فرق یخچال فریزر دو قلو ال جی با سامسونگ

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط savankala 20/فروردین/1401

تفاوت بین یخچال دو قلو سامسونگ و ال جی

امروزه یخچال یکی از وسیله های اولیه برای هر اشپزخانه میباشد . اگر جمعیت بیشتر دارید و فضا بیشتر برای ذخیره مواد غذایی خود میخواهید باید یخچال نوع دوقلو خریداری کنید . در این جا به مقایسه دو یخچال دوقلو از برند الجی کره و سامسونگ کره میپردازیم تا بتوانید متناسب با نیاز خود یخچال خود را خریداری کنید . امروزه خریدن و انتخاب یخچال یکم دشوار شده است ولی به لطف شرکت الجی و سامسونگ یخچال های دوقلو با کیفیت های عالی و فناوری های روز دنیا تولید و روانه بازار جهانی میکنند . یخچال دوقلو دارای دو قسمت میباشد یک قسمت ان یخچال و دیگری فریزر میباشد که با قرار دادن ان ها در کنار هم بهترین استفاده را برای شما خواهد داشت هر دو قسمت از دو موتور مجزا بهره میگیرند . در خاورمیانه و ایران هم این نوع یخچال ها در دسترس میباشد تا به راحتی بتوانید از فروشگاه ساوان کالا خریداری کنید و هر نقطه ایران درب منزل تحویل بگیرید . 

 

یخچال دوقلو 40 فوت سامسونگ 

شرکت سامسونگ تولید یخچال های دوقلو را چندین سال است شروع کرده است این نوع یخچال در کشور کره طراحی و قطعاتش درست میشود سپس در ویتنام منتاژ میشود و بهترین ورژن این یخچال روانه بازار میشود . طراحی بسیار زیبا این یخچال در اشپزخانه بسیار مدرن میباشد به طوری که کلاس بیشتری خواهید داشت . یکی از بهترین و پرطرفدار ترین یخچال های دوقلو مدل RR39-RZ32 میباشد که در دو رنگ بسیار زیبا سیلور و سفید در دسترس میباشد که با ست کردن ان با وسیله های دیگر در اشپزخانه بسیار فضا شیک تری خواهید داشت . شرکت سامسونگ بدنه این یخچال را از استیل ضد زنگ ساخته است که مقاومت بسیار بالایی دارند و یک عمر بدون هیچگونه مشکل کار خواهد کرد و هزینه های بسیار کمی نسبت به یخچال های قدیمی برای نگهداری دارد . موتور این یخچال از نوع اینورتر دیجیتال میباشد و این کمپرسور نسبت به  سری قدیم مصرف انرژی کمتری دارد و هیچ گونه پول اضافی برای قبض برق پرداخت نخواهید کرد ، لرزش در این یخچال به وسیله موتور اینورتر دیجیتال به کمترین حالت ممکن رسیده است و هنگام روشن بودن دستگاه هیچگونه احساس کار کردن ان را نخواهید کرد و این یک امتیاز بزرگ برای یخچال دوقلو سامسونگ کره میباشد . یک صفحه نمایش دیجیتال بر روی یخچال وجود دارد که مشخصات ، دما و سایر کارایی یخچال را میتوان به راحتی فهمید ، رنگ این صفحه نمایش بسیار زیبا میباشد که در روشنایی بسیار زیاد و حتی نور کم میتوان ان را خواند . یخچال دوقلو سامسونگ مدل RR39-RZ32 دارای ابریز اتومات میباشد که در طول روز از اب خنک ان که توسط فیلتر تصفیه هرگونه بو بد و باکتری از ان حذف خواهد میشود و اب زلال برای نوشیدن خواهید داشت . قسمت یخریز این یخچال از نوع دستی میباشد که میتوانید با پر کردن ان یخ کافی برای مهمانی های بزرگ در دو اندازه معکب کوچیک و بزرگ استفاده کنید . دسته های فلزی نشکن دوقلو RR39-RZ32 متحرک میباشند تا برای باز کردن ان راحتر باشد . قفسه بندی در قسمت فریزر بسیار جادار طراحی شده است که به شما این امکان را میدهد  مواد خوراکی خود را برای مدت طولانی فریز نگه داری کنید . یخچال سامسونگ دوقلو مدل RR39-RZ32 یک قسمت برای فلش دارد که حالت وای فای ایجاد میکند و میتوانید با گوشی هوشمند خود با ان وصل شوید و از تنظیمات و کارایی یخچال خود اطلاع داشته باشید بنابراین میتوانید در هر زمان با استفاده از یک برنامه در تلفن هوشمند خود بررسی کنید که یخچال خود چه کاری انجام میدهد ، میتوانید حالت های خنک کننده سریع ان را کنترل کنید ، دما را کنترل کنید و هنگام باز بودن درب یخچال به شما هشدار میدهد . اندازه یخچال دوقلو سامسونگ طبق استاندارد های جهانی میباشد که هنگام نصب کردن ان در کابینت اشپزخانه به مشکل برنخورید . قیمت یخچال دوقلو شرکت سامسونگ نسبت به الجی مناسب تر میباشد که بسیار عالی میباشد و عملکرد عالی ان رضایت کامل را در بر خواهید داشت . 

 

یخچال دوقلو 40 فوت الجی 

در سال 2021 شرکت الجی سری جدید یخچال دوقلو خود را با فناوری های بیشتر نسبت به سال قبل روانه بازار کرد . یخچال دوقلو مدل 411-414 ساخت 2021 میباشد که در دو رنگ بسیار زیبا سیلور و سفید ساخته شده است و متناسب با اشپزخانه خود میتوانید رنگ ان را انتخاب کنید . این یخچال دوقلو در کره طراحی و کشور چین منتاژ شده است . یخچال دوقلو الجی مدل 411-414 از موتور اینورتر خطی برخوردار است که مصرف برق را بهینه میکند و کمترین حالت ممکن میرساند ، کومپرسور این یخچال هنگام کار کردن صدا و لرزش اضافی تولید نمیکند ( dBA 41 ) . مصرف انرژی این یخچال رده +A میباشد که در سطح اولیه مصرف انرژی های جهانی میباشد . دسته های درب یخچال دوقلو در قبل بلندتر بود و در سال 2021 شرکت الجی دسته هایی با ظرافت خاصتر طراحی کرد که متحرک میباشند و باز کردن درب اسانتر میباشد . در سال 2021 شرکت الجی یخچال دوقلو 411-414 را هوشمند کرد تا با برنامه ThniQ به گوشی خود با یخچال وصل شوید و تنظیمات مربوطه را انجام دهید مانند دانستن دما یخچال ، عملکرد سردی یخچال ، عیب و نقص فنی را به شما اعلان خواهد کرد ، علاوه بر این اگر یخچال با مشکلی مواجه شود Smart Diagnosis برای کم به رفع این وضعیت اماده است ، به سرعت هر مشکلی را از طریق گوشی هوشمند خود تشخیص دهید و از هزینه های بالا جلوگیری کنید . قفسه بندی در یخچال به طوری طراحی شده است که مواد و وسایل غذایی خود را به طور منظم بچینید و به راحتی و دسترسی اسان ان ها را بردارید . نور دهی در یخچال قرار داده شده است که با باز کردن درب ها به طور اتومات هر نقطه کور ان را روشن میکند تا دید بهتری داشته باشید . گردش هوا سرد به طور مداوم در یخچال همه نقاط را را یک دما میکند تا مواد غذایی برای مدت بیشتر بدون اینکه تغییر کنند نگهداری و فریز شود . ویژگی مهم یخچال دوقلو الجی مدل 411-414 هوا داخل را تصفیه میکند که بو بد در یخچال رفع میشود و همیشه بو تازگی خواهد داد ، هوای خننک کننده از طریق دریچه های که در یخچال قرار داده شده اند که به گردش میایند و هوا مطلوب را به طور یکنواخت تضمین میکند ، یخچال دوقلو الجی طراوت غذا ها را حفظ میکند و از بو طبیعی میوه و سبزیجات را طولانی تر نگه داری میکند زیرا دما یخچال را میتوان از 2 تا 8 درجه سانتی گراد تنظیم کرد . یخچال دو قلو الجی در سال 2021 سازگار با محیط زیست است ، مکانیسم کمپرسور خطی الجی در واقع 60 کیلو گرم است و CO2 را کاهش میدهد و اثری مانند کاشت 16 درخت کاج دارد . طراحی بسیار زیبا شرکت الجی بخصوص در سال 2021 در یخچال دوقلو خود بسیار پیشرفت چشمگیری در به فروش رفتن این محصول داشت . 

 

فرق های کلی یخچال دوقلو سامسونگ با الجی 

یکی از مهمترین فرق ها در بین یخچال دوقلو این دو شرکت این است که دوقلو الجی 411-414 ساخت 2021 میباشد و از طراحی زیبا تر نسبت به یخچال دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 دارد و در اشپزحانه شما ظاهر زیباتر خواهد داشت . دوقلو سامسونگ با فلش میتوان گوشی خود را به یخچال وصل کنید و یخچال دوقلو الجی با برنامه ThinQ به راحتی متصل شوید . موتور یخچال دوقلو سامسونگ از نوع اینورتر دیجیتال میباشد و موتور یخچال دوقلو الجی از نوع اینورتر خطی میباشد که هر دو مصرف انرژی را به کمتری حالت ممکن خواهند رساند . عملکرد یخچال سامسونگ از الجی بیشتر است به طوری که چند سال از ان طول عمر بیشتر دارد و یخچال الجی فریز کردن مواد غذایی را بهتر از سامسونگ انجام میدهد که تغییر کمتر میکنند . قیمت یخچال دوقلو سامسونگ از الجی کمتر و مناسب تر میباشد و هزینه نگهداری الجی از سامسونگ کمتر میباشد که با توجه به هزینه کردن خود میتوانید از بین این دو برند عالی کره ای یکی را انتخاب و خریدرای کنید . 

خرید یخچال دوقلو 40 فوت- مارک سامسونگ مدل RR39-RZ28

 

لیست قیمت یخچال دوقلو 40 فوت 

یخچال دوقلو الجی مدل 401-404

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL