بررسی و مقایسه ماشین لباسشویی 12 کیلو ال جی V12 و هایسنس WFQR1214

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط Savankala 24/اردیبهشت/1401

تفاوت و شباهت لباسشویی 12 کیلو ال جی و هایسنس

ماشین لباسشویی ال جی و ماشین لباسشویی هایسنس دو برند مختلف و دو سیستم جداگانه اما به یک هدف شستن و تمیز کردن لباسها در اشپزخانه ها قرار میگیرند . لباس را که میپوشید لک برمیدارد و یا بو میگیرد یا اینکه خط اطو لباس شکسته میشود پس نیاز ایجاب میکند تا در لباس شویی لباس ها را قرار دهید و تمیز نمایید . لباس هایی که لک برمیدارد با چند طرفند عالی از جمله طراحی دیگ که به لک ها نفوذ میکند و موادشوینده و سیستم بخارشو میتواند لک را از بین ببرد . اما برنامه های دیگری نیز وجود دارد تا در حفظ لباس ها که دارای جنس حساسی میباشند نگه داری به عمل اورد . برنامه خشک کن در لباسشویی الجی به کار گرفته شده تا در پایان چرخه شستوشو لباس را اماده پوشیدن در اختیار بگیرید . ماشین لباسشویی بکو و هایسنس هر دو دارای کیفیت برتری هستند تا بتوانید لباس ها به لباسشویی بسپارید اما در در توضیاحت بیشتر به تفاوت و شباهت ها میپردازیم . رنگ بندی لباسشویی برای دکوراسیون و دیزاین داخلی اشپزخانه ها بسیار مهم میباشد و شما میتوانید تنوع انتخاب داشته باشید .

 

ماشین لباسشویی ال جی V12

ماشین لباسشویی V12  ال جی در دو رنگ دودی و سفید ساخت شده است و در دسترس قرار میگیرد اما رنگ دودی به نسبت قیمت کمی گران تر میباشد . در ساخت ماشین لباسشویی ال جی  V12  از فناوری های متعددی استفاده شده است که موتور اینورتر کم مصرف در اولویت قرار دارد و میتواند بدون تولید صدای اضافی و نویز و لرزش عمل کند همچنین مصرف کم انرژی و به صورت بهینه شده لباسشویی ال جی V12  با 12.8 کیلو بارگیری و 8 کیلو خشک کن جزئ کم مصرف ترین لباسشویی ها میباشد . لباسشویی ال جی بخارشو V12  با فناوری نرم کردن بافت لباس و نفوذ کردن به لک ها میتواند خیلی سریع تر لباس ها را تمیز نماید و در کم تر از یک ساعت کل لباس ها را در چرخه شستن تمیز تحویل بدهد . فناوری AI ADD به صورت هوشمند کار میکند که بعد از بارگیری با این برنامه جنس لباس و نرمی بافت لباس ها را تشخیص میدهد و بنا به بارگیری برنامه مورد نیاز را در چرخه شستن قرار میدهد تا هم محافظت از لباس ها را بدهد و در تمیزی با کیفیت برتری لباس ها را بشورد .

فناوری TRIPLE A در لباسشویی ال جی V12 داده شده است تا در 39 دقیقه کل بارگیری لباس در حجم زیاد 12.8 کیلو را بشورد و تمیز نماید که در کل باعث میشود تا مصرق انرژی و مصرف اب کاهش یابد همچنین همه برنامه ها را به صورت فشرده به اجرا میگذارد . ماشین لباسشویی ال جی V12  با 12.8 کیلو بارگیری و 8 کیلو خشک کن قابلیت اتصال به موبایل هوشمند را دارد تا با جذابیت بیشتری انتخاب و خرید لباسشویی را انجام دهید و در بیرون از خانه میتوانید با موبایل هوشمندتان کنترل لباسشویی ال جی V12  را بدهید . اتصال موبایل هوشمند میتواند لباسشویی را به تلویزیون اتصال دهد و همچنین از برنامه های ALEXA - GOOGLE ASSISTANT  پشتیبانی میکند تا در کنترل کامل در تلویزیون و موبایل هوشمندتان مختار باشید . لباسشویی ال جی با رنگ سفید و دودی مدل V12  قابلیت بارگیری 12.8 کیلو بارگیری لباس ها میباشد که در پایان چرخه شستن میتواند تا 8 کیلو لباس ها را خشک نماید و از دو مرحله شستن و خشک کردن میتواند لباس ها را تمیز و اماده پوشیدن نماید .

لباسشویی 12 کیلو مارک الجی رنگ سفید وای فای دار 8کیلو خشک کن

ماشین لباسشویی هایسنس WFQR1214 

ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو در دو رنگ سفید و نقره ای در دسترس میباشد که از فناوری برتر بخار شو استفاده میکند یعنی با انتشار حباب های بخار با مواد شوینده میتواند به لک ها نفوذ کند و لک را به صورت کامل از هم بپاشد و دیگر نگران نباشید که لک دارای چه سختی و چه نوعی میباشد . ماشین لباسشویی هایسنس WFQR1214 دارای موتور کم مصرف اینورتر میباشد که به صورت بهینه شده عمل میکند یعنی دارای کلاس مصرف +++A  میباشد و چون با طراحی نواورانه ای ساخت شده انرژی تولیدی را به صورت مستقیم به ماشین لباسشویی انتقال میدهد . کم مصرف و تولید صدای کم و نویز کم و لرزش کمی دارد که در دور بالا 1400 دور بر دقیقه میتواند ثبات خود را حفظ کند . 15برنامه شستوشو برای لباسشویی هایسنس 12 کیلو WFQR1214 تعریف شده است تا در هر جنس لباس و در هر بافت لباس و پارچه ها بارگیری را بدهید همچنین میتوانید پتو را در لباسشویی هایسنس قرار دهید .

قابلیت شستن پتو در لباسشویی هایسنس میتواند زندگی با کیفیت بهتری را بدهد و نیاز نباشد تا پتو ها را به بازار بفرستید تا بشورید . درب شیشه ای پلاستیکی و باز شدن از جلو و همچنین صفحه نمایش LED  میتواند دیزاین لباسشویی را به رخ بکشد تا از جذابیت بالایی برخوردار باشد . ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو اب سرد را میگیرد که میتواند این اب سرد را گرم نماید و به صورت بخار در فضای داخلی لباسشویی انتشار دهد . قابلیت ضد الرژی را دارد که در پایان چرخه شستن لباس ها هیچ بویی نامطبوع ندارید و خود تمیزی را دارد که در دفعات بالایی میتواند همیشه تمیز باشد و بعد از  40 بار استفاده میتوانید استارت تمیزی داخلی را بدون لباس بدهید . 

لباسشویی 12 کیلو مارک هایسنس سیلور و سفید قیمت مناسب

نتیجه گیری

نتیجه مقاله بالا میتواند به برتری هر دو مدل بیانجامد که ماشین لباسشویی ال جی V12  بخارشو 12.8 کیلو بارگیری و 8 کیلو خشک کن قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و از فناوری اینورتر در موتور بهره میبرد تا در مصرف برق بهینه شده عمل کند اما ماشین لباسشویی هایسنس 12 کیلو بخارشو 1400 دور قابلیت اتصال به اینترنت و WIFI  را ندارد همچنین میتوانید در بارگیری لباسشویی هایسنس پتو را بارگیریدهید تا بشورد و تمیز تحویل نماید همچنین برنامه ضد الرژی در لباسشویی هایسنس براورد شده است تا افراد حساس بتوانند استفاده نمایند اگر چه در لباسشویی ال جی V12  برنامه ضد حساسیت تعبیه شده است . در ماشین لباسشویی هایسنس WFQR1214  بخارشو 1400 دور موتور کم مصرف اینورتر با لرزش کم و تولید صدای کم تعریف شده است تا به صورت بهینه شده همیشه عمل کند . لباسشویی V12 ال جی با برنامه هوشمند TRIPLE A  پشتیبانی میشود تا بافت لباس ها را تشخیص دهد و در تشخیص وزن نیز عمل کند و با این تنظیمات برنامه کاربردی به اجرا گذاشته میشود اما در لباسشویی هایسنس این برنامه استفاده نمیشود .

لباسشویی هایسنس WFQR1214  دارای فناوری بخار شو میباشد که در لباسشویی ال جی V12 جزئی از برنامه های شستوشو میباشد . هر دو مدل دارای کاربرد بالا و دارای فضای مناسب و بارگیری 12 کیلوگرم میباشد و همچنین برنامه نیمه بار در هر دو مدل براورد شده است تا در کمترین بار بتوانید استارت را بزنید و لباس تمیز را سریع تر دریافت نمایید . هر دو مدل لباسشویی ال جی V12  و لباسشویی هایسنس WFQR1214  میتواند هر لباس با هر بافت و با هر جنس را بارگیری دهید و با خیال راحت و در حفاظت کامل لباس ها را بسپارید تا بشورند و تمیز تحویل شما مصرف کننده عزیز بدهد . 

خریدارانی که لباسشویی 12 کیلو ارزان قیمت را می خواهند و امکاناتی همچون اتصال به وای فای و خشک کن برایشان مهم نیست می توانند لباسشویی 12 کیلو هایسنس را خریداری نمایند .

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL