تلویزیون 2022 سامسونگ چه ویژگی هایی برتری دارند

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 29/بهمن/1400

مزیت های برتر تلویزیون 2022 سامسونگ

 

وقتی در بازار جهانی تلویزیون مبحث تولید سری تلویزیون های به روز میاید،سال اینده روی ویژگی های نرم افزاری متمرکز میشوند.در سال 2021 شرکت سامسونگ با مهندسین خبره ی خودش دست به درست کردن تلویزیون های مصرف کننده با قیمت های بالا کرد،این تلویزیون ها شامل مدل های MicroLED بود. QLED ها با ال ای دی های کوچک حیرت انگیز که فاصله را تا OLED کاهش میداد. و نسخه ی جدیدی از تلویزیون های سری One connect متصل به پایه های تلویزیون ایستاده بودند.

شرکت سامسونگ در سال 2022 کمی جالبتر از همیشه به نظر میرسد. بار دیگر شرکت سامسونگ تکنولژی MICRO LED وNEO QLED را ارتقا داده و سبک جدیدی از این برند در سال 2022 خواهیم داشت. به لطف به فناوری های جدید شرکت سامسونگ AV از پردازنده Neo Quantum ارتقای چشم گیری داشته است.

نو اواری های دیگری در راه است که هنوز خود شرکت سامسونگ ان ها را تایید نکرده است، اما به طور قطعی میدانیم که به لطف جایزه های نواوری CEP که تلویزیون های شرکت سامسونگ در سطح بالا هستند از سری QD-OLED در شرکت سامسونگ کره.

تیم تحقیقاتی ساوان کالا جهت اطلاع از پیشرفت های سامسونگ در زمینه ی تولید  سری تلویزیون های سال 2022 چه رسمی و غیر رسمی ور هرچه که میدانیم جمع اوری کرده ایم به منظور کمک کردن به شما جهت انتخاب صحیح و بهرین تلویزیون های سری سال 2022 داشته باشم و رضایت شما برای ما بهترین پیشرفت ما است. 

تیم تحقیقاتی ساوان کالا منتظر خبر های جدید در هفته های اتی است اما تا زمان اتشار ان از هرچیزی در مورد تلویزیون های سری جدید 2022 شرکت سامسونگ میدانیم لذت ببرید.

اخرین به روز رسانی شرکت سامسونگ در زمینه  ی تقویت صدا و کیفیت ان به بالا ترین سطح ممکن هستیم. برخی از سری تلویزیون های سامسونگ اعم از 4K و 8K NEO از 120 هرتز به 144 هرتز ارتقا یافته . روشنایی نور صفحه و پس زمینه از 12 بیت به 14 بیت افزایش یافته است .

یکی دیگر از پیشرفت های شرکت سامسونگ در زمینه  ی Shape Adaptive و Light contrl است که دقت روشنایی را به سطح دیگری میرساند و پیشرفت مهم و جدیدی نسبت به سایر رقبای شرکت سامسونگ است. Object Depth فن اوری جدید شرکت سامسونگ برای سری تلویزیون های 2022 است که میتواند  بهبود درک عمق را افزایش یابد. و از دیدن تلویزیون های سری 2022 این شرکت هیجان زده شوید.

شرکت سامسونگ در نظر دارد در زمینه ی صوتی به فنا وری خود یعنی تکنولژی Object Tracking Sound ادامه بدهد که نسخه ی جدید Object Tracking Pro را اضافه میکند. که به صدای تلویزیون خیلی کمک میکند. تا هماهنگی بین تصویر و صدا بهتر شود.

شرکت سامسونگ با اضافه کردن بلندگو به QLED های جدید در نهایت میتواند Dolby Atoms را ارایه دهد. سامسونگ همچنین از فناوری شریک Dolby Vision HDR  به نفع جایگزین بدون مجوز HDR10+ اجتناب میکند.

شرکت سامسونگ در تلویزیون های سری 2022 همچنان از سیستم عامل هوشمند Tizen استفاده خواهد کرد . اما یک Smart Hub جدید در مرکز همه چیز وجود خواهد داشت که به جمع بدی و پیشنهاد محتوا به شما کمک خواهد کرد. تا از داشتن سری تلویزیون های شرکت سامسونگ 2022 کاملا رضایت کامل را داشته باشید.

شرکت سامسونگ از ویژگی جدیدی به نام Watch Together در تلویزیون های خود استفاده میکند که در حین تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی به شما اجازه میدهد در حین لذت بردن از چت ویدیویی داشته باشید. 

در قسمت Gaming Hub قصد دارد ان را به بالاترین سطح ممکن برساند،و ان را تا حد ممکن برای شما ساده تر کند. که در اخر از طریق Nvidia GeFORce و Utomik ارایه میشود.

 

شرکت سامسونگ در سری تلویزیون های جدید 2022 میخواهد کاربران خود را تشویق به کشف در تنظیمات تلویزیون خود کنند . شرکت سامسونگ در حال حاضر یک فروشگاه با 16000 قطعه دارد که برای سال جدید 2022 برای تجارت اثار هنری دیجیتال ار طریق مدل MICRO LED خود خواهد داشت.

جدیدترین مدل 43 اینچ تلویزیون سامسونگ 2021

خرید تلویزیون های سامسونگ 2022

 

 

 

بخش گیمینگ سری تلویزیون های شرکت سامسونگ 2022

همه سری تلویزیون های سامسونگ 2022 داری بخش گیمینگ میباشد که کاربر میتواند اسان ان را انتخاب کند و تجربه ی بازی کردن با کیفیت بالایی را داشته باشد. بخش گیمینگ در رده ی 4K عرضه میشود تا تجربه در بالاترین سطح را در اختیار کاربر قرار دهد.گوگل تایید کرده است که از طریق Gaming Hub برای مشترکین PRO پخش خواهد شد.

شرکت سامسونگ در نظر دارد برای تلویزیون های سری 2022 بازی های جدید بیاورد که کنسول های متصل به HDMI است . ورودی کنترل ها برای کنترل کننده های پلی استیشن و ایکس باکس در هنگام راه اندازی پشتیبانی میکند.

شرکت سامسونگ قول داده است که در تمامی تلویزیون های 2022 فقط دارای پورت های HDMI 2.1 قابلیت پشتیبانی از سیگنال های 4K @120 هرتز هستند. همچنین شرکت سامسونگ به کاربرانی که رایانه شخصی دارند قول داده است که در برخی از مدل های 2022 که از 120 هرتز به 144 هرتز و همچنین پشتیبانی از AMD Free Sync Premium Pro را ساپورت خواهند کرد .

سامسونگ در پایان سال 2021 فاش کرد که در حال توسعه دادن به پلتفرم بازی های ابری خود است تا افراد گیمر بتوانند بازی ها را بدون کنسول بر روی تلویزیون های هوشمند 2022 تایزن دار پخش کنند . اما هنوز معلوم نیست که چه زمانی اجرا میشود، همچنین در CES 2022 هنوز معلوم نیست که چه زمانی اجرا خواهد شد. هنوز مشخص نیست که بازی های HDR10 + از کجا می ایند. 

خرید تلویزیون های سامسونگ 2022 مناسب برای گیم و بازی

 

 

تلویزیون های MICRO LED سامسونگ 

MICRO LED یک فناوری جدید است که در نسل های بعدی تلویزیون های سامسونگ جایگزین میشود. که سری تلویزیون های OLED را ساپورت میکند و بهتیرین ورژن ان ها را به نمایش میگذارد و تمامی نقص ها و کاستی های ان را برطرف میکند.در سری OLED هر پیکسل تابش خود را  دارد یعنی یک پیکسل میتواند سیاه سفید باشد و پیکسل دیگری با رنگ های دیگر مانند روشن یا پررنگ بودن با جنب و جوش زیاد به این معنی است که با کیفیت های بالا تری این سری 2022 عرضه میشوند و میتوان گفت دنیایی متفاوت تر از تلویزیون های سری OLED شرکت سامسونگ را خواهیم دید و همین پیشرفت ها باعث میشود که کاربران رضایت کامل را از شرکت سامسونگ داشته باشند و شرکت سامسونگ با شرکت های در سطح بالا رقابت بکند.

 

میکرو ال ای دی های شرکت سامسونگ میتوانند سطح زیاد تری از روشنی را از OLED ها داشته باشند. میکرو ال ای دی ها میتوانند کنتراست بالا و تماشایی تری را داشته باشند. میکرو ال ای دی ها تجزیه نمیشوند و نمیتوانند از سوختن رنج ببرند.

در سال 2021 شرکت سامسونگ اولین میکرو ال ای دی ها را در تلویزیون های 110 اینچی و 99 اینچی معرفی کرد که هر مدل شش قیمت داشتند و برای نصب ان ها نیاز به نصاب های حرفه ای بود.ولی در عوض تلویزیون 76 اینچ اسان تری معرفی کرده بود. شرکت سامسونگ برای سال 2022 در نظر دار تلویزیون در قالب 89 اینچ معرفی کند .

شرکت سامسونگ برای سال 2022 در نظر دارد سه مد ل ماموت که همگی دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه 99.99 درصد با طراحی جدید بدون اریب هستند. شرکت سامسونگ برای این مدل میگوید که بهترین صفحه نمایش را در کلاس خود دارد. این سه مدل ماموت با LED  هایی با 25 میلیون میکرومتر که به صورت جداگانه نور تولید میکنند و طیف رنگی 10 درصدی و سریعتری برای وضوح و کنتراست بالا تر دارند. میکرو ال ای دی های 2022 از عمق 20 بیتی در مقیاس خاکستر ی پشتیبانی میکنند. شرکت سامسونگ ادعا میکند که یک میلیون افزایش سطح روشنایی و رنگ را برای بهبود ارایه HDR ایجاد میکنند.

وقتی شما برای تلویزیون هزینه ی زیادی میکنید حتی زمانی که خاموش است و از ان استفاده نمیکنید و میخواهید از ان نهایت استفاده را ببرید ساده ترش کنیم شرکت سامسونگ روی این سری تلویزیون های سطح بالا با دو قطعه رسانه ای که اختصاصی توسط طراح خبره Refik Anadol ارایه شده است قرار دارد. همچینی شرکت سامسونگ فروش اثار هنری دیجیتال دارد که از یک پلتفرم جدید یکپارچه NFT است و مناسب برای سرمایه گذاری است.

هنوز قیمت میکرو ال ای دی های شرکت سامسونگ معلوم نیست اما حتما قیمت ان از دیگر سری تلویزیون های شرکت سامسونگ بیشتر است و یا هر برند و مدل دیگری . پس مطمنا شاهد تحولات زیادی در این سری تلویزیون های 2022 شرکت سامسونگ خواهیم بود .

 

مشخصات میکرو ال ای دی های شرکت سامسونگ 2022

پنل . 4K MICRO LED 

نرخ به روز رسانی . 120 هرتز 

اندازه صفحه نمایش.  110 اینچ . 99 اینچ . 89 اینچ 

صدا . DOLBY ATOMS . OTS PRO

طراحی . بدون قاب 

سوکت . HDMI 2.1 .4 

خرید تلویزیون های سامسونگ 2022 از فروشگاه اینترنتی ساوان کالا

تلویزیون چرخان سامسونگ مدل سیرو 

 

صفحه نمایش QD.OLED شرکت سامسونگ

 تلویزیون های شرکت سامسونگ QD DISPLAY در راه هستند هر چند که به طور رسمی اعلام نشده است اما به لطف جوایز نو اوری CES میدانیم . 

 

همچنین سری تلویزیون های 2022 شرکت سامسونگ که انها از طراحی Infinity One و فناوری صدای ردیابی همه جانبه  اشیا بهره میبرند که مجهز به پردازنده کوانتومی 2022 و درای 144 هرتز و خوشبختانه چهار ورودی HDMI 2.1 هستند.

در جلسه جوایز CES یک تلویزیون سامسونگ با صفحه نمایش 65 اینچ QD OLED به عنوان اولین نمایشگر در RBG OLED در سطح جهان تشخیص داده شد. این نمایشگر با ترکیب سطوح کنتراست RBG OLED در  رنگ تلویزیون ها در سال 2022 انقلابی به پا خواهد کرد. در نتیجه شاهد با کیفیت ترین تلویزیون های شرکت سامسونگ در سال 2022 در بین تمامی رقبای این شرکت خواهیم بود و همین مسایل شرکت سامسونگ را به لول بالا تری خواهد برد.

از روی برخی از اخبار رسیده به دست تیم تحقیقاتی تیم ساوان کالا نشان میدهد که عرضه ی تلویزیون های QD.OLED در ابتدا در اینچ های 55 اینچ و 65 اینچ عرضه میشود. و عرضه کردن اینچ های بزرگ تر مثل 75 اینچ بعدا خواهد بود . قیمت تلویزیون های QD . OLED شرکت سامسونگ در بین 6 تلویزیون های رقمی فوق العاده خواهد بود. میکرو ال ای دی های شرکت سامسونگ و خطوط QLED در سطح پرچم داران خواهد بود .  

تلویزیون های نازک سامسونگ 2022-فروش تلویزیون

 

 

تلویزیون NEO QLED شرکت سامسونگ

این سری از تلویزیون های شرکت سامسونگ سال گذشته در میان تبلیغات زیادی منتشر شدند. با این باور که با قرار دادن ان ها و کوچک کردن LED  ان ها تعداد بیشتری از ان ها در لایه ی نور پس زمینه و کنتراست این مدل ها با OLED ها قابل مقایسه است . در سال گذشته یعنی 2021 پس از موفقیت های NEO QLED از WHAT HI.FI بعد از چندین بررسی پنج ستاره دریافت کردند. شرکت سامسونگ با دریافت این جوایز در سال 2021 میخواهد در سال جدید 2022 ان را بیشتر از این هم پیش میبرد و میخواهد با این کار به سطح دیگری از دستاورد ها برسد.

نسخه 2022 پردازنده نو کوانتومی سامسونگ واحد نور پس زمینه را افزایش میدهد . امکان جهش درجه بندی 12 بیتی به 14 بیت را فراهم میکند و کنترل بیشتری بر هر Mini LED خواهد داشت . که در نهایت شاهد نتیجه شرکت سامسونگ خواهیم بود که در تلویزیون های 2022 به جای 4096 سال 2021 افزایش به عدد 16384 خواهیم بود. 

همچنین یکی دیگر از فن اوری های این نرم افزار  Shape Adaptive Light را ارایه میدهد . که شرکت سامسونگ میگوید اشکال را برای کنترل نور از LED های کوانتوم مینی را برای روشنایی و دقت بیشتر تحلیل میکند .

 علاوه بر این شرکت سامسونگ در ارتقا جلوه های بصری QLED های سال 2022 با ترکیب بلند گو های روشن کننده که کمک میکنند صدای تلویزیون با صفحه نمایش یکی و از نسل های قدیمی خیلی بهتر و واضح تر باشد. و تماشا کردن این سری از تلویزیون های جدید 2022 هیجان را بالا میبرد و مشاهده سطح دیگری از از تلویزیون های سامسونگ خواهیم بود.

تلویزیون های سامسونگ قیمت مناسب ساخت  2022

 

 

تلویزیون های سامسونگ به سبک زندگی با صفحه نمایش مات 2022

شرکت سامسونگ با ارایه تلویزیون های 2022 با صفحه نمایش مات ، دارای طراحی شیک و بدون قاب که قابل تنظیم هستند و قابل ست کردن با هر دکوراسیون داخلی شما تنظیم میشوند. و عالی برای نمایش دادن عکس های شخصی شما بر روی صفحه نمایش های جدید 2022 در سطح بالا هستند . با خریدن تلویزیون های شاهکار 2022 برند سامسونگ قطعا Life Style با صفحه نمایش مات و ضد ضربه بدون جا ماندن اثر انگشت خواهید داشت. 

شرکت سامسونگ با ارایه FRAME LS03B در هفت اندازه مختلف ارایه میشود . که در اینچ های مختلف ابتدا از کوچک ترین اینچ یعنی 32 اینچ شروع میشود و با اخرین اینچ یعنی 85 اینچ با پنل 4K مات با قابلیت 4K 120 هرتز عرضه میشود . و همچنین شرکت سامسونگ در نظر دارد عرضه ی این محصول را تا اینچ های بزرگتر ادامه یابد تا برای هر مساحتی و هر مکانی بزرگ در دسترس باشد.

شرکت سامسونگ در نظر دارد که برای کاربران خود این امکان را فراهم کند که همزان محتوای مختلف را در بالا و پایین صفحه مشاهده کنند . که Sero در هر دو جنبه افقی و عمودی قابل تنظیم است . که یک عملکرد جدید به نام Multi view  را به وجود می اورد . 

اگر از طرفدارای شرکت سامسونگ و تصویر عمودی هستید، مدل های فریم NEO QLED 4K/8K تا 65 اینچ با پایه دیواری چرخان خودکار این شرکت سازگار و قابل تنظیم هستند . این پایه دیواری با لمس کردن یک دکمه میتوان جهت ان را تغییر داد . تلویزیون های جدید شرکت سامسونگ 2022 دارای شبکه های اجتماعی مانند SMART HUB . YOU TUBE و TIK TOK را ارایه خواهد داد. و ارسال محتوا را برای کاربران اسان خواهد کرد. 

تلویزیون کیولد سامسونگ 2022 مدل QN700A

خرید کولر گازی سامسونگ جدید 2022

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL