بهترین جاروبرقی الجی مخزن دار کدام مدل ها هستند

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 8/اردیبهشت/1401

بهترین مدل های جاروبرقی ال جی مخزنی

جارو برقی های ال جی جمع اوری زباله را در زمینه خرد و درشت و بسیار ریز انجام میدهد که از طراحی مدرنی برخوردار میباشد تا در زمینه بازدهی کاری برترین کیفیت جارو زدن را بدهد . باکس جاروبرقی الجی به شیوه بیضی شکل طراحی شده است که هم از طرح جمع و جور ان استفاده میکند برای جارو زدن و هم از موتور کمپروسور قدرتمند بهره میبرد تا محیط را تمیز نماید . جارو برقی الجی دارای دهنه های اکسترنال یا ابزار کاری میباشد تا بتوانید هر گوشه و هر قسمت را جارو بزنید . مهمانی داری که بچه بسیار شلوغی دارد و ماشالله هی به ان و و این سور میپرد و پاپ کرنی که در بشقاب دارد در تمام محیط خانه میریزد و این پاپ کرن به زیر مبل ها میرود و برای تمیز کردن این قسمت ها نیاز به دهنه باریک و یا بلند تر دارد پس میتوانید از ابزار استفاده نمایید و به هر قسمت و هر سوراخی نفوذ کنید و به صورت کامل جاروبزنید . جاروبرقی های ال جی از مدل های متفاوتی برخوردار میباشد که به چند تا از مدل های موجود در بازار میپردازیم و به اشتراک مخاطبان عزیز میگذاریم همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک های داده شده کلیک کنید و از توضیحات بیشتری و اطلاعات بیشتری اگاه شوید تا در خرید جاروبرقی ال جی با نهایت اگاهی نیاز خود را بر طرف نمایید . جاروبرقی ال جی طبق نیاز های عموم مردم ساخت و طراحی شده است و از امکانات مدرنی برخوردار میباشد تا بتوانید محیط یکدست را همیشه تمیز نگه دارید .

 

جاروبرقی الجی 5320 قرمز 2000W 

جاروبرقی ال جی 2000 وات 5320 قرمز دارای دسته تلسکوپی میباشد و با چرخش 360 درجه ای میتواند تا 8 متر دورانی محیط را پوشش دهد و همچنین دارای 5 متر کابل و سیم میباشد تا از پریز دورتر بتوانید جارو بزنید . جاروبرقی الجی 5320 قرمز وزنی برابر با 5.2 کیلوگرم دارد که سبک میباشد و اسان میتوانید جابجا کنید . دسته تلسکوپی در قسمت اولی دارای صفحه کنترل دکمه ای میباشد که در دسترس دارید و در سه مرحله فرش و کاناپه و مبل میتوانید تنظیمات بدهید و طبق نیاز استفاده نمایید همچنین دکمه OFF/ON  تعبیه شده است تا بدون دست زدن به جاروبرقی و خم شدن خاموش نمایید . فیلتر قدرتمند و چند لایه HEPA  تعبیه شده است تا هر ذرات گرد و غبار و مواد الرژی زا و مواد حساسیت زا را حذف نماید تا هم کف محیط خانه شما را تمیز نماید و هم از انتشار گازهای حساسیت زا جلوگیری نماید . 2000W  قدرت مکش موتور COMPRESSOR  میباشد که میتواند هر ذرات ریز و بسیار ریز را جمع اوری کند و از طراحی مدرن بیضی شکل بهره میبرد که دارای یک اهرم موتوری میباشد تا ذرات ریز و درشت را در فضای بارگیری زباله و یا مخزن در 3 برابر خود افزایش دهد و در مدت زمان بیشتری بارگیری به عمل اورد . 

جارو برقی مارک الجی مخزنی ساخت 2022 رنگ قرمز

 

جاروبرقی الجی 5420 نقره ای 2000W 

جاروبرقی الجی 5420 نقره ای 2000W  دارای قدرت مکش بسیار بالایی میباشد که از موتور کمپروسور COMPRESSOR  استفاده میکند تا بتواند ذرات بسیار ریز را جمع اوری نماید تا محیط را بسیار تمیز نماید . دسته تلسکوپی با دهنه برس دار تعبیه شده است که میتوانید برس را با اهرمی در تنظیم قرار دهید و ذرات درشت تری را جمع اوری نمایید همچنین دارای ابزار جمع اوری زباله میباشد تا به هر قسمت صعب العبور نفوذ کنید و محیط یکدست را تمیز نمایید . جاروبرقی ال جی 5420 نقره ای 2000W  با دسته تلسکوپی مجهز میباشد که با فشار دادن اهرم مشکی دندانه های داخلی جمع میشود و میتوانید طول لوله را افزایش و کاهش دهید تا طبق نیاز راحتی خودتان با جاروبرقی کار کنید . بر روی دسته تلسکوپی صفحه کنترل و خاموشی قرار دارد و بنا به مبلمان و یا کاناپه و فرش و قالی میتوانید تنظیمات بدهید بدون اینکه به باکس جاروبرقی دست بزنید . جاروبرقی 2000W  ال جی نقره ای 5420 دارای فیلتر قدرتمندی میباشد که هر ذرات ریز را که باعث ایجاد حساسیت و الرژی میشود مانع انتشار میشود تا محیط یکدست کف و هوا را تمیز دریافت کنید .

 

جاروبرقی ال جی 5420 رنگ جگری 2000W 

جاروبرقی ال جی 2000 وات 5420 جگری VIOLET  دارای طراحی مدرن بیضی شکل میباشد که میتواند فشار بارگیری در مخزن را افزایش دهد و به میزان 3 برابر بیشتر بارگیری زباله داشته باشد . جاروبرقی ال جی 5420 جگری 2000W  قدرت مکش مخزن دار با یک اهرم موتوری زباله ها را به یک قسمت از مخزن هدایت میکند و فشرده میکند تا بتواند بارگیری بیشتری تا 3 برابر خود را بدهد . جاروبرقی ال جی 5420 جگری 2000W  دارای دسته تلسکوپی قابل چرخش 360 درجه ای میباشد که بر روی دسته صفحه کنترل تعبیه شده است و در 4 مرحله تنظیمی میتوانید در دسترس داشته باشید که خاموش و روشن و جارو زدن بر روی قالی و کاناپه و مبل را میتوانید در دسترس داشته باشید و میزان قدرت موتور را در این مراحل تنظیم میکند . تنظیم موتور بنا با کارایی شما میزان تولید نویز و صدا را کاهش و افزایش میدهد که میتواند در دسترس شما قرار بگیرد . 

 

جاروبرقی ال جی مخزن دار مشکی VK76W02NY 

جاروبرقی ال جی مشکی VK76W02NY مخزن دار با طراحی بیضی شکل در دسترس میباشد و در فضای بارگیری زباله میتواند جمع اوری بیشتری تا 3 برابر بدهد یعنی دارای فناوری اهرم دسته ای میباشد که زباله را ریز تر میکند و به صورت فشرده در قسمتی جمع اوری میکند که این فناوری به شیوه یه انجام میشود قدرت مکش از سوراخ باریک به مخزن بیضی شکل و مخزن بارگیری زباله میرسد و باعث میشود تا فشار در مخزن بیشتر شود و ذرات را ریز تر کند در نتیجه فضای بازتری و فضای بیشتری میدهد . جاروبرقی ال جی VK76W02NY مشکی مخزن دار دارای موتور قدرتمند و بدون نویز و صدای COMPRESSOR  میباشد که از قدرت مکش بسیار بالایی برخوردار است . فیلتر چند لایه در جاروبرقی ال جی VK76W02NY تعبیه شده است تا در کارکرد بتواند میزان گرد و غبار و مواد حساسیت زا که تولید میشود را به صورت کامل بگیرد و مانع از انتشار در محیط شود . جاروبرقی ال جی مخزن دار VK76W02NY مشکی خیلی اسان میتوانید مخزن را بردارید و زباله ها و گرد و غبار و ذرات ریز و درشت را که مجمع اوری و جارو میکند دور بریزید و تمیز نمایید تا دباره جای گذاری و اماده به خدمت در دسترس قرار بگیرد . 

 

جاروبرقی ال جی VK76R03HY ابی 2000W

جاروبرقی ال جی VK76R03HY رنگ ابی 2000W  قدرت مکش دارای موتوری قدرتمند COMPRESSOR  میباشد که میتواند هر ذرات بسیار ریز را برداشت نماید و از کیفیت کف خانه شما برترین تمیزی را بدهد . دسته تلسکوپی در جاروبرقی ال جی VK76R03HY ابی 2000 وات تعبیه شده است که دارای 360 درجه چرخش و صفحه کنترل میباشد و دکمه OFF/ON  تعبیه شده است و همچنین برنامه های کف FLOOR  و مبل CARPET  و فرش SOFA در کنترل و تنظیم قرار دارد تا بتوانید هر محیط را کاملا تمیز نمایید . ابزار ریز تر و دهنه باریک تر تعبیه شده است تا بتوانید هر قسمت زیر مبل و تخت خواب و یا گوشه ها را تمیز کنید و همچنین در قسمت پشت جاروبرقی ال جی VK76R03HY ابی 2000W  فیلتر چند لایه قدرتمند تعبیه شده است تا بتواند هر مواد حساسیت زا و مواد الرژی زا را به صورت کامل بگیرد و محیط یکدست و تمیز در خدمت داشته باشید . موتور COMPRESSOR  دارای 10 سال گارانتی شرکت ال جی کره ای میباشد که 1 سال ضمانت باکس جاروبرقی ال جی VK76R03HY ابی میباشد تا از کیفیت عالی و برتر بهره مند شوید . فناوری سیکلونی بیضی شکل در طراحی استفاده شده است تا بتواند جمع اوری و قدرت مکش را در طراحی و موتور داشته باشد و کیفیت برتر جارو زدن را بدهد . مخزن قابلیت بارگیری تا 3 برابر خود را دارد زیرا دارای اهرم موتوری میباشد که به قسمت بیضی شکل مخزن میرسد و زباله را در گوشه ای توسط فشار و اهرم جمع اوری میکند و این فناوری باعث میشود تا هم قدرت مکش کاهش پیدا نکند و هم ظرفیت جمع اوری را افزایش دهد .

جارو برقی مارک الجی مخزن دار کنترل دار رنگ زرشکی

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL