ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است یا ال جی ؟

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط S.mahmoudi 9/اسفند/1400

مقایسه ای از ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

ماشین لباسشویی در دو برند داریم که به پرداختن توضیحات میپردازیم و به دو برند مهم لوازم خانگی ال جی و سامسونگ میپردازیم و میتوانید خدمات را داشته باشید و این دو برند در فروشگاه لوازم خانگی بدون توجه در انتخاب قرار میگیرد و کمی از کارایی فنی را توضیح بدهید انتخاب ر انجام میدهد زیرا دارای مقاومت بسیار بالا و کارایی بالایی هستند و میتواند تا بیش از 1 دهه خدمات را به صورتی کلی بدهد و میتوانید در لباسشویی ال جی و سامسونگ برترین استفاده را داشته باشید . ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی در دنیای لوازم خانگی از برندهای معروف جهان هستند که در سراسر جهان میتوانید این باکس شستن لباس را ببینید که در هر خانه ای مورد استفاده قرار میگیرد . در توضیحات بیشتر به دو برند اصلی جهای میپردازیم . 

 

LG

ماشین لباسشویی ال جی در نسل جدید دارای فناوری های مدرن و پیشرفته میباشد که در نسل قبل تر نیز برخی فناوری وجود دارد که به شیوه ای کلاسیک تر عمل میکند و در نهایت میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت بدهد و هر لباس را عاری از لک تحویل میدهد . معمولا لباس شویی های ال جی بارگیری از جلو را دارد و میتوانید با بازکردن درب لباسشویی بارگیری تا میزان 12.8 کیلو یا بیشتر را داشته باشید که برای خانواده های کم جمعیت و پر جمعیت ساخت شده است و میتوانید در استفاده داشته باشید . از 7 کیلو تا 12.8 کیلو میتوانید بارگیری را انجام دهید و در برخی مدل نیز میتوانید چرخه شستن را نگه دارید و اضافه بار را انجام دهید و دباره چرخه شستن را به راه بیاندازید . فناوری های شستن لباس در ماشین لباسشویی ال جی متفاوت میباشد و بنا به مدل لباسشویی میتوانید برنامه ها را در اختیار داشته باشید . بعضی مدل لباسشویی ال جی V5 , V7 , V9  و  V12  میباشد که در کشور عزیزمان ایران در خدمت دارید و میتوانید استفاده نمایید . این مدل ها دارای فناوری هوشمند میباشد که در مدل  V12  فناوری هوشمند بهینه سازی انرژی  وجود دارد که بسیار کم مصرف و بهینه شده در زمینه برق و اب عمل میکند که در مدت زمان 39 دقیقه میتواند خدمات شستن و چرخه شستن لباس ها را به اتمام برساند . برنامه های شستن لباس میتواند متفاوت باشد که از دو برنامه هوشمند dd6  و AI DD  بهره میبرد که بنا به بارگیری ای برنامه ها به اجرا گذاشته میشود برنامه هوشمند AIDD  به صورت هوشمند جنس و وزن لباس ها را تشخیص میدهد و در عمل شستن دخیل مینماید تا تمیزترین لباس را تحویل بدهد و بتوانید خدمات برتر کیفیت شستن را داشته باشید . این برنامه هوشمند طبق بارگیری خدمات را میدهد که در دوران طبل بزرگ و متوسط عمل میکند و میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که برنامه بادوران طبل هماهنگ میباشد و میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد که لباس در حفاظت کامل قرار دارد و میتواند تا 18 درصد بیشتر از نسل DD6  محافظت از لباس را داشته باشد و همچنین این بنامه هوشمند میزان چروک لباس را تا 30 درصد کاهش میدهد که لباس را میتوانید با یک بخار ساده صاف نمایید . اما برنامه DD6  یا MOTION 6  دارای 6 مرحله شستن لباس اتومات میباشد که از جنس لباس حفاظت میکند و در دوران طبل لباس را به محوریت مرکز هدایت میکند و در دوران لباس میتواند خدمات را بدهد که لباس را تمیز دریافت نمایید . 

سیستم بخار شور در لباسشویی تعبیه شده است که این سیستم در لباسشویی ال جی مثلا  V7 , V9 , V12 این فناوری هوشمند را دارید که در استفاده میتوانید در چرخه شستن دخیل نمایید . این فناوری هوشمند LG STEAM  نام دارد که در تولید بخار دیگ میتواند عمل کند به شیوه ای که اب را در بارگیری قرار میدهد و بعد اب را میجوشاند تا دمای 60 درجه و اب جوشانده شده نیز تبدیل به بخار میشود و قبل از نتشار در دیگ بارور مایع لباسشویی میشود تا بخاری حاوی مواد شوینده در لباسشویی ار در دیگ منتشر نماید . این فناوریهوشمند میتواند الیاف لاس ها را نرم نماید و در بافت نرم لباس این بخار حاوی مواد شوینده لباس ها نفوذ میکند که هر لک نرم شده را از هم میپاشد و میتواند لک لباس را به صورت کامل از بین ببرد . در کنار این برنامه بخار شور STEAM  فناوری هوشمند AI DD  وجود دارد که میتواند لک از هم پاشیده شده را بگیرد و اثرات را به صورت کامل از بین ببرد که در برنامه های مختل میتواند عمل کند و هوشمندانه طبق بارگیری شما برنامه ها را به اجرا میگذارد . 

لباسشویی الجی 9 کیلو مدل V5

لباسشویی الجی 12.8 کیلو مدل V12 رنگ دودی وای فای دار

 

درباره شرکت و کمپانی ال جی توضیحات مختصری را میدهیم که این شرکت چند ملیتی در سال 1958 تاسیس شده است و در صنعت لوزم خانگی تا این سطح تمام جهان را در خور بازار خود دارد و میتواند خدمات لوازم خانگی را بدهد . کمپانی ال جی در صنعت لوازم خانگی از تولیدات تلویزیون و موبایل هوشمند و کولرگازی و یخچال و ظرف شویی و لباسشویی و هر کالای دیگری را میتواند تولید نماید که در نواوری و مدرنیزه کردن لوازم خود میتواند خدمات نوین را ارایه دهد . در توضیح لباسشویی ال جی میتوانیم به فناوری هوشمند در لباسشویی اشاره داشته باشید که در قرن 21 در اختیار دارید و این برنامه ها به اجرا گذاشته میشود مانند برنامه شستن توربو واش TURBO WASH  که بسیار سریع عمل شستن و تزریق اب را میدهد تا در دوران دیگ نیز تقویت را بدهد و این فناوری میتواند سریع ترین زمان را در از بین  بردن لک امکان پذیر نماید که در زمان کم 39 دقیقه ای میزان بارگیری کامل را شستوشو میدهد که هر لباس را تمیز و بدون لک تحویل مینماید . در کنار فناوری توربو واش فناوری موتور اینورتر خطی وجود دارد که میتواند بدون صدا و بدون محدودیت زمانی استارت را بزنید که در سریع ترین دوران دیگ و صبل لباسشویی ال جی کمترین تولید صدا و کمترین تولید لرزش را ایجاد میکند که در راحتی کامل و سایلنت به شما این امکان را میدهد تا در هر زمانی بتوانید استارت را بزنید . موتور اینورتر خطی دارای طراحی مدرن میباشد که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و در طول عمر بیشتری عمل میکند زیرا قطعات کم با جنس درجه یک برترین خدمات را میدهد . قطعات کم مکانیکی در حین کار لرزش کمتری را ایجاد میکند زیرا دارای اسطکاک کمی میباشد و همچنین اسطهلاک را بسیار پایین میاورد . لرزش کم و تولید صدای کم کارایی را به صورتی میدهد تا در ارامش کامل بتوانید استارت را بزنید . بچه خواب باشد و یا موقع استراحت بعد از ظهر و یا دیر وقت شب میتوانید استارت را بزنید که هیچ مزاحمت مکانی در تولید صدا و لرزش را نمیدهد . 

برنامه motion 6  یک فناوری هوشمند میباشد که در دیگ و طبل دخیل میباشد و برنامه را به صورت پله و غلت دادن و فیلترینگ بوی بد و مواد الرژن زا و تاب خوردن برنامه ها را به صورت بهتری به اجرا میگذارد . این برنامه های 6 حرکته از جنس لباس و پارچه ها محافظت میکند به صورتی که دوران به وسط طبل داده میشود و هر لباس به وسط هل داده میشود و میتواند از جنس لباس حساس و نازک حفاظت نماید . 

ماشین لباسشویی های ال جی دارای فناوری ThinQ Phone  میباشد که در کارایی و عیب یابی لباسشویی عمل میکند . در صورت بروز هر نوع مشکل و اخلالی در برنامه های نرم افزاری و قطعات سخت افزاری میتواند به شیوه ای مدرن عمل کند که خطای کاری را برایتان میدهد و در اگاهی شما قرار میدهد و همچنین این عیب یابی به صورت هوشمند انجام میشود تا در صورت عیب کوچیکی سریع رفع عیب نمایید و در حل مشکل اقدام کنید که این به شما کمک میکند تا ستقیم به مسیر عیب بروید و زمان کمتری را برای رفع عیب یابی صرف نمایید . این مسیر عیب یابی در موبایلتان میتوانید داشته باشید که در بروز رسانی لباسشویی عمل میکند .

لباسشویی 8 کیلو الجی بخارشو

اتصال به موبایل هوشمند REMOTE OPERATION 

ماشین لباسشویی ال جی قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد و در بعضی موارد نیز به تلویزیون هوشمند اتصال برقرار میکند و در مدلV12  و  V9  میتوانید با صدایتان تنظیمات و برنامه ها را در کنترل داشته باشید . ماشین لباسشویی ال جی با فناوری بروز شده اتصال به اینترنت میتواند هر برنامه را در اجرا بگذارد به شیوه ای که بارگیری را انجام میدهید و در مراحل دیگر میتوانید از طریق موبایل هوشمندتان تنظیمات را بدهید ودر هر زمان و مکانی استارت را برایتان میدهد و همچنین در تلویزیون میتوانید از برنامه های ALEXA , GOOGLE ASSIASTANT  برخوردار باشید که تلویزیون پشتیبانی میکند و همچنین لباسشویی ال جی این فناوری را مورد پشتیبانی دارد . در این پشتیبانی تلویزیون تان مدیریت را در اختیار میگذارد و هوشمند میتوانید برنامه دهی و استارت را بزنید و همچنین این برنامه ها برای لوازم خانگی دیگر نیز مورد استفاده میباشد که اتصال بیشتری را امکان پذیر مینماید تا در نهایت زندگی مدرنی داشته باشید . کنترل صوتی در اختیار دارید تا با صدایتان به صورت طبیعی استارت را بزنید و همچنین از برنامه های متعدد استفاده نمایید که هر تنظیمات را برایتان امکان پذیر مینماید . مدرن زندگی کنید و مدرن لباس تمیز را تحویل بگیرید .  

فناوری خشک کن نیز تعبیه شده است که در مدل V12 , V9  دارید و میتوانید تا 8 کیلو خشک کن و 7 کیلو در اختیار دارید که در تمام شدن چرخه شستن میتوانید لباس هایی که نیاز دارید سریع خشک شود را در دیگ بگذارید و در مدت زمان 10 دقیقه ای میتواند لباس کاملا خشک را تحویل شما بدهد . در اندازه بارگیری میتوانید لباسشویی ال جی را دریافت نمایید و مورد خرید داشته باشید و همچنین در باکسی جمع و جور دارید که در دکوراسیون شما قرار میگیرد و در فضای کم میتواند خدمات مدرن و پیشرفته را برایتان بدهد . همچنین دارای نویز کم و تولید صدای کم میباشد که در ارامش کامل میتوانید استفاده را داشته باشید . موتور اینورتر درام به مراحل شستوشو وصل میباشد که در برنامه هوشمند AI DD  و برنامه MOTION 6  میتواند کارایی موتور را در مدیریت داشته باشد . در قسمت خشک کن رنگ های حساس میتواند کمی اسیب پذیر باشد در نتیجه بایستی شما در قسمت خشک کن کمی مراقب باشید و از لباس حساستان با رنگ های سیر کمی خودداری نمایید . در پایان چرخه شستن هر مواد حساسیت زا و مواد الرژن زا را می گیرد و لباس بدون لک و بدون هر میکروب و باکتری تحویل داده میشود که در پایان چرخه هیچ بوی نامطبوعی در محیط انتشار نمییابد . 

 

سامسونگ   SAMSUNG 

سال 1938 شرکت تجاری سامسونگ در سئول کشور کره جنوبی  تاسیس شد و بیش از 70 سال میباشد که در زمینه لباسشویی و یخچال و لوازم دیگری خدمات را ارایه میدهد و در زمینه نیازهای مردم جهان عمل میکند که توسط شخصی به نام ای بیونگ چول کشف سامسونگ به انجام رسیده است که این شرکت چند ملیتی بزرگ ترین شرکت تجاری کره جنوبی میباشد که در خدمت و در سراسر جهان خدمات لوازم خانگی را انجام میدهد .شهرت بسیار بالا و محبوبیت انکار ناپذیر شرکت سامسونگ در سراسر جهان خدمات را میدهد که هر خانه ای این مارک را در لوازم خانگی در سراسر جهان به خود دیده  و نهایت استفاده را داشته است . ماشین لباسشویی سامسونگ دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد و همچنین در سطح جهان دارای تقاضای بسیار بالایی میباشد که به همین دلیل گرانتر و از کیفیت بالاتری برخوردار است . فناوری خشک کن در لباسشویی سامسونگ داده شده است که بسیار با کیفیت تر از لباسشویی ال جی عمل خشک کن را انجام میدهد اما این مسبب بی کیفیتی خشک کن لباسشویی ال جی نمیباشد که در کیفیت بالا میتواند هر لباس را خشک نماید . 

لباسشویی سامسونگ 9 کیلو ادواش

لباسشویی سامسونگ 9 کیلو ادواش مدل W90

 

موتور اینورتر دیجیتالی 

موتور اینورتر خطی نرم و بدون صدا عمل میکند که در صرفه جویی برق و اب موثر میباشد و همچنین میزان تولید انرژی را به صورت مستقیم انتقال میدهد . موتور اینورتر دیجیتالی بدون براش است که این قطعه در موتور حذف گردیده انرژی را سریعتر تولد و سریع انتقال میدهد که دارای یک اهن ربای قوی میباشد تا کارایی نرم را در لباسشویی بدهد و در کارایی بسیار نرم و بسیار بی صدا عمل میکند تا بدون محدودیت زمانی استارت را بزنید . موتور اینورتر خطی سامسونگ تسمه ای میباشد که در عمل کرد بسیار بالا میتواند خدمات را بدهد که انرژی مورد نیاز را در لباسشویی تامین میکند . موتور اینورتر دیجیتالی در لباسشویی سامسونگ به شیوه ای طراحی شده است که از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است و این قطعات کم مکانیکی میتواند لرزش کم و تولید صدای گمی را ایجاد نماید و در کارایی نیز برترین خدمات را میدهد . موتور اینورتر خطی چون قطعات کم مکانیکی را دارد اسطکاک کمی را تجربه میکند در نتیجه اسطهلاک را به صفر میرساند و همچنین لرزش بسیار کمی را ایجاد مینماید و این باعث میشود تا لباسشویی سامسونگ بدون صدا و در سایلنت کامل عمل کند و خدماتی برابر با زندگی مدرن را برایتان به ارمغان میاورد که محدودیت استفاده را در هیچ زمانی ندارید . 

 

فلکس واش 

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای فناوری FLEX WASH  میباشد به شیوه ای که میزان بارگیری نیمه را انجام میدهد و در بار کم میتواند شستن را بدهد که در مدت زمان کمی نیز این جریان به اجرا گذاشته میشود و همچنین برای بارهای کامل و بزرگ واشر اصلی کار میکند . مینی واشر برای جنس لباسهای حساس و نازک و پشم و گران قیمت میباشد که در خدمت دارید و همچنین بارهای کامل نیز توسط واشر بزگ تر یا تسمه بزگ تر به کار خود میپردازد . 

AI CONTROL 

ماشین لباسشوییی سامسونگ قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که با WIFI  میتوانید این اتصالات را به اجرا بگذارید و همچنین هر برنامه و کارایی لباسشویی سامسونگ را در اختیار دارید که از طریق موبایلتان میتوانید استارت را بزنید . اتصال به اینترنت این امکان را میدهد تا در تنظیمات دخیل شوید و همچنین اتصال به تلویزیون هوشمند را میدهد تا در صفحه نمایش تلویزیون نیز تنظیمات را بدهید و استارت را بزنید و از هر برنامه با خبر باشید در طول زمان شستن . اتصال به موبایل هوشمند عیب یابی را در خدمت میگذارد که با توجه به کارایی خوب اگر عیبی رخ بدهد اطلاع رسانی را میدهد تا در سریع ترین زمان ممکن نقص فنی را رفع نمایید . این فناوری نیز خدمات را به شیوه ای میدهد تا عیب یابی را در موبایلتان داشته باشید و در اخطار شما  را خبر دار میکند . 

AIR SANITIZE 

 ماشین لباسشویی سامسونگ در محیط لباسشویی ضد عفونی را میدهد و هوای با بوی نامطبوع را میگیرد و مانع از انتشار میگردد تا محیط را در پاکیزگی کامل داشته باشید . توسط گرما میتواند هر باکتری و میکروب را از بین ببرد که این فناوری توسط گرما انجام میشود تا از هزینه مصرفی اب و مواد شوینده بهینه شده عمل کند . ضد عفونی کننده و حذف بوی بد توسط گرمایش انجام میشود که میتواند خدمات را به شیوه ای مدرن بدهد که مصرفیات را به طور کلی پایین میاورد و تمیزی لباس ها را به صورتی هوشمند میدهد . 

 

فناوری بوبل ECO BUBBLE 

مشین لباسشویی سامسونگ اکو بابل دارای فناوری هوشمند میباشد که در تولید بوبل و حباب ساز عمل میکند که این حباب ها میتواند به صورتی نفوذی در بافت لباس عمل کند و به هر بافت نیز نفوذ میکند تا لک را نرم نماید و هر لک را به صورتی کامل از بین ببرد . با این فناوری هوشمند حباب ساز لباس ها به صورتی کامل تمیز میشود که لک از هم میپاشد و در نتیجه لباسی سالم و تمیز را دارید . با بارگیری کامل این فناوری به صورتی عمل میکند که در هر پارچه میتواند نفوذ داشته باشد و هر لک را از بین ببرد که بار کامل را در تمیزی کامل نیز تحویل میگیرید . این فناوری هر لباس را خیس میکند که این حباب ها با مواد شوینده بارور میشود و به هر لک نفوذ میکند تا لک را به صورت کامل از بین ببرد . 

لباسشویی اکوبابل سامسونگ 

بخار بهداشتی HYGIENE STEAM 

این فناوری به شیوه ای مدرن عمل میکند که در قسمت بخار گاز های نامطبوع ازاد میشود و در حذف این گازها میتواند عمل کند . دیگ را به صورتی بهینه شده متحول میسازد که هر بوی بد و هر مواد الرژن زا را میگیرد و در محیط داخلی حذف مینماید تا در پایان چرخه شستن هیچ بویی نامطبوع و بوی بد را نداشته باشید . این بخار در ابتدا از قسمت زیرین و تحتانی منتشر میشود که در هر لباس به صورتی عالی نفوذ میکند و لک را مورد حمله قرار میدهد . 

 

فناوری ECO DRUM CLEAN 

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای فناوری هوشمند خود تمیزی میباشد که در هر مرحله و هر با اب کش کردن لباس ها هر مواد کثیف را دفع میکند و در شرایط خاص نیز بوی بد را توسط حباب ها و بخار داخلی دیگ حذف مینماید تا در باردهی بویی بد منتشر نگردد . این فناوری در پایان نیز یک عملکرد مدرن را دارد که هر رسوب زایی و مواد الرژن زا را از بین میبرد و مانع از انتشار در محیط و مانع از وجود در دیگ و ته دیگ میگذارد تا به صورت کلی از سیستم ماشین لباسشویی دفی شود و برای استفاده دوباره همیشه اماده باشد . همچنین در لباسشویی سامسونگ اگر دیگ و لباسشویی نیاز به تمیز کردن داشته باشد را اطلاع رسانی میکند که در قسمت زیرین میتوانید درپوش را بردارید و درب را باز نمایید که مقداری اب و رسوبات را میتوانید دفع کند و این مواد از فیلترینگ تصفیه عبور کرده و جمع شده است و اسان میتوانید از طریق این مجرای خروجی دفع نمایید . 

خشک کن میتواند به صورتی ارام و هوشمند کار کند که این فناوری کارایی را به صورتی میدهد تا در قسمت خشک کن نیز توانایی را داشته باشید که در مدت زمان بسیار کم کمتر از 20 دقیقه میتواند لباس ها را در اندازه 70 درصد بارگیری خشک نماید . خشک کردن لباس ها به شیوه ای مدرن انجام میپذیرد و سریع میتوانید لباس خشک و تمیز را داشته باشید . خشک کردن لباس ها در رنگ بندی میتواند تاثیر گذار باشد که لباس نازک و حساس در رنگ بندی میتواند تاثیر منفی داشته باشد که تا حد ممکن بایستی لباس خیلی حساس را در فضای ازاد خشک نمایید و همچنین این فناوری برای ترکیب رنگ گسترده نیز میتواند برترین خدمات را بدهد تا لباس را در هر رنجی برایتان خشک نماید . 

ضد حساسیت : ماشین لباسشویی سامسونگ دارای برنامه هوشمند ضد حساسیت میباشد که در پایان میتوانید لباس را عاری از مواد حساسیت زا داشته باشید و لباس را بدون بو و بدون مواد حساسیت زا دریافت نمایید که این فناوری هر بوی بد و هر بوی نامطبوع را میگیرد و شما لباس را در بویی مطبوع دریافت مینماید . 99.9 درصد  هر بو را حذف مینماید و هیچ بوی حساسیت زا در محیط انتشار نمیاید . 

 

سخن اخر 

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای فیزیک و باکس بزرگ تری به نسبت ال جی میباشد که از برنامه های هوشمند تمیزی بهره میبرد و میتواند کارایی  بیشتری را برایتان داشته باشد . ماشین لباسشویی سامسونگ به نسبت لباسشویی ال جی گران تر میباشد زیرا بزرگ تر و حجم ، جنس ساخت از کیفیت بالاتری برخوردار است و میتواند در مدت زمان بسیار بالایی عملکرد و کارایی  را بدهد همچنین لباسشویی ال جی نیز کارایی را به صورت کامل میدهد تا لباسی تمیز را با ان شستشو دهید  و این از کیفیت ال جی کاسته نمیشود که مانع از خرید لباسشویی گردد . در لباسشویی ال جی و لباسشویی سامسونگ رنگ های متعددی تعبیه شده است که بنا به خواست خود میتوانید انتخاب نمایید که در قیمت نیز تاثیر گذار میباشد و میتواند رنگ سفید و دودی  و نقره را خریداری کنید  تا متناسب با وسیله های دیگر اشپزخانه خود ان ها را ست کنید . 

مقایسه لباسشویی الجی V5 و لباسشویی سامسونگ W90

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL