بررسی تلویزیون Q1 شیائومی QLED اینچ75

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط S.mahmoudi 3/اسفند/1400

تلویزیون 75 اینچ Q1 شیائومی از سری QLED 

 تلویزیون شیائومی 4K QLED سایز 75 اینچ Q1 2021  یک جهش مدرن میباشد که هوشمند هر برنامه را به اجرا می گذارد و میتواند خدمات را ارایه دهد . تلویزیونی بسیار هوشمند میباشد که در قالب یک هسته هوشمند کار میکند و در پردازش تصاویر و امکانات میتواند پخش موزیک و فیلم سینمایی و هر محتوا را برایتان به نمایش بگذارد . این پخش محتوا در زمینه کیفیت 4K QLED  انجام میشود و به توضیح این کیفیت میپردازیم . تلویزیون شیائومی 75 اینچ Q1 2021  اسمارت دارای کیفیتی بی نظیر میباشد که هر محتوا را در تقویت میگذارد یعنی محتوای شما در کیفیت HD  میباشد و یا در کیفیت FULL HD  که اچ دی دارای 720 پیکسل تصویر و وضوح میباشد و فول اچ دی 1080*2160 تراکم پیکسل را دارد که در تلویزیون 75 اینچ شیائومی Q1 2021  میزان پیکسل بندی و کیفیت تصویر 4 برابر HD  و 2 برابر کیفیت FHD  میباشد و به کیفیت 4K QLED  مشهور میباشد  که تراکم 3840*2160 را دارا میباشد و میتواند تصاویر را در بالاترین کیفیت ارایه دهد .  تراکم پیکسل بندی میتواند خدمات را در صفحه نمایش بزرگ 75 اینچ بدهد که میزان وضوح تصویر را به نمایش میگذارد و در تازه سازی تصاویر میتواند تصویری صاف و روان را داشته باشد که دارای نرخ تازه سازی 120 هرتز میباشد یعی تصاویر به صورتی هوشمند میتواند تقویت گردد که در کنار تازه سازی تصاویر جزئیات تصاویر را در تقویت قرار میدهد و فریم بندی را تقویت میکند تا تصویری صاف و روان را در کیفیت 4K UHD  برایتان بدهد . صفحه نمایش بزرگ دارای تکنولوژی QLED  میباشد که با تازه سازی تصاویر 120 هرتز میتواند هر جزئیات را در فریم بندی و رنگ بندی را در تقویت و میزان روشنایی را هوشمند به نمایش میگذارد تا برترین کیفیت را در تعویض صحنه ها برایتان بدهد . رزولویشن 3840*2160 در عصر جدید تکنولوژی میتواند بروز گردد که میزان نوردهی صفحه نمایش بسیار تاثیر گذار در وضوح میباشد و تکنولوژی QLED  که در صفحه نمایش LED  تخت به کار گرفته شده است میتواند این خدمات بروز شده را همیشه برایتان بدهد و بتوانید تصویری فراتر از 4K  را دریافت نمایید و این میزان کیفیت تصویر برای 10 سال اینده میتواند بروز باشد و با تلویزیون هوشمند شیائومی 75 اینچ که قابلیت بروز شدن را دارد و از سیستمی مدرن بهره میبرد که قابلیت ارتقائ کیفیت را دارد و در اینده میتواند در کیفیت تصویری خدمات را در بالاترین سطح بدهد . HDR  تکنولوژی ترکیب رنگ میباشد که تلویزیون را به فناوری های دینامیکی HDR  مجهز نموده است تا تلویزیون از فرمت تصویری HDR  و +HDR10  و هر فرمت دیگری نیز برخوردار باشد تا تصویری کامل را به نمایش بگذارد . نسبت تصویر 16.9 و 16.2 را ساپورت میکند تا تصاویر با هر فرمت را در کامل ترین صحنه به نمایش بگذارد . QLED  فناوری ترکیب رنگ محسوب میشود که در صفحه نمایش تلویزیون تطبیق داده شده است و فناوری هوشمند QLED را به کار برده است تا بتواند خدمات را در کیفیت 4K UHD  برایتان بدهد . 

 

تلویزیون هوشمند 

تلویزیون هوشمند شیائومی Q1  در سایز بزرگ 75 اینچ قابلیت بسیار بالایی را دارد که میتواند از خدمات اینترنتی شما در دستورت صوتی و تایپی پیروی نماید که از سیستم عامل ANDROID  10  بهره میبرد و قابلیت پردازش دنیای اینترنتی و مجازی را برایتان میدهد . اینترنت یک دنیای متفاوت میباشد که توسط ربات های هوشمند در سراسر دنیا کنترل میشود و از معروفترین سرور جستوجو میتوانید به GOOGLE  اشاره کنید که این مرورگر قابلیت اشتراک گذاری را دارد و میتواند انلاین و بروز شده هر موزیک و ویدیو و عکس جدید را با خبر سازد که اولین نفر باشید تا محتوای جدید را دریافت نمایید . اینترنت مهد درامد میلیون ها نفر در سراسر جهان میباشد که در خدمت همه قرار دارد و اسان میتوانید با جستوجوی محتوایتان موضوع را دریافت نمایید . کار در اینترنت به دنیای سوشیال مدیا و برنامه های اجتماعی و سایت های بروز میتواند در دسترس قرار بگیرد که ساوان کالا از جمله این کاربر اینترنتی میباشد تا با خرید اسان بتوانید کالایتان را درب منزل تحویل بگیرید . فروش اینترنتی بسیار مهم میباشد در سطح صنعت و تجارت جهان که هر فردی میتواند فعالیت کامل را داشته باشد . تلویزیون 75 اینچ شیائومی 4K UHD  اسمارت Q1 2021  قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که میتواند خدمات کاری و اداری و شرکتی و همچنین بزینسی را در اختیارتان بگذارد و در زمینه درامد و تجارت بتوانید فعالیت کامل را داشته باشید . سیستم عامل ANDROID 10  خدمات کلی هر موضوع و هر محتوا و هر سوشیال مدیا و اجتماعی و در کل همه امورات جهانی را میتوانید در تلویزیون داشته باشید که خدمات را به صورت کامل همیشه ارایه میدهد . تلویزیون هوشمند شیائومی قابلیت اتصال به اینترنت را از طریق کابلی و WIFI  دارد که زمینه انلاین شدن تلویزیون را فراهم میکند و در کاربرد تلویزیون در دنیای اینترنت میتوانید سهیم باشید که صفحه نمایش بزرگ 75 اینچی میتواند تصاویر کامل را در کیفیت 4K UHD  برایتان بدهد و همچنین در وسعت باورنکردنی میتوانید در اینترنت حضور داشته باشید و استفاده کامل را همیشه ببرید . تلویزیون شیائومی 75 اینچ 4K UHD  اسمارت دارای 2 گیگ رم میباشد و حافظه 32 گیگابایتی میتواند خدمات ذخیره سازی را برایتان انجام دهد . 

 

دستیار گوگل 

تلویزیون 75 اینچ شیائومی 4K UHD  اسمارت Q1 2021  دارای فناوری دستیار گوگل میباشد که به  GOOGLE ASSISTANT  معروف میباشد و میتواند از طریق صدای طبیعی شما دستورت را برایتان بدهد و تلویزیون را در معرض دستورات شما صفحه نمایش را تغییر دهد و محتوای انتخابی را برایتان به نمایش بگذارد . دستیار گوگل میتواند به صورتی هوشمند در هر زاویه ای در تلویزیون انجام پذیرد که در فتصله بیش از 3 متر میتوانید دستورات را به تلویزیون بدهید و خدمات را در بالاترین کیفیت دریافت نمایید و هر محتوای جسوجو را در صفحه نمایش بزرگ 75 اینچ و در کیفیت بالا به نمایش بگذارد . تلویزیون 75 اینچ شیائومی Q1 2021  از هر مرورگر و موتور جستوجوگر بهره میبرد و پشتیبانی کامل را انجام میدهد که این مرورگر ها : ALEXA , NETFLIX , YOUTUBE , FACEBOOK , GOOGLE SEARCH , GOOGLE ASSISTANT , CHROME , INTERNET , GOOGLE PLAY , PATCH WALL GOOGLE STORE  و هر برنامه دیگری که در زمینه موتور جستوجوگر میتواند خدمات را به صورت کامل بدهد و میتوانید خدمات را در بالاترین کیفیت داشته باشید . دستیار گوگل میتواند کاراسانی در استفاده تلویزیون را برایتان بدهد که از طریق صدای خود میتوانید بدون هر ارایشی به تلویزیون بدهید که خدمات جستوجو را برایتان میدهد . صدا در حالت نرمال به صورتی واقعی دریافت میگردد که زمینه کنترل تلویزیون را برایتان میدهد که در  هر برنامه میتوانید استفاده را به صورتی کامل در تلویزیون داشته باشید . با صدایتان میتوانید هر برنامه را به اجرا بگذارید و همچنین در اینترنت و برنامه های تلویزیون دخیل باشید که نهایت استفاده را به شما میدهد . تلویزیون هوشمند شیائومی هر برنامه که اتصالات و کارایی و هر موضوعی که ارزو نمایید را در دنیای مجازی میتوانید داشته باشید . تلویزیون هوشمند شیائومی دارای فناوری دستیار صوتی گوگل با زبانهای مختلف میتواند صدای طبیعی را دریافت نماید که انگلیسی اسپانیایی فرانسوی ایتالیایی و کره ای و هر زبان دیگر را پشتیبانی میکند تا خدمات را برایتان به اشتراک بگذارد . 

 

کیفیت صدا 

تلویزیون 75 اینچ شیائومی Q1 2021  کیفیت 4K UHD  با صفحه نمایش هوشمند و مدرن تکنولوژی صنعت پردازش تصاویر QLED  برخوردار است و میتواند کیفیت و ترکیب رنگ را به اشتراک بگذارد . ترکیب رنگ در تلویزیون شیائومی 75 اینچ بیش از 1.7 میلیارد رنگ میباشد که هر تصویر  را در چالش قرار میدهد و میتواند تصاویر را در بالاترین کیفیت برایتان پردازش نماید . کیفیت صدا میتواند در دوران بیشتری قرار بگیرد که دارای ساب ووفر میباشد و در زمینه کیفیت صدا چند بعدی دوران صدا را در محیط احاطه میکند تا  بتوانید برترین کیفیت را همیشه دریفات نمایید . بلنگوهای استریو دارای قدرت 30W  میباشد که دوران موزیک و صدا رادر محیط ارایه میدهد و همچنین دارای 2 تویتر خروجی صدا میباشد . بلندگوها دو عدد میباشد که هر بلندگو دارای 10W  قدرت خروجی صدا میباشد و همچنین دو تویتر دارد که هر تویت دارای 5W  قدرت خروجی صدا میباشد و میتواند در زمینه دوران صدا بعدیت بیشتری را تولید نماید که در ستایل تلویزیون هوشمند شیائومی میتواند خدمات را به صورتی هوشمند ارایه دهد . کیفیت صدای 3D , 2D  و 4D  را میتوانید داشته باشید که از تنظیمات و کیفیت باس و تریبل و زیر و بم  برخوردار هستید که کیفیت صدای موزیک را در بالاترین حالت برایتان به اشتراک میگذارد . بلوتوث در تلویزیون 75 اینچ شیائومی تعبیه شده است که میتواند خدمات اتصالی ساندبار را ارایه دهد که این ساندبار تقویت صدا را برایتان میاورد و در دکوراسیون نیز میتواند برترین محیط مدرن را تولید نماید . بلوتوث خدمات اتصالی بدون سیم و وایرلس را برایتان امکان پذیر میکند که میتوانید سینما خانگی بلوتوث دار را به تلویزیون اتصال دهید و هر باند سینما خانگی را در گوشه ای بگذارید و از دوران موزیک و صدا برترین استفاده را داشته باشید . دالبی اتمس یا دالبی ایودیو DOLBY AUDIO  و DTS-HD  در تلویزیون تعبیه شده است که کیفیت صدا را به صورتی هوشمند برایتان به جریان پخش میگذارد که در تطبیق صدای تلویزیون و تصویر بتواند هماهنگی را به طور کامل بدهد و لذت از محتوایتان را همیشه داشته باشید . کیفیت صدا به صورت روان به اشتراک گذاشته میشود که شکستگی تار صوتی نخواهید داشت و از تار صوتی منظم بهره خواهید برد که کیفیت صدا را در بالاترین حالت به اشتراک میگذارد . کیفیت صدا در زمینه فناوری دالبی اتمس DOLBY ATMOS  کیفیت صدا را در زمینه استاندارد و خودکار و سینمایی و کودکان و ورزش و موزیک و هر حالت دیگری را برایتان به اشتراک میگذارد تا برترین استفاده را داشته باشید .

 

صفحه نمایش QLED

تلویزیون 75 اینچ شیائومی 4K UHD  اسمارت Q1 2021  دارای صفحه نمایش هوشمند QLED  میباشد که میتواند ترکیب رنگ را در زمینه روشنایی و تاریکی در برترین کیفیت برایتان به اشتراک بگذارد تا بتوانید عمق تصاویر را در کیفیتی صاف و روان ببینید که درک بیشتر را همیشه داشته باشید . کیفیت تصویر میتواند در زمینه جزئیات تصاویر را متحول سازد که میزان رنگ بندی را در تنوع برایتان به اشتراک میگذارد که در تعویض هر صحنه کیفیتی برابر با جزئیات کامل و رنگ بندی در کیفیت ترکیبی هر رنگ را میتوانید داشته باشید که تصاویر را در هر ثانیه میتواند در کیفیت 4K  برایتان خلق نماید . QLED  صفحه نمایش هوشمند و مدرن میباشد که پیکسل بندی را در صفحه نمایش متراکم میکند و میزان رنگ بندی هر پیکسل در تقویت قرار می گیرد و همچنین میزان رنگ بندی 1.7 میلیارد ترکیب رنگ میتواند هر صحنه را در ترکیب رنگ واقعی برایتان با اشتراک بگذارد و همچنین ترکیب رنگ میتواند در هر صحنه روشن و تاریک متغیر باشد که رنگ بندی در تاریکی مطلق میتواند در برترین کیفیت ارایه شود و همچنین در کویر نیز جزئیات رنگ زرد و خاکی به صورت بلورین به نمایش گذاشته میشود و در وضوح تصویر 3840*2160 تصاویر را خلق میکند . رنگ بندی در صحنه های شلوغ رنگی میتواند به صورتی تفکیک شده صحنه ها را به نمایش بگذارد که تصویر صاف و روان را به نمایش میگذارد . فناوری NTSC به میزان 100 درصد ارایه ترکیب رنگ را میدهد و فناوری DCI-P3  به میزان 95 دصد خدمات را میدهد که تصاویر را در بالاترین کیفیت 97 درصدی میتوانید همیشه داشته باشید .

در صحنه های تاریک رنگ های تاریک را تیره تر میکند و رنگ های روشن و شاد را در تقویت قرار میدهد تا برترین کیفیت را در تاریکی تصاویر دریافت نمایید . کیفیت کنتراست تصاویر همیشه در زمینه فناوری پیشرفته MI QLED 4K  قرار میگیرد و میتواند کیفیت را در بالاترین سطح ULTRA HD  برایتان به اشتراک بگذارد . نسبت کنتراست 1: 10000 میباشد و میتواند از رنگ بندی روشنایی  1000 نیت بهره ببرد که شما به عمق تصاویر پی میبرید تا در هر زاویه و هر گوشه و قسمت برترین کیفیت را داشته باشید . 

 

اتصالات میتواند از طریق بلوتوث 5.0 با ورژن بالا باشد که اتصالات بدون سیم و کابلی را برایتان میدهد و همچنین اتصال به اینترنت میتواند از طریق WIFI  انجام پذیرد و از ورژن 2.4GH/z و 5GH/z بهره میبرد تا در سریع ترین زمان و بدون تاخیر اتصالات را برایتان انجام دهد و سریع خدمات اینترنتی را برایتان انجام دهد . usb  اتصال دیگر میباشد که در ورژن 2.0*2   تعبیه شده است و میتواند اتصالات دسته بازی و فلاش مموری را بدهد که در یک ثانیه میتواند پردازش فلاش مموری را بدهد و از دو پورت میتوانید اتصالات را بدهید . اتصالات کابلی از طریق پورت hdmi  امکان پذیر میباشد که از ورژن HDMI 2.0 x2, HDMI 2.1 eARC/ALLM x1* بهره میبرد و میتواند برترین کیفیت اتصالی را بدهد که این کیفیت در اتصالات میتواند بدون تاخیر ورودی انجام پذیرد و کیفیت را در همان کنسول بازی بازیهای گسترده انتقال میدهد که در کیفیت تقویت شده و بروز شده 4k uhd  بهاشتراک گذاشته میشود که از صفحه نمایش qled  بهره میبرد و در صفحه نمایشر بزرگ 75 اینچی میتوانید برترین کیفیت را در هر بازی و هر محتوا و فیلم سینمایی دریافت نمایید . همچنین پورت ورودی هدفون 3.5 میلیمتری را دارد که در ساپورت کامل قرار میدهد و برترین کیفیت صدا را در بالاترین کیفیت میدهد و همچنین اتصال هدفون بلوتوثی امکان پذیر میباشد . کابل اپتیکال را میتوانید در تلویزیون اتصال دهید و از دستگاه ویدیو در تلویزیون برخوردار باشد که از نسل قدیم فناوری تصویری میباشد و همچنین dvb  دیجیتالی را در تلویزیون دارید که دستگاه سرخود میباشد و دارای ماهواره نیز هست که در دادن خدمات بیشتر تصویری میتوانید خدمات را داشته باشید . 

 

تلویزیون شیائومی 75 اینچ هوشمند q1 2021  دارای فرمت تصویر میباشد که در هر فرمت میتوانید پشتیبانی تصاویرتان را داشته باشید که میتواند AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9/VC1, MPEG1/2/4 از این فرمت پخش تصاویر بیشترین بهره را برایتان امکان پذیر نماید . پخش صدا نیز از فرمت های موجود در دنیای صوتی میتواند پشتیبانی کند که این فرمت ها Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM/LPCM/ADPCM, MPEG-I/MPEG-II/MPEG-2.5 میباشد که در تنوع کیفیت صدا خدمات را ارایه میدهد و میتواند از دالبی اتمس و دالبی ویژن پشتیبانی کامل را داشته باشد تا فیلم و صدا را در بالاترین کیفیت برایتان ارایه دهد . در عکس و تصاویر فرمت های بزرگ و کوچک برای کیفیت های مختلف وجود دارد و این فرمت ها PNG, Gif, JPG, Bmp, Tif میباشد که در تلویزیون شیائومی 75 اینچ Q1 2021  پشتیبانی کامل را انجام میدهد تا هر فرمت صوت و تصویر و عکس را برایتان به اشتراک بگذارد و بدون محدودیت نیز خدمات را همیشه ساپورت و ارایه نماید . 

ریموت کنترل هوشمند در زاویه 360 درجه میتواند دستورات را به تلویزیون بدهد که در هز زاویه ای میتوانید خدمات را در تلویزیون دریافت نمایید . کنترل هوشمند تلویزیون دارای دکمه هایی برای مرورگر میباشد نظیر NETFLIX  و  GOOGLE ASSISTANT  که مدیریت دستور صوتی و مرورگر را با یک دکمه برایتان میدهد . تلویزیون هوشمند شیائومی در محیط رطوبت 40 تا 80 درجه رطوبت میتواند خدمات را ارایه دهد و همچنین در دمای منفی 15 درجه تا مثبت 45 درجه سانتیگراد میتواند خدمات را ارایه دهد . قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد که در 30 سانتیمتر در 40 سانتیمتر میتواند نصب بر روی دیوار را بده تا یک تابلوی بزرگ 75 اینچی را در پایه بزرگ بتوانید داشته باشید . عرض تلویزیون 1673.5 میلیمتر میباشد و ارتفاع 969.8 میلیمتر که در باریکی نیز بسیار کمترین فاصله را بین دیوار و تلویزیون میدهد و خدمات را در کیفیت بالای 4K UHD  تصویری برایتان میدهد . 

 

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL