بهترین یخچال ساید بای ساید ال جی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 7/فروردین/1401

5 یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی

یخچال فریزر در دنیای امروز یکی از لوازم اصلی برای خانه و خانواده یا حتی محل کار می باشد که شرکت های بزرگی در دنیا مشغول ساخت آن هستند. یکی از بهترین انواع یخچال ها سری ساید بای ساید ال جی می باشد که در چند سال اخیر بسیار موفق عمل کرده است به طوری که هم از لحاظ کیفیت ساخت و هم از لحاظ بازدهی کاری موفق بوده است و خریداران بی شک راضی بوده اند. یخچال ساید بای ساید LG به دلیل زیبایی در طراحی و سهولت در استفاده و جادار بودن مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. ساید بای ساید به دلیل قرار گرفتن یخچال در یک طرف و فریزر در طرف دیگر در یک بدنه برای خانواده ها بسیار عالی می باشد تا در فضای مناسب قادر باشند بسیاری از مواد غذایی را در هر شرایطی نگه داری کنند. اکنون در بازار لوازم خانگی مدل های زیادی از یخچال ساید ال جی موجود می باشد که تیم فروشگاه اینترنتی ساوان کالا با بررسی بهترین ساید ال جی موجود در بازار,5 یخچال ساید برتر را معرفی می کند تا خریدار بهترین گزینه را برای خود خریداری نماید.

 

 

1. ساید بای ساید الجی مدل X247 

یکی از بهترین ساید بای ساید های الجی اینستاویو مدل X247 میباشد که در بازار جهانی یخچال از ساخت خوب و عالی برخوردار است که شرکت الجی در کره قطعاتش را درست کرده و در کشور چین سرهم کرده است ، ساید الجی X247 در دو رنگ بسیار زیبا سیلور و سفید عرضه میشود . برای اولین بار اینستاویو در یخچال ساید بای ساید مدل X247 به کاره رفت که طراحی بسیار زیبا بود که طرفداران بسیار زیادی به سمت این نوع یخچال رفتند و ان را خریداری کردند که در این هم موجود است و قیمت خوبی برای خریدن دارند . اینستاویو X247 کاربرد های زیادی دارد و یکی از ان ها برای اینکه داخل یخچال را ببینید نیازی به باز کردن درب ندارید و با زدن و دو ضربه ارام به شیشه اینستاویو روشن میشود و فضای داخل یخچال را میتوانید مشاهده کنید ، نگه داشتن مواد غذایی در این یخچال میتواند برای مدت طوانی باشد که هایژن فرش هوای داخل یخچال را تصفیه میکند و هیچگونه خراب و بو بد برای مواد غذایی ایجاد نمیشود . X247 هوشمند بوده که با برنامه ThinQ میتواند با گوشی خود وضعیت یخچال خود را چک کنید و عیب یابی هوشمند در یخچال X247 خدایی نکره هر وقت مشکلی برای یخچال پیش بیاید در برنامه ThinQ به شما خواهد گفت و قبل از اینکه مشکل بزرگتر شود میتوانید ان را درست کنید و برای تعمیر کردن ان هزینه اضافی نکنید . شرکت الجی طراحی بسیار زیبایی برای X247 در نظر گرفته است تا در آشپزخانه شما چشمگیر و مدرن باشد . 

 

2. ساید بای ساید الجی 5 درب مدل X29 

یکی از جادار ترین یخچال های اینستاویو مدل X29 است ، این یخچال دارای 5 درب میباشد که قسمت پایین یخچال فریز میباشد و به راحتی مواد غذایی زمستانی خود را برای مدت های طولانی میتوانید نگه داری کنید . اینیستاویو X29 دارای ظرافت بسیار خاصی میباشد که با زدن دو ضربه به ان میتوانید داخل یخچال را ببینید و نمیخواهد ان قدر درب یخچال را باز کنید پس هوای سرد داخل یخچال بیرون نمیاد و مواد غذایی برای مدت زیادتر دوام میاورند . ساید X29 دارای یک قفسه میبشاد که بر روی ان یک دکمه وجود دارد و برای نگه دارای میوه و سبزیجات میتوانید ان را انتخاب کنید و به راحتی و بدون هیچ تغییری ان ها را نگه داری کنید . ساید X29 به اب شهری متصل میشود که بسیار اسانتر از قبل است و به طور خودکار مخزن اب را پر میکند و همیشه اب خنک در طول روز و یخ های معکبی با سه اندازه درشت ، متوسط و عادی برای مهمانی های بزرگ داشته باشید . قفسه بطری طراحی شده در این یخچال متناسب با نگه داری بطری های نوشیدنی شماست . رنگ یخچال ساید بای ساید الجی مدل X29 دودی میباشد که با ست کردن ان با ظرفشویی و لباسشویی دودی در اشپزخانه فضای خیلی قشنگی میتوانید داشته باشید و از ان لذت ببرید . ساید X29 هوشمند میباشد و میتوانید از طریق گوشی همراه هوشمند به ان وصل شوید و تنظیمات مربوطه خود را انجام دهید . 

 

3. ساید الجی مدل J247 دکمه پایین 

بهترین ساید الجی که در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد ساید مدل J247 میباشد که بسیار کارامد و خوشفروش میباشد . ساید J247 دارای دو رنگ بسیار زیبا سفید و سیلور میباشد که متناسب با اشپزخانه خود میتوانید ان را انتخاب کنید و با وسایل دیگر ست کنید . این نوع ساید دارای درب دور این دور میباشد که با دکمه میتوانید ان را باز کنید و نوشیدنی های دم دست خود را در ان جای بدهید تا در تمام طول روز دم دست شما باشند و برای برداشتن ان ها درب اصلی یخچال را زیاد باز نکنید و انرژی کمتری را مصرف کنید . این ساید دارای سه درب میباشد که بسیار محکم و اسان باز میشوند و از قفل کودک هم برخوردار است .J247 دارای ابریز و یخریز اتومات میباشد و با فیلتر کردن اب همیشه اب خنک بدون باکتری در طول روز داشته باشید ، در مهمانی های بزرگ برای خنک کردن نوشیدنی ها نگران نباشید چون با ساید بای ساید الجی مدل J247 همیشه و شب و روز دارای تکه یخ های ریز و درشت باشید که با صفحه نمایش لمسی این یخچال میتوانید ان ها را انتخاب کنید و کارایی ، دما ، متصل بودن به وای فای و خیلی دیگر از تنظیمات را با ان انجام دهید . وای فای دار بودن این ساید یک ویژگی مهم و عالی میباشد که از طریق ان میتوانید زندگی اسانتر از قبل داشته باشید . این یخچال ساید بای ساید از زمانی که تولید شده است بهترین فروش را در خاورمیانه و  ایران داشته است که در رنکینگ چند سال اخیر نتایج خوبی به دست اورده است . اندازه ساید J247 طبق استاندارد های جهانی میباشد تا به راحتی بتوانید ان را در اشپزخانه خود نصب کنید و بهترین استفاده را از ان داشته باشید .

 

4. ساید مدل X334 جادار 5 درب 34 فوت 

وقتی یخچال ساید الجی جادار میخواهید X334 یکی از بهترین انتخاب ها برای شما میباشد . برای خانواده های پر جمعیت که یخچال های ساید انیستاویو میخواهند X334 میتواند به راحتی جوابگو باشد . ساید بای ساید X334 کاملا کره ای میباشد که در ان جا طراحی و گرد هم اوری شده است . ظرافت بسیار خاص و منحصر به فردی داره که در هر اشپزخانه ای چشمگیر خواهد بود . وقتی میخواهید داخل یخچال را مشاهده کنید میتوانید با زدن دو ضربه ارام به شیشه انیستاویو روشن شود و داخل یخچال را ببینید . این یخچال دارای 5 درب میباشد که از جنس استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم هستند ، پاک کردن ان ها بسیار اسان است و هیچ گونه اثر انگشت و گرد و غبار بر ان جای نمیماند که این یک برتری نسبت به ساید های دیگر است . موتور ساید الجی مدل X334 از نوع اینورتر دار میباشد که نسبت به  سری های قبل از مصرف انرژی کمتری برخوردار است و در طول شبانه روز هیچگونه صدا و گرما اضافی تولید نمیکند به طوری که متوجه روشن بودن ان نخواهید شد . قفسه های زیادی برای مواد خوراکی ، سبزیجات ، ترشیجات و میوه ها طراحی شده اند که میتوانید ان ها را منظم بچیند ، قفسه تخم مرغ و یک قفسه بطری در X334 وجود دارد تا نوشیدنی های خود را در ان جا جای بدهید . این یخچال دارای وای فای میباشد که از طریق موبایل هوشمند خود میتوانید برنامه ThinQ را دانلود کنید و از طریق ان به یخچال وصل شوید و هنگامی که در فروشگاه میخواهید مواد غذایی بخرید یخچال به شما خواهد گفت چه چیز هایی کم دارید و ان ها را تهیه کنید . هایژن فرش مواد غذایی را طولانی تر از قبل برای شما نگه داری میکند و هوای داخل یخچال شما همیشه تمیز و عاری از باکتری خواهد بود تا زندگی سالم و بدون الژی داشته باشید . 

 

5. ساید الجی ساخت 2022 مدل X267 

جدیدترین یخچال الجی که امسال روانه بازار شده است مدل X267 است که سری جدید با ویژگی های جدید است . اینستاویو X267 از سال قبل خیلی بهتر و زیبا تر طراحی شده است به طوری که حاشیه های استیل ان حذف شده است و انیستاویو با اندازه بزرگتر خواهیم داشت . انیستاویو حساس تر از قبل شده است که و با یک اشاره کوچک به ان روشن میشود و محتویات داخل یخچال خود را مشاهد کنید . ICE MAKER یکی از نواوری های جدید شرکت الجی در ساید بای ساید X267 است ، در هوای گرم سوزان تابستان میتوانید نوشیدنی های گرانقیمت خود را با خنک سرو کنید و به طعم های متفاوت بنوشید . ICE MAKER تکه یخ هایی با اندازه های متفاوت و دلخواه شما میسازد و برای نوشیدنی های خود از انها در طول شبانه روز استفاده کنید . هایژن فرش نسل 2 به کار رفته در ساید بای ساید X267 الجی در سال 2022 از قبل بهتر هوای داخل را تصفیه میکند و بو ها ، باکتری ها حذف شده و همیشه حس تازگی مواد غذایی برای شما خواهد داشت . موتور اینورتر بسیار کم مصرف شرکت الجی در این یخچال به کار برده شده است که انرژی بسیار کمتری مصرف میکند و نویز ، صدا و لرزش اصلا ندارد و این امر باعث میشود عملکرد بهتری داشته باشد . این ساید از وای فای نسل 6 بهره میبرد که از قبل بهتر اتصالات را ایجاد میکند که از طریق برنامه ThinQ در گوشی خود میتوانید با یخچال وصل شوید و تنظیمات و مشخصات یخچال و نوحوه استفاده از ان را داشته باشید . وقتی مواد غذایی تازه در یخچال X267 میزارید تاریخ انقضا ان ها را ذخیره میکند و وقتی تاریخ ان ها رو به تمام شدن باشند به شما خواهد گفت و آلارم میدهد . خریدن و نصب کردن این ساید بای ساید در اشپزخانه شما خیلی کلاس بیشتری دارد و در دو رنگ سفید و سیلور موجود میباشد که با وسیله های دیگر در اشپزخانه ست کنید و سبک زندگی شیکتر داشته باشید ، اندازه ساید بای ساید X267 طبق استاندارد های جهانی است تا هنگام نصب ان در کابینت مشکلی پیش نیاید . اندازه ارتفاع 179 سانتی متر ، اندازه عرض 91 سانتی متر و اندازه عمق ان 73 سانتی متر میباشد . برای خرید ساید بای ساید الجی 2022 مدل X267 میتوانید به ساوان کالا تماس بگیرید و ان را تهیه کنید . 

 

 

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL