جارورباتیک سنکور

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط S.mahmoudi 29/فروردین/1401

جارو رباتیک سنکور نسل جدید جارو برقی

جاروبرقی وظیفه تمیزی کف خانه ها و رو مبل و روی کاناپه ها را دارد و همچنین میتوانید برای تمیز کاری بر روی سرامیک و کاشی و کف چوبی خانه ها و ادارات و از لحاظ قالی و گلیم فرش ها و موکت کاری فضای داخلی در قسمت کف کاربرد دارد و میتواند تمیزی را به شما بدهد . هر ذرات ریز و درشت و هر ذرات درشت تا اندازه استاندارد جمع اوری شده را پاک میکند و محیط یکدست و تمیز را به ارمغان میاورد . جارو برقی در نسل نو جارورباتیک شارژی میباشد که به صورت هوشمند با دادن برنامه به جارو رباتیک میتواند کار خود را بدون دخالت دست شما انجام دهد و هر کف خانه  در هر زمینه ای را تمیز نماید . انقلاب نواوری و صنعتی و انقلاب لوازم خانگی و همچنین انقلاب فناوری رباتیک در زمینه های مختلف باعث شده است تا انسان کارهای خود را به ربات ها بسپارد چه بسا این کارها تمیز کاری خانه باشد . ربات ها در زمینه ماشین سازی و قطعات ماشینی و تجهیزات پزشکی و تجهیزات موبایل هوشمند نقش بسیار بالایی را ایفا میکند که در قرن 21 میلادی قرار داریم و میتوانید در هر قسمت نقش ربات را به وفور ببینید . جاروبرقی رباتیک شارژی سنکور که نسل نو جمع اوری زباله ها را در خانه ها عهده دار میباشد اولین جارورباتیک شارژی میباشد که در کشور جمهوری چک و مونتاژ چین ساخت و طراحی شده است . جارورباتیک شارژی سنکور در محیط 120 متری میتواند تمیز کاری به عمل اورد و همچنین در مدتزمان تا 2 ساعت کار میکند و در عین حال میتواند دباره شارژ شود که مدت زمان شارژ 5 و 4 ساعت میباشد . جارو رباتیک شارژی سنکور در 4 مدل به بازار عرضه گردیده است و دارای طراحی بسیار شیک و مدرن و کوچک و زیبا و کارای میباشد که حداکثر با وزن 2.5 کیلوگرم میتواند به هر قسمتی اسان جابجا نمایید و در دسترس داشته باشید . 

 

 

جارو رباتیک سنکور 

جاروبرقی شارژی رباتیک سنکور دارای طراحی گرد و رنگ بندی متعددی میباشد و بنا به مدل رنگ بندی تغییر میکند که از سال 2020 به بعد ساخت شده است و میتواند در دسترس قرار بگیرد و همچنین یک وسیله بسیار مدرن میباشد برای کادو ها و یا جهیزیه عروس کتا باکس هوشمند را خریداری نمایید و به تازه داماد و عروس ها بدهید و لحظات شاد را با تمیز ترین محیط سپری نمایند . جارو رباتیک شارژی سنکور قابلیت های فراوانی دارد مثلا در قسمتی میگذارید برای تمیز کاری حین استارت که برنامه داده اید محیط قابل تمیز را جارو میکند و در بعد پایان کار دباره به مکان اولیه استارت باز میگردد تا هیچ گاه از چشمان شما گم نشود و دنبار نگردید و همچنین قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد و از طریق فناوری WIFI  انجام میشود تا محیط را تمیز نماید . فناوری WIFI  تعبیه شده است تا برنامه را بدهید که برنامه به صورت نقشه ای میباشد و در جارو رباتیک شارژی سنکور تعریف شده است و طبق این نقشه داده شده محیط مورد نظر را تمیز میکند . هشدار شارژ و هشدار کیسه زباله را میدهد که معمولا دارای مغزن زباله 2 لیتری میباشند و میتواند با پر شدن کیسه هشدار دهد تا اقدام نمایید و کیسه را خالی کنید و دباره جای گذاری دهید . همچنین دارای فیلترینگ hepa  میباشد که هر ذرات گرد و غبار و مواد حساسیت زا و مواد الرژن زا و مواد الرژی زا را به صورت کامل حذف میکند و در محیط با کارایی تمیزی , تمیزی هوا را به همراه دارد . باتری های لیتیومی قوی بسیار مقاوم در نسل جدید تعبیه شده است که بشریت بایستی منتظر انقلاب صنعتی در زمینه باتری های شارژی ماشینی و موبایلی و رباتینگ و در هر زمینه ای باشد زیرا با حجم کم بیشترین بازدهی را میدهد و همچنین پیشرفت سنسورهای ضد ضربه و یا سنسورهای مادون قرمز و سنسورهای لیزری میتواند کارایی هوشمند را بیشتر بهبود ببخشد و از مسیر خود برترین کارایی را بدهد که این سنسور ها امروزه برای ماشین های برقی بیشتر و برای کامیون های بنز 2021 به بالا کار برد دارد . سنسور های هوشمند میتواند برنامه تعبیه شده به جاروشارژی رباتیک را بدهد تا با سلامت کامل برنامه داده شده برای تمیزی را بدهد و هر برنامه تعبیه شده را با ظرافت کامل و با کیفیت بالا به پایان برساند . بازوهای برسی چرخشی که زباله را به وسط دهنه مکشی هدایت میکند میتواند مماس با دیوار برود بدون اینکه به دیوار برخرد کند و یا میتواند دوران به دور پایه پایه ها بچرخد بدون اینکه به پایه ای اثابت کند و همچنین در راه پله ها که کف جارو رباتیک سنکور شارژی خالی میشود ایست میزند تا در راه پله سقوط نکند و در نتیجه به صورتی کار میکند که اگر برنامه ای اشتباه بدهید خود ایست STOP  میزند و در مسیر داده شده حرکت نمیکند و این سبب میشود هم اشتباه شما جبران شود و هم طول عمر جارو رباتیک شارژی سنکور همیشه بالا باشد تا استفاده نمایید . 

مدل های جارو رباتیک شارژی سنکور در رنگ بندی و در طراحی موجود میباشد که به توضیح مختصری میپردازیم : 

 

1 : جارو رباتیک سنکور 7020 بنفش هوشمند SVC 7020VT

جارو رباتیک شارژی سنکور هوشمند بنفش سنکورSVC 7020VT قابلیت اتصال به موبایل هوشمند دارد و این برنامه از طریق WIFI  انجام میشود تا برنامه و یا نقشه کاری برای اجرا را از طریق موبایلتان به جارورباتیک شارژی بدهید . همچنین دارای فیلترینگ HEPA  میباشد تا در هنگام کار مواد حساسیت زا و الرژی زا را در محیط انتشار ندهد و برای تمیزی هشدار دارد که میتوانید اقدام نمایید . جارو رباتیک شارژی سنکور بنفش هوشمند SVC 7020VT دارای کیسه ای 2 لیتری میباشد که قابل تمیز کردن و خالی کردن میباشد و میتوانید دباره جای گذاری دهید . جارو رباتیک شارژی سنکور SVC 7020VT بنفش دارای سنسورهای مادون قرمز میباشد و همچنین دارای سنسور لیزری میباشد و سنسور ضد ضربه تعبیه شده است و همچنین سنسور پله ای تعبیه شده است تا اگر کف جارورباتیک خالی شود STOP  بزند و نیافتد . جارورباتیک شارژی سنکور بنفش شارژی هوشمند SVC 7020VT با 4 ساعت باتری لیتیومی شارژ میشود همچنین بازدهی کاری را در مدت زمان 55 دقیقه میدهد . توان مکش 7W  میباشد و قدرت برق  مورد نیاز برای شارژ 25W  نیاز میباشد همچنین دارای 55 دسیبل تولید صدا میباشد و در ابعاد ارتفاع 7.8 سانتیمتری و عرض و عمق 27 سانتیمتری به صورت گرد ساخت شده است که از وزنی برابر با 1.5 کیلوگرم بهره میبرد تا اسان جابجا نمایید . 

خرید جارو رباتیک- مارک سنکور مدل 7020 رنگ بنفش

 

2 : جارو رباتیک سنکور سیلور هوشمند SRV 4250SL

جارو رباتیک سنکور شارژی نقره ای هوشمند SRV 4250SL دارای وزنی برابر با 2.5 کیلو گرم میباشد که با یک مغزن 2 لیتری مجهز میباشد و اگر مغزن پر شود اخطار میدهد تا اقدام به خالی کردن نمایید همچنین دارای یک ریموت کنترل میباشد و قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که از طریق WIFI  امکان پذیر میباشد و میتوانید برنامه هوشمند را در موبایلتان داونلود نمایید که برنامه را به صورت نقشه میدهید یعنی مسیر تمیزی را در یک نقشه برنامه ای به جارورباتیکش شارژی نقره ای سنکور هوشمند SRV 4250SL میدهید و استارت را میزنید که در پایان مرحله تمیزی به مکان استارت باز میگردد تا گم نکنید . دارای مراحل کاری و تمیزی زیگ زاگ و متناوبی و همچنین میتوانید در مرحله تمیز کاری دخالت کنید و یا اینکه دارای چند مرحله تمیزی میباشد تا در صورت نیاز برنامه بدهید و تمیزی را در کیفیتی دو برابر بدهد . جارو رباتیک شارژی سنکور نقره ای شارژی SRV 4250SL دارای اندازه وابعاد زیر میباشد . ارتفاع 7.9 سانتی و عرض و عمق 33.5 سانتیمتری در خدمت قرار دارد و طراحی گرد دارد و همچنین از سنسور های ضد ضربه و لیزری و سنسور راه پله بهره میبرد که در حرکت میتواند از موانع 1.5 سانتیمتری عبور نماید و اگر به دیوار نزدی شود برخورد نمیکند و یا هر شیئ دیگری تا همیشه سالم بماند و کار کند و همچنین از موتور BLDC  استفاده میکند که میزان 60 دسیبل db تولید صدا دارد . فناوری سریع turbo  تعبیه شده است تا تمیزی را در کیفیت بالاتری بدهد . جارو رباتیک شارژی سنکور نقره ای هوشمند SRV 4250SL دارای فیلترینگ hepa  میباشد که در توضیحات جارورباتیک شارژی میتوانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید . 5 ساعت شارژ و بازدهی 120 دقیقه میدهد . 

خرید جارو رباتیک سنکور-مدل 4250 سیلور مشکی

 

3 : جارو رباتیک سنکور شارژی هوشمند SRV 6250BK 

جارو رباتیک شارژی سنکورSRV 6250BK هوشمند مشکی دارای ارتفاع 7.9 سانتی و عمق و ارتفاع 33.5 سانتیمتری میباشد و گرد ساخت شده است که از فناوری هوشمند اتصال به موبایل هوشمند پیروی میکند و میتوانید برنامه هوشمند در موبایلتان داونلود نمایید تا کنترل کامل را در اختیار بگیرید و این اتصال با فناوری WIFI  امکان پذیر میباشد همچنین دارای باتری بسیار قوی و با دوام لیتیومی میباشد که 5 ساعت شارژ نیاز دارد و 120 دقیقه بازدهی کاری را میدهد که دارای موتور BLDC  میباشد و میزان تولید صدای 60 db دسیبل را دارا میباشد . دارای سنسورهای تشخیص موانع و سنسور ضد ضربه و سنسور لیزری و سنسور مادون قرمز میباشد که همگی بسیج برای کارایی رباتیک در قالب جاروبرقی شارژی میباشد . سنسور راه پله تعبیه شده است تا از کف خالی شد ایست بدهد و یا اینکه به دیوار نزدیک شده مماس حرکت کند بدون اینکه به دیوار برخورد نماید و هر گوشه را کاملا تمیز میکند . دارای 4 برنامه و توان مکش 10w  و توان شارژ 25W  برق نیاز دارد که برنامه را در موبایلتان به صورت نقشه میدهید تا تمیزی را به ارمغان بیاورد . ساخت جمهوری چک و مونتاژ چین میباشد که با نام تجاری سنکور در خدمت قرار دارد و میتواند بازدهی تمیزی را بدهد همچنین دارای فیلتر تصفیه HEPA  میباشد که هر ذرات ریز و گرد و غبار و مواد حساسیت زا را میگیرد و مانع از انتشار میشود تا در حین تمیزی فضا را تمیز نگه دارد . 

خرید جارو رباتیک سنکور- مدل 6250 رنگ مشکی

 

4 : جارو رباتیک شارژی هوشمند سنکور SRV 9250BK

جارو رباتیک شارژی مشکی هوشمند سنکورSRV 9250BK قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد که با فناوری WIFI  امکان پذیر میباشد و با ریموت کنترل میتوانید برنامه ها را به اجرا بگذارید  و اتصال در موبایل را امکان پذیر دهید . برنامه مورد نیاز را داونلود میکنید تا ارتباط را مابین موبایل هوشمند و جارورباتیک بدهید و دستورات را به شیوه نقشه ای میدهید تا طبق نقشه شما تمیز نماید همچنین در نقشه داده شده میتوانید دخیل شوید و با موبایلتان جهت دور دهی برای تمیزی را تغییر دهید کلا در کنترل دارید با برنامه و یا بدون برنامه . جارو رباتیک شارژی سنکور مشکی هوشمند SRV 9250BK دارای یک باتری لیتیومی قوی میباشد که با 5 ساعت شارژ 120 دقیقه میتواند خدمات را بدهد همچنین 28W  ورودی برای شارژ نیاز دارد و قدرت مکش 10W دارا میباشد  و دارای یک کیسه زباله 2 لیتری میباشد تا محیط را تمیز نماید و از موتور BLDC  بهره میبرد و میزان تولید صدای 60 دسیبل DB  دارد همچنین فیلترینگ HEPA  تعبیه شده است تا تمیز ترین کارایی را بدهد  با استارت گرد و غبار تولیدی را بگیرد و مواد حساسیت زا را در محیط انتشار نمیدهد تا افراد حساس الرژی نگیرند . ارتفاع 7.9 سانتیمتر و عمق و عرض 33.5 سانتیمتری باکس گرد را تشکیل میدهد . جارو رباتیک شارژی هوشمند ساخت جمهوری چک و مونتاژ چین میباشد و فقط 2.5 کیلوگرم وزن دارد تا اسان جابجا نمایید . در قسمت زیرین دارای دو برس سیمی میباشد که الکتریسیته را جذب نمیکند و در محیط مرطوب میتواند کارایی را بدهد و همچنین دارای سنسور ضد ضربه میباشد و یا اینکه از سنسور لیزری بهره میبرد با سنسور مادون قرمز تجهیز میباشد تا در راه پله و در نزدیک شدن به اشیائ برخورد نکند و در صورت نزدیک شدن میلیمتری حرکت میکند و هر گوشه را به صورت کامل تمیز میکند بدون اینکه لمس کند و یا برخورد نماید که کاملا به صورت هوشمند برنامه تعبیه شده را به اجرا میگذارد . 4 برنامه تعبیه شده است و از برنامه TURBO  پشتیبانی میکند تا محیط را با کیفیت بالاتری تمیز نماید . 

جارو رباتیک هوشمند- مارک سنکور مدل 9250 مشکی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL