تلویزیون AU9000 سامسونگ مناسب برای یک خرید خوب

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 3/اسفند/1400

تمام نکات مهم در مورد تلویزیون AU9000 سامسونگ 

 

خرید پرفکت تلویزیون AU9000 سامسونگ 

شما وقتی وارد یک فروشگاه تلویزیون میشوید اولین چیزی که میبیند کیفیت واضح تلویزیون سامسونگ است فرق در طراحی و بدون فریم بدون تلویزیون AU9000 بازم خیلی چشمگیر تر از سایر محصولات دیگر است. مشاهده فوق العاده تصاویر برای کاربران بسیار اسان تر از برند های دیگر است و برای کاربرانی که راه اندازی را درک نمیکنند بسیار اسانتر و خدمات مشتری بسیار مفید تر است. تلویزیون سامسونگ AU9000 فوق العاده هوشمند و به لطف رابط کاربری ساده و دوستانه هنگام راه اندازی و استفاده از ان برای اولین بار زندگی شما را ساده میکند . تلویزیون سامسونگ یک سورپرایز بزرگ و شگفت انگیز در صفحه نمایش است و قطعا شگفتی ان در صفحه نمایش ان یعنی با کیفیت Crystal UHD 4k HDR است که لحظات غیر منتظره ی را که شما را شگفت زده میکند . پردازنده کریستال 4K که در این تلویزیون به کاربرده شده است کیفیت نمایش ها و فیلم های شما را ارتقا میدهد و این در حالی است که صدا کاملا با ان چیزی که کاربر مشاهده میکند مطابق است . این در حالی است که نمایشگر تلویزیون AU9000 Dynamic Crystal  است که میتواند تصاویر را با کیفیت 4K Ultra HD عرضه میکند . 

تلویزیون 55 اینچ AU9000 سامسونگ

کیفیت بالای تلویزیون au9000 سامسونگ

 

از محتوایی که دوست دارید با تلویزیون AU9000 در خانه لذت ببرید

تلویزیون های سری AU9000 سامسونگ میتواند رنگ های زنده ای را در حالتی خاص با کریستال های ریز که با یک میلیارد سایه رنگ در تصویر ترکیب شده اند ارائه بدهد و همین ویژگی باعث لذت بردن کاربران از این سری تلویزیون های سامسونگ میشود و میتوان به خاص بودن AU9000 در کیفیت تصویر پی برد . دیدن سریال و محتوا های مورد علاقه ی شما با تلویزیون AU9000 برند سامسونگ میتواند لحظات تاریخی را رقم بزند . برند سامسونگ برای کاربران این سری تلویزیون را طوری طراحی کرده است که تصاویری با جزئیات کامل که توسط طراحین کره ای خبره ساخته شده را به بهتیرین نحوه ممکن و مرغوب ترین مواد عرضه ی بازار جهانی کرده است تا در سراسر کشور های جهان مورد استقبال بی نظیر قرار بگیرد و همچون برند های رقیب خود به سطح های بالایی برسد . همانطور که برای AU9000 تصویر 4K در نظر گرفته شده است در کنارش پردازنده کریستال 4K قرار داده شده است که به طرز قدرتمندی 4K را ارتقا داده و همین باعث میشود تصاویری با جزئیات با روزلیشن 4K باری محتوای کاربران دریافت شود .شرکت سامسونگ در AU9000 برای واقعی کردن عبارت رنگی از فناوری نقشه برداری بهره برده است تا کاربر تجربه ی بهتری داشته باشد .

 

HDR بودن تلویزیون AU9000 سامسونگ کره

مشاهده کردن تصاویر HDR ممکن است با توجه به محتوای کاربران متفاوت باشد مثلا در تاریک ترین صحنه ها میتوانید از طیف عظیم رنگ ها و تمام جزئیات را داشته باشید . HDR را در هر لحظه ی تاریک و روشن میتوانید مشاهده کنید . جزئیات در HDR به خوبی نمایش داده میشوند حتی حساس ترین لحظه ها کم و کاستی را نخواهید دید و کاملا برتری HDR را به تمام معنای واقعی درک خواهید کرد .

سایز 65 اینچ AU9000

کیفیت بالای پخش رنگ تلویزیون سامسونگ AU9000 قیمت مناسب

 

نگاهی به اخرین فناوری های گیمینگ در AU9000

برای برنده شدن و رقابت در سطح های بالا قطعا انتخاب AU9000 بهترین پسند است و میتوان با ان بازی ها را به سریع ترین ورژن خود انجام بدهید . در این سری از تلویزیون های سامسونگ صحنه های بازی به طور کامل تغییر و پیشرفت چشم گیری میکند که برای گیمر های عزیز کشورمون ایران خبری خوشایندی است که بتوانند همچون رقبای دیگر خود در سراسر جهان رقابت کنند و بدرخشند .AU9000 برای گیمر ها نسبت صفحه نمایش 21.9 و 32.9 میتواند منطقه دید بیشتری که برای رساندن تجربه بازی به حداکثر و برنده شدن را فراهم کند . یک منو روی صفحه قرار داده شده است که شما میتوانید نسبت صفحه نمایش ، بررسی تاخیری و ورودی ، FPS ، HDR ، و بیسیم را تنظیم کنید . تجربه ی گیمینگ با AU9000 میتواند لحظات خوشی را برای کاربران به ارمغان بیاورد . سیر تحولات تلویزیون های سامسونگ در همه ی موارد دیده میشود و امسال هم در سطح گیم مرز ها را جابه جا کرد و باعث شد طرفداران استریمری را به خود جلب کند . با حالت تاخیر کم خودکار (ALLM) صفحه نمایش شما میتواند سریع تر وارد بازار میشود تا از کندی وارد شدن کلافه نشوید و بازی روانتری و بدون تاری حرکت و لرزش داشته باشید . تاخیر ورودی کم بر اساس شرایط تست داخلی داخلی اندازه گیری میشود و با توجه به تنظیمات بازی یا شرایط خاص ممکن تغییر میکند . در نتیجه امسال سامسونگ در همه ی موارد دیده میشود و در سطح گیم مرز ها را جابه جا کرده و باعث شده طرفدارن استریمری را به خود جلب کند 

PS5 و XBOX با بهترین تلویزیون سامسونگ AU9000

 

بلند گوها و بخش  صوتی تلویزیون AU9000 

شرکت سامسونگ برای سری تلویزیون های AU9000 از فناوری Q Symphony که به طور منحصر به فردی به بلند گو های تلویزیون و نوار صوتی اجازه میدهد تا برای جلوگیری بهتر بودن قطع کردن بلند گو های تلویزیون به طور همزمان کار کند . تلویزیون و نوار صوتی کاملا با هم هماهنگ شده اند Q Symphony اطراف خود را با صدای تلویزیون و نوار صوتی کامل هماهنگ میکند که شاهد تجربه ی صدای عالی و دلنشینی از AU9000 خواهیم بود . هماهنگی صدا و تصویر کامل بوده و در دیدن سریال و محتوای کاربر در همان لحظات اول دیده خواهد شد . 

 

دیدن تصاویر براق و صفحه زمینه ی بدون فریم با AU9000 

تلویزیون سری AU9000 دارای نمایه ی بسیار نازک کریستال UHD است که به تلویزیون شما اجازه میدهد بدون هیچ زحمتی با فضای داخلی شما ترکیب شود تا ظاهر منیمالیستی داشته باشد که بسیار زیبا برجسته میشود و متفاوت تر با تلویزیون های دیگر است . برای دید بهتر تلویزیون بایستی ان را  روی دیوار نصب کرد پایه دیواری Slim Fit به طراحی که شما میخواهید کمک خواهد کرد . Slim Fit Wall Mount میتواند تلویزیون شما را به خوبی روی دیوار قرار دهد تا به طور طبیعی با فضای شما ترکیب شود . با Eliminate Clatter میتوان کابل های خود را منظم کرده و بنظمی را از بین ببرید و بتوانید شلوغی کابل ها را حذف و یکپارچگی را برای تلویزیون داشته باشید . 

 

اتصال شدن به تلویزیون با گوشی ، رایانه 

شما با اتصال شدن به تلویزیون با گوشی با هرچیز دیگر میتوانید هر محتوایی که دوست داشته باشید به طور همزمان در تلویزیون مشاهده کنید همانند رویدادهای ورزشی یا بازی های جدید را در تلویزیون ببینید. از گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios پشتیبانی میکند و میتواند جزئیات را به خوبی و درستی نمایش دهد . اتصال از راه دور به رایانه شخصی برای Windows Professional 10 یا جدید تر Mac OS 1.5 را پشتیبانی میکند . Tap View در دستگاه های SAMSUNG Galaxy با سیستم عامل اندروید 8.1 و بالاتر در دسترس است . اتصال به اینترنت در تلویزیون و کامپیوتر در دسترس است . کاربر میتواند با گوشی هوشمند به  SAMSUNG Dex متصل شود البته با یک دستگاه گوشی سازگار میتوان این کار را انجام داد و در دسترس بودن اطلاع بدون تغییر در دسترس خواهد بود . با تلویزیون هوشمند AU9000 دنیایی دیگری و بدون مشکل خواهید داشت .

تلویزیون فول امکانات قیمت مناسب سامسونگ

 

فرمان دادن کاربر با صوت 

تلویزیون سامسونگ AU9000 دارای دستیار صوتی است که امادی شنیدین فرمان شما هست این اپشن در تلویزیون سامسونگ قرار داده شده است تا تجربه کنترل پیشرفته را در خانه داشته باشید و تجربه ی سرگرمی بهینه شده ای داشته باشید . دستورات صوتی Bixby  انگلیسی (ایالات متحده / انگلستان ) فرانسه ، اسپانیا ، المان ، ایتالیا ، چینی و کره ای را تشخیص میدهد . سامسونگ ممکن است در هر زمان و به صلاح دید خود بدون اخطار و اطلاع قبلی خدمات دستر صوتی را تغییر دهد . 

 

نتیجه نهایی  

با خرید تلویزیون های سری AU9000 شما کیفیت تصویر چشمگیر و بسیار عالی خواهید داشت . فناوری Dynamic Crystal Color به تصاویری که شما تماشا میکنید رنگی شفاف و واقعی تر خواهد داد . Samsung TV -Plus را دارد که به شما امکان میدهد که بیش از 100 کانال تلویزیونی زنده با دارای عملکرد ضبط PVR گسترده است که به صورت رایگان میتوان از ان لذت برد . در کل انتخاب های زیادی برای تماشای هر چیزی که دوست دارید در تلویزیونی با کیفیت فوق العاده خواهید داشت . جهت خرید تلویزیون های سامسونگ مدل AU9000 با ساوان کالا تماس حاصل فرمایید. 

با تشکر تیم تحقیقاتی ساوان کالا 

تلویزیون 75 اینچ AU9000

 

قیمت تلویزیون 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL