چرا ماشین ظرفشویی ال جی بهترین قدرت پاک کنندگی را دارد؟

ZhiarSoft.Web.PostServices.Post
نوشته شده توسط ساوان کالا 11/اسفند/1400

قدرت پاک کنندگی ظرفشویی ال جی :

ماشین ظرفشویی ال جی قدرت پاک کنندگی بالا را دارد زیرا از فناوری های هوشمند بهره میبرد و میتواند از فناوری true steam  نام برد که در ظروف با لک سخت و یاظرفی که چند روز نشستید و لک سختی را دارد در یک چرخه شستن میتواند هر لک سخت را از بین ببرد . در کنار این فناوری قدرت شستوشوی QUAD WASH  تعبیه شده است که میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا در مرحله اخر تمیز ترین ظرف را تحویل بگیرید . فناوری هوشمند QUAD WASH دارای چهار بازوی تزریق اب در چند بعد و چند طرف میباشد تا در هر ظرف هر قاشق و چنگال و کارد هر بشقاب و هر تکه بزرگ بارگیری شده به چهار طرف ظرف اب رسانی کند که در سرعت بالای TURBO WASH  میتواند این خدمات را بدهد . در مدت زمان کمتر از یک ساعت میتواند خدمات را بدهد و چرخه شستن را به پایان برساند .جت تزریق اب در بازوهای قوی QUAD WASH  و در تزریق 4 جهت اب به ظروف میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا با استفاده مکرر از ظرفشویی همیشه ظرف تمیز را بدون لک تحویل میگیرید همچنین این فناوری تا میزان 30 درصد میزان لک اب را بر ظروف حذف مینماید که برترین کیفیت ظرف تمیز را فقط با یک دستمال ساده میتوانید در اختیار داشته باشید . جنس بازوهای تزریق اب از استیل ضد زنگ میباشد که سالیان سال خدمت میکند و میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا بدون محدودیت بارگیری نمایید تا از دستان ظریف خودتان کمترین بهره را برای تمیزی ظروف و شستن داشته باشید . اگر ابی که به ظرفشویی میرسد و در بازوها به وان داخلی ظرفشویی ال جی تزریق میشود بدون رسوب باشد و یا ابی بسیار سالم باشد هیچ وقت رسوب گیری نخواهد داشت اما در صورتی رسوب گیری داشته باشد بسیار اسان میتوانید بازوهای تزریق اب را تمیز نمایید به شیوه ای که بازوها را برمیدارید و چون از جنس ضد زنگ میباشد بسیار سریع و اسان میتوانید رسوب زدایی را انجام دهید تا مثل روز اول دباره جایگذاری نمایید و کارایی همیشه اماده را در خدمت ظرفشویی ال جی بدهد . 

LG QUADWASH STEAM  فناوری هوشمند در ظرفشویی ال جی میباشد که میتواند برای بارهای نیمه بار بتواند خدمات را در تمیزی بدهد که در کمترین زمان تمیزترین ظرف ها را تحویل بگیرید . این فناوری پیش زمینه شستن ظروف را دارد که در بارگیری بخار را میدهد ودر مرحله اول لک ها را شل مینماید که در یک اب کشی نصف لک از بین میرود و در مرحله دادن مایع شوینده به لک به صورت کامل لک از بین میرود و خدمات تمیزی را در یک چرخه شستن نیم ساعته میدهد . سیستم بخار به شیوه ای مدرن عمل میکند که اب در ظرفشویی ال جی جوشانده میشود تا به بخار تبدیل شود که در بازوی اسپزی کننده تزریق میشود و چون دمای گرم دارد حالت گرم شویی را در ظرفشویی میدهد که ظروف را از لک عاری میکند و لک را حذف مینماید . اولین مرحله TRUE STEAM میباشد که بخار را میدهد و این بخار وان داخلی را به صورت کلی احاطه میکند و هر لک را به صورتی هوشمند از بین میبرد که لک در مقابل بخار گرم مقاومت خود را از بین میبرد و چون بازوی قدرتمند تزریق اب نیز وجود دارد که با QUADWASH  تجهیز میباشد فناوری چند حالته را در ظرفشویی میدهد که بسیار سریع لک را از روی ظرف ها میراند تا ظرف در کمترین زمان تمیز گردد . 

 

QUADWASH ONLINE 

ماشین ظرفشویی ال جی قابلیت اتصال به اینترنت را دارد که میتوانید از بخار شور در سیستم انلاین برخوردار باشید . فناوری هوشمند QUADWASH STEAM  قابلیت فناوری هوشمند SMART THINQ  را در خود دارد که اتصال به اینترنت را در ظرفشویی برایتان امکان پذیر مینماید . اتصال به اینترنت به شیوه ای مدرن میباشد که میتواند در موبایلتان برنامه ها را در تنظیم قرار دهد و از زمان سپری شده در چرخه شستن و برنامه شستن ظروف در مرحله شستن برخوردار باشید و بتوانید خدمات را دریافت نمایید . انلاین و بروز شده میتوانید خدمات را داشته باشید به شیوه ای که هر لوازم خانگی SMART THINQ میتواند خدمات انلاین را  بدهد تا اتصالات را داشته باشید و همه لوازم خانگی هوشمند قابل اتصال به اینترنت میتواند داشته باشد تا در تنظیم قرار دهید و برنامه ها را به اجرا بگذارید و از برنامه طی شده با خبر باشید و همچنین زمان باقی مانده را در اختیار شما قرار میدهد . هر عیب و نقص را به شما میدهد به شیوه ای که اگر اختلالی در اب رسانی و برنامه ها و سیم کشی یا موتور و یا هر جزئیات دیگر را در اختیار میگذارد تا سریع رفع نقص را داشته باشید و از کیفیت ظرفشویی کاسته نشود . 

ظرفشویی ال جی بی صدا و ثابت و ارام و بدون لرزش عمل میکند که در تخلیه اب این حس را خواهید داشت این ظرفشویی ال جی روشن میباشد . روشن بودن در سایلنت یک هدیه به اشپزخانه شما میباشد تا در هر زمان شلوغ و خلوتی استارت را بزنید . هر زمان میتوانید استارت را بزنید یعنی بدون محدودیت یعنی وقتی بچه اتان خواب میباشد یعنی وقتی پدر بزرگ و مادر بزرگ خواب میباشد و یا مهمان خاصی دارید که نیاز به ارامش و یا مجلسی رسمی را در خانه اتان دارید و این یعنی بدون محدودیت میتوانید ظروف را با ظرفشویی ال جی بشورید که در سایلنت کامل عمل میکند . 

موتور اینورتر خطی در لباسشویی تعبیه شده است که این کارایی ثابت و بدون لرزش  و بدون صدا را میدهد . موتور اینورتر خطی دارای طراحی هوشمند میباشد که در انتقال انرژی به صورتی مستقیم عمل میکند تا در چرخه شستن سریع و بدون هدر دادن وقت شستن را به پایان برساند . انتقال انرژی به صورت مستقیم از کارایی هوشمند موتور اینورتر خطی میباشد که در ظرفشویی ال جی دارید . موتور اینورتر خطی دارای قطعات کم مکانیکی میباشد که این قطعات کم مکانیکی طول عمر بیشتری را دارد به شیوه ای که از جنس فولاد ساخت شده است و میتواند تا بیش از  سال عمل کند و یا اینکه  گارانتی شرکت ال جی را دارد که این کمپانی با سابقه کاری در سراسر جهان اعتبار خود را در موتور  اینورتر خطی هزینه کرده است تا بفهماند موتوری در ظرفشویی کارگذار شده است تا در بینهایت کیفیتی خدمات را برایتان بدهد . موتور اینورتر خطی از قطعات کم به شیوه ای کار میکند که اسطکاک کمتری را شاهد خواهد بود تا طول عمر موتور را بیش از  سال بالا ببرد و همچنین قطعات کم مکانیکی نیز که در اسطکاک کمتری کار میکند اسطهلاک را نیز به صفر میرساند و در این میان میزان لرزش بسیار کمتری را دارد که در ثبات کامل میتواند خدمات را بدهد و شما به این دلیل متوجه نمیشوید که ماشین ظرفشویی ال جی روشن میباشد . موتور اینورتر خطی بدون اسطکاک و بدون لرزش میباشد که در اسطهلاک بسیار کم یعنی در حد صفر برایتان خدمات شستن ظروف را عهده دار میباشد . 

ماشین ظرفشویی ال جی quadwash steam یک فناوری هوشمند میباشد که میتواند خدمات را به شیوه ای بدهد تا در هر چرخه شستشو, نهایت استفاده را داشته باشید و این در زندگی شخصی شما دخیل میشود یعنی هر ظرف را در تمیزی کامل دریافت میکنید و همچنین بدون محدودیت کثیفی میتوانید بارگیری را داشته باشید تا در تحویل گرفتن ظرف تمیز برخوردار باشید . در هر بار شستن ظروف بالاترین کیفیت را دریافت خواهید کرد و این ظرفشویی ال جی در حیطه زندگی شما دخیل میشود که بدون ظرفشویی ال جی  QUADWAH STEAM کاستی را در زنگی حس میکنید و از این تکه هوشمند زندگی در زمینه لوازم خانگی حس خلائ را خواهید داشت در نتیجه یک وابستگی خاص را در اشپزخانه برایتان میدهد . خری ظرفشویی ال جی از فروشگاه اینترنتی SAVANKALA.COM  ساوان کالا میتوانید برترین جنس با بهترین کیفیت را دریافت نمایید واز ماشین ظرفشویی ال جی QUADWASH STEAM  برخوردار باشید .

نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
گروه های محصولات فروشگاه
ما را دنبال کنید
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL