کولرگازی دوال اینورتر ال جی و مزیت های عالی آن

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط س محمودی 29/اردیبهشت/1401

بررسی کولرگازی Dual Inverter ال جی

کولرگازی اینورتر ال جی با فناوری DUAL  در قسمت موتور میتواند کم مصرف عمل کند همچنین در طراحی کولرگازی و درجه بندی برای محیط های کوچک و بزرگ ارایه خدمات را میدهد . کولرگازی DUAL INVERTER  ال جی دارای دو رنگ سفید و مشکی در قسمت پنل ساخت شده است . پنل مشکی بسیار زیبا برای سلیقه های مختلف طراحی شده است که بر روی پنل صفحه نمایش LED تعبیه شده است تا میزان گرمی و سردی محیط را در نمایش قراردهد . کولرگازی ال جی 26000 هزار پنل مشکی و پنل سفید قابلیت اتصال به WIFI  را دارد که در ادامه شما را میزبان مقاله مفید کولرگازی مینماییم . برنامه خاموش کردن در شب تعبیه شده است که در نیمه شب هوا سرد میشود کولرگازی خاموش میگردد همچنین تنظیم درچه هوا برای اینکه در اتاق خواب تخت را سرد ننماید .

کولر گازی وای فای دار 26 هزار الجی پنل مشکی دوال اینورتر

 

برنامه WIFI 

کولرگازی 26000 ال جی DUAL INVERTER  با فناوری WIFI  مجهز میباشد که میتوانید از طریق موبایل هوشمندتان کنترل کولرگازی را بدهید . برنامه WIFI  کمک میکند تا به هر سیستم هوشمند خانگی اتصال برقرار کند و کنترل کولرگازی DUAL INVERTER  ال جی 26000 را از طریق تلویزیون هوشمندتان انجام دهید . اتصال به موبایل هوشمندتان کمک میکند تا دور از خانه هستید استارت و خاموش نمایید همچنین میتوانید تنظیمات تایمر TIMER  را بدهید تا در زمان تعبیه شده استارت بدهد تا محیط را سرد و گرم نماید . فقط کافیست کولرگازی به اینترنت اتصال برقرا کند و انلاین در موبایلتان و در تلویزیون تان کنترل بگیرید . ساده ترین کنترل کولرگازی ال جی 26000 از طریق موبایلتان انجام میپذیرد که در هر منطقه جغرافیایی کره خاکی باشید میتوانید تنظیمات را بدهید و کنترل کولرگازی DUAL INVERTER  را بدهید .

کنترل صوتی از دیگر امکانات و کاربرد های کولرگازی میباشد که از طریق برنامه های ALEXA - GOOGLE ASSISTANT  امکان پذیر میباشد و میتوانید کنترل صوتی را بدهید . کنترل صوتی با صدای طبیعی شما انجام میگردد که با ساده ترین زبان بین المللی انگلیسی میتوانید کنترل کامل هر برنامه کولرگازی را داشته باشید . میتوانید یک ساندبار هوشمند را به کولرگازی اتصال دهید تا صوت را به کولرگازی انتقال دهد و یا اینکه با تلویزیون هوشمندتان میتوانید کنترل صوتی را بدهید .

 

موتور قدرتمند 

کولرگازی ال جی DUAL INVERTER  کمک میکند تا بدون صدا در قسمت موتور و بدون صدا در قسمت پنل عمل کند . موتور اینورتر دوبل بسیار کم مصرف عمل میکند یعنی طبق نیاز اتاق و محیط سرمادهی میدهد . در صورتی که نیاز باشد فقط  درجه سردی و گرمایش را جبران نماید به همان میزان قدرت موتور را به کار میبرد تا در مصرف برق و انرژی بهینه شده عمل کند . موتور بسیار قدرتمند میباشد که در حالت توربو میتوانید خیلی سریع هوای سرد را بدهد و یا هوای گرم در محیط انتشار نماید . طراحی موتور اینورتر به شیوه ای کاملا مدرن با قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که میتواند تولید انرژی را به صورت مستقیم انتقال دهد . موتور با قطعات کم مکانیکی از گارانتی  10 ساله شرکت ال جی برخوردار میباشد همچنین 3 سال خدمات قطعات کاربردی تعبیه شده است تا با خیال راحت کولرگازی ال جی DUAL INVERTER را خریداری نمایید و استفاده کنید . 

قطعات کم مکانیکی باعث میشود تا اسطکاک کمتری ایجاد شود که در این میان طول عمر موتور بالا میرود همچنین لرزش کم تر و تولید صدای کمتری را ایجاد میکند که این قطعات کم باعث میشود تا در مصرف انرژی به صورت بهینه شده عمل کند . گاز فریون R410A  برای خنک کردن موتور تعبیه شده است که در لیست برترین گازهای گلخانه ای قرار دارد که در صورت نشت در محیط مشتعل نمیشود و برای لایه های کره زمین اسیب نمیرساند . 

 

قسمت موتور 

کولرگازی ال جی 26000 سرد و گرم DUAL INVERTER  دارای رادیاتور طلایی میباشد تا خدمات خنک کردن بیشتر و انتقال انرژی را با کیفیت بهتری بدهد . رادیاتور طلایی دارای طول عمر مصادف با موتور میباشد زیرا دارای جنس مسی ضد زنگ میباشد همچنین در قسمت لبه ها و باله ها از محافظ پلاستیکی برخوردار میباشد تا در برابر مواد و ذرات خرونده مقاوم باشد . شیر انبساط رفت و برگشت برای تولید هوای سرد و گرم تعبیه شده است تا برنامه های کاربردی را به اجرا بگذارد . یک بورد میکرو کامپیوتر در قسمت موتور تعبیه شده است تا به صورت هوشمند کارکرد موتور را در کنترل داشته باشد  دستورات را به اجرا بگذارد . در کنار این موتور دوبل کم مصرف اینورتر سیستم راه اندازی تعبیه شده است تا کاملا مطابق برنامه های داده شده ارایه خدمات را بدهد .

کولرگازی ال جی 26 هزار اینورتر

 

کولرگازی پنل مشکی ال جی 26 هزار اینورتر

کولر گازی 26 هزار مارک الجی دوال اینورتر رادیاتور طلایی

 

قسمت پنل 

طراحی پنل با دو رنگ سفید و مشکی در کولرگازی DUAL INVERTER ال جی 26000 کمک میکند تا هر دکوراسیون را مدرن تر نماید . پنل مشکی در رو برو دارای قابی کاملا براق و زیبا میباشد که از فناوری پیشرفته استفاده میکند . قاب براق و جذاب سفید و مشکی کولرگازی ال جی DUAL INVERTER  دارای صفحه نمایش LED  میباشد که زیبایی را افزایش میدهد همچنین همیشه اطلاعات درجه مطبوع را ارایه میدهد . 

در قسمت داخلی دارای یک فیلتر قوی میباشد که هر ذرات ریز و مواد حساسیت زا را میگیرد تا هر فرد دارای حساسیت با خیال راحت در زیر هوای سرد و گرم کولرگازی ال جی 26هزار DUAL INVERTER استراحت و فیض ببرد . فیلتر از چند لایه ساخت شده است که هر مواد حساسیت زا و مواد الرژن زا و مواد الرژی زا را میگیرد همچنین ذرات معلق در هوا را به صورت کامل میگیرد . فیلتر را خیلی اسان میتوانید تمیز نمایید و دباره جای گذاری دهید همچنین کمک میکند تا هر کپک و باکتری را به صورت کامل حذف نماید . در نتیجه محیطی سالم با هوایی مطبوع و دلخواه دارید .

رادیاتور پنل از جنس الومینیوم میباشد که دارای یک لایه محافظ پلاستیکی میباشد تا در برابر ذرات خورنده مقاوم باشد . جریان هوای دریافتی از موتور را میگیرد و در زمینه گرمایش و سرمایش در محیط انتشار میدهد که همیشه تمیز نگه داری از خود به عمل میاورد . لوله خروجی اب تعبیه شده است تا عرق و یا برفک رادیاتور را بگیرد و دفع نماید . لوله رفت و برگشت از موتور به رادیاتور پنل وصل میگردد که در انتقال انرژی خیلی عالی و مفید عمل میکند بدون اینکه انرژی از دست بدهد . 

فن پنل کمک میکند تا هوای سرد و هوای گرم در محیط انتشار گردد و چون قابل تنظیم میباشد در 5 مرحله میتوانید هوای داده شده را از طریق فن کنترل نمایید همچنین میتواند به صورت هوشمند کنترل دما را بدهد و در تنظیم خوکار قرار دهید که سرعت فن تنظیم میگردد . جهت تنظیم باد در پنل کولرگازی ال جی DUAL INVERTER  پنل مشکی و پنل سفید تعبیه شده است تا هر قسمت را ارزو کنید و نیاز باشد گرم و سرد نمایید تا سریع تر نیز هوای سرد و گرم انتقال یابد .

بورد مینی کامپیوتر برای کنترل هوشمند کولرگازی تعبیه شده است که فناوری WIFI را ساپورت میکند همچنین کنترل صوتی را به اجرا میگذارد و کنترل کارکرد موتور را در تنظیم قرار میدهد تا به صرفه و کم مصرف و بهینه شده عمل کند . بورد مینی کامپیوتری کمک میکند تا دو تکه پنل و موتور را هماهنگ در کنترل قرار دهد و هماهنگی کامل در کار کرد را بدهد . هر برنماه داده شده و تعریف شده را به اجرا میگذارد و فقط شما کافیست اشاره دهید تا به اجرا گذاشته شود .

 

قیمت کولرگازی

کولر گازی 26 هزار الجی دوال اینورتر پنل سفید

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL