پر فروش ترین تلویزیون 55 اینچ سامسونگ

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط savankala 10/فروردین/1401

بررسی تلویزیون 55 اینچ سامسونگ بر اساس فروش در بازار 

 

شرکت سامسونگ یکی از برندهای معروف دنیای تلویزیون,یکی از برند های دارای بهترین تلویزیون در سایز 55 اینچ می باشد که در چند سال اخیر توانسته بازار را در دست گرفته و فروش خوبی داشته باشد. از دلایل فروش بالای سامسونگ در سایز 5 اینچ کیفیت بالای تصویر به همراه درخشندگی مناسب , صدای رسا و فراگیر , سیستم عامل مناسب و قیمت قابل توجه آن می باشد که به نسبت امکانات از قیمت خوبی برخوردار هستند. گفتنی است که سامسونگ در سال 2021 فروش عالی را از محصولات خود داشته است و در نیمه اول 2022 که این مقاله به نگارش در می اید نیز , سامسونگ توانسته گوی سبقت را در فروش تلویزیون سایز 55 اینچ از رقبای خود برباید و در صدر فروش تلویزیون قرار بگیرد. در زیر چند مدل از تلویزیون 55 اینچ که دارای بهترین فروش می باشد را معرفی می کنیم به امید انکه مورد استفاده قرار بگیرد. پردازنده 4 هسته ای قوی CRYSTAL PROCESSOR 4K  چیپ قدرتمند و لیدر تلویزیون میباشد که همه برنامه ها و همه کیفیت تصاویر و کیفیت صدا و میزان هماهنگی تلویزیون را عهده دار میباشد تا در بالاترین کیفیت و گرافیک تصویری سیر تلویزیون را به اشتراک بگذارد . برای بازیهای کنسولی و گسترده که از پورت ورودی HDMI  اتصال برقرار میکند میزان هماهنگی لازم میان باکس بازی XBOXS , PS5 , PS4  و هر کنسول بازی با تلویزیون ایجاد میکند و در طراحی باریک و مینیمالیستی طراحی شده است که از پایه های با طراحی T  هره میبرد تا در دکوراسیون شما نمایید به خصوص ایجاد نماید و همچنین قابلیت اتصال به دیوار دارد . شلوغی کابلی ندارید زیرا اتصالات وایرلس حذف کابل را افزایش داد است . 

* تلویزیون 55 اینچ سامسونگ AU8000

* تلویزیون 55 اینچ سامسونگ AU9000

* تلویزیون 55 اینچ سامسونگ AU7000

* تلویزیون 55 اینچ سامسونگ Q60A

* تلویزیون 55 اینچ سامسونگ Q70A

 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ AU8000

تلویزیون 55 اینچ 4K UHD  اسمارت  سامسونگ AU8000 از قابلیت مدرن اتصال به اینترنت بهره میبرد که با خط مستقیم کابلی انلاین میشود و با فناوری WIFI  میتواند اتصالات بیشتری به تلویزیون بدهد تا موبایل هوشمند را پشتیبانی نماید . اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون از برنامه هوشمند SMART THINQ پیروی میکند تا پردازش برنامه ها و پردازش فیلم و عکس و موزیک را بدهد . سیستم عامل TIZEN  اتصال اینترنت عهده دار میباشد تا بتوانید در مرورگرها و سرور های جستوجو برخوردار باشید همانند GOOGLE ASSISTANT , GOOGLE SEARCH , YOUTUBE , FACEBOOK  و هر برنامه دیگری پشتیبانی میدهد تا از محتوای بیشتر برخوردار باشید . کیفیت صدا به میزان 20W  میباشد که هر در دو کانال خروجی میتواند صدا بیرون بدهد و هر کانال 10w  قدرت خروجی صدا دارد که صدا در تقویت قرار میگیرد و با فناوری بلوتوث میتواند اتصال ساند بار را ب اسانی بدهد و از دوران صدای چند بعدی با کیفیت بالاتری برخوردار باشید . کیفیت تصویر 4K UHD  میزان وضوح 3840*2160 میباشد که در صفحه نمایش 55 اینچ پراکنده میباشد تا خلق تصاویر در کیفیت رنگ و کیفیت روشنایی بدهد و هر رنگ و تاریکی را در تفکیک کامل به اشتراک بگذارد . 

خرید تلویزیون سامسونگ مدل AU8000 هوشمند

 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ AU9000

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت AU9000 2021  دارای طراحی بسیار باریک و مینیمالیستی میباشد که در کناره نگاه کنید یک قاب باریک و نازک دارید که در صفحه نمایش متحرک هوشمند و مدرن برخوردار میباشد که توسط یک پایه در وسط میتواند بر روی دکوراسیون قرار بگیرد . فوکوس شما بر تصویر میباشد زیرا قاب و فریم و بدنه ای وجود ندارد تا حواس شما را پرت کند همچنین کیفیت تصویر 4K UHD  نگاه و ذهن شما را تسخیر میکند تا محتوایتان را در بالاترین کیفیت ببینید . ترکیب رنگ HIGH DYNAMIC HDR  میتواند رنگ بندی را در تفکیک هوشمند قرار دهد و از براورد کیفیتی مدرن برایتان خدمات بدهد همچنین از فرمت های کیفیتی HDR , HDR +10  پشتیبانی میکند تا تصویری مطابق با 4K به اشتراک بگذارد . برای بازیهای کنسولی و گسترده شما پورت ورودی HDMI 2.1  تعبیه شده است که از تاخیر ورودی کم و کیفیت ورودی بازی را به همان شکل پخش میکند که در گرافیک بازی وجود دارد و در کل میتواند مدرن ترین بازیهای با کیفیت بالا را پردازش نماید و در رزولویشن 3840*2160 به اشتراک بگذارد . نرخ تازه سازی 120 هرتز و پنل VA  و چیپ قدرتمند CRYSTAL PROCESSOR 4K  مدیریت صوتی و تصویری و  برنامه ها را عهده دار میباشد که اتصال به اینترنت نیز از این برنامه ها میباشد که از سیستم عامل TIZEN  پشتیبانی میکند و دارای هوش مصنوعی SMART THINQ  میباشد و همچنین میتواند کنترل صوتی بر تلویزیون داشته باشید و از صدای طبیعی شما پردازش محتوا داشته باشد و یا در مرورگرهای مهم جهانی همانند TOUTUBE , GOOGLE , GOOGLE ASSISTANT , NETFLIX , ALEXA  و هر برنامه دیگری پشتیبانی میکند و میتوانید اشتراک گذاری دهید و از جدیدترین موزیک و ویدیو برخوردار باشید . ریموت کنترل هوشمند مدل TM2180A تعبیه شده است تا بتوانید هم از صدای خود  و هم با فشار دادن دکمه تلویزیون سامسونگ 55 اینچ 4K UHD  اسمارت AU9000 2021  صفخات جدیدی بدهید . 

خرید تلویزیون سامسونگ مدل AU9000 هوشمند

 

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ AU7000

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K UHD  اسمارت AU7000 2021  قابلت پخش تصاویر با کیفیت 4K  ورزولویشن 3840*2460 را دارد که در صفحه نمایش 55 اینچ پردازش میکند . کیفیت تصویر 4K UHD  به صورت هوشمند پردازش میشود زیرا از چیپ 4 هسته ای CRYSTAL PROCESSOR 4K  پشتیبانی میکند و میتواند زمینه کیفیت صدا و کیفیت تصویر را در هماهنگی کامل به اشتراک بگذارد . در زمینه کیفیت صدا از طریق 2 کانال خروجی صدا که هر کانال 10W  قدرت خروجی دارد و در مجموع میتواند میزان 20W  صدای خروجی بدهند که در اتصالات بدون سیم و وایرلس میتواند ارتقا کیفیت صوت داشته باشد و فقط یک ساند بار را در کنار میگذارید و با بلوتوث اتصال میدهید که شلوغی کابلی نیز ندارید . اتصال به موبایل هوشمند دارد که از سیستم عامل  TIZEN  پشتیبانی میکند و اتصال با WIFI  بدون سیم انجام میدهد تا موبایل خود را همیشه با تلویزیون همسان دهید . برنامه های مروگر جهانی را پشتیبانی میکند و دارای هوش مصنوعی مدرن SMART THINQ  میباشد تا بتوانید دستورات صوتی با صدای طبیعی به تلویزیون بدهید و اجرا نماید . محدوده دینامیکی کیفیت تصویر و رنگ و فرمت HDR , +HDR10  پشتیبانی میکند تا کیفیتی برتر مطابق با 4K UHD  دریافت کنید . طراحی تلویزیون به صورت باریک و مینیمالیستی میباشد که در زاویه یک تابلوی باریک و روشن با نوردهی رنگی دارید که از پایه وسط بهره میبرد و میتواند پردازش تصاویر و موزیک و عکس شما را به انجام برساند . تلویزیون هوشمند سماسونگ 55 اینچ 4K UHD  اسمارت AU7000  قابلیت ورودی پورت HDMI  دارد و همچنین میتواند فلش دیسک USB  ساپورت نماید تا موزیک و فیلم بیشتری ب اشتراک بگذارید . 

خرید تلویزیون 55 اینچ سامسونگ مدل AU7000 هوشمند

 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت  Q60A

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q60A  دارای طراحی باریک AISLIM  میباشد که باریک و بدون قاب و فریم میتواند بر دیوار نصب گردد یا بر میز تلویزیون قرار بگیرد که از ضخامت 2.57 برخوردار میباشد و میتواند کم ترین فضا را بگیرد که از زیبایی خاصی برخوردار میباشد . کیفیت تصویر QLED  هوشمندانه عمل میکند که از رزولویشن 3840*2160  برخوردار میباشد و میتواند کیفیت 4K  تصاویر به اشتراک بگذارد همچنین از فناوری دید بالا برخوردار میباشد VIEWING ANGLE  . کیفیت صدای 20W  و قدرت خروجی 10 وات در دو کانال تعبیه شده است تا محیط را در صدای موزیک و فیلم بخروشاند همچنین قابلیت فناوری بلوتوث این امکان میدهد تا ارتقائ کیفیت صدا بدهید و این ارتقائ بدون کابل انجام میشود که ساندبار را در کنار تلویزیون میگذارید و جریان صدا در کیفیت بیشتری به اشتراک گذاشته میشود . قابلیت اتصال به اینترنت و پشتیبانی از سیستم عامل TIZEN  و فناوری WIFI  میتواند اتصال موبایل به تلویزیون امکان دهد و از برنامه های موبایلتان در صفحه نمایش بزرگ  اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت  Q60A بهره مند باشید چیپ قدرتمند 4 هسته ای Quantum Processor Lite 4K پشتیبانی میکند تا هماهنگی کیفیت صدا و تصویر باشد و از بالاترین ارتباط با کیفیت بالا و پردازش در سریع ترین حالت بتواند برترین کیفیت کاربردی  برای شما خلق نماید .

خرید تلویزیون اولد سامسونگ مدل Q60A

 

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ 4K QLED  اسمارت Q70A 2021 

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ 4K QLED اسمارت Q70A 2021  دارای فناوری MOTION RATE  200 میباشد تا در تازه سازی تصاویر کیفیتی صاف و روان به اشتراک بگذارد . از چیپ 4 هسته ای QUANTOM DOT LITE 4K  پشتیبانی میکند تا در برنامه های بیشتر و هوشمند تلویزیون مدیریت به اجرا بگذارد که از سیستم عامل TIZEN  پشتیبانی میکند تا اتصال به اینترنت انجام شود و همچنین از طریق برنامه و WIFI   این اتصالات بدون سیم و وایرلس انجام میشود تا موبایل هوشمند به تلویزیون اتصال دهید و از برنامه های موبایلتان در تلویزیون برخوردار باشید . کیفیت صدای 2 کانال خروجی و قدرت جمعی 20W  میتواند کیفیتی عالی برایتان در محیط بدهد همچنین دارای فناوری بلوتوث میباشد تا ساندبار را بدون سیم اتصال دهد و کیفیت صدا ارتقا یابد . اتصالات بیشتری همانند پورت ورودی HDMI  و  USB  داده شده است تا بازیهای کنسولی و فلش مموری به تلویزیون اتصال دهید و پردازشی برابر با کیفیت 4K QLED  به اشتراک بگذارد . فناوری های متعدد بسیاری دارد که میتوانید به تقویت دیالوگ اشاره نمایید که این کمک میکند تا در مکان شلوغ شما درک بیشتری از حالت دیالوگ و گفتگو داشته باشید که تار صوتی را بلند تر میکند . همچنین دارای کیفیت رنگ کوانتوم 100 درصد میباشد که از بیش از یک میلیارد سایه رنگی و ترکیب رنگی پشتیبانی میکند تا بتواند تصویری مطابق با کیفیت QLED  خلق نماید . 

خرید تلویزیون OLED مارک سامسونگ مدل Q70A

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL