یخچال 2022 ال جی و ویژگی های جدید

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 6/فروردین/1401

یخچال فریزر جدید ال جی 2022

 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو الجی در این سال تکنولوژی از مدل های جدید X2472022  رونمایی کرده است که میتوانید با مشاورین ما به صورت رایگان اطلاعات بیشتری کسب نمایید همچنین از فناوری های پیشرفته و نواوری شده برخوردار باشید . در شسال 2022 جدیدترین یخچال فریزر ال جی رونمایی شده است که از فناوری جدید میتوانید به یخ ریز و ابریز توجه نمایید که یخ ریز و اب ریز دارای فیلترینگ تصفیه اب و یخ میباشد و که میتواند هر ناخالصی اب را از بین ببرد . فیلترینگ UV  نوری به شیوه ای عمل میکند که در فشار دادن اهرم ابریز فعال میگردد و همیشه اماده فعالیت و تصفیه میباشد . همچنین دارای موتور اینورتر خطی میباشد که کم مصرف بدون صدا و نویز و لرزش عمل میکند . همچنین دارای فیلترینگ هایژن میباشد HYIGENE FRESH PLUS که در خدمت یخچال فریزر ساید بای ساید در این در ال جی قرار دارد که همیشه تصفیه هوا را انجام میدهد و بوی مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات را میگیرد که در این میان نیز قفسه های برای سبزی و میوه ها که میتوانید انتخاب سرمادهی خنکد را میدهد و طبق باردهی میتواند سرما بدهد ,  این فناوی FRUIT / VEGETABLE  میباشد که در انتخاب دارید و بارگیری میکنید تا طبق سبزیجات و میوه جات سرما دهی بدهد و از کیفیت و رطوبت و تازگی و ارگانیک مواد نگه داری شده حفاظت نماید . 

 

کمپانی الجی کره ای در سراسر جهان دارای فروشگاه های متعددی میباشد که جدید ترین محصول خود را رونمایی میکند تا در خدمت عموم قرار بگیرد . اکنون ما به بررسی یخچال فریزر های الجی میپردازیم که بنا به خواست و بنا به بودجه بتوانید یخچال مورد نظر خود را در برند الجی تهیه نمایید زیرا یخچال فریزر ال جی دارای بیش از 90 مدل میباشد و نصفی از این مدل های متعدد در ایران وجود دارد و شرکت اینترنتی ساوان کالا میتواند در خدمت مشتریان عزیز ارایه خدمات را بدهد . هر مدل در هر سایزی که مخصوص خاورمیانه باشد در خدمت ارایه میدهیم که در کمترین زمان در دسترس شما قرار میگیرد همچنین تسویه حساب نیز درب منزل انجام میشود . یخچال فریزر ال جی در سال 2022 مدل های جدیدی ارایه داده است که از فناوری مدرنی برخوردار میباشند و میتواند برداشت بهداشی برایتان بدهد مثلا فیلترینگ ابریز و یخ ریز نوری UV  که هر میکروب و باکتری را در هنگام ابریز از بین میرود تا اب خنک و بهداشتی دریافت نمایید که این فیلترینگ همیشه فعال میباشد . 

یخچال فریزر الجی چون دارای مدلهای متعددی میباشد در خصوص قیمت نیز بالانس  دارد که بنا به نیاز خودتان میتوانید مدل خود را انتخاب نمایید و هیزینه کنید که هر مدل برترین کارایی را میدهد و هر مدل طبق نیاز شما طراحی شده است که در مصرف انرژی وسرمادهی و بازدهی نگه داری مواد غذایی و بهداشتی و میوه جات و سبزیجات برترین کارایی بدهد . موتور اینورتر خطی و فیلتر هاژن و خ ریزر و ابریزر و اینستاویو و در این در و هر فناوری دیگری در خدمت دارید که بخشی از زندگی شما را در خانه خدمت میگیرد و میتوانید بهره برداری داشته باشید که از طول عمر بالایی برخوردار است زیرا جنس یخچال فریزر از فولاد ضد زنگ میباشد .

فرنچ درب نیز از دیگر طراحی های یخچال فریزر ساید بای ساید در این در الجی میباشد که دارای فضای بارگیری بیشتری میباشند و درب های زیرین کشوی با طراحی بسیار زیبا و مدرن  و امکانات بیشتری در قسمت اروپایی جهان عرضهمیشود اما در خاورمیانه به دلیل قیمت بالا کمترین میزان استفاده را دارد و در نتیجه مدلهای مخصوص خاورمیانه و ایران و کشورهای عربی که در خلیج فارس مجاورتی با مرزهای کشور عزییزمان دارد استفاده دارد . یخچال در قسمت راست و فریزر در قسمت چپ قرار دارد که از طراحی کلاسیک برخوردار است و ساید بای ساید را تشکیل میدهد تا برترین استفاده داشته باشید اما به نسبت یخچال فریزر ال جی درب فرنچ کمی از امکانات کمتری برخوردار میباشد اما در کل نگه داری را با بالاترین کیفیت میدهد . ساید بای ساید دو درب و ساید بای ساید 3 درب دارید که بنا به خواست خود میتوانید انتخاب داشته باشید و در مدل جدیدتری نیز اینستاویو 3 درب داده شده است که زیبایی و طراحی خا را داده است . همچنین در طراحی مدرن تر نیز یخچال در قسمت بالا قرار دارد و در قسمت پایین نیز فریزر میباشد که فضای بارگیری را توسعه میدهد و میتوانید بارگیری داشته باشید . 

 

2 درب 

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 2 درب با طراحی بسیار شیکی و وقارت خاص و ساده ای میتواند در اشپزخانه های شما قرار بگیرد که با دسته های باریک و جنس استیل میتواند خدمات را بدهد که در فضایی از 30 فوت و بیشتر میتوانید بارگیری داشته باشید همچنین در قسمت فریزر که در چپ قرار دارد مخصوص فریزر میباشد و بارگیری در 6 طبقه دارید و این قسمت کمتر باز میگردد زیرا بارگیری برای مدت طولانی انجام داده اید که تا 6 ماه گاهی اوقات محصول خوراکی بارگیری شده را برداشت نمیکنید . در قسمت راست نیز یخچال تعبیه شده است که کمپانی الجی برای شما قفسه بندی از جن شیشه طراحی نموده  است تا بشورید و بردارید و تمیز نمایید و دباره جای گذاری کنید که در برداشتن کامل قفسه ها فضایی یک دست دارید که  از موتور اینورتر خطی استفاده میکند . در برخی موارد و مدل نیز ابریز و یخ ریز داده شده است . شما با سلیقه خود میتوانید انتخاب نمایید که فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتواند در خدمت ارایه دهد و در کمترین زمان دریافت کنید  .

 

3 درب 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در 3 درب الجی میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد که درب سومی تعبیه شده است و با بازکردن در این در DOOR IN DOOR  روشنایی LED  فعال میشود و بدون باز کردن درب اصلی میتوانید نوشیدنی بردارید همچنین دارای طراحی شاسی وسط و شاسی کنار دستگیره درب جیبی میباشد که با فشار دادن میتوانید درب در این در باز کنید و در قسمت فریزر نیز سرمادهی داده شده است که سریع محیط را در سردی خشک و منجمد بارگیری شما همانند سبزی خرد شده و لوبیای پخت شده و گوشت یخ زدگی میدهد و از 6 قفسه بارگیری برخوردار هستید که در درب نیز مغزن ذخیره اب وجود دارد که از طراحی باریک و مینیمالیستی مماس به درب برخوردار میباشد و میتوانید بردارید تمیز نمایید و دباره جای گذاری دهید . قفسه های سبزی و میوه جات تعبیه شده است که رطوبت را حفظ مینماید و در دمای برتری نگه داری به عمل میاورد . فیلترینگ هایژن تعبیه شده است . 

 

اینستاویو 

فناوری اینستاویو در یخچال فریزر الجی سه درب ساید بای ساید داده شده است که از تنوع بیشتر یخچال فریزر ساید بای ساید الجی برخوردار میباشد و میتواند کیفیتی مدرن و زیبایی خاص را در محیط بدهد که دارای طراحی بسیار زیبا میباشد و با دو ضربه اهسته روشن میشود تا فضای خود را ببینید و برداشت سریع داشته باشید که در میزان مصرف انرژی بهینه شده عمل میکند 57 درصد مصرف انريی را در دفغات بیشتری کاهش میدهد . یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو با موتور اینورتر خطی مجهز میباشد و همچنین از گازی با فرمول گاز های گلخانه ای بهره میبرد که هیچ ضرری برای محیط ندارد و قابل اتش گرفتن نیست که فریون R600A  این فرمول گاز میباشد و همچنین با فیلترینگ هایژن تقویت شده است تا محیط را تمیز و بدون باکتری و بدون میکروب داشته باشید . 

 

LG LIFES GOOD  در قرن بیستم و از دهه 40 قرن 20 فعالیت خود را اغاز نموده است که در بعد جنگ جهانی دوم فعالیت خود را گسترش داده است و به یکی از برند های معتبر و کمپاینی های جهانی در زمینه عرصه نواوری و خدمات لوازم خانگی الکترونیکی میباشد که در ان زمان با نام های LUCKY CHEMICAL  و  GOLDSTAR  شناخته میشد که اکنون با نام تجاری LG  در خدمت عموم مردم جهان قرار دارد . 

 

یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزر بالا پایین الجی یا تاپ الجی TOP LG  دارای طراحی ساده و مدرن میباشد که یخچال در پایین و فریزر در بالا قرار دارد و در بارگیری میتوانید خدمات را خیلی ساده دریافت نمایید که درب ها با زاویه ای بالا باز میشوند و میتوانید بارگیری داشته باشید که از موتوری کم صدا بهره میبرد که لرزش بسیار کمی دارد و در اتومات طبق نیاز روشن میشود . قفسه های قابل برداشتن و قابل تمیز کردن دارید و همچنین بر روی درب میتوانید بارگیری داشته باشید که از جنس شیشه میباشند و دارای نوردهی LED  میباشد که فضا را کاملا روشن میکند و در بارگیری زیاد میتوانید دید کافی داشته باشید که برترین کیفیت و کارایی را برایتان بدهد . 

 

شرکت و فروشگاه اینترنتی ساوان کالا برایتان خدماتی در اختیار میگذارد تا با مشاورین مشورت نمایید و برترین کالای یخچال فریزر را انتخاب نمایید و خرید کنید که در استفاده داشته باشید و در زمان کمی در خدمت برسد . یخچال فریزر بسیار مهم میباشد که کدام را خریداری نمایید یا کدام مدل را در محیط و دکوراسیون بگذارید که راضی باشید و از دکوراسیونی مدرن برخوردار باشید همچنین طبق محیط و نیاز و فضای شما طراح دارد که در مدل های مختلف میتوانید خرید نمایید و در خدمت شما عمل کند . هر خرید یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو الجی یا دو درب یا بالاپایین یا 3 درب و هر مدلی بنا به نیاز خود برای خدمت به شما مصرف کننده میباشد و نیازهای نگه دای و سردی نوشیدنی و حفظ تازگی و رطوبت و ارگانیک بودن را برایتان بدهد . برای خانواده های پر جمعیت تا نزدیک به 900 لیتر میتوانید بارگیری داشته باشید که در سایز بندی میتوانید خری داشته باشید و همچنین برای خانواده های کم جمعیت و دو نفره و زندگی مجردی نیز میتوانید انتخاب اسان داشته باشید و خرید کنید که فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتواند هر خدمات مشتریان را بدهد که شما فقط انتخاب میکنید و ساوان کالا در خدمت ارایه میدهد .

 

LG LIFES GOOD

قیمت یخچال 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL