تلویزیون 2022 سونی به همراه ویژگی های جدید آن

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 1/اسفند/1400

ویژگی های تلویزیون 2022 سونی  

 

خط تولید تلویزیون های سونی 2022 سری BRAVIA XR

شرکت سونی تولید تلویزیون های 2022 سری BRAVIA XR را با فناوری Master Drive با نور پس زمینه ی XR برای مدل های LED کوچک را شروع میکند.

شرکت سونی با استفاده از پردازنده XR را برای روشنایی  باور نکردنی نور پس زمینه مینی LED ها در سری Z9K و X95K استفاده میکند. که با نور های فوق العاده خیره کننده ، و سیاه های عمیق و همچنین رنگ های طبیعی زیبا و جذاب بدون شعله ور شدن نهایت لذت و کیفیت را ببرید.

با نو اوری های جدید شرکت سونی یعنی XR شاهد بهترین تجربه ها خواهیم بود . در هنکام دیدن فیلم از فن اوری Acoustic Sarface Audio در مدل های OLED و از فن اواری Acoustic Multi Audio در مدل های LED استفاده شده است. 

این فن اوری ها کمک میکنند تا صدا و تصویر در اوج هماهنگی خود پخش شوند و لذت کافی از تلویزیون های سری 2022 شرکت سونی را تجربه کنید . شرکت سونی در تلویزیون های سری 2022 از برخی ویژگی های جدید مانند Netflix و Adaptive calibrated استفاده خواهد کردد ، تا مشاهده فیلم ها کیفیت بالا برا کاربران اسان در دسترس باشد. و پردازش تصویر را به طور خودکار بر اساس نور محیط تنظیم کنید. بنابراین شرکت سونی برای کاربران خود که بتوانند به بهترین شکل ممکن و بهترین ورژن فیلم های 2022 را مشاهده کنند.

شرکت سونی از فن اوری BRAVIA CORE در تلویزیون های سری 2022 خود استفاده کرده است که میتواند به طور خودکار کیفیت تصویر را صفحه تنظیم کند تا با دید اصلی فیلمساز هماهنگ شود

. شرکت سونی برای سری تلویزیون های 2022 از ویژگی های PS5 -AUTO HDR-TONE - AUTO GENRE- و PICTURE MODE استفاده کرده که این تلویزیون ها را از سایر رقبای دیگر متمایز کرده است.

یکی از ریس های گروه کسب و کار شرکت سونی به نام تایلر ایشیدا گفته است که در سال 2022 سونی متعهد به ارایه بهترین تجربه های مشاهده ممکن است. در سال 2022 با بهترین ورژن صدا و کیفیت در کلاس جهانی برای انواع مصرف کننده مانند محتوا ساز ، گیمر ها ، فیلم باز ها و استریمر ها خواهد بود و همه ی کاربران مصرف کننده سونی از این خبر خوشحال شده و از استفاده کردن از تلویزیون های سری 2022 سونی در صفحه نمایش های بزرگ و کیفیت های در کلاس جهانی  به خوبی استقبال خواهند کرد.

رئیس و مدیر عامل شرکت سونی در کنگره ای گفته است که در سال 2022 هدف سونی در جامعه زنده کردن خلاقیت است و از طریق خلاقیت و فن اوری هدف پر کردن جهان از احساسات است. و از طریق همکاری کردن با شرکای خود و میان گذاشتن ایده ها ان هارا حمایت و اجرا کرده و ان را در اختیار مصرف کننده  خواهیم گذاشت.

در سال 2022 شرکت سونی قصد دارد که یک دوربین با امکانات چت ویدیوی و کنترل های حرکتی از تجربیات سرگرم کننده لذت ببریم . اسم این محصول تازه شرکت سونی BRAVIA CAM است که مکان نشستن کاربران را تشخیص میدهد تا تصویر و صدا را بهینه کند.

با درخواست های زیاد کاربران از سرتاسر دنیا از شرکت سونی برای تلویزیون های با صفحه نمایش بزرگتر و اینچ های زیادتر خطر استفاده بیشتر از منابع و انرزی وجود دارد. در این میان هدف شرکت سونی دستیابی به جامعه ای پایدار است. 

شرکت سونی برای سری تلویزیون های 2022 از پلاستیک هایی با بازیافت های بالایی استفاده خواهد کرد به نام SORPLAS . که توسط شرکت سونی توسعه یافته است. SORPLAS استفاده از مواد بازیافتی را بدون خطر انداختن طراحی و افزایش و استفاده از پلاستیک بکر را تا 60 درصد کاهش داده است. یعنی تقریبا برابر با 140000000 هزار دیسک فشرده شده.

دوربین BRAVIA شرکت سونی میتواند تشخیص بدهد که تماشا گری در مقابل تلویزیون نیست و برای صرفه جویی در مصرف انرژی نور صفحه نمایش را تا حد ممکن کم کند.

تلویزیون X90K سونی 55 اینچ

خرید تلویزیون های سونی 2022

 

 

 

نکات برجسته فن اوری BRAVIA XR شرکت سونی در سال 2022

پردازنده XR میتواند بینایی و صدا را  به سطح بالاتری ببرد. به گفته طراحان شرکت سونی برای تلویزیون های سری 2022 محتوا را همان گونه که انسان ها میبینند و میشنوند بازگو میکند و برتری شرکت سونی در این جا به رخ خواهد کشید تا کاربران تجربه ی فوق العاده را داشته باشند . به ویژه تصاویر بهبود میابند تا عمق واقعی ، و کنتراست فوق العاده و رنگ های زیبای زنده را در کلاس و لول بالا تری از رقبای خود ارایه دهند .

شرکت سونی در تلویزیون های سال 2022 با استفاده از XR که یک الگوریتم کم نور محلی توسعه یافته است برای کنترل هزاران مینی ال ای دی که بسیار ریز و بسیار متراکم هستند روشنایی خارق العاده چشمگیری ، رنگ مشکی عمیق و رنگ های طبیعی بسیار زیبایی را ارایه میدهند.

لیست قیمت تلویزیون

شرکت سونی برای تجربه ی صوتی واقعا فراگیر که ویژگی های قدرتمند را تضمین میکند که درست با تصویر مطابقت دارد از فناوری Acoustic Surface در تلویزیون های سری 2022 استفاده میکند.

شرکت سونی با ترکیب کردن Spatial Sound 360 را با BRAVIA XR ترکیب کرده واین فناوری باعث شده تجربه صدای فضایی بهینه شده را برای بلند گو های بند گردن مانند SRSNS7 سونی و همچنین هدفون های منتخب سونی ارایه دهد. این فن اواری های شرکت سونی میتوانند تحولات زیادی را در تجزیه و تحلیل کردن گوش کاربران بدهد و میدان صوتی سینمایی را شخصی سازی کنند.

BRAVIA XR فناوری جدید شرکت جدید  سونی مجموعه ای از محصولات سونی مانند سیستم سینما خانگی HT-A9 یا نوار های صوتی HTA7000-و HTA5000 که مرز های جدید فن اوری صدای فضایی هستند که با کالیبره کردن صدا در اتاق تماشا بلند گوی فانتوم را با چیدمان بهینه کرده و میدان صوتی سینمایی وسیع تر و فراگیر تری را خواهیم داشت.

BRAVIA CAM6 کنترل های حرکتی ، چت ویدیویی و بسیار دیگر از تجربیات سرگرم کننده و جدید را ارایه میدهد. این فناوری کیفیت تصویر و صدا را برای کاربران تضمین میکند که همیشه بهتیرین صندلی را در خانه داشته باشید.

کاربران در سال 2022 میتوانند BRAVIA XR خود را به BRAVIA CAM متصل کرده و از تلویزیون بیشتر از قبل  لذت ببرند . یکی از ویژگی های کلیدی و مهم BRAVIA CAM تشخیص میدهد که کاربران در کجای اتاق نشسته اند و فاصله ان ها از تلویزیون چقدر است سپس به طور خودکار صدا و تصویر را تنظیم میکند که کاربران بتوانند نهایت استفاده از تلویزیون را ببرند.

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی تر تلویزیون های سونی 2022 Google TV است که بیش از 70,000,000 هزار فیلم ،نمایش و موارد دیگر را از برنامه ها و اشتراک ها و گرد هم میاورد و طور یکپارچه سازماندهی میکند.شما به راحتی میتوانید هر چیزی را سرچ کرده و ان را به راحتی تماشا کنید . کاربران تلویزیون های سری 2022 میتوانند حتی از طریق لب تاپ یا گوشی هوشمند خود در Google  سرچ کرده و ان ها ذخیره کرده .

تلویزیون های سری ساخت 2022 دارای ریموت کنترل از را دور پریمیوم هستند. این کنترل ها دارای دکمه های ساده شده هستند که از نور های پس زمینه برخوردار هستند که کاربران در مکان های تاریک یا دارای نور کم میتوانند به راحتی ان ها را مشاهده و از ان استفاده کنند. هنگامی که شما ریموت کنترل را گم میکنید این سری تلویزیون های 2022 دارای ویژگی Finder هستند که کاربر میتواند به تلویزیون بگوید که کنترل را پیدا کند و کنترل هر جایی باشد زنگ میخورد و به همین راحتی میتوان ان را پیدا کنید.

کنترل تلویزیون های سونی 2022

 

 

همکاری نزدیک سونی با نتفلیکس یک ویژگی جدید ایجاد کرده است که کاربران میتوانند که محتوای نتفلیکس را با کنتراست دقیق ، با رنگ های دقت بالا و حرکت های واقعی در محیط های با نور کم یا زیاد لذت کافی را خواهید برد.

شما میتوانید BRAVIA XR یک تلویزیون را با یک PS5 وصل کنید تا تجربه ی بازی کردن فوق العاده جذاب را داشته باشید. تلویزیون های BRAVIA XR میتوانند به طور خودکار تصاویر را با تنظیمات کنسول PS5 تنظیم و بهینه کند. با تصویر و صدای فراگیر گیمر ها احساس میکنند که درست در میان کار هستند و همین ویژگی باعث میشود که گیمر ها از سرتاسر دنیا از تلویزیون های 2022 شرکت سونی طرفداری و حمایت کنند . 

تلویزیون های 2022 سونی

ویژگی های تلویزیون LED 8K Mini 

XR دارای پردازشگرهای شناختی است که درک میکنند که انسان ها چگونه میشنوند و میبینند. و کاری میکنند که کاربران در محتوای مورد علاقه شان غرق شوند و نهایت استفاده را ببرند . XR Backlight Master Drive به طور دقیق نور پس زمینه مینی ال ای دی ها را برای روشنایی فوق العاده و سیاهی عمیق و کنتراست عالی کنترل میکند .

X-Wide Angle میتواند از هر زاویه ای رنگ های زنده را واقعی کند و در عین حال روشنایی و رنگ بیشتری را حفظ میکند . و انعکاس را برای تجربه تماشای بدون حواس پرتی به حداقل میرساند.

Acoustic Multi-Audio در بالا و دو طرف تلویزیون از چهار قاب توییتر علاوه بر بلند گو های جلویی و ساب ووفر های دو گانه استفاده میکند. تا اطمینان حاصل کند که منابع صوتی جهت را بالا ببرد و  تجربه ی سینمایی بیشتر از هماهنگی صدا و تصاویر بیشتر لذت ببرید.

خرید تلویزیون های 4k مارک سونی

 

 

ویژگی های تلویزیون OLED 

XR OLED Triluminos MAX یک فناوری جدید است که میتواند به سایه های طبیعی و وسیع ترین پالت رنگ دسترسی داشته باشد . پنل OLED های جدید یا QD.OLED های میتوانند روشنایی رنگ را 200 درصد در با مقایسه با تلویزیون های معمولی در بازار افزایش یابد و این یعنی در سال 2022 شاهد نسل جدیدی از تلویزیون ها را خواهیم داشت .

سری جدید این تلویزیون ها دارای فناوری Dual Style است و یکی از ویژگی های کاربردی ان موقعیت جلو صفحه نمایش را برای بهترین دیدن به جلو می اورد و موقعیت عقب به کارکنان اجازه میدهد تلویزیون را نزدیک دیوار قرار دهند تا به طور یکپارچه با اتاق هماهنگ شود. 

خرید تلویزیون های اولد سونی

 

قیمت تلویزیون سونی 

 

 

در باره ی سونی الکترونیک 

سونی الکترونیک یکی از زیر مجموعه های شرکت سونی امریکا است. که از مجموعه ای از الکترونیک ، تصاویر متحرک ، موسیقی ، رباتیک ، بازی ، موبایل و خدمات مالی را در میگیرد . 

دفتر این شرکت در سن دیگو کالیفرنیا که عملیات تحقیق و توسعه ، فروش ، مهندسی ، بازار یابی و توزیع و خدمات به مشتریان است . سونی یکی از تولید کننده های پیشرو در تلویزیون های 4K و 8K Ultra در سطح جهان است.

خرید تلویزیون های سونی 2022

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL