48 گیگابایت در ثانیه هستند .اخرین نسخه webOS پروفایل کاربران را معرفی میکند تا هر کاربر امکان دسترسی به خدمات پخش مورد علاقه و هچنین اعلان های شخصی داشته باشد . یکی از ویژگی های جدید در سال 2022 این است که تنظیمات جهانی برای کنترل چند ساعت روشن بودن تلویزیون در روز وجود دارد . شرکت الجی یک برنامه تناسب اندام جدید به کاربران در برخی از مناطق امکان دسترسی به تمرینات HIIT حرکات کششی مدیتیشن و سایر ویژگی های دیگر را میدهد . در تلویزیون های سال 2022 مدل های C2.G2.QNED99.QNED91.QNED96 همیشه دارای عملکرد همیشه اماده هستند . Always Ready به کاربران اجازه میدهد تا از راه دور دکمه کنترل خاموش و روشن کردن بزنند تا اثار هنری و عکس های شخصی را نشان بدهد و قتی دو بار بر روی کنترل تلویزیون را فشار بدهید میتوانید موسیقی مورد علاق خود را پخش کنید . Hi LG برای کاربران میتواند از دستورات صوتی حالت همیشه آماده استفاده کنند . در نیمه سال 2022 شرکت الجی یک خصوصیت جدید به اسم MATTER را به webOS22 اضافه میکند . MATTER استاندارد صنعتی جدید برای خانه های هوشمند شماست که با برند ها و پلتفرم ها سازگاری متقابل دارد . MATTER توسط آمازون ، اپل و گوگل پشتیبانی میشود . شرکت الجی در سال 2022 در تلویزیون های خود ورژن وای فای 6 را قرار داده است تا بتوانید داده های خود را به بهترین نحوه ممکن مشاهده کنید و بهترین استفاده با سرعت بالا را از این سری تلویزیون ها دسشته باشید قطعا WIFI6 یک ویژگی برتر تلویزیون های الجی در سال 2022 است و ان را از سایر دیگر تلویزیون های برند جهانی متمایز میکند . کنترل های تلویزیون در سال 2022 از ویژگی Magic Tap مجهز به NFC که کنترل از راه دور به شما این امکان را میدهد که محتوا خود را به اشتراک بگذارید . Calman Ready برای کالیبراسیون تصویر راحتر ، Dolby Vision IQ که تصویر Dolby Vision را مطابق با با محیط تماشا شما تطبیق میدهد . AI Brightness Control هدف ان دستیابی به همان هدف برای منابع غیر Dolby Vision . فراگیر مجازی بلوتوث و همچنین دستیار صوتی Google Assistant به همراه پشتیبانی از دستیار صوتی Amazon Alexa است . تلویزیون های الجی 2022 مدل Z2 و G2 دارای تیونر ATSC 3.0 هستند . تلویزیون های الجی سال 2022 از رمزگشایی ویدیو AV1 نیز پشتیبانی میکند . در سال 2022 میتوانید تلویزیون های OLED را به رقم 2 خریداری کنید . مثلا تلویزیون اولد در سال 2021 با نام C1 بود و در سال 2022 با C2 عرضه میشود . مدل های ال سی دی  در سال 2021 با دو حرف UP در بازار موجود بود ، در سال 2022 با دو حرف UQ ساخت و عرضه بازار جهانی تلویزیون میشوند . 

 

 

 

 

 

 

تلویزیون الجی مدل G2 

تلویزیون الجی 2022 اولد مدل G2 پیشترفته ترین تلویزیون الجی OLED 4K است . این تلویزیون بسیار باریک است که برای اویزان شدن به دیوار طراحی شده است . این  تلویزیون را میتوان گالری OLED نامید . تلویزیون اولد G2 در سال 2022 تا 97 اینچ عرضه میشود . کیفیت تصویر در این تلویزیون بسیار عالی خواهد بود . متناسب با فضا داخلی اتاق خود میتوانید ان را نصب کنید تا بهترین مدل تلویزیون را در بین اقوام خود داشته باشید .

 

 

تلویزیون الجی مدل C2 

در سال 2021 سری اولد C1 را داشتیم و در سال 2022 سری C2 عرضه میشود . C2 میتواند بهترین OLED 4K پر ویژگی در بین تلویزیون های الجی باشد . در سال 2022  تلویزیون C2 به نام OLED EVO با تقویت کننده روشنایی شناخته میشود . اگر چه به روشنی G2 کاملا روشن نیست . تلویزیون C2 یکی از تلویزیون های جدید در بین معتبر ترین تلویزیون هاست که تماشاکردن تصاویر را برای شما بسیار بالاتر نشان میدهد. 

 

 

 

تلویزیون اولد الجی مدل B2  

تلویزیون الجی B2 همه ویژگی های اصلی در بین تلویزیون ها را دارد که در سال 2022 دنیایی دیگر از تصاویر را برای کاربران پخش میکند . تلویزیون B2 همه ویژگی های C2 را دارد اما پردازنده ویدیویی نسخه کمتر پیشرفته ای است و تنها دو پورت HDMI 2.1 وجود دارد . همچنین طراحی متفاوتی دارد که متناسب با کارایی خود میتوانید ان را تهیه کنید . 

 

 

 

تلویزیون اولد الجی مدل A2 

تلویزیون مدل A2 در سال 2022 جایگزین تلویزیون A1 در سال 2021 است . این تلویزیون OLED یک محصول اقتصادی الجی با پنل 50/60 هرتز میشود. این تلویزیون فاقد HDMI 2.1 و دیگر سیستم های ویدئویی پیشرفته است . با خرید این تلویزیون شما همچنان کیفیت تصویر عالی را به دلیل درخشندگی سطح پیکسل و کنترل رنگ دریافت خواهید کرد. 

 

 

تلویزیون الجی 8K مدل QNED99 

QNED99 یکی از دو تلویزیون 8K در سال 2022 است . شرکت الجی ادعا میکند که سیستم کم نور منطقه Mini LED ( تا 2500 ناحیه ) بهبود یافته است . این تلویزیون در سال 2022 قطعا دارای پیشرفته ترین پردازنده ویدئویی شرکت الجی است . 

 

 

تلویزیون نانوسل الجی مدل NANO80 ( 2022 )

سری تلویزیون های نانوسل الجی از سری میانرده این شرکت میباشد . شرکت الجی در سال 2022 ساخت تلویزیون های میان رده را ادامه خواهد داد . این سری از تلویزیون از خوش فروشترین سری تلویزیون های این شرکت است . شرکت الجی هیچ نواوری جدید برای تلویزیون های میان رده در صفحه نمایش این تلویزیون های IPS LCD کم کنترانست وجود ندارد . تلویزیون NANO80 از لحاظ کیفیت تصویر و قیمت ان ها نسبت به سری اولد مناسب تر است و قطعا خرید ان بهترین گزینه میتواند باشد .

 

 

 

تلویزیون الجی مدل UQ90 ( UQ 9000. UQ 9100 )

خط تولید تلویزیون های مقرون به صرفه شرکت الجی بدون پیشرفته ترین ویژگی های تصویری و صوتی در سال 2022 به عنوان سری UQ شناخته میشوند . طرفدارن گیم از طریق WebOS به دنیا استریم دسترسی خواهند داشت . از نقطه نظر فنی ، مدل های مختلف UQ بیشتر انواع یک تلویزیون هستند . اگه نمیخواهید برای خرید تلویزیون هزینه زیاد نکنید بهترین تلویزیون در سال 2022 سری UQ است . 

 

 

تلویزیون الجی مدل UQ80 ( UQ8000. UQ8100 )

تلویزیون های سری UQ در سال 2022 برای تماشا محتوا کاربر بهترین گزینه مقرون به صرفه است که تماشا تصاویر را با رنگ و کنترانست بالا خواهید داشت . متصل شدن به تلویزیون با گوشی هوشمند خود میتوانید محتوا و موسیقی مورد علاقه حود را با ان تماشا کنید . این تلویزیون حاشیه های بدون فریم دارند که تماشا تصایر و فیلم را چندین برابر جذاب تر خواهد کرد . میتوانید این تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنید و بهترین دید نصب ان بر دیوار است . 

 

 

تلویزیون الجی مدل UQ75 ( UQ7500 UQ7600 )

تلویزیون الجی مدل UQ75 را در سایز های مختلف میتوانید  متناسب با فضای خود خریداری کنید . در سال 2021 تلویزیون های میان رده شرکت الجی با پسوند UP عرضه شد و در سال 2022 با پسوند UQ روانه بازار میشوند . تجربه گیم کردن با سری تلویزیون UQ میتواند لحظات متفاوت تری از قبل را برای شما رقم بزند . این تلویزیون دارای برنامه های مختلفی همچون یوتیوب ، نتفلیکس و سایر برنامه های دیگر سریال های به روز جهانی را تماشا کنید و بدن فریم بودن ان تصاویر را جذاب تر میکند . 

 

 

تلویزیون الجی مدل UQ70 ( UQ7000 ) 

ارزانترین و مناسبترین تلویزیون با کیفیت 4K در سال 2022 سری UQ70 است . سری تلویزیون UQ70 دارای اسپیکر های 20 واتی است که صدای فوق العاده ای را در اتاق پخش میکند . تلویزیون های الجی UQ70 از اینچ 43 تا 65 اینچ برای کاربران در دسترس است . کنترل این تلویزیون میتواند از را دور تنظیمات را انجام داده و شبکه و موسیقی های خود را پخش کنید . متصل شدن ان به گوشی هوشمند میتواند کارهای شما را بسیار سریعتر و آسانتر کند . 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL