تلویزیون 2022 ال جی سری جدید

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 24/بهمن/1400

سری جدید تلویزیون 2022 ال جی

تلویزیون های ال جی در سال 2022 قابلیت های بسیار عالی کیفیت تصویر را میتواند در خدمت ارایه دهد و از کیفیت OLED , MINI LED , QNED  ارایه تصاویر را در بالاترین کیفیت میدهد . این فناوریهای کیفیت تصویر در سال 2022 ارایه میشود تا بیننده از تصویری واقعی با کنتراست بالا و وضوح کامل تصاویر برخوردار باشد و همچنین تطابق کیفیت صدا و تصویر را همیشه در هر فیلم و سریال و بازیهای انلاین دریافت نماید . نصل کیفیت OLED  در سال 2021 بوده است و در سال جدید 2022 از نسل جدید کیفیت تصویر QNED  برخوردار میباشد تا در بروزترین کیفیت هر محتوایتان را ببینید و لذت ببرید . در سال 2022 سایز تلویزیون های ال جی بزرگ تر میشود که میتواند در یک پایه دیوار بزرگ قرار بگیرد و از کیفیت برتر تصاویر برخوردار باشد و همچنین برای اولین بار از تلویزیون ال جی سری C  سایز کوچک تری تولید میکند همانند سایز 42 اینچ که سری C  تلویزیون ال جی که پرچم دار 2021 بوده است میتواند خدمات را در سایز کوچکی بدهد و همچنین در کیفیت تصویر QNED  سایز بزرگ 97 اینچ با کیفیت بسیار بالا تولید می گردد . در نمایشگاه بزرگ CES2022  چندین تلویزیون جدید با مدل مختلف رونمایی شده است که میتواند از سری جدید G2  و  C2 OLED  با پنل های سری جدید OLED EVO  بهره میبرد که از روشنایی بیشتری برخوردار است که این تکنولوژی به نسبت 2020 به روزتر میباشد .

تلویزیون های سری QNED  از تکنولوژی بالاتر و پردازنده به روزتر Alpha a9 Gen 5 بهره میبرد و در بالاترین کیفیت و در سطح بالاتری هر کیفیت و برنامه را در مدیریت کامل تر و بروزتر در اجرا می گذارد . در سطح بالاتری نیز کیفیت 8K  را میتوانید خرید کنید که هزینه بالاتری را برایتان دارد که میتوانید تلویزیون با سایز بزرگ تر و کیفیت برتر و بروز شده 8K QNED  خرید را داشته باشید که بالاترین کیفیت را در تصویری بسیار واقعی و برگردان میتوانید داشته باشید و لاذ ببرید . هر بازی و هر فیلم سینمایی و هر سریال و هر بازی فوتبال حساس را با کیفیت 8K QNED  نگاه کنید بالاترین لذت را خواهید داشت که در هیجان بسیار بالا میتوانید این برنامه ها را همیشه دریافت نمایید . 

اما در سال 2021 سری تلویزیون A1 OLED  و B1 OLED  در بازار بوده است که با طراحی قبلی LG BX  بازسازی شده میتواند خدمات کیفیت را در اختیار بگذارد و همچنین برنامه ها در سال 2021 بروز شده در خدمت ارایه داده میشود و میتواند خدمات کیفی را برایتان بدهد . اما در سال جدید 2022 این سری تلویزیون با مدل A2 OLED  و B2 OLED  در خط تولید خود ادامه میدهد . در سال جدید 2022 برای GAMER  ها و برای افرادی که به کیفیت صدا بسیار اهمیت میدهند و همچنین اتصال و نصب اسان به تلویزیون در هر زمینه و سرعت بالای پردازش تصاویر میتواند این خدمات را بدهد که در مقابل رقبای خود میتواند شاخ تلویزیون باشد و همیشه در میدان نبرد و رقابت حرف اول را میزند . در پورت ورودی HDMI 2.1 تعبیه شده است که کیفیت را در بالاترین حالت و در کمترین تاخیر ورودی میتواند تازه سازی تصاویر را بدهد که همچنین گرافیک تلویزیون میتواند تصاویر را همانطور که هست و در بازیها تعبیه شده است برگرداند و در تلویزیون و صفحه نمایش OLED  به جریان پخش بگذارد . 

 

تلویزیون 55 اینچ C2

تلویزیون باریک C2 ال جی

CES 2022 

کمپانی ال جی در نمایشگاه CES 2022  از تلویزیون سری جدید C  رونمایی کرد که از پنل OLED EVO  بهره میبرد و همچنین برنامه های بروز شده را در اختیار قرار داده است که همان روند فناوری قبلی را ادامه میدهد و همچنین MINI LED  در تلویزیون های سری جدبد QNED  تعبیه شده است که میتواند برترین کیفیت را در زاویه دید و دقت رنگ و عمق کیفیت برایتان بدهد که از لحاظ کیفی میتواند بالاترین ها را برایتان به نمایش بگذارد . 

تلویزیون های ال جی در سال 2022 وزن خاص خود را به نصف میرساند و به نسبت سال قبل وزن تا 50 درصد کاهش میباشد  . این کاهش وزن در مورد تلویزیون LG C2 OLED میباشد که به نسبت C1 OLED  از وزن کمتری برخوردار است چونکه  تلویزیون ال جی  LG C2 OLED از مواد فیبر کامپوزیت بهره میبرد و همچنین از یک تریم کوچک تر در قاب های 6 میلیمتر در مقابل 10.2 میلیمتر میتواند در مدل های تلویزیون C  و G  با کیفیت OLED  شامل این فناوری جدید می گردد . در زیر قاب و کاپوت این تلویزیون های جدید با کیفیت جدید با جنس جدید بورد هوشمند تلویزیون قرار دارد که به توضیح میپردازیم . در زیر کاپوت شلوغی بیشتری را دارید نظیر پردازنده هوش مصنوعی    ALPHA A9 GEN4 که در سال 2021 این فناوری را ارتقا داده است و به ALPHA A9 GEN. 5 ارتقا داده شده است که میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد . هوش مصنوعی بالاتر و کیفیت صدای بالاتری را میتوانید دریافت نمایید که صدای استریو را به میکس 7.1.2 تبدیل کند و DYNAMIC TONE MAPPING PRO  که دارای 5000 نقطه در مقابل 500 ناحیه خواهد بود . 

 

تلویزیون های ال جی دارای سیستم عامل WEBOS6  میباشد که در سال 2022 این فناوری ارتقا داده شده است و به WEBOS22  تغییر داده شده است که میتواند خدمات را در کیفیت بالاتری بدهد و همچنین در سرعت بسیار بالانری میتواند خدمات را ارایه دهد که از نرم افزار بالاتری برخوردار است که از نمایه ALWAYS READY  برخوردار است که میتواندهمیشه اماده ارایه خدمات باشد و هر برنامه را در اتصال به اینترنت از طریق WIFI  و اتصال به موبایل هوشمند میتواند هر خدمات را به صورت کامل ارایه دهد . 

 

تلویزیون سلطنتی و بسیار گران که ثروتمندان قابلیت خرید این تلویزیون را دارند را میتوانید با کیفیت 8K  دریافت نمایید که هوشمند در اختیار قرار می گیرد و همچنین در کنار این پردازنده هوشمند الفا 9 زن5 تعبیه شده است که بروزتر میباشد و همچنین برنامه های نرم افزاری از کیفیت بالاتری برخوردار میباشد . ساخت تلویزیون های سایز بزرگ را میتوانید در سایز 77 اینچ و سایز بزرگ تر 88 اینچ دریافت نمایید که قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و میتوانید یک پایه بزرگ دیواری را به تلویزیون اختصاص دهید که این صفحه نمایش بزرگ و گران را میتوانید داشته باشید . تلویزیون ثروتمندان و کاخ نشینان میباشد که از نرخ خرید بسیار گرانی برخوردار است به نسبت تلویزیون های عادی دیگر . مدل تلویزیون ال جی Z2 8K OLED  که در سایز 88 اینچ و 77 اینچ ساخت شده است در سال 2022 میتوانید در بازارهای جهانی این تلویزیون را دریافت نمایید .

تلویزیون های ال جی دارای تنوع مدل بیشتری هستند نظیر G2 4K OLED  در سایز های 55 , 65 , 77 , 83 , 97  در بازار موجود میباشد و از مدل پیشرفته تر G2 4K OLED برخوردار باشید که در سال 2022 عرصه میشود . مدل بسیار بزرگتر تلویزیون های با کیفیت بالاری ال جی در سایز 97 اینچ را نیتوانید در بازار دریافت نمایید که در کیفیت برتر OLED EVO  میتوانید فیلم های خود را در این صفحه نمایش بزرگ ببینید .  C  در تلویزیون ال جی میتوانید به سری C  مراجعه نیز بنمایید و خرید تلویزیون را از این سری پرچم دار C  انجام نمایید که در سال 2022 نیز این مدل میتواند در خدمت باشد . LG C2 4K OLED  در سایز های 42، 48، 55، 65، 77، 83 میتواند در خانه های شما و محیط کار قرار بگیرد و از کیفیت برتر تصویر برخوردار باشید که با نصب بر روی دیوار میتوانید نهایت استفاده را در سایزهای مختلف ببرید . 

مدل C2  در سایز 43 اینچ میتواند در کیفیت برتر 4K  با 120 هرتز تازه سازی تصاویر را انجام دهد و همچنین این تلوییون با سایز کوچک میتواند از بازیهای کنسولی PS5 , PS4 , XBOX  و هر کنسول بازی دیگری برایتان پشتیبانی انجام دهد که در کیفیت صدا نیز دالبی اتمس و دالبی ویژن کیفیت تصویر را میتوانید دریافت نمایید و از کیفیت بالای 4K  بهره مند باشید که در سایز بزگ تر 55 اینچ از کیفیت بسیار بالاتری و روشنی بسیار بالاتری برخوردار است که از هوش مصنوعی و پردازنده کیفیت تصویر Alpha a9 Gen 5 بهره میبرد که در نسل جدید C2  میتوانید در سال 2022 از نرم افزار بروزتری برخوردار باشید و بهره ببرید که از فناوری بروزتری میتوانید در این تلویزیون جدید همیشه نهایت استفاده را ببرید . 

تلویزیون های ال جی در مدل های مختلف LG B2 4K OLED , و در سایز های 55 و 65  , 77  اینچ ساخت میشود که میتواند در سال 2022 خدمات کیفیت تصویر را ارایه دهد . تفاوت اصلی مابین تلویزیون ال جی B2 4K OLED  میان تلویزیون ال جی C2 4K OLED  میتوان به پردازنده کیفیت تصویر مراجعه نمود که در B2  از پردازنده   هوشمند Alpha a7 Gen 5 و در تلویزیون C2  نیز  ALPHA a9 gen 5  بهره میبرد که میتواند کیفیت را در بالاترین سطح به نمایش بگذارد . 

تلویزیون ال جی A2  در مدل مختلف دیگر و در سایزهای 48، 55، 65، 77 اینچ در سال 2022 عرصه می گردد که میتوانید در کیفیت خود و بی نظیر استفاده کامل را همیشه داشته باشید . این تلویزیون در سال 2021 با نام A1  شناخته شده است که در دنباله ان و اخرین نسل OLED  میباشد که میتواند خدمات تصویری را در بالاترینکیفیت برایتان بدهد . سری A  از یک پنل 60 گیگاهرتزی برخوردار است که نرخ تازه سازی تصاویر را به انجام میرساند . نرخ تازه سازی تصاویر برای فیلم های درام و سریال های عاشقانه میتواند بالاترین کیفیت را بدهد که به نسبت کیفیت و نرخ تازه سازی تصاویر 120  هرتزی برای فیلم های اکشن نیز میتواند بالاترین کیفیت را در 120 هرتز بدهد . 

 

QNED2022

 تلویزیون ال جی در سال 2022 از کیفیت بالاتر 8K  بهره میبرد که در مدل QNED99  و در سایز 65 اینچ و 78 اینچ و 86 اینچ ساخت شده است و در دو برابر کیفیت تصویر 4K  میتواند خدمات کیفی تصاویر را ارایه دهد . نرخ تازه سازی تصاویر 120 هرتز میباشد که در کیفیت ترکیب رنگ و کیفیت صدایدورانی میتواند عمل کند که نیاز به هندز فری ندارید و در بالاترین کیفیت میتوانید فیلم اکشن و سریع و بازیهای کنسولی را به تلویزیون اتصال دهید که با کیفیت 8K  میتوانید این بازیها را به دوران بگذارید . تلویزیون های با کیفیت8K  در مدل QNED95  و در سایز 65 اینچ و 75 اینچ ساخت گردیده است که با نرخ تازه سازی تصاویر 120 هرتز میتواند کیفیت صوت و تصویر را برایتان به نمایش بگذارد .

مدل QNED90  نیز در بین رده های با کیفیت 4K  و نرخ تازه سازی 120 هرتز ساخت و عرصه بازار جهانی گردیده شده است که میتوانید در اختیار خانه هایتان داشته باشید . QNED90 4K OLED  در سایز های 65 اینچ و 75 اینچ و 86 اینچ میتوانید تهیه نمایید که از پردازنده هوش مصنوعی ALPHA A7 GEN 4  بهره میبرد . همچنین مدل پایین تر QNED85 4K OLED  در تلویزیون های ال جی ساخت گردیده است که با مدل بالاتر QNED4K OLED  مطابقت دارد و میتواند خدمات را ارایه دهد . در تاریخ 10 ژانویه 2022 میتوانیدمدل های جدید تلویزیون های ال جی را دریافت نمایید و در بازار جهانی نیز خریدتان را انجام دهید که در نزدیکترین بازار جهانی به ایران میتوانید به دبی و چین مراجعه نمایید که در کشور مالزی مونتاژ می گردد که باز هم مدل کره ای را میتوانید با قیمت بالاتری  خرید نمایید . 

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL