بهترین سیستم عامل های تلویزیون

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 8/اردیبهشت/1401

 

برترین سیستم عامل 

تلویزیون های روز دنیا دارای سیستم عامل هوشمند روز دنیا هستند که میتواند شما را در دنیای اینترنت سهیم کند . تلویزیون های ال جی و سامسونگ و هایسنس دارای سیستم عامل های متفاوتی میباشند که در خدمت تلویزیون قرار دارد و میتواند خدمات اینترنتی را در زمینه مرورگر ها و در زمینه کنترل صوتی اینترنتی بدهد . سیستم عامل TIZEN  برای تلویزیون سامسونگ تعبیه شده است و تلویزیون و برند دیگر الجی WEBOS استفاده میکند همچنین تلویزیون هایسنس سیستم عامل ROKU پشتیبانی میکند پس در اینترنت میتوانید با سیستم عامل بروز شده و هوشمند اشتراک گذاری در مرورگرها داشته باشید . مرورگر های روز دنیا همانند NETFLIX  پشتیبانی میشود تا بتوانید اشتراک گذاری دهید و از جدید ترین فیلم و سریال و موزیک برخوردار باشید و اولین نفرات دنیا باشید که جدید ترین محصول در زمینه سینمایی و موزیکی را میبینید . مرورگرهای روز دنیا همانند YOUTUBE , NETFLIX , GOOGLE SEARCH , GOOGLE ASSISTANT , ALEXA , INTERNET , PRIME VIDEO , FACEBOOK , AMAZONE , TWITTER , و برنامه های دیگری پشتیبانی میکند و همچنین از طریق کنترل صوتی میتواند خدماتی بدهد تا از دور بتوانید تلویزیون را به کنترل خود دراورید . BIXBY  فناوری کنترل صوتی میباشد که در تلویزیون ها پشتیبانی میشود پس اکنون به سیستم عامل های تلویزیون میپردازیم . سرویس های بزرگ DISNEY PLUS - FREE VIEW PLAY  ممکن است در بعضی از پلتفرم ها پشتیبانی نشود پس بایستی اطلاعات کافی داشته باشید که چه تلویزیونی خرید میکنید و از چه برنامه ها و پلتفرم و از چه برنامه های مهم دنیا پشتیبانی میکند . تلویزیون هایسنس بنا به فروش در منطقه جغرافیایی جهانی سیستم عامل ANDROID TV  و  ROKU  داده است که امروزه سیستم عامل TIZEN  و  WEBOS  برترین سیستم عامل هوشمند تلویزیون میباشد که در دسترس دارید و میتواند خدمات را در هر زمینه ای بدهد . 

 

سیستم عامل WEBOS 

سیستم عامل WEBOS  در تلویزیون ال جی تعبیه شده است که از سرعت بالایی برخوردار میباشد و میتواند در مرورگرها خیلی سریع جستوجو به عمل اورد و برنامه مورد نظر شما را به اجرا بگذارد . سیستم عامل WEBOS  توسط OKE  راه اندازی میشود و همچنین از مرورگرهای روز دنیا پشتیبانی میکند اما از مرورگر و سرویس FREE VIEW PLAY  پشتیبانی نمیکند . پلتفرم WEBOS  در تلویزیون های ال جی پشتیبانی میشود و از سال 2014 به بعد استفاده میشود که در نسخه جدید تر WEBOS 6.0  میتواند به صورت کامل هر برنامه را پشتیبانی کند همچنین به صورت هوشمند عمل میکند و طبق دلخواه شما و برنامه های جستوجو در صفحه مرورگر علایق شما را الگو قرار میدهد تا سریع تر بتوانید به محتوایتان دسترسی داشته باشید .

پلتفرم و سیستم عامل WEBOS 22  در تلویزیون های جدید 2022 تعبیه میشود که C2 / G2  اما اکنون تلویزیون های ال جی از سیستم عامل WEBOS 6.0  پشتیبانی میکند . تلویزیون های ال جی با سیستم عامل WEBOS  از هوش مصنوعی THINQ  پشتیبانی میکند که از کنترل صوتی پشتیبانی میکند و از سرویس های کنترل صوتی ALEXA / GOOGLE ASSISTANT / AMAZONE  پشتیبانی میکند تا با صدایی خود و در طبیعی ترین حالت بتوانید خدماتی برابر با کنترل تلویزیون و مرورگر داشته باشید . برنامه و مرورگر NETFLIX  پشتیبانی میشود که با کیفیت 4K  و HDR  و همچنین DOLBY VISION  و  DOLBY ATMOS  برای کیفیت صدا در صورت پشتیبانی به اشتراک گذاشته میشود و کیفیت صوت و تصویر را در بالاترین کیفیت به پخش میرساند . سرویس DISNEY PLUS  پشتیبانی میشود و همچنین SKY STORE / NOW TV / WUAKI.TV  پشتیبانی میشود پس سیستم عامل WEBOS  در تلویزیون ال جی برترین انتخاب میباشد . 

خرید تلویزیون - مارک الجی ساخت 2022 سیستم عامل WEBOS

 

سیستم عامل TIZEN 

تلویزیون سامسونگ با سیستم عامل TIZEN  پشتیبانی میشود که میتواند تلویزیون را به حالت انلاین تبدیل کند و از مرورگر ها پشتیبانی به عمل میاورد و میتواند اشتراک گذاری در سرویس های مرورگری بدهد تا جدید ترین موزیک و ویدیو را دریافت کنید و از اولین افرادی باشید که اکران فیلم سینمایی و موزیک را میبینید . تنظیم اسان در دسترس میباشد و همچنین دارای سرعت بالایی میباشد و از برنامه TV PLUS+  پشتیبانی میکند .

سیستم عامل TIZEN  در تلویزیون سامسونگ در قسمت پایین تلویزیون قرار میگیرد تا انتخاب و استفاده نمایید و هنگامیکه برنامه ای یا USB  فلش دیسک را به تلویزیون اتصال دهید برنامه ها در هم ادغام میشود اما هوش مصنوعی در تلویزیون داده شده است و همچنین برنامه هوشمند SMART HUB  داده شد تا اشکال اینترنتی و اتصالات و برنامه ها را در تلویزیون تفکیک کند پس کارایی را بهتر میکند و همچنین میتوانید برنامه ها را در مرورگر ها در دسترس داشته باشید . در تلویزیون های مدل 2020 همانند Q80T QLED  یک نوار ریز تر در دسترس میباشد و اگر اتصالی به تلویزیون بدهید برنامه ها در هم ادغام میشود و صفحه نمایش شلوغی دارد اما برنامه هوشمند MULTI VIEW MOBILE  داده شد و پشتیبانی شد که باعث میشود همزمان صفحه نمایش را به صفحه نمایش موبایل و برنامه های تلویزیون تبدیل کند و از استفاده هوشمندی برخوردار باشید . تلویزیون های سامسونگ از سیستم عامل TIZEN  پشتیبانی و استفاده میکند و همچنین از برنامه هوشمند  SAMSUNG SMART THINQ استفاده میکند و در مدل های جدید تر تلویزیون های سامسونگ از فناوری BIXBY  پشتیبانی میکند تا کنترل صوتی تلویزیون را در دسترس داشته باشید و از سرویس مرورگر GOOGLE ASSISTANT & ALEXA & AMAZONE  پشتیبانی میکند . 

خرید تلویزیون - مارک سامسونگ 2022 سیستم عامل TIZEN

 

سیستم عامل ROKU TV .3 

تلویزیون های هایسنس در سراسر جهان و در منطقه جغرافیایی جهانی از سیستم عامل ANDROID TV استفاده میکند و همچنین ROKU TV .3  پشتیبانی میکند که در اسیا و در خاورمیانه از فناوری و سیستم عامل ANDROID TV  پشتیبانی میکند . این سیستم عامل از کاربرد بسیار اسانی برخوردار میباشد و میتواند در دسترس شما قرار بگیرد . سیستم عامل ROKU TV .3  در تلویزیون های TCL  در سال 2014 استفاده شده است که در ایالت متحده کاربرد و استفاده میشده است . این فناوری و سیستم عامل در تلویزیون های هایر و هایسنس و اینسیگنیا و شارپ استفاده میشود و همچنین در مدل های ROKU  هایسنس در بریتانیا پشتیبانی میشود . این فناوری در خاورمیانه و در کشور ایران کمتر مورد استفاده قرار میگیرد که از برنامه های NETFLIX , GOOGLE PLAY TV , AMAZON , MOVIES پشتیبانی میکند و از بیش از 4500 کانال برای تماشا پشتیبانی میکند و در مرور گرهای دیگری میتوانید خدمات را دریافت کنید . سرویس APPLE TV / AMAZON FIRE TV استفاده کرده اید در این سیستم عامل ROKU  پشتیبانی میشود اما برنامه ها را همزمان به اشتراک نمیگذارد پس یک برنامه به پخش گذاشته میشود . همچنین برنامه هوشمند MY FEED  پشتیبانی میشود و برنامه هدفون را پشتیبانی میکند تا از طریق هدفن به تلویزیون گوش دهید و صدا را در محیط خانه نداشته باشید . در کل این سیستم عامل در کشور ایران کمتر استفاده و شناخته شده است اما سیستم عامل هوشمند اینترنتی میتواند در دسترس باشد . 

خرید تلویزیون - مارک هایسنس 2022 سیستم عامل ROKU TV .3

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL