موتور اینورتر هوشمند چیست ؟

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط savankala 20/بهمن/1400

اینورتر هوشمند چیست؟

موتور اینورتر از طراحی هوشمند بهره میبرد که میتواند در مصرف انرژی برق و همچنین کاهش زمان برای تولید میزان سردی در محیط یا تهویه مطبوع بسیار سریع عمل مکند و همچنین در مورد سیستم گرمایش نیز همان برنامه را دارد که در تهویه مطبوع سرمایش بکارگرفته میشود . موتور اینورتر خطی با سرعت بسیار بالا و همچنین فناوری هوشمند برای کسانیکه در مورد لوازم خانگی حساس هستند بسیار با صرفه میباشد زیرا این سیستم موتور بدون صدا بدون لرزش و بسیار کم مصرف از لحاظ انرژی میباشد . 

کولرگازی اینورتر از AC  و منبع تغزیه DC  بهره میبرد که سپس نیز دباره به AC  تبدیل میکند تا در جریان برق کم مصرف  بهره برداری کند و زمینه ساز مصرف کم انرژی را فراهم نماید . این برنامه و مدار مصرف بهینه برق را برنامه ریزی میکند تا در هنگام استارت کولرگازی در کاهش برق و همچنین تولید صدای کم نیز برخوردار باشد  که در این نوع موتور اینورتردار هوشمند توانایی مصرف برق را به میزان تامین انرژی رسانده است که هیچ برق اضافی و نویز اضافی و همچنین فرکانس دورانی را به صورت کامل حذف مینماید تا تمرکز کل سیستم بر روی مدار کاری باشد .

موتور اینورتر خطی دارای سرعت بسیار بالایی میباشد که سریع محیط را به دمای سردیمیرساند و از نظر زمانی نیز بسیار عالی و کارایی عمل میکند تا بهره را داشته باشید . مثلا در کانکس که کولرگازی نصب میباشد و در کولرگازی های  عادی نیز  زمان بیشتری برای تولید سرما نیاز دارد در صورتیکه اگر دارای موتور اینورتر خطی باشد بسیار سریع هوای مطبوع را در فضای گرم کانکس تولید میکند که هوای سرد جای گزین هوای گرم میشود و در مدت زمان بسیار کم میتوانید نشستن و استراحت را در کانکس داشته باشید که در مراکز فنی مورد استفاده قرار می گیرد . کانکس دارای دیواره های اهنی و چند جداره میباشد که سرما و گرما را در خود به صورت قابل توجهی جذب مینماید و در صورت مجهز بودن به کولرگازی اینورتر دار میتوانید بسیار سریع دمای هوا را تهویه نمایید و به درجه مورد نیاز سردی و گرمی برسانید . موتور اینورتر خطی هنگامیکه دمای محیط را به حد معمول و تنظیم رساند که با قدرت بسیار کامل سردی را تولید میکند و در کمترین زمان میتواند به دمای تنظیم شده برساند موتور خاموش می گردد و حالت فن کار را دارد که در صورتی دمای داخلی در نوسان 1.5 درجه قرار بگیرد دباره استارت را میزند و با قدرت اولیه میتواند دمای داخلی را در گرمایش و سرمایش دباره برساند و این روند اتومات ادامه دارد و میتواند همیشه در خدمت شما خدمات را ارایه دهد . 

لینک کولر گازی 

کولرگازی بکو اینورتر 2پنل

کوار گازی هایسنس کم مصرف

کولرگازی پریمیوم لوکس اینورتر

خرید کولرگازی - اینورتر دار کم مصرف

 

کنترل کامل نیروی کار

موتور اینورتر خطی دارای مداری میکروکامپیوتر میباشد که میتواند در استارت و استوپ کولرگازی بسیار هوشمند عمل کند و داده انرژی را تا 40 درصد افزایش دهد که در عین حال نیز مصرف انرژی را تا 40 درصد کاهش دهد . میکرو کامپیوتز از فناوری AC  که این فناوری تا 20 درصد مصرف انرژی را کاهش میدهد جلوتر است و میتواند خدمات را در حد سردی و گرمی انتقال دهد . میکرو کامپیوتر میتواند در حد پیشرفته ای کار کند و مادر مصرف انرژی در موتور اینورتر خطی میباشد که میتواند عمل کاهش مصرف و همچنین عمل بازدهی بالا را در مدیریت کامل دارد و این برابر است با استفاده مداوم از کولرگازی که در محیط بزرگ و در هنگام دیروقت نصف شب میتوانید از سیستم هوشمند و کارایی مدرن کولرگازی برخوردار باشید که بنا به نوسان سردی و گرمی کار میکند و هرگز از حد سردی بالاتر نمیرود و یا اینکه محیط را گرم تر نمیکشد . مصرف انرژی را تا 40 درصد میتوانید کاهش دهید و در عین حال بیشترین بازدهی را دارید که در استفاده از کولرگازی مقرون به صرفه میتوانید استفاده را داشته باشید . AC INVERTER  یک فناوری و سیستم اینورتر میباشد که بسیار سریع میتواند تا 20 درصد میزان زمان را در کاهش قرار دهد اما در موتور اینورتر اسمارت چیپس یا برد میکروکامپیوتر قرار دارد و تعبیه شده است که یک قدم بیشتر تا مصرف کمتر انرژی و زمان بسیار کمتر تا تهویه مطبوع هوا را انجام میدهد که این میزان 40 درصد در زمان و در سرعت میتواند عمل کند . بنا به قرن 21 و سرعت سریع علوم تکنولوژی در امورات مختلف جهانی موتور کولرگازی اینورتر نیز این پیشرفت را با خود به همراه دارد که میتواندزندگی را در بالاترین کیفیت از لحاظ محیط و فضای استفاده برایتان فراهم نماید . 

خرید - کولرگازی موتور اینورتر دار کم مصرف

موتور اینورتر خطی از ثابت نگه داشتن دمای محیط و همچنین در مدت زمان طولانی میتواند عمل کند که در استفاده راحت میتواند همیشه در اختیار شما قرار بگیرد . موتور اینورتر خطی از قطعات کمتر مکانیکی بهره میبرد و در نتیجه میزان لرزش بسیار کمتری را ایجاد میکند و همچنین لرزش کمتر میزان طول عمر موتور را  بسیار بالاتر میبرد . موتور اینورتر خطی به دلیل اجزا کمتر مکانیکی اسطکاک بسیار کمتری را ایجاد میکند که از نظر خرابی تا دو دهه میتواند بدون نیاز به چک کردن برایتان انجام به عمل نماید و در مصرف برق نیز تا  درصد کاهش انرژی را دارد و همچنین در طول عمر نیز بسیار هوشمند طراحی گردیده است که از این فناوری هوشمند میتوانید لرزش کمتر و کارایی بسیار بالایی را در خدمت داشته باشید . میکروکامپیوتر و AC  مدار میتواند در مدیریت و همکاری یکدیگر عمل کند که قابلیت بسیار بالایی را در اختیار قرار میدهد تا دمای ثابت را همیشه برایتان نگه دارد . 

شرکت های زیادی از تکنولوژی اینورتر در ساخت کمپروسور های خود استفاده می کنند که ال جی در واقع توانسته است با فناوری Dual Inverter برتری را ازان خود کند و یکی از بهترین نسل های کولر گازی اینورتر را در مصرف پایین تولید کند. همان طور که از دوال اینورتر ( Dual Inverter ) مشخص می باشد,قادر به کاهش مصرف انرژی تا دو برابر می باشد که در کنترل هزینه ماهانه می تواند مهم باشد.

 

لیست قیمت کولرگازی

خرید کولرگازی - اینورتار دار هوشمند بسیار کم مصرف

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL