کولر گازی 30 هزار جنرال سری سی اچ جنرال GL-H30K88

CHGeneral Air Conditioner 30K BTU GL-H30K88

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی جنرال
قیمت : ۲۰/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
جنرال
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی جنرال GL-H30K88 سری CH

کولرگازی 30 هزار جنرال GL-H30K88 سری CH  سرد و گرم محیط یکدست شما را تا 100 متر پوشش میدهد یعنی در محیطی 10*10 تهویه مطبوع را میدهد تا در زمینه سرد و گرم زندگی را به کام نماید . کولرگازی جنرال مارک معتبر در دنیای تهویه مطبوع میباشد که در کشور عزیزمان از کاربران و مصرف کنندگان بسیاری برخوردار میباشد که در هر خیابان و هر کوچه بروید حتما مارک GENERAL  را مشاهده خواهید کرد که نشان از برترین کیفیت کولرگازی 30 هزار جنرال GL-H30K88 سری CH  میباشد . کولرگازی دو تیکه جنرال 30 هزار GL-H30K88 سری CH  در قسمت موتور دارای فناوری روتوری میباشد تا تامین انرژی نماید که از مقاومت بالایی برخوردار میباشد زیرا همیشه در محیط بیرون قرار دارد و در معرض هوای سرد و گرم قرار دارد پس در برابر گرمای زیاد و سرمای زیاد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار میباشد . موتور روتوری کم مصرف میباشد و از گاز فریون 410A استفاده میکند که یکی از بهترین گازهای خنک کننده و تولید انرژی سرمایش و گرمایش در صنعت و کولرگازی ها میباشد .موتور روتوری کم صدا و بدون لرزش عمل میکند و در صورت استارت کولرگازی موتور طبق برنامه سرعت پنل تامین انرژی میدهد و میتواند خدمات سرمادهی و گرمادهی را بدهد . 

خرید کولر گازی - 30 هزار مارک اس اچ جنرال سرد و گرم

 

رادیاتور طلایی 

کولرگازی 30 هزار جنرال سری CH مدل GL-H30K88 در قسمت موتور که در هوای ازاد قرار دارد و کشور ما ایران دارای اب و هوای 4 فصل در بیشتر مناطق میباشد پس کولرگازی جنرال GL-H30K88 سری CH  جوابگوی تامین انرژی سرد و گرم میباشد که از یک رادیاتور طلایی بهره میبرد و در خنک کردن موتور نقش بسیار اصلی را ایفا میکند که در کنار فن خنک کردن موتور و گرمادهی موتور را به بیرون از موتور میراند تضمین کارکرد موتور را برای ساعت های طولانی در 24 ساعت شب و روز میدهد . رادیاتور طلایی از باله ها و پره های دارای روکش پسلاستیکی ساخت شده است که در برابر ذرات گرد و غبار و ذرات خوردنده مقاومت را بیشتر میکند و میتواند همیشه از باله ها و پر ها محافظت نماید . رادیاتور طلایی از جنس مس ضد زنگ میباشد که در هوای گرم و سوزان تا 85 درجه دوام میاورد و همچنین در دمای سرد زمستانی تا 25 درجه زیر صفر مقاومت کامل را دارا میباشد . رادیاتور طلایی در تامین انرژی و در تولید انرژی بهتر و کیفیت بالاتر به موتور کمک میکند تا محیط را در برترین حالت تهویه مطبوع قرار دهد و زندگی را به کام شما مصرف کننده عزیز تبدیل نماید . 

کولر گازی اس اچ جنرال- 30 هزار سرد و گرم قیمت مناسب

 

پنل کولرگازی 

کولرگازی 30 هزار جنرال سرد و گرم GL-H30K88 سری CH  با پنلی بسیار زیبا و بسیار ساده از طراحی کاملا یک دست و کاملا ظریف استفاده میکند تا در محیط شما به صورت یکدست محیط را اراسته نماید که محیط شما از پنجره ها تشکیل شده و یا پرده ای بزرگ برای پنجره بزرگ تان داده اید که از طراحی با رنگ بندی مختلف دوخته شده است میتواند بسیار عالی و بسیار مدرن ست گردد که برای نشیمن شما و برای محیط کار بسیار عالی می باشد و برترین کیفیت تهویه مطبوع را می دهد . پنل دارای فن تنظیم جهت باد می باشد و در تنظیمات ریموت کنترل میتوانید جهت باد پرتابی را کنترل نمایید . پنل با تنظیم جهت باد میتواند خدمات بیشتری بدهد یعنی به دلخواه خود فضای تعبیه هوای سرد و گرم را می دهید که هوا یا به صورت مستقیم به شما نخورد و همچنین بخواهید تا پرتاب هوا به افراد محیط مستقیم بخورد و سریع گرم و سرد نماید . پنل از یک بورد تنظیم تشکیل شده است  که با ریموت کنترل در ارتباط می باشد و با دادن دستورات و برنامه های مختلف در کولرگازی 30 هزار جنرال GL-H30K88 سرد و گرم سری CH تهویه مطبوع را به دلخواه می دهد . 

خرید کولر گازی سرد و گرم- مارک جنرال اس اچ 30 هزار

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 30 هزار جنرال  GL-H30K88 سرد و گرم سری CH در بالای قاب پنل دارای یک فیلتر تصفیه هوا میباشد که با برداشتن قاب پنل میتوانید فیلتر را در دسترس داشته باشید که اسان برداشته میشود و قابل شستوش میباشد که دباره میتوانید در جای خود بگذارید و دباره اماده به خدمت میباشد  که در محیط کار از گرد و غبار بیشتری برخوردار میباشد فیلتر را میتوانید هر 2 الی 3 ماه یک بار تمیز نمایید که در خانه های شما این تمیز کاری را میتوانید از 6 ماه یا 8 ماه یک بار تمیز کنید تا هوای مورد نظر را در زمینه سرد و گرم کولرگازی 30 هزار جنرال سری CH تامین انرژی نماید . هوای جریانی دارای ذرات معلق در هوا میباشد که با استارت پرتاب هوا به محیط شروع میشود و این ذرات هوا و هوای داخلی شروع به حرکت میکند که اولین مرحله از فیلتر تصفیه هوا میگذرد و این ذرات همیشه گرفته میشود تا هوایی تمیز را در محیط انتشار نماید . 

کولر گازی سرد و گرم جنرال اس اچ 30 هزار موتور بزرگ

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی 30 هزار جنرال GL-H30K88 سرد و گرم سری CH  از یک رادیاتور الومینیومی در قسمت پنل بهره میبرد که میتواند تامین انرژی را به شیوه ای برتر و بهتر بدهد . رادیاتور پنل همیشه تمیز کار خود را انجام میدهد زیرا عاری از رسوب گیری میباشد و همیشه تمیز بدون رسوب عمل میکند . در استارت موتور این رادیاتور که لوله های ورود و خروج را در خود میگیرد که از موتور به پنل متصل میباشد هوای سرد و گرم را از طریق فن خروجی هوا با برترین کیفیت در محیط میدهد . با عمل کرد سرما دهی رادیاتور الومینیومی برفک را در خودجذب نمیکند و این برفک تولیدی را به صورت اب و مایع از طریق لوله خروجی دفع میکند . رادیاتور الومینیومی کولرگازی 30 هزار جنرال GL-H30K88 سری CH  سرد و گرم دارای یک روپوش پلاستیکی میباشد که در برابر ذرات گرد و غبار ریز بسیار مقوم عمل میکند و در طول عمر بالایی میتواند خدمات تامین انرژی را بدهد . 

خرید کولر - مارک جنرال اس اچ سرد و گرم فیلتر دار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
جنرال
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GL-H30K88
سری
CH
تکنولوژی
چین
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2950
ظرفیت گرمایش
2960
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 54
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99%
درصد گرمی
99.3%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
20 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
ابعاد
ابعاد پنل
(1259عرض) (362ارتفاع) (282عمق)
وزن پنل
21 کیلو
ابعاد موتور
(946عرض) (810ارتفاع) (410عمق)‎
وزن موتور
61 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو