دلیل نچرخیدن لباسشویی سامسونگ

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 13/اسفند/1400

هنگام توقف چرخه شستشو چه باید کرد؟

دلایل مختلفی برای نچرخیدن دیگ لباسشویی وجود دارد که در تخلیه اب میتواند اختلال داشته باشد به شیوه ای که اگر لوله خروجی اب در میزان قرار نگیرد و اب مورد تخلیه نباشد دیگ به چرخش درنخواهد امد و یا دیگ مراحل اولیه را طی میکند که در مرحله تخلیه اب به استوپ برمیخورد . در نتیجه داخلی دیگ پر از لباس و اب میباشد که مرحله تخلیه اب ان کار نمیکند و این مسبب لوله خروجی میباشد که اب را دفع نمیکند . دفع اب به شیوه ای میباشد که لوله خروجی نهایت 3 متر باشد و اینکه این لوله خروجی اب نبایستی خمیده و پیچاپیچ در کفشور یا از طریق لوله خروجی اب دیواری قرار بگیرد بلکه بایستی به صورتی مستقیم و در یک خط باشد تا زمان تخلیه اب کمتر و سریع تر انجام پذیرد . در تخلیه اب بسیار مهم میباشد تا لوله خروجی راست باشد زیرا در غیر این صورت اگر در هر حالتی اب دفع نشود به داخل دیگ بازمیگردد و چرخ شستن را در مشکل قرار میدهد زیرا اب دفع شده ناشی از لک ها و باکتری ها و میکروب ها میباشد و لباس را دباره کثیف میکند . لوله خروجی میتواند از 3 متر کمتر باشد که استفاده کامل را خواهد داد . لوله خروجی و خمیده را بایستی به درستی حتما کارگذاری نمایید تا برترین کارایی را بدهد .

همچنین در صورتی اخلالی در غیر این لوله را داشته باشد و در نقص فنی مشکل وجود داشته باشد در تخلیه بایستی تست را انجام دهید و عیب یابی را انجام دهید . همچنین لوله تخلیه را نبایستی داخل اب قرار دهید زیرا مسبب میشود تا موتور تخلیه با فشار بیشتری اب را به بیرون بدهد و این قدرت موتور را میکاهد و از استاندارد کار کردن موتور ایجاد اختلال میکند . لوله خروجی در اب باشد هواگیر میشود و تا این هوا بیرون بزند حبابی بزرگ را در محیط تولید میکند و کثیفی به بار میاورد . لوله تخلیه بایستی همیشه ازاد باشد تا اب از داخل سریع دفع شود و این امکان را میدهد .

اگر چه امروزه سیستم لباسشویی سامسونگ دارای فناوری هوشمند انلاین و اینترنتی میباشد که عیب یابی را در اختیار میگذارد و در یک هشدار ساده مسیر نقص فنی را برایتان مشخص میکند . SMART THINQ  برنامه هوشمند انلاین در موبایل میباشد که اتصال لباسشویی به موبایلتان را امکان پذیر مینماید و میتواند عیب را برایتان مشخص کند . این برنامه هوشمند در لباسشویی تعبیه شده است که از طریق WIFI  میتوانید در موبایلتان داشته باشید و عمل نقص فنی را برایتان به نمایش میگذارد و یا هشدار میدهد . 

 

لوله خروجی اب بسیار مهم میباشد که همیشه سالم باشد و این کار را به شیوه عالی انجام بدهد . لوله خروجی اب اگر مسدود باشد و یا رسوب گیر شده باشد را بردارید و سریع تمیز کنید و یا اینکه رسوب گیری را پاک کنید و یا اگر نیاز بود لوله خروجی اب را عوض نمایید .  لوله تخلیه را که عوض نکنید در اب قرار دهید تا رسوب ها نرم شود و با چند ضربه اهسته این رسوب ها از هم میپاشد و میتوانید خارج کنید . همچنین لوله تخلیه اب را دبار تست کنید تا مطمئن شوید تمیز میباشد و دباره جاسازی نمایید که در تنظیم کامل قرار دهید و این کار را به درستی انجام دهید تا خروجی اب در محیط نشت نکند . تست را به صورت خالی انجام دهید و اگر مشکلی نبود پس مشکل دفع اب به درستی انجام شده است . سیستم عیب یابی هوشمند در تخلیه اب نیز کاریزما میباشد که از طریق برنامه هوشمند SMART THINQ  امکان پذیر میباشد و میتوانید خدمات را در موبایلتان داشته باشید که دارای سنسور ها میباشد و اگر این سنسور عمل نکند یعنی تخلیه اب انجام نمیشود و در نتیجه بایستی کارهای لازم را طبق توضیح انجام دهید . 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL