مقایسه انواع یخچال ساید 2021 و 2022 ال جی X267

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط م.صالحی 4/فروردین/1401

بررسی و مقایسه یخچال X267 ال جی 2021 و 2022 

شرکت ال جی در ادامه تولید موفق یخچال ساید بای ساید اینستاویو درب در درب خود در سال 2022 مدل X267 را در گام نخست وارد بازار کرده است که روند ادامه X267 در سال 2021 می باشد که بر پایه همان مدل تولید شده است و از لحاظ اسم تنها در پسوند ها دارای فرق می باشند که به عنوان مثال مدل رنگ سیلور 2021 دارای اسم و پسوند ( GCX-267PXHN ) می باشد که در سال 2022 حروف تغییر یافته اند . موتور و شکل ظاهری تقریبا یکسان می باشند با کمی تغییر در طراحی. سری 2022 یخچال ال جی X267 دارای تغیراتی نیز می باشد که در ادامه به بررسی این جزئیات می پردازیم که توسط تیم مجرب ساوان کالا جمع آوری گردیده شده است... 

 

 

ساید اینیستاویو ساخت 2022 مدل X267 

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی شرکت الجی با تولید یخچال X267 سری 2022 تحولات بسیار زیادی نسبت به سال گذشته ایجاد کرده است که نسبت به رقبای خود بسیار بالاتر قرار گرفته است ، همین تحولات باعث شده است که الجی در رده اول قرار بگیرد . ساید بای ساید های X267 دارای دو رنگ بسیار زیبا سیلور و X267 سفید هستند ، اینیستاویو نسبت به سال قبل بسیار تحولات زیادی داشته است به صورتی که در سال گذشته اینیستاویو بغل های 5 سانتی متری داشتند و در سال 2022 بغل هاش به رنگ مشکی که جذابیت های ان را چندین برابر میکند . اینیستاویو در سال 2022 دارای یک صفحه شیشه ای آیینه ای براق است که با زدن دو ضربه روشن میشود و میتوانید محتوا داخل یخچال را به اسانی مشاهده کنید پس درب یخچال را برای مشاهده داخل ان باز و بسته نمیکنید و باعث میشود هوای داخل ساید خارج نشده و نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی برای شما در دسترس باشد و کاهش مصرف چشمگیر انرژی برای ساید بای ساید های 2022 خواهیم داشت .

یخچال الجی ساید بای ساید 2022 رنگ سیلور

 

 

سنسور اتوماتیک باز شدن درب ساید 2022 

در سال 2022 نسبت به ساید X267 یکی از قابیلت هایی که در سال گذشته وجود نداشت ، شرکت الجی امده یک سنسور برای باز شدن درب یخچال به طور اتوماتیک کار گذاشته است . قابلیت AUTO OPEN DOOR یک حسگر هوشمند در زیر یخچال است که درب ساید را برای شما به طور خودکار باز میکند . هنگامی که وسایل در دست دارید و میخواهید ان ها را در ساید قرار بدهید کافی است که یک پای خود را زیر یخچال مقابل سنسور DOOR OPEN قرار دهدید و درب یخچال به ارامی باز میشود که یکی از پیشرفت های چشمگیر شرکت الجی در ساید بای ساید X267 سال 2022 همین فناوری است و رقبای این شرکت دارای همچین سنسور نیستند و همین امر ساید 2022 الجی را از دیگر یخچال های دیگر متمایز میکند و برای کاربران بسیار کاربردی خواهد بود . در سال گذشته X267 همچین آپشنی نداشت و یکی از مزیت های سال 2022 همین مسئله خواهد بود .

 

 

تغیرات بدنه X267 نسبت به سال قبل 

شرکت الجی امسال در بدنه ساید بای ساید مدل X267 ( 2022 ) تغیرات چشمگیری داشته است به طوری که زیبایی خاص تری به این نوع یخچال بخشیده است . در سال گذشته ساید X267 از بدنه ای با فولاد بسیار سنگین برخوردار بود که باعث میشود وزن ساید کم بالاتر و حمل و نقل ان یکم سختر شود . در سال 2022 شرکت الجی امده در طراحی بدنه و بیرونی ساید X267 از ساختاری کامل استیل ضد زنگ با روکش بافتی مقاوم در برابر خش افتادن و هیچگونه اثر انگشتی بر بدنه جا نمیماند و در میتوانیم بگویم ساید بای ساید 2022 ظاهری با طراحی و ظرافت بسیار باریک و شیکتر خواهیم داشت . ظاهر و زیبایی آشپزخانه شما با ساید X267 ساخت 2022 قطعا خیلی زیباتر و بهتر از گذشته خواهد داشت و همین امر باعث میشود طرفداران ساید بای ساید از X267 الجی خوششان بیاید .

 

 

ساید بای ساید بهداشتی تر با هایژن فرش نسل 2 

بهداشتی بودن داخل یخچال ساید یکی از مهمترین بخش های اصلی در نگهداری موتد خوراکی است . در یخچال های قدیمی وقتی درب یخچال را باز میکردیم بو ناخوشایندی از مواد غذایی حس میشود . در ساید های الجی برای برطرف کردن این مشکل شرکت یک فناوری به نام هایژن فرش قرار داد . در سال 2022 در ساید X267 هایژن فرش نسل 2 قرار داده است . هایژن فرش مانند یک فیلتر در یخچال کار میکند که FRESH+ هوای داخل را تصفیه میکند و میتواند باکتری ها ار تا 99.9 درصد حذف کند . پس میتوانید مواد غذایی خود را برای مدت طولانی تر در تازه ترین و تمیزترین حالت ممکن نگه دارید . دیگر هیچگونه بو ناخوشایند با HYGIENE FRESH نخواهید داشت .

 

 

فیلتر تصفیه اب 

اب شیرین به سادگی طعم بهتری دارد . با ساید X267 الجی در سال 2022 همیشه در یخچال خود اب خنک اشامیدنی در هر وقت از روز داشته باشید . مخزن ساید دارای ظرفیت 200 گالن اب میتوانید به راحتی ان ار فیلتر کرده و طعم و بوی کلر را از بین میبرد و باعث میشود کاهش چشمگیری سرب ، جیوه ، آزبست و بنزن میشود . فیلتر ساید بای ساید X267 در سال 2022 دارای NSF که یک گواهینامه میباشد و برای عملکرد مطلوب باید هر 6 ماه یکبار تعویض گردد . 

 

 

WI-Fi و هوشمند بودن ساید X267 در سال 2022 

ساید بای ساید های امروز دارای سیستم وای فای هستند که در سال 2022 ساید X267 از این فناوری با ورژن 2 و سرعت بسیار زیادتری از قبل برخوردار است . با متصل کردن گوشی خود به ساید میتوانید تنظیمات مربوطه را انجام بدهید از هرگونه اطلاعات ساید خبردار شوید و خیلی کار های ضروری را حتی بیرون از خانه کنترل کنید و با رخ دادن هیر گونه مشکال یا نقص فنی یخچال ساید X267 در گوشی شما اخطار میدهد و بدون اینکه مشکل بزرگتر شود میتوانید بدون هزینه کردن های اضافی ان را برطرف کنید . SMART THINQ و ECLIPSE DISPLAY با وای فای از کنترل های شیک یا گوشی هوشمند خود برای نظارت و کنترل آسان یخچال خود استفاده کنید تا زندگی آسانتر از قبل داشته باشید و خریدن ساید X267 ورژن 2022 در وقت خود صرفه جویی با تکنولوژی های جدید را خانه خود بیاورید . 

 

 

DOOR IN DOOR 

شرکت الجی توانایی ارائه نواوری برای زندگی بهتر نشان میدهد ، زندگی بهتر و آسانتر با ظاهری شیک و مدرن در سال 2022 نسبت به سال قبل . DOOR IN DOOR با حذف کردن باز کردن درب یخچال از دست دادن هوای سرد را به شدت کاهش میدهد . DOOR IN DOOR یک دسترسی سریعتر و اسان به نوشیدنی و خوراکی های مورد علاقه شما را فراهم میکند . وقتی که میخواهید یک بطری نوشیدنی را از یخچال بردارید شرکت الجی یک قسمت برای ان قرار داده است که میتوانید سریعتر ان را بردارید پس بدون اینکه درب اصلی یخچال را باز کنید انرژی کمتری مصرف خواهید کرد . DOOR IN DOOR D یک طراحی بسیار کاربردی در یخچال های الجی است که کاربران را آسوده تر از قبل و رضایتمندی بیشتر در بر  دارد . 

 

 

تفاوت اینیستاویو ساید X267 سال 2022 نسبت به X267 سال 2021

اینیستاویو که در چند سال اخیر در ساید های سری X شرکت الجی طراحی و به کار میرود خاصیت و جذابیت های ان را چندین برابر میکند . ساید X267 ساخت 2021 درای لبه های استیلی ضخیم بود که لبه های زیادی داشت . در سال 2022 شرکت الجی در طراحی X267 اینیستاویو را با طراحی براق ، استیل ضد زنگ یخساز و پنچره شفاف است و به انچه در یخچال است توجه داشته باشید . یخچال X267 در سال 2022 طوری طراحی شده است که هوای سرد داخل و طراوت غذا را برای مدت طولانی تر حفظ میکند . ظاهر زیباتری را دارد که آشپزخانه مدرن تری را برای شما به ارمغان میاورد .

 

 

CRAFT ICE MAKER 

یکی دیگر از ویژگی های برتر X267 در سال 2022 بخش CRAFT ICE MAKER است که در دیگر محصولات برند های دیگر موجود نیست و کلاس بیشتر و کارایی بیشتر به  ساید X267 میدهد . با CRAFT ICE دیگر با قالب های گران قیمت و وقت گیر نیاز نخواهید داشت . دنیایی از نوشیدنی های گران قیمت را داشته باشد و نوشیدنی های غیر الکلی ، لیموناد و قهوه سرد را به بهترین مزه خود نگه دارید . درست کردن یخ ان قدر هاهم سخت نیست ، CRAFT ICE MAKER یخ هایی با اندازه های مکعب های بزرگ و کوچیک که کند ذوب میشوند و بنابراین نوشیدنی را بدون رقیق شدن سریعتر خنک کنید و با همیشه داشتن یخ های درشت و ریز همیشه نوشیدنی های خنک داشته بشید و نهایت لذت را از داشتن یخچال ساید بای ساید الجی 2022 مدل X267 داشته باشید .

خرید یخچال الجی ساخت 2022 مدل X267 اینستاویو

لیست قیمت یخچال

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL