چه موقع کولر گازی را تعویض کنیم

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 6/اردیبهشت/1401

 

کولرگازی و زمان تعویض آن

کولرگازی در مارک های معتبری و در مارک های متعددی یافت میشود تا محیط شما را تهویه مطبوع دهد . کولرگازی دو تیکه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار میباشد زیرا پنل را که در ارتفاع نصب میکنید از ضربات به دور میباشد و موتور در فضای بیرونی قرار میگیرد در مکانی نصب یا قرار میگیرد تا از ضربه و دست زدن به دور باشد . اما اکنون در مورد مکانیک کولرگازی بحث میکنیم که چه تایم و زمانی بایستی تعویض نمایید . 

تعویض AC  در فصل بهار یا در فصل پاییز در نظر بگیرید : کولرگازی وسیله تهویه مطبوع میباشد که در دسترس دارید یعنی در تابستان فصل تعویض نیست زیرا قیمت ها گران میشود و شرکت های HVAC  مشغول تعمیرات هستند تا کولرگازی هایی که خراب هستند را تعمیر کنند و یا اینکه در فصل زمستان قیمت گرمایش را تعمیر میکنند تا برای مصرف دباره اماده باشند . در زمستان اواخر ابان  و اوایل اسفند تایم تعویض میباشد و همچنین اواخر شهریور بهترین زمان میباشد . موقعیت جغرافیایی بسیار مهم میباشد در کشور ایران زیرا فصل بهار در جنوب کشور زودتر به پایان میرسد و همچنین در قسمت کوهستانی کشور به مقدار تا بیش از 2 ماه فصل بهار در اختیار دارید و این بدین معنی میباشد زمان بیشتری برای تعویض در اختیار دارید . در کل در هر موقعیت جغرافیایی که قرار دارید اگر نیاز به سیستم تهویه مطبوع یا کولرگازی نباشد با قیمت ارزانتری میتوانید تهیه نمایید مثلا در فصل زمستان که کوره گازی کاربرد بیشتری دارد کولرگازی ارزانتر خرید میکنید و همچنین در فصلی باشید که کولرگازی اصل تهویه مطبوع محیط را در خدمت دارد با هزینه بالاتری خرید میکنید و در نتیجه فصل گرما یا فصل تابستان کولرگازی گران تر میشود . صنعتی مشهود میباشد و در فصلی باشید که هوا بسیار معتدل میباشد با قیمت ارزان تری همیشه خرید میکنید پس فصول و جو هوا بسیار مهم میباشد برای خرید کولرگازی تا با نازلترین قیمت برترین کولرگازی خرید نمایید . 

 

سن کولرگازی 

سن کولرگازی بسیار مهم میباشد و اگر از 10 سال یا بیش از 10 سال عمر دارد و کم کم نشان میدهد که تایم  تعویض رسیده است و در فصل گرما قرار دارید بهترین گزینه تعویض میباشد و اگر با قیمت بالاتری کولرگازی خرید . کنید زیرا گرمای تابستان را تجربه نخواهید کرد همچنین در فصل سرما دقیقا همین اصل مهم میباشد زیرا سرمای سخت زمستان را در محیط نخواهید داشت و خیلی سریع محیط شما تهویه مطبوع میشود . مارک های معتبر و متعددی وجود دارد برای سیستم تهویه مطبوع که کولرگازی سامسونگ , کولرگازی ال جی , کولرگازی جنرال  , کولرگازی هایسنس , کولرگازی گری , کولرگازی ایوولی , کولرگازی یونیوا ,  کولرگازی پریموم , کولرگازی بکو موجود در فروشگها اینترنتی ساوان کالا میباشد و میتوانید خرید کنید . اما خرید کولرگازی بنا به نیاز و بنا به محیط شما میباشد که میتوانید انتخاب و خرید کنید تا محیط را تهویه مطبوع دهد . 

نشانه های دیگری وجود دارد که نیاز میباشد تا کولرگازی را تعویض نمایید که خرابی کولرگازی میباشد و در قطعه ای گران که بهتر میباشد تا سیستم کلی را عوض نمایید و از کیفیت تازه تر و برتری بخوردار باشید و همچنین با تعویض کولرگازی میتوانید بروز شده در خدمت داشته باشید و از سیستم تهویه مطبوع کولرگازی 15 سال کارکرد یکی تازه و نو خریداری نمایید . 

اگر مصرف برق زیادی دارید و این هزینه ها بیشتر میشود بایستی کولرگازی را تعویض نمایید و یا اینکه هر ماه بایستی یک استاد کار تشریف بیارد و تعمیرات برایتان بدهد پس خرید کولرگازی حتمی میباشد و همچنین با استارت محیط شما و خانه شما را مرطوب تر میکند و در صد رطوبت را بالا میبرد پس در این شرایط بایستی کولرگازی را تعویض نمایید . همچنین اگر با استارد کولرگازی گرد و غبار در فضای داخلی بیشتر وجود پیدا میکند و انتشار میابد و یا اینکه ذرات معلق در هوا بیشتر میشود و توسط فیلترینگ که درست کرده اید گرفته نمیشود پس تایم خرید کولرگازی رسیده است و یا اینکه تعویض کولرگازی را انجام دهید و یا اینکه صدای بسیار زیادی میدهد هم در قسمت پنل و هم در قسمت موتور که نشان از کارایی نرمالی نمیدهد . 

 

لیست محصولات کولر گازی مناسب برای خرید

کولر گازی سامسونگ

کولر گازی جنرال

کولر 24 هزار مناسب خرید

خرید کولر گازی ارزان قیمت

 

هزینه کردن برای تعویض 

کولرگازی معمولا بیش از یک دهه عمل میکنند و بیش از دو دهه میتوانید استفاده نمایید و این بدین معنی میباشد هر خرید کولرگازی شما عمر استفاده میباشد و همانند یک سرمایه گذاری بلند مدت میماند پس خریدی که انجام میدهید و یا بودجه ای که اختصاص میدهید برای مدت طولانی در خدمت و خدمات تهویه مطبوع قرار میگیرد تا فضای زندگی و کاری شما را در بهترین کیفیت تهویه نماید . قیمت کولرگازی بنا به قطعات و بنا به سایز و بنا به مارک نیز میباشد زیرا هر چه شرکت معتبر تر باشد کولرگازی گران تر میباشد اما با کیفیت بالا که عمری کار میکند و در نتیجه هر هزینه ای که برای خرید کولرگازی میدهید سرمایه گذاری مهمی میباشد که انجام داده اید زیرا برترین کیفیت تهویه مطبوع را میدهد . 

اما در مورد خرید از کدام شرکت و یا از کدام فروشگاه قبل خرید مشاوره بگیرید و از خدمات و از گارانتی و از توجه فروشنده به خرید شما بسیار مهم میباشد تا بعد از خرید کولرگازی نساب سریع تر تشریف بیارد نصب کند . اعتبار مالی بسیار مهم میباشد که بعد از بروز هر مشکی جوابگوی هر گله و گلایه مشتریان باشد پس با اطمینان میتوانید فروشگاه اینترنتی ساوان کالا را انتخاب کنید برای خرید کولرگازی تا با نرخی به صرفه بهترین تهویه مطبوع را در قالب کولرگازی برایتان مشاوره و در خدمت بگذارد که تصویه حساب درب منزل انجام میشود .

مشتریان فروشگاه اینترنتی ساوان کالا همیشه حرف اول را میزنند و مشاورین فروش ساوان کالا به شما کمک میکنند تا بهترین سیستم کولرگازی را بنا به هزینه ای که تعیین مینمایید در خدمت ارایه میدهد و محیط شما را از 20 متر تا 150 متر و بیشتر پوشش میدهد و میتواند سیستم مورد نیاز شما را تهیه نماید و تحویل بدهد که هزینه حمل و نقل به عهده فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میباشد . همچنین شما به جواب های مشاورین جواب میدهید تا نیاز خود را در زمینه تهویه مطبوع رفع کنید پس فروشگاه اینترنتی ساوان کالا کمک میکند تا خرید کولرگازی را با نیاز و اگاهی بیشتری انجام دهید  و زندگی مدرنی برایتان به ارمغان میاورد تا در ارامش و در اسایش زندگی کنید . 

 

لیست قیمت کولر گازی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL