ویژگی جدید یخچال طرح اینستاویو 2022 ال جی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط savankala 6/فروردین/1401

 

ساید بای ساید الجی با ویژگی های جدید در سال 2022 

شرکت الجی در سال 2022 با پیشرفت چشمگیر و خیره کننده نسبت به رقبای دیگر ساید های خود را روانه بازار میکند . فناوری های پیشرفته و قابل اعتماد ترکیب میکند تا اشپزخانه مدرن را برای کاربران خود ایجاد کند . ما این ویژگی های جدید را بررسی میکنیم تا شما بتوانید متناسب با نیاز های خود و آشپزخانه خود ساید بای ساید خود را خریداری و استفاده کنید . با توجه به اینکه شرکت الجی 90 یخچال با فناوری های متفاوت ارائه میدهد ، همچنین باید اشاره کنیم یخچال های ساید بای ساید الجی در سال 2022 به لیست بهترین یخچال ها قرار گرفته است . یخچال های الجی در پنج سبک مختلف عرضه میشود تا حساسیت طراحی همه را براورده کند ، یکی از بهترین نوع یخچال ها مدل ساید بای ساید میباشد که خوش فروشترین ، کاربردی ترین و با امکانات ترین یخچال های دنیا هستند . الجی یک شرکت کره ای است که پس از جنگ کره جنوبی به موفقیت های زیادی دست یافته است و از ان زمان به یک غول الکترونیکی مصرف کننده در سطح دنیا تبدیل شده است . 

خرید ساید بای ساید الجی مدل 2022 متصل به گوشی

 

طراحی ساید بای ساید الجی 

یخچال های ساید بای ساید الجی طوری طراحی شده اند که یخچال در سمت راست و فریز در سمت چپ قرار گرفته است و این سبک طراحی یخچال های کلاسیک است . یخچال های ساید بای ساید ممکن است طراحی زیبای یخچال های درب فرانسوی را نداشته باشند ولی همچنان طراحی های منحصر به فرد خود و دارای ویژگی های متنوعی هستند .شرکت الجی ساید بای ساید هایی را به دو در و سه درب بودن طراحی کرده است که در یک مدل X29 دارای 5 درب میباشد که بسیار جادار و شیکتر است . یخچال های ساید در بعضی از مدل ها دارای اینیساویو هستند که در فوت های 28 و 30 عرضه میشوند . ساید های بزرگتری با فوت 34 تولید میشوند که برای خانواده های پر جمعیت تر استفاده میشوند . DOOR IN DOOR یکی دیگر از ویژگی های مهم و کاربردی ساید های 2022 است که دسترسی به یخچال را اسانتر میکند .

 

ساید بای ساید 2022 الجی مدل X267

اندازه استاندارد ساید های 2022

اگز به دنبال یخچالی هستید که به ساده سازی آشپزخانه شما کمک کند . اگر به دنبال ذخیره سازی و یخچالی مقرون به صرفه هستید از ساید هایی با عمق های استاندارد استفاده کنید . قبل از خریدن یخچال ساید بای ساید مهم است که فضای خود را برای ان اندازه گیری کنید ، چندین بار ان را درست اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که یخچالی خریداری میکنید کاملا در اشپزخانه شما قرار میگیرد . به طور متوسط یک یخچال معمولی 36 اینچی ( 91 سانتی متر ) هستد . و ساید های مناسب با 30 فوت عرضه میشوند که متناسب ترین ساید  برای هر خانواده و هر اشپزخانه میباشد . اندازه ساید 30 فوت « ارتفاع 179 سانتی متر » « اندازه عرض 91 سانتی متر » « اندازه عمق 73 سانتی متر » میباشد که در اندازه های استاندارد جهانی عرضه میشوند . 

اندازه ساید بای ساید الجی مدل X267 ساخت 2022 هوشمند

 

طراحی بیرونی ساید های 2022 

شرکت الجی در ساید بای ساید های جدید در سال 2022 از ظاهری منحصر به فرد ، روکشی ضد زنگ بافت دار که نسبت به مدل های قدیمی تر ظرافتی بیشتر و خیلی باریکتر هستند . برخی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین ساید های الجی را SIGNATURE ارائه میدهد . برای ساختن و طراحی یخچال های ساید الجی  SIGNATURE دوره طراحی و توسعه دو برابر بیشتر از محصولات دیگر است . تعداد مهندسین خبره برای طراحی ساید بای ساید های سری 2022 چهار برابر بیشتر از سال های قبل بوده است تا بتوانند بهترین ورژن ساید بای ساید الجی را تولید کنند و در بین برند های دیگر از ظاهر بهتری برخوردار باشند . هر مدل یخچال ساید بای ساید الجی نیز تحت یک بازرسی دقیق دمای داخلی 24 ساعته قرار میگیرد و باید استاندارد های دقیق الجی را براورده کنند . یکی دیگر از ویژگی های جدید و کارامد در ساید های الجی 2022 سنسور هوشمند باز کردن درب یخچال است ، یک عدد سنسور زیر درب پایین یخچال قرار گرفته است و هنگامی که دستان شما پر است میتوانید با قرار دادن پای خود مقابل سنسور درب های یخچال را به طور اتوماتیک و ارام باز کنید و سپس وسایل خود را در یخچال قرار دهید . 

خرید ساید اینیستاویو ساخت 2022 مدل X267 سیلور

 

چرا باید یخچال ساید الجی بخریم ؟ 

یکی از مواردی که یخچال های ساید 2022 را از برند های دیگر متمایز میکند ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در ان ها هستند . شرکت LG روی امکاناتی که ما بیشتر از همه به ان احتیاج و میخواهیم و راحتی که حتی نمیدانستیم و به ان نیاز داریم تمرکز میکند . شرکت الجی با طراحی و درست کردن ساید بای ساید هایی با تکنولوژی های روز دنیا توانسته در بازار جهانی یخچال در چند سال اخیر ربته های بسیار مهمی را به دست بیاورد و نیاز های اصلی کاربران را برطرف کند . عرضه ساید های خود را در سرتاسر دنیا به بهترین نحوه ممکن انجام داده است که در خاورمیانه هم از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و در ایران هم استفاده و مورد پسند کاربران قرار گرفته است . تحولات بسیار زیادی با ساید بای ساید های 2022 در سطح دنیا خواهیم داشت با خرید ساید های 2022 قطعا زندگی اسانتر و بهتر از قبل خواهید داشت و سبک بهتری برای نگه داری مواد غذایی و وسایل خوراکی خود داشته باشید . 

 

 

CRAFT ICE MAKER 

یکی دیگر از تحولات بسیار جدید در ساید بای ساید الجی در سال 2022 CRAFT ICE میباشد که برای شما را راحتی های بسیار زیادی را در بر داشته است . کرفت ایس برای شما همیشه یخ هایی با مکعب های ریز و درشت خواهد داشت که خنک کردن نوشیدنی های خود را در هر تایم داشته باشید . نوشیدنی های بدون کحول ، لیموناد ، و انرژی زا های همیشه خنک را در گرمای سوزان تابستان داشته باشید . یخ برای مهمانی و پارتی های بزرگ را به راحتی تامین میکند تا هیچگونه کم و کاستی نداشته باشید . CRAFT ICE در ساید بای ساید های الجی 2022 نسبت به برند های دیگر یک ویژگی کلیدی میباشد و الجی را در یک رده بالاتر خواهیم دید . 

 

 

سایر ویژگی های ساید 2022 

یخچال های الجی با حالت SABBATH عرضه میشوند ، هنگامی که یخچال شما در این حالت قرار دارد با باز کردن درب های یخچال تمامی یخچال ها و فعالیت های الکتریکی فعال میشوند . الجی فضای ذخیره سازی بیشتری را ارائه میدهد انباری کاستوم چیل فضای ذخیره سازی وسیع و عمیقی را فراهم میکند که وسیله ها و مواد خوراکی بیشتری را ذخیره کنید ، فقسه های با تنظیمات دمایی مختلف وجود دارد که غذای خود را در دمای مناسب با قابلیت تنظیم گسترده نگهداری کنید . برخی از مدل های الجی دارای یخساز های بلند و درب اب هستند که به شما امکان میدهد هر اندازه شیشه یه بطری را پر کنید ، هنگامی که ابسرد کن درب ظرف شما را به مقدار مورد نظر پر کنید به طور خودکار خاموش میشود . ساختار بدنه ساید ها از استیل ضد زنگ بوده که اثر انگشت بر ان ها جا نمیماند و به راحتی میتوانید ان ها را تمیز کنید .

 

 

متصل شدن به وای فای . ThinQ 

تمامی ساید های الجی در سال 2022 مجهز به وای فای هستند . استفاده از WIFi به کاربران اجازه میدهد تا از طریق گوشی هوشمند با دستگاه متصل شوند . با استفاده از AMAZON ALEXA و یا GOOGLE ASSISTANT دستورات صوتی را بدهید . الجی همچنین با اپلیکیشن ThinQ را در گوشی خود راه اندازی کرده و به انواع لوازم خانگی الجی از جمه مدل های مختلف یخچال ساید متصل شوید . هر یخچال را با ThinQ میتوانید با دستورات صوتی یا با استفاده از برنامه روی تلفن هوشمند کنترل کنید . ThinQ همچنین دستورات استفاده اصولی با ساید را به شما اموزش میدهد ، عملکرد یخچال را بهینه و باعث میشود انرژِی کمتری مصرف شود . ThinQ برای پیشبینی اینکه درب یخچال شما باز است یا زمانی که مواد غذایی زیادی در یخچال شما باشد بهترین کارایی را دارد . ThinQ فیلتر هوای تازه را در حالت POWER MODE اجرا میکند تا مواد عذایی ار همیشه تازه نگه دارید . زمانی که در طول روز درب یخچال را باز میکنید ThinQ به طور خودکار موتور یخچال را در حالت بازده بالا قرار میدهد . برنامه  ThinQ میتواند به شما بگوید گه چه مقدار مواد غذایی در یخچال شما موجود است و موادی که کم دارید را از بیرون تهیه کنید ، همچنین این برنامه میتواند با ثبت تاریخ انقضا به شما بگوید چه زمانی مواد غذایی تاریخ انقضا تمام میشود . اکثر یخچال های الجی دارای SMART DIAGNOSIS هستند که میتوانید از طریق برنامه ThinQ ان را فعال کنید و اطلاعات مفیدی را برای تشخیص و حل مشکلات یخچال شما ارائه میدهد . 

 

 

موتور کم مصرف ( اینورتر ) ، بی صدا 

یکی دیگر از دلایل اینکه یخچال های الجی پرطرفدار هستند ان ها کم مصرف و صدای کمی دارند . اکثر مدل های الجی دارای ENRGY STAR هستند که به این معنی است که صرفه جویی در مصرف انرژی را بدون خطر انداختن ویژگی ها یا عملکرد دارند . ENRGY STAR به شما کمک میکند که هم در هزینه مصرف انرژِی خود صرفه جویی کنید و هم به محافظت از محیط زیست کمک کنید . یخچال های ساید الجی در ساخت سال 2022 دارای LO DECIBEL هستند که به شما اطمینان میدهد یخچال شما بی صدا و ساکت است . حتی اگر کمپرسور کار کند میزان صدای یخچال شما بین 44 تا 48 دسیبل متغیر است . 

 

 

قسمت آبریز و یخ ریز 

قبلا قسمت صفحه نمایش ابریز لمسی بود ولی در سال 2022 شرکت الجی در ساید بای ساید های خود ان قسمت را تغییر داده به طوری که برای انتخاب گزینه میتوانید با چرخش 360 درجه قابلیت مورد نظر خود را انتخاب کنید ، مثلا برای بیرون دادن یخ سه حالت خرده ، درشت و معمولی وجود دارد و متناسب با کار خود میتواند روی ان گزینه قرار دهید . شرکت الجی با به کار بردن UV NANO به طور خودکار باکتری ها را تا 99.9 درصد کاهش و حذف میکند . UV NANO ترکیبی از دو کلمه UV فرابنفش و نانومتر واحد طول است . خوردن اب بدون هیچ باکتری و الرژِی با ساید بای ساید های 2022 خواهید داشت و با اطمینان کامل اب خنک برای خوردن خودتان و کودکتان داشته باشید  . 

ساید بای ساید الجی UV NANO ساخت 2022 مدل X267 سیلور

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL