یخچال ال جی مناسب برای نگه داری مواد غذایی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 31/فروردین/1401

 

تازه تر نگه دارید، سریعتر خنک می کند و بیشتر صرفه جویی کنید

یخچال ال جی در مدل های مختلفی میتواند خدمات نگه داری به عمل اورد که از مدل های ساید بای ساید و دوقلو و بالاپایین میتوانید بهره مند شوید که میتواند خدمات را در زمینه مصرف کمتر انرژی و تولید صدای کم تر که ناشی از موتور اینورتر خطی میباشد . دیزاین و طراحی و جادار بودن بسیار مهم میباشد تا در زمینه 28 فوت و 30 فوت بتوانید هر سایز بزرگ و کوچک را  نگه داری و تمام  خریدتان بارگیری دهید و همچنین فضای یکدست را تولید نمایید که میتوانید قفسه ها را بردارید و دباره جای گذاری دهید و همچنین دارای فیلترینگ هایژن میباشند تا تصفیه هوای داخلی را همیشه انجام دهد و همیشه در نگه داری و در بهداشت کامل و در تازگی و طراوت حفظ نماید .

هر بارگیری را میتوانید بدون محدودیت بدهید و برخی از مدل ها دارای فناوری قفسه FRESH ZONE  و قفسه های میوه و سبزیجات میباشد تا رطوبت را حفظ نماید و در برترین کیفیت خدمات را در مدت زمان بیشتری بدهد . قابلیت فناوری SMART DIAGNOSIS  تعبیه شده است تا خیلی سریع و در مدت زمان کمی مسیر عیب یابی را معلوم نمایید و همچنین در مصرف هزینه های اضافی جلوگیری میکند و در مدل بالاتر فناوری هوشمند اتصال به اینترنت را میدهد تا کنترل را در دست داشته باشید و دور از خانه و در مسیر جاده که عازم مسافرت هستید کنترل یخچال فریزر را در خدمت داشته باشید . یخچال مناسب برای نگه داری مواد غذایی بستگی به استفاده شما و محیط شما و بستگی به میزان هزینه ای دارد که در زمینه یخچال فریزر صرف میکنید اگر چه هر انتخاب شما میتواند کیفیت برتری بدهد .

خرید یخچال الجی- اصلی ساخت 2022 کره ای مدل X267

 

دریچه هوای درب 

فناوری LINEAR COOLLING  تعبیه شده است تا نوسانات را کاهش دهد و موفقیت بسیار بالایی را کسب کرده است زیرا میزان نوسان را به 0.5 درجه ان هم در قسمت درب رسانده است که فضای داخلی را به یکدست هوای سرد تبدیل کرده است و میتواند بدون برفک و یا از تولید برفک جلوگیری به عمل اورد . این فناوری کمک میکند تا درب را که باز کردید سرمادهی از دست رفته را بازیابی کند و خیلی سریع سرما را جبران میکند و همچنین هر قفسه دارای دریچه هوای مختص به قفسه میباشد تا تامین هوای سرد را بدهد و در مدت زمان کم و سریع میتواند بارگیری میوه ها و سبزیجات و گوشت و هر اجیل را بدهد تا حفظ رطوبت بدهد و هم تازگی را حفظ نماید و هم اینکه در مدت زمان بیشتری نگه داری به عمل میاورد . 

یخچال 2022 الجی - سنسور دار اینستاویو

 

موتور اینورتر خطی 

یخچال فریزر ساید بای ساید در این در اینستاویو یا یخچال فریزر های دوقلو و یخچال فریزر های بالا پایین از موتور قدرتمند اینورتر خطی بهره میبرد که میزان 18 درصد مصرف کمتری در زمینه موتورهای دیگری دارد و همچنین میتواند انرژیی را در صورت نیاز تامین کند که همیشه فعالیت هوشمند را در مراحل مختلفی میدهد و همچنین دارای تولید صدای کم و دارای نویز کم و بدون لرزش میباشد که اگر در فضای بسته خود باشد تا 2 درصد نویز را پایین تر میاورد و این بدین معنی میباشد که در سایلنت کامل عمل میکند . موتور اینورتر خطی از مصرف کم انرژی بهره میبرد بدین معنی که قفسه ای سرمادهی را از دست داده باشد تامین انرژی میدهد پس کمترین کارکرد با بیشترین بازدهی را میدهد . 

یخچال اینورتر الجی- 2022 مدل X267 رنگ سفید وای فای دار

 

10 سال ضمانت 

یخچال ساید بای ساید / در این در / اینستاویو / دو قلو / بالا پایین  ال جی با موتور اینورتر خطی که جریان انرژی را به صورت مستقیم تبدیل میکند دارای طراحی بسیار عالی و مدرن و سایز کوچکی میباشد که در استارت قطعات کمی کار میکند یعنی اسطکاک کم تر یعنی اسطهلاک کمتر  همچنین تولید نویز کمتری و یا تولید لرزش کمتری و یا اینکه تولید صدای کمتری برخوردار میباشد . قطعات کم مکانیکی که کار میکند ساییدن کمتری ایجاد میشود و در تولید صدای کمتری برخوردار میباشد همچنین لرزش را بسیار کاهش میدهد پس از طول عمر بیشتری برخوردار میباشد . گاز فریون R600A  استفاده شده است تا خنک کاری را انجام دهد و موتور را بدون اینکه گرم شود 24 ساعته پشتیبانی نماید . موتور اینورتر خطی کمپرسور دارای 7 درصد تولید صدای کمتری میباشد و نویز کمتری در فضای شما ایجاد میکند که این موتور هوشمند از موتور های اینورتر کم صدا تر کم مصرف تر و تولید انرژی برتری دارد . 

 

لیست قیمت یخچال فریزر  

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL