طراحی محصولات سامسونگ

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 18/اسفند/1400

طراحی نواورانه شرکت سامسونگ در عصر جدید 

طراحی محصولات سامسونگ به شیوه ای انجام میشود که از متفکران هر زمینه و خلاق نواوری در عرصه لوازم خانگی بهره میبرند یعنی افراد گزینشی بایستی از رزومه بسیار بالایی برخوردار باشند و همچنین دارای فکر نواوری به صورتی در IQ  بالایی بتواند نواوری به محصولات بدهد استخدام میشوند . عصر جدید قرن 21 که در مدرسه اموزش دیده ایم به قرن ارتباطات و فناوری مشهور است زیرا در تاریخ بشریت بیشترین پیشرفت را در زمینه نیازهای انسانها داشته است که این زمینه میتواند به زندگی شخصی و اجتماعی و خانوادگی اشاره نمود که کمپانی بزرگ سامسونگ در عرصه لوازم خانگی در جهان خدمات را به صورتی داده است که از زندگی بهتر با کیفیت برتر برخوردار باشید . خلاقیت یک اصل تغییر ناپذیر میباشد که فوکوس و زووم کمپانی سامسونگ بر افرادی است که میتواند پیشرفت را به کمپانی بدهد و همچنین خدمت به زندگی آسان بشریت داشته باشد تا از کیفیت برتری برخوردار باشد و زندگی اسان و مدرن را همیشه داشته باشید . شرکت بزرگ و جهانی سامسونگ در زمینه نواوری و خلاقیت به شیوه ای عمل میکند که با مشتریان و مردم مساحبه داشته و طبق نیاز خانواده ها و طبق نیاز اشپزخانه ها خدمات و طراحی و نواوری و خلاقیت را فوکوس داده است تا بتواند بهره بالایی را برایتان بدهد مثلا لباسشویی یا ظرفشویی یا یخچال و فریزر و یا لوازم ریزتر خانگی که در خدمت شما برترین استفاده را دارد و میتوانید بدون دخالت دست لباس و ظروف را بشورید . همدلی با مشتریان برای تامین نیازهای اشپزخانه در زمینه تولید و خط تولید در سطح جهانی به یک DNA  در کمپانی سامسونگ تبدیل شده است و هر روز و هر ساعت در هر کمیسیون و در هر جلسه ای مطرح میگردد تا بتواند نواوری را در بالاترین سطح و کیفیت بدهد و لوازم الکترونیکی خاص و با کیفیت و کارایی را در استفاده جهانی داشته باشد . سامسونگ در قلب خانه ها و خانواده ها نواوری و طراحی داشته است تا لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی مورد نیاز را به صورتی پیشرفته تهیه و ساخت و در خدمت عموم مردم قرار دهد و هر محصول به شیوه ای میباشد که بالاترین کیفیت را در زمینه خدمات و خدمت میدهد و در کل سامسونگ خلاقیت خود را از شما مشتریان عزیز میگیرد تا بتواند نیاز استفاده شما را در زمینه الکترونیکی براورده کند . 

 

چهار مرحله برای طراحی و ساخت محصولات سامسونگ

کمپانی و شرکت سامسونگ دارای جلسات بیشمار میباشد که از گروهی خلاق و مشاور و از گروهی باهوش تشکیل میشود تا طراحی را به اجرا بگذارند و هر نواوری را در زمینه کارایی لوازم الکترونیکی به اجرا بگذارد که این نیاز به برنامه و مراحل مختلف میباشد که در 4 مرحله به توضیح میپردازیم . 

1 : کشف نیاز های مردم و خانه ها و اشپزخانه از مراحل اولیه و نیاز طراحی محصولات میباشد تا بتواند در زمینه خدمت خط تولید را به اجرا بگذارد و همچنین این کشف خانگی بسیار موثر در پیشرفت امکانات امروزی میباد که در خدمت دارید و ما اکنون در عصر تکنولوژی قرن 21 و سال 2022 میلادی به سر میبریم که هر روز نیاز به نواوری بیشتری میباشد زیرا دوران رقابت و نواوری میباشد و برای کشف هر موضوع تازه در زندگی روزمره و در اشپزخانه و خانه شما بایستی همیشه پیش قدم بود تا رونق کمپانی سامسونگ را همیشه به پیش ببرد . اولین قدم در خط تولیدات سامسونگ DISCOVER  میباشد یعنی اولین مرحله کشف نیاز ها و ارزش ها و ارزوهای جامعه هستی میباشد زیرا کمپانی سامسونگ در سراسر جهان این خط مقدم را همیشه حفظ نموده است و خدمت در عرضه محصولات الکترونیکی و خانگی را داده است . 

2 : کشفیات و نیاز مردم بارها و بارها مورد ازمایش قرار میگیرد و در زمینه تولیدات به یک ارزش تبدیل میشود تا بتواند خدمات را به شیوه ای بدهد مثلا تلویزیون هوشمند سامسونگ با کیفیت برتر NEOQLED 8K  این خدمات کیفیتی را میدهد که بالاترین کیفیت در سطح جهان میباشد و یا اینکه در زمینه موبایل هوشمند و یا یخچال و لباسشویی و ظرفشویی میتوانید برترین پیشرفت را مشاهده کنید که در دسترس عموم مرد قرار دارد . این تولیدات مهم و هوشمندو مدرن نتیجه باورها و ارزشهای مشتریان و عموم مردم میباشد که ارزوی خود را در زندگی به واقعیت دیده اند و کاربرد زندگی شان را دارند . به تعداد جلسات مکرر و به تعداد ازمایشهای بسیار زیاد و به تعداد براورد بازار اقتصادی و تجاری و مرغوبیت کالا و براورد طول عمر وسایل الکترونیکی و یا هر باور دیگری تا بتواند خط تولید را به اجرا بگذارد تا در زمینه اجتماعی و در زمینه تجاری و اقتصادی بتواند جوابگوی پرسنل کمپانی سامسونگ و عموم مردم باشد تا با هزینه کم برترین استفاده از محصولات را داشته باشند . 

3 : ایده ها  و نیازها و نواوریها در زمینه کارشناسی قرار میگیرند و بدون توجه به هر احتمالی در زمینه تولید قرار میدهند و قبل از دادن به خط تولید بارها و بارها مورد ازمایش قرار میگیرند و بار ها و بارها استفاده داده میشوند یعنی هم اکنون شما دارید مقاله را مطالعه مینمایید و شرکت سامسونگ دارای ایده های بسیار بالایی میباشند که در حال ازمایش و استفاده و مورد ارزیابی قرار میگیرد که در نتیجه نهایی به خط تولید فرستاده میشود و شما هر لحظه بایستی منتظر لوازم الکترونیکی جدید و مدرن باشید که در فروشگاه های بین المللی قرار میگیرد که توجه جهانیان را به خود جلب میکند . اکنون در حال جلسه اکنون در حال ازمایش اکنون در حال راستی ازمایی اکنون دارای استفاده اکنون دارای خط تولید جدید و اکنون دارای نواوریهای مدرن میباشد که در خدمت شما عموم مردم قرار میگیرد . همچنین برای افراد خاص که نیازهای خاص خود را دارند براورد ارزوها را دارد تا برای هر قشر از مردم بتواند لوازم الکترونیکی را ارایه دهد . 

4 : مرحله نهایی و بعد از رد هر خط ازمایش در عرصه مالی و در عرصه تجاری قرار میگیرد تا با کمترین هزینه بیشترین استفاده را داشته باشید و برای افراد میان درامد بتواند در دسترس داشته باشید و همچنین خط تولید برای بزینسمن ها و برای قسمت تجاری تصمیمات را میدهند و برای بازار تجاری خط تولید را به راه میاندازند تا در هزینه ها کمترین و در زمینه فروش نیز پر فروش بتواند در بازار جهانی فروش خوبی داشته باشد که قطعا برترین خدمات را میدهد زیرا از نیاز های مردم و از نواوریهای مردم و از خلاقیت های خود شکا محصولات را ساخت و در بازار جهانی عرضه میکند . در زمینه محصولات اسپانسرها و بیزنس منها و ذینفعان بسیار مهم میباشد زیرا هر ایده شما نیاز به هزینه های بالایی میباشد که در خط تولید جهانی قرار میگیرد تا در کل کره خاکی هر ایده شما در خط تولید قرار بگیرد  و در خدمت همه 8 میلیارد نفره کره خاکی قرار بگیرد . 

 

هر ایده شما و هر نواوری و هر خلاقیت در کمپانی سامسونگ SAMSUNG ELECTRONIC  در یک جمله 20 کلمه ای تعریف میشود که این جمله به دلایل کپی برداری از گوگل دق جمله را بازگو نمینماییم . در زمینه این 20 کلمه میتوانید بخوانید که ستاره شمالی ایفای نقش میکنند که هر مرحله از سفر ما را به ارایه ارزش های بیشتر به سوی مشتریان هدایت میدهد . یعنی هر خط تولید صرفا برای مشتریان میباشد و برای تامین نیازهای عموم مردم خدمات را میدهد و بدون تبعیض میتواند خدمات را در اختیار بدهد تا زندگی مدرن را داشته باشید . این ایده به شما میفهماند که هرگز فکر و ایده های شما نادیده گرفته نمیشود و هر ایده و ه نظر شما مورد احترام و مورد توجه قرار میگیرد که از یک فکر ساده به خط تولید تبدیل میشود و شما وسایل الکترونیکی را در اختیار دارید که مورد نیاز میباشد و از نیازهای شما نشئات میگیرد در نتیجه هر فکر مورد احترام میباشد و بدون منفی گرایی مورد بررسی قرار میگیرد . همدلی و دست در دست و فکر ها و ایده ها در یک زمینه خط تولید به یک هدف مشترک تبدیل میشود تا خط تولید راه اندازی شود و همچنین ایده ها از یک منزل نشئات میگرد و در زمینه خط تولید از کارشناسان و از مشاوران خبره بهره برداری میکند تا برترین محصول را دریافت نمایید . 

ایده های شما در اتاق های فکر مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند و تجسم جسمی قرار میدهند تا بتواند فکر را به جسم فیزیکی تبدیل کنند و این فرایند توسط افراد زیادی انجام میپذیرد تا این افکار را به حقیقت تبدیل دهند و همچنین ایده های شما در ساخت تولید قرار بگیرد و یا اینکه از اندازه مورد نیاز قرار بگیرد که در جسم بزرگ نباشد تا یک فضای بزرگی را اختصاص دهید زیرا 80 درصد از اشپزخانه های در اندازه های کوچک هستند  بخاطر این زمینه تولید میباشد که شما لوازم الکترونیکی سامسونگ را در این اندازه ها در اختیار دارید و دارید استفاده مینمایید یعنی از قبل تجسم داده شده است و میتواند بدون تاخیر در بازار های جهانی عرضه گردد و این محصول مصلا لباسشویی که در خدمت دارید و از باکسی استاندارد برخوردار میباشد که در اختیار دارید . 38 مرحله تست و نواوری و 38 مرحله برای رفع مشکلات تعبیه میشود تا این مشکلات به صورت کلی دفع شود یعنی محصولی دقیق و بدون اخلال کاری دریافت نمایید و همچنین محصولی در اختیار داشته باشید که کار کند و از ساختاری مهندسی شده متوجه شوید که برای هر محصول ریز و  درشت  در زمینه لوازم خانگی الکترونیکی و یا موبایل هوشمند SAMSUNG ELECTRONIC  خدمات را با هدف میدهد تا استفاده کامل داشته باشید .

پروژه در مراحل خلاصه شدن قرار میگیرد و در بعد از گذشت 38 مرحله تست و ارزشیابی و رفع هر عیب و نقص میتواند خدمات را بدهد در زمره خط تولید قرار میدهند . یک کارت ارزشی و مراحل پولاریس را میدهند که در کیس ساخت میتواند بفهمید از چه خط تولیدی گذشت داشته است و از چه مرحال ساختی پیشرو داده شده است تا بتوانید استفاده کامل را داشته باشید و شما از محصول مورد استفاده خواهید فهمید که با ارزش های شما و با ایده های شما ساخت شده است و همچنین از مهندسی بودن و طراحی SAMSUNG ELECTRIC میفهمید در یک کمپانی بیرون امده است که برای هر شخص کره خاکی ارزش قائل میباشد تا هر کس استفاده کند فهم از کاربرد و مهندسی بردن را داشته باشید . 

در هر ایده که از خانه های شما و افکار شما بیرون امده است جستوجو داده میشود و نظریات جمع اوری میشود که این نظریات کتبی در اختیار مهندسین و کارشناسان قرار میگیرد که رهبریت این کمپانی عظیم جهانی و اولین کمپانی لوازم خانگی کره جنوبی قرار میگیرد تا تصمیم گیری بر روی این محصولات انجام شود . یعنی نظریات و ایده ها و سوالات و فیزیک ساخت و هر زمینه کاری دیگری را مورد بررسی قرار میدهند همچنین یادداشتهای الهام بخش بسایر مهم میباشد زیرا نکاتی را اشکارا میکنند که بسیار مهم در زمینه پیشرفت محصول میباشد به اجرا میگذارند و بررسی میکنند . 

این 38 مرحله را خلاصه برایتان به فارسی بازگو میکنیم که شماری را یادداشت میکنیم تا ساده درک کامل از خط تولید و لوازم خانگی الکترونیکی کمپانی سامسونگ را داشته باشید : 

نقطه نظر و منظره یاب و هیئت اکتشافات و پچاکوچا 10*20 و بیانیه ارزش و رای گیری , طوفان فکری معکوس و بسته مفهومی و STORYTOON و نمونه اولیه و سناریوی تست و یادداشت تست و ردیابی تست و هشت دستمال و کافه جهان و لنز تجاری و . . . . تا بتواند این خط تولید به اجرا گذاشته شود هر تست مثبت و منفی را انجام میدهند تا جنی با کیفیت را خلق و تولید و در دسترس عموم مردم جهان قرار دهند و همچنین این کمپانی بزرگ کره جنوبی از پیشرفت هایی بسیار مهم برخوردار است که امروزه در قرن 21 میتواند در هر خانه ای یک قلم حتما پیدا شود که استفاده مینماید در نتیجه میفهمید که از مراحل تست اسان ولی کاربرد عبور کرده است تا بتوانید جنس مورد نظر خود را دریافت نمایید و استفاده کنید . فروشگاه اینترنتی با ارایه خدمات لوازم خانگی سامسونگ میتواند هر قلم از جنس های شرکت سامسونگ را برایتان تهیه نماید و در اختیار بگذارد تا زندگی پر مفهوم مدرن داشته باشید . 

ظرفشویی سامسونگ 5070 

 

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL