اگر مکش جاروبرقی سامسونگ کم است چه باید کرد

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط س محمودی 31/اردیبهشت/1401

 

کاهش مکش جاروبرقی 

جاروبرقی سامسونگ برای برند و تولیدات خود در زمینه جاروبرقی دارای امکانات خاص و کیفیت خاص خود میباشد که میتواند در زمینه جارو زدن خانه های شما خدمات را بدهد . جاروبرقی یک باکس با طراحیس متفاوت میباشد که شرکت سامسونگ دارای مدل های مختلفی میباشد تا رضایت مصرف کنندگان را به خود متقاعد نماید . با جاروبرقی سامسونگ کار میکنید و مخزن یا کیسه زباله پر میشود پس بایستی سریع اقدام کنید تا کیسه یا مخزن را تخلیه نمایید و دباره اماده به کار در منزل شما خدمات را میدهد . جاروبرقی برای زندگی اسان تر و بهداشتی تر و مدرن تر طراحی شده است تا همیشه محیط را تمیز نگه دارید . 

اولین مرحله نیاز میباشد تا سریع کیسه زباله یا مخزن را خالی کنید تا مکش و قدرت موتور و همچنین بازدهی تمیزی را به شیوه ای کامل بدهد . پس با تخلیه مخزن یا کیسه زباله قدرت جاروبرقی سامسونگ در مکش افزایش یافت و به حالت اولیه درامد جاروبرقی کاملا سالم میباشد و برای تمیز کردن محیط شما اماده میباشد . اما اگر کیفیت مکش و قدرت جارو برقی تغییر نکرد بایستی در مراحل زیر بررسی های مختلفی انجام دهید تا قدرت موتور به حالت استاندارد باز گردد .

جارو برقی سامسونگ مدل 2540 

مکش جاروبرقی سامسونگ

 

بررسی فیلترها 

جاروبرقی سامسونگ بعد از تمیزی مخزن و کیسه زباله فیلتر ها را بررسی نمایید و چک کنید که فیلتر سالم میباشد و یا گرد و غبار مسدود کرده است . پس فیلتر را بردارید و تمیز نمایید اگر فیلتر قابل شستوشو باشد بشورید و خشک نمایید و به صورت کاملا تمیز در مکان خود قرار دهید . این عمل تمیز کردن فیلتر باعث میشود تا نفس جاروبرقی باز شود و کارایی خود را با برترین شیوه بدهد . دو فیلتر وجود دارد که بعد و قبل موتور نصب میگردد که فیلتر اولیه در دهنه ورودی زباله ها نصب میگردد و اگر هر یک از این فیلتر ها مسدود گردد قدرت مکش کاهش میابد . برای فیلتر ها در جاروبرقی طبق دفتره چه راهنما میتوانید شیوه برداشتن و جای گذاری را بررسی کنید و طبق برنامه مدل جاروبرقی پیش بروید . 

بعد از برداشتن فیلتر ها میتوانید جاروبرقی را روشن کنید و با دست خودتان قدرت مکش را تست کنید اگر قدرت موتور به حالت اولیه و استاندارد بازگشت پس فیلتر را تمیز کنید و دباره جای گذاری دهید . همچنین بعد از تمیز کردن فیلتر اگر قدرت موتور افزایش پیدا نکرد بایستی فیلتر را عوض نمایید و یک فیلتر طبق مدل جاروبرقی را خریداری نمایید تا به صورت استاندارد بازدهی کاری را بدهد . 

اما فیلتر اگزوز نیز وجود دارد بایستی فیلتر را کنترل کنید تا قدرت مکش افزایش پیدا کند . فیلتر اگزوز را بردارید و تست قدرت مکش را بدهید اگر مشکل از فیلتر بود تعویض نمایید . 

دو فیلتر را بردارید و تست مکش را بدهید اما یادتان باشد هرگز بدون فیلتر جارو نزنید . مشکل از طرف فیلتر ها باشد هر دو فیلتر را تعویض نمایید . فیلتر ها در زمینه قدرت مکش بسیار مهم میباشد و با داشتن هر گونه گرفتگی فیلتر ها قدرت مکش پایین میابد پس همیشه در نظر داشته باشید که فیلترینگ مانند هواکش موتور عمل میکند . ارتباط مستقیم ما بین موتور و فیلتر ها وجود دارد تا قدرت موتور در استاندارد باقی بماند . قدرت مکش بعد از نصب فیلتر ها به حالت اولیه بازگشت میتوانید جاروبرقی را اماده برای تمیز کاری با بهداشتی ترین حالت داشته باشید . 

جارو برقی سامسونگ رنگ بنفش 2560

لیست قیمت جاروبرقی

جاروبرقی سامسونگ قیمت مناسب

 

نقص موتور 

بعد از تست فیلترها اگر قدرت موتور به حالت اولیه و استاندارد باز نگشت عیب از موتور میباشد و بایستی موتور را چک نمایید . شما مصرف کننده جاروبرقی را به نمایندگی سامسونگ و یا تعمیر کار ببرید تا عیب و نقص موتور را رفع نماید . فیلتر ها را در نمایندگی های رسمی شرکت سامسونگ میتوانید پیدا کنید و خریداری نمایید . تعمیر کار میتواند عیب و نقص فنی جاروبرقی برایتان رفع نماید و در کیفیت و مکش استاندارد تحویل شما بدهد . جاروبرقی سامسونگ در مدل های مختلف دارای نقاط قوتی میباشد و برای بازدهی بیشتر بایستی کنترل قدرت مکش و کیفیت تمیزی را بدهید تا در صورت بروز هر نوع اشکالی در زمینه کاری باکس جاروبرقی را بررسی نمایید . 

قیمت جاروبرقی سامسونگ

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL