بررسی تفاوت و شباهت تلویزیون NANO86 و NANO88 ال جی

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط س محمودی 26/اردیبهشت/1401

تلویزیون Nano86 و Nano88 ال جی 

تلویزیون های ال جی از پلتفرم های کاملا جدبد برای تلویزیون های سری 2021 تا 2022 استفاده میکند تا بتواند تصاویری بلورین و کریستالی را خلق نماید . کیفیت تصویر در تلویزیون نانوسل ال جی از ذرات ریز نانوسل تشکیل میشود تا هر پیکسل را در رنگ بندی تقویت نماید و همچنین روشنایی به پیکسل ها ببخشد تا تصویری کاملا روشن اما با کیفیت 4k  به نمایش بگذارد . قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از فناوری AI THINQ  کمک میکند تا تلویزیون هوشمند ال جی نانوسل هر برنامه اجتماعی و مرورگر را در اختیار بگذارد . تلویزیون نانوسل ال جی در دو مدل برای مقایسه برای GAMER ها بسیار انتخاب مناسبی میباشد تا هر بازی کنسولی و گسترده را به تلویزیون اتصال دهید زیرا از پورت ورودی HDMI 2.1 پشتیبانی میکند . نرخ تازه سازی 120 هرتزی در این دو تلویزیون یکی از فناوری های اصلی برای کیفیت تصویر میباشد . در زیر به توضیحات هر یک از تلویزیون های ال جی نانوسل NANO88 - NANO86 میپردازیم . 

 

تلویزیون نانوسل ال جی NANO 88 4K UHD اسمارت 

تلویزیون ال جی نانوسل نانو 88 اسمارت 4K UHD با طراحی بسیار باریک بدون قاب و بدون فریم ساخت شده است که برای میز دکوراسیون از یک پایه وسط استفاده میکند همچنین قابلیت اتصال به دیوار را دارد . پورت های ورودی در پشت تلویزیون ال جی نانوسل NANO88  قرار دارد یعنی بایستی طبق برنامه کاربردی دکوراسیون نشیمن را اراسته نمایید . قابلیت اتصال به اینترنت و استفاده از فناوری AI THINQ  کمک میکند تا در هر مرورگری اشتراک گذاری داشته باشید همچنین قابلیت اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون وجود دارد که از فناوری WIFI  پشتیبانی به عمل میاورد . NETFLIX  از پلتفرم های مدرن جهان امروزی میباشد که بیش از 200 میلیون کاربر دارد و برای پخش فیلم و سریال های جدید از کیفیت 4K  استفاده میکند پس میتواند اولین انتخاب باشد برای مرورگر ها تا استفاده نمایید . ALEXA و GOOGLE ASSISTANT  از برنامه های مرورگر برای کنترل صوتی تلویزیون میباشد تا در اینترنت با صدای طبیعی شما محتوای گفته شده را جستوجو به نمایش بگذارد . چیپ 4 هسته ای a7 Gen4 Processor 4K  استفاده میشود و از سی پی یو QUAD  برای پیش برد و هماهنگی بیشتر برنامه های تلویزیون در سرعت بالا استفاده میشود . کیفیت تصویر در تلویزیون ال جی NANO88  از رزولویشن 3840*2160 برای پیکسل بندی صفحه نمایش پشتیبانی میکند که میتواند بیش از 8 میلیون رنگ نانو یا ذرات ریز طول موج رنگ بندی را خلق نماید که از فناوری RGB  نشئات میگیرد . نرخ تازه سازی 120 هرتزی در تلویزیون ال جی نانوسل NANO88 2021  پشتیبانی میشود . حالت فیلم ساز FILMMAKER  استفاده میشود تا فیلم را به حالت اولیه اکران دراورد و درک بیشتری از هدف کارگردان داشته باشید . سیستم عامل WEBOS SMART TV امکانات اینترنتی را در تلویزیون نانوسل ال جی NANO88 میدهد .

فناوری هوشمند DOLBY VISION IQ  برای کیفیت تصویر که از فناوری HDR برای رنگ بندی و کیفیت پشتیبانی به عمل میاورد همچنین HLG , HDR 10 , HDR 10+ پشتیبانی میگردد و برای کیفیت صدا نیز فناوری DOLBY ATMOS  پشتیبانی میشود که دارای 20W قدرت خروجی صدا میباشد و با فناوری بلوتوث میتوانید ساندبار و سینما خانگی را به صورت وایرلس به تلویزیون اتصال دهید . برای کیفیت تصویر و ویدیو VP9 و   HEVC  پشتیبانی میشود . ریموت کنترل هوشمند در تلویزیون ال جی نانوسل NANO88 اسمارت 4K UHD  استفاده میشود و در 360 درجه میتواند دستورات را به تلویزیون بدهد .پورت ورودی HDMI2.1  پشتیبانی میشود تا هر بازی کنسولی و گسترده را اتصال دهید .

 

تلویزیون 2021 ال جی نانو86

تلویزیون ال جی نانونسل NANO86 

تلویزیون نانوسل NANO86 دارای کیفیت تصویر 4K ULTRA HD  میباشد که از رزولویشن 3840*2160 برخوردار است . کنتراست دقیق و فناوری کیفیت تصویر HDR  پشتیبانی میشود که برای تقویت از فناوری های HDR  از HLG , +HDR 10, HDR 10  پشتیبانی میشود همچنین فناوری  DOLBY VISION IQ پشتیبانی میشود تا هر حالت کیفیت تصویری را در تنظیم قرار دهد که از نرخ تازه سازی 100 هرتز برای تعویض تصاویر پشتیبانی میشود . پنل IPS و نور پس زمینه EDGE LED  استفاده میشود تا در روشنایی و در کیفیت UHD  هر محتوا به نمای گذاشته شود . برای پخش ویدیو ها به صورت هوشمند تشخیص داده میشود که 10 حالت را میتوانید در دسترس داشته باشید یعنی حالت FILMMODE , SPORT , CINEMA , VIVID , STANDARD , ISF Bright Room, ISF Dark Room و . . . پشتیبانی میشود . قابلیت اتصال به اینترنت را به صورت هوشمند پشتیبانی میکند که از پلتفرم THINQ AI و سیستم عامل WEBOS  استفاده میکند تا بتوانید موبایل هوشمند را به تلویزیون اتصال دهید .

از برنامه های NETFLIX  و YOUTUBE  و هر مرورگری میتوانید اشتراک گذاری داشته باشید تا جدید ترین فیلم و سریال و موزیک ویدیو را ببینید همچنین برای کنترل صوتی بر روی ریموت کنترل هوشمند دکمه VOICE داده شده است  و با فشار دادن و گفتن HI BIXBY  میتوانید کنترل تلویزیون را با صدای طبیعی تان داشته باشید . ALEXA و GOOGLE ASSISTANT  دو پلتفرم برای کنترل صوتی تلویزیون در مرورگر ها میباشد تا هر ارزوی خود را در اینترنت براورد نماید . تلویزیون ال جی نانوسل NANO86  دارای گیرنده دیجیتالی و ماهواره ای میباشد . کیفیت صدا در دو خروجی براورد شده است که در مجموع 20W  صدا را در محیط منتشر میدهد همچنین میتوانید بدون سیم و کابل از طریق پلتفرم بلوتوث ساندبار و سینماخانگی را به تلویزیون اتصال دهید و کیفیت صدا را در بیش از 6000 وات تقویت دهید . طراحی تلویزیون بسیار باریک و بدون قاب و بدون فریم که در یک پایه وسط برای قرار دادن بر روی میز دکوراسیون استفاده میشود . قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد تا همانند یک تابلوی باریک و متحرک یک پایه دیوار بزرگ را اراسته نماید . حالت بازی برای GAMER ها تعریف شده است که از پورت ورودی HDMI 2.1  استفاده میکند تا بدون تاخیر ورودی و در گرافیک کامل بازی در تلویزیون با کیفیت 4K UHD  به اشتراک گذاشته شود . 

تلویزیون 65 اینچ NANO86 2021

تلویزیون 55 اینچ NANO86 2021

تلویزیون NANO88 ال جی هوشمند

 

نتیجه گیری

تلویزیون های نانوسل NANO86 - NANO88  هر دو دارای طراحی باریک و مدرن با یک پایه وسط و قابلیت اتصال به دیوار ساخت شده اند . هر دو تلویزیون قابلیت اتصال به اینترنت را دارند که با سیستم عامل WEBOS  پشتیبانی و از پلتفرم AI THINQ  به صورت هوشمند استفاده میکند . پورت ورودی HDMI 2.1 و USB  به تعداد معینی استفاده میشود تا بتوانید در پورت ورودی اچ دی ام ای 2.1 بازیهای کنسولی و گسترده را به تلویزیون اتصال دهید اما تلویزیون نانوسل ال جی NANO86  دارای نرخ تازه سازی 100 هرتزی میباشد و تلویزیون ال جی نانوسل NANO88  دارای 120 هرتز نرخ تازه سازی میباشد . هر دو مدل از کیفیت صدای 20W  در دو کانال استفاده میکنند که فناوری بلوتوث نیز پشتیبانی میشود تا بتوانید بدون سیم و به صورت وایرلس اتصال ساند  بار و سینما خانگی را بدهید و به دلخواه تقویت کیفیت صدا را بدهید . کنترل صوتی از طریق ریموت کنترل هوشمند تعریف شده است که دکمه VOICE  را فشار میدهید و HI BIXBY  را میگویید تا کنترل صوتی تلویزیون را در اختیار بگیرید که در مرورگر های ALEXA - GOOGLE ASSISTANT  میتوانید با صدای طبیعی تان هر محتوا را جستوجو و به نمایش بگذارید .

پنل IPS  و نوردهی پس زمینه EDGE LED  میتواند کیفیت نانو را در تقویت برتری و بهتری قرار دهد تا مشتریان از خرید تلویزیون های ال جی نانوسل رضایت و انتخاب بدون شبهه ای داشته باشند . نانوسل ذرات ریز رنگ بندی و تامین رنگ تا 8 میلیون رنگ میتواند هر کیفیت را به چالش بکشد و در کیفیت 4K  به اشتراک بگذارد پس طرفداران تلویزیون های نانوسل ال جی میتوانید به این دو مدل NANO 88 - NANO86  مراجعه نمایید و از هر نظری که شما تصور نمایید میتواند براورد ارزوهای شما باشد .

 

قیمت تلویزیون

تلویزیون NANO80 NANO88 ال جی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL