یخچال دو قلو ال جی موجود در بازار

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 9/فروردین/1401

یخچال دو قلو ال جی

یخچال فریزر الجی دو قلو دارای حجم بارگیری بالایی هستند که 40 فوت بارگیری و حجم 690 لیتر گنجایش کلی میباشد و از فناوری ابریز و موتور اینورتر خطی برخوردار میباشد تا باکس بزرگ یخچال فریزر را در کنترل داشته باشد و میزان سرمادهی در استاندارد خود بدهد . یخچال فریزر الجی دوقلو 40 فوت هستند و برای خانواده های پر جمعیت بسیار انتخاب مناسبی میباشد زیرا همیشه نیاز به میوه زیاد و سبزی زیاد و اجیل و غذای بیشتری میباشد تا بتواند حجم بزرگ را در خود نگه دارد و خدمات را در یک خانواده پر جمعیت بدهد . بنا به مدل و بنا به استفاده شخصی و میزان هزینه شما میتوانید انتخاب نمایید که از چه فناوری هایی برخوردار باشد و تهیه نمایید که بغضی مدل هوشمند میباشد و میتواند به موبایل هوشمندتان اتصال برقرار نماید تا دخیل  در تنظیمات از راه موبایلتان باشید . یخچال فریزر دو قلو الجی مجزا از هم خدمت میکنند که بنا به دکوراسیون میتوانید محل فریزر را انتخاب نمایید و بنا  به استفاده نیز محل یخچال را تعبیه دهید .

قیمت یخچال دوقلو 40 فوت الجی 

فریزر و یخچال مجزا از هم میباشند که در خدمت دارید یعنی داری دو موتور میباشند که هر قسمت فریزر و یخچال از موتور اینورتر خطی بهره میبرد که بسیار کم صدا و کم لرزش و در ثبات گکامل خدمت میکند و نیاز انرژی را تامین میکند . موتور اینورتر خطی کم مصرف میباشد یعنی در دارای طراحی مدرن میباشد و چون باکس یخچال و فریزر از طراحی مدرن و هوشمندانه بهره میبرد بسیار سریع تامین انرژی مینماید و سریع خاموش میگردد و این یک مرحله و در مراحل دیگر قطعات کم مکانیکی به کار گرفته شده است که میتواند نیاز به برق کمتری داشته باشد و یا اینکه در دریچه های هوای بیشتر کارکرد موتور را پایین تر میدهد . موتور اینورتر خطی به دلیل انتقال انرژی به صورت مستقیم به یخچال فریزر دو قلو الجی سرعت را بالا میبرد تا در صورت نیاز سریع تامین هوای سرد و خنک را بدهد . 

 

یخچال فریزر دو قلو الجی 40 فوت 690 لیتری با مدل های بسیار زیبا و در رنگ های نقره ای و سفید در دسترس میباشد و میتوانید به فروشگاه اینترنتی ساوان کالا مراجعه نمایید که مشاوره داشته باشید و از دو مدل مثلا 401/404 و 411/414 میتوانید کسب اطلاعات داشته باشید که در هزینه نیز بسیار به صرفه میباشد و برای خانواده های پر جمعیت تامین فضای کافی میدهد . فضای کافی و بزرگ برای بارگیری و یا باردهی و یا هر کارایی دیگری مورد نیاز نیست زیرا درب ها تا 90 درجه باز میشوند و میتواند فضای مناسبی برای بارگیر بدهد و همچنین قفسه ها راحت بیرون کشیده میشود تا بارگیری مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات داشته باشید . یخچال فریزر دو قلو الجی بسیار جادار و بزرگ و از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است که دسته در در طراحی جداگانه میله ای و دسته ای ساخت و بر درب فریزر و یخچال نصب گردیده است تا راحت باز و بسته نمایید همچنین دارای قفل کودک میباشند تا درب را اسان باز ننمایند و سرمادهی از بین نرود . 

 

فناوری MOIST BALANCE MONSTER تعبیه شده است که برای حفظ تازگی و رطوبت میوه ها و سبزیجات میباشد و در نگه داری بو بسیار تاثیر گذار میباشد زیرا مانع از انتشار در محیط داخلی یخچال میشود و همچنین رطوبت را بر روی میوه ها و سبزیجات نگه نمیدارد تا خراب شوند و یا طعم خود را از دست دهند بلکه بر سقف کریسپری مینشیند و متراکم میشود و هر میوه و سبزی را در تازگی حفظ مینماید . در تعبیه هوای سرد نیز دریچه هوا داده شده است که میتواند دوران هوای سرد را همیشه بدهد و در سرعتی بالا سرمادهی بدهد و همچنین باعث میشود تا نگه داری در زمان بیشتری بدهد . قفسه ها در درب و در فضای داخلی داده شده اند که هوای سرد به هر قسمت قفسه بندی میرسد و میتواند سرمادهی بدهد . نوردهی LED  برای دید شما میباشد و با باز کردن درب روشن میشود تا فضای داخلی در روشنایی کامل در اختیار داشته باشید و برای بارگیری و برای برای برداشت کاملترین صحنه روشن در خدمت بدهد . 

 

در گزینه های دیگر میتوانید به ابریز مراجعه نمایید که اب سر و یخ مکعبی و یخ خرد را میدهد تا همیشه اب سرد و همیشه یخ در دسترس داشته باشید . ابین فناوری از جنس استیل ضد زنگ میباشد تا با فشار دادن اهرم ابی سرازیر شود وبدون ضرر و بدون هیچ افزودنی مواد دیگری اب تمیز میل نمایید . این فناوری دارای یک مغزن باریک و مینیمالیستی میباشد که اب مورد نیاز را در خود نگه میدارد و هر زمان میتوانید بردارید و پر اب نمایید تا تولیدات برایتان بدهد .اب سرد و یخ همیشه اماده دارید و در استفاده شما تغیرات تنظیمی میتوانید بدهید تا هر اب و یخ را سرازیر نماید . 

 

خانواده های پر جمعیت و یا خانواده های مهمان دار نیاز به باکس یخچال و فریزر بزرگ دارند تا بتواند تامین فضای مناسب را بدهد و این مدل یخچال های دوقلو الجی میتواند جوابگوی نیاز های شما باشد زیرا تا نزدیک 700 لیتر فضای بارگیری میدهد و در اندازه های بزرگ و کوچک میتوانید بارگیری داشته باشید و در مورد هزینه نیز به نسبت مدل های دیگر بسیار ارزان میباشد و در دکوراسیون نیز بسیار زیبا و در فضای مورد نیاز بایستی مکانی مناسب بدهید تا بارگیری زیاد شما را همیشه به انجام برساند که برترین انتخاب میباشد زیرا جوابگوی خرید زیاد شما میباشد و هر خرید به صورت کامل در باکس فریزر و یخچال دوقلو الجی بارگیری میشود . 

یخچال دوقلو الجی 40 فوت مدل 411 414

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL