ظرفشویی الجی 2022 مدل DFC532FP بخارشو دار

DISHWASHER LG 14 PLACE True Steam 2022 Silver - DFC532FP

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۳/۶۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
سازنده
ال جی
مدل
DFC532FP
رنگ
نقره ای
ظرفیت
14نفره
اینورتر
نقد و بررسی محصول

ظرفشویی الجی 2022 بخارشو دار مدل 532

ماشین ظرفشویی ال جی بخارشو دار 532 14نفره 2022 از قابلیت های مدرن روز دنیا برخوردار میباشد که اولین مرحله میتوانید به موبایل هوشمندتان اتصال دهید و از برنامه های کاربردی تنظیمات را بدهید و استارت را بزندی بدون اینکه به ظرفشویی ال جی 532 دست بزنید . ماشین ظرفشویی ال جی 2022 مدل 532 قابلیت فناوری WIFI  را دارد که میتواند به موبایل هوشمند شما اتصال برقرا کند و با فناوری هوشمند SMART THINQ  مجهز میباشد تا هم کارایی هوشمند و هم اتصال هوشمند را امکان پذیر نماید . ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 2022 میتواند به هر پردازش گر تصویری هوشمند اتصال برقرار کند تا کنترل از دور را در ظرفشویی ال جی 532 بدهید . فناوری هوشمند در مسیر عیب یابی میتواند بسیار عالی و بسیار خوب عمل کند تا اگر نقص فنی وجود داشت هشدار دهد و سریع رفع عیب نمایید که این خود یکی از برترین فناوری ها میباشد زیرا مسیر عیب را هشدار میدهد و در صرف هزینه و در صرف وقت برای تعمیر بهینه شده عمل میکند . 

خرید ظرفشویی - ساخت 2022 کره ای مدل 532 سیلور

 

موتور کم مصرف 

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 532 سیلور 2022 از موتور قدرتمند و کم مصرف و هوشمند اینورتر استفاده میکند که در استارت نرم و در خاموشی نرم میتواند عمل کند . موتور اینورتر به صورت مستقیم انرژی را به باکس ماشین ظرفشویی ال جی 532 نقره ای 14 نفره 2022 انتقال میدهد یعنی در صرف زمان کم و در مصرف کم انرژی همیشه عمل میکند . موتور اینورتر با طراحی مدرن و قطعات کم مکانیکی میتواند از تولید صدای کم و از تولید لرزش بسیار کمی بهره میبرد که از کلاس مصرف انرژی +++A  بهره میبرد میزان تولید صدای موتور اینورتر ماشین لباسشویی ال جی 532 سیلور 2022 با میزان 14 نفر بارگیری ظروف فقط 46db دسیبل میباشد همچنین موتور اینورتر چون در قسمت پشت ظرفشویی قرار دارد و در فضای کابینت کاری قرار دارد نویز موتور بسیار کم تر میشود پس متوجه کارکرد نمیشوید تا چرخه شستوشو به پایان میرسد . 

ظرفشویی 2022 - مارک الجی مدل 532 رنگ سیلور بخارشور

 

فناوری بخار شو 

ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 14 نفره 2022 از فناوری برتر  TRUE STEAM  بهره میبرد که میتواند با درصد بسیار بالاتری درخشندگی و پاکیزگی را به ظرف ها بدهد و این مرحله در مدت زمان کمتر 10 دقیقه ای به اجرا گذاشته میشود تا هر لک را نرم نماید و با مواد شوینده و جت های اب پاک نماید . سیستم بخارشو میتواند ظرف های شیشه ای و کریستالی را تا 30 درصد بیشتر براق و پاک نماید و همچنین برای بشقاب ها و قابلمه ها میتواند میزان 40 درصد درخشندگی بدهد پس فناوری TRUE STEAM  در ظرفشویی ال جی 2022 با 14 نفر گنجایش بارگیری و مدل 532 خدماتی بسیار بالاتر میدهد و میتوانید در دسترس داشته باشید . ذرات ریز بخاری اب گرم میتواند هر لک را بر روی بشقاب ها و لیوان ها و قابلمه ها از بین ببرد و درصد پاکیزگی را بسیار بالا تر میبرد . 

ظرفشویی بخارشور- مارک الجی مدل 532 رنگ سیلور کره ای

 

فناوری QUAD WASH 

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره سیلور 532 ساخت 2022 از بازوهای قدرتمند فوران اب جت مانندی استفاده میکند که به فناوری QUADWASH  معروف میباشد و در داخل باکس یا فضای داخلی میتواند در هر زاویه ای تمیز کاری بدهد و اب و مایع شوینده را به ظرف ها بدهد تا هر ظرف را عاری از لک نماید . این فناوری کمک میکند تا ظرف ها در هر قسمت و هر قفسه ای و یا قاشق ها و چنگال ها به صورت کامل مواد شوینده و اب توسط بازوهای جت مانند را دریافت نمایند تا از کیفیت پاکیزگی بالایی برخوردار باشد . این فناوری با دادن اب در هر زاویه ای و پوشش کامل هر بارگیری ظرف های شما میتواند 100 درصد پاکیزگی را تضمین نماید . 4 بازوی اب یا 4 ورودی اسپری اب توسط جت های قدرتمند پوشش داده میشودکه میتواند در هر زاویه ای به ظرف ها نفوذ کند و لک را از پوشش ظرف ها پاک نماید . بازوهای 4 گانه به جای بازوهای 2 عددی بسیار متفاوت عمل میکند که میتواند تمیزی برتری را در ظرف ها بدهد . بازوهای چرخان امکان میدهد هر قسمت و هر گوشه و هر نکته را به صورت کامل نفوذ دهد و هر لک را در هر قسمتی به صورت کامل از بین ببرد .

ظرفشویی الجی- 2022 کره ای بخارشور دار مدل 532 سیلور

 

قفسه بندی 

ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 2022 با 14 نفره بارگیری ظروف دارای قفسه های قابل تنظیم میباشد که میتوانید در دسترس داشته باشید و توسط ریل های قفسه به بیرون بکشید و بارگیری اسانی انجام دهید که در نتیجه بارگیری تمیزی حداکثری میتوانید در ظرف ها داشته باشید . قفسه بندی در 3 مرحله انجام میشود که قفسه بشقاب و قابلمه جداگانه میباشد و قفسه بارگیری قاشق و چنگال و کارد و ریز ها همانند یک سینی بارگیری در دسترس میباشد . سینی بارگیری ظروف ریز اولین قفسه میباشد و در قفسه وسطی قابل تنظیم میتواند به اندازه 5 سانتیمتری انعطاف داشته باشد و همچنین در زاویه راست یا چپ قرار بگیرد تا بارگیری قابلمه بزرگ یا سینی بزرگ را امکان دهد . قفسه زیرین نیز میتواند هر قابلمه و هر سینی و هر بشقاب و قاب را بارگیری نماید و از کیفیت برتر تمیزی در شستن برخوردار باشد . 

ظرفشویی 2 طبقه - مارک الجی 2022 مدل 532 رنگ سیلور بخار شور دار

 

توضیحات بیشتر 

ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 14 نفره 2022 دارای فناوری TURBO CYCLE  میباشد که امکان میدهد در کمتر از 1 ساعت هر لک سخت را به صورت کامل از بین ببرد و در کیفیت بالاتر و تمیزی بهتر ارایه ظرف تمیز را بدهد . ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 14 نفره 2022  دمای داخلی را به 80 درجه سانتیگراد میرساند تا هر بو و میکروب و هر مواد حساسیت زا را به صورت کامل از بین ببرد و در پایان چرخه درب به اندازه 10 سانتیمتر به صورت خودکار باز میشود تا بخار و گرما و میزان رطوبت از فضای داخلی باکس ظرفشویی بیرون بزند . فناوری DUAL ZONE WASH   برای ظروف حساس داده میشود تا در حین شستن قابلمه غذایتان ظرف های حساس را به ارامی تمیز نماید و از کیفیت بالای ظروف نکاهد که باعث میشود تا هر ظرف حساس و گران قیمت را به ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 2022 بسپارید . دارای عمق و اندازه 60 سانتیمتری و ارتفاع 85 سانتیمتری میباشد که میتواند در محیط اشپزخانه شما قرار بگیرد و همچنین دارای صفحه نمایش لمسی عریض میباشد که با نوردهی led  مجهز میباشد و میتواند هر برنامه به صورت راحت در دسترس باشد . در هر چرخه شستن کمتر از 10 لیتر اب مصرف میکند یعنی 9.9 لیتر اب در یک مرحله شستن ظروف همچنین نیمه بار میتواند در دسترس باشد و با بارگیری تا 5 نفره نیمه بار محسوب میشود که در مدت زمان کمتری میتواند ظرف ها را تمیز در خدمت ارایه دهد و در مصرف برق و اب بهینه شده عمل میکند . 

اندازه ظرفشویی - مارک الجی مدل 532 رنگ سیلور

مشخصات دیگر

ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 14 نفره 2022 از طراحی بسیار مدرن و مینیمالیستی بهره میبرد که میتواند فضای بسیار زیبا و مدرنی بدهد و در کابینت کاری شما قرار بگیرد . طراحی بسیار زیبا و رنگ سیلور براق و همچنین کارکرد نواورانه میتواند خدماتی مدرن در سطح 2022 بدهد که در سال نو میلادی میتواند خانه های شما را همیشه سورپرایز و مجهز مینماید فناوری machine clean reminder در ماشین ظرفشویی ال جی 532 سیلور 14 نفره 2022 داده شده است که با هر 30 بار شستن و چرخه طی شده فضای داخلی را تمیز میکند و میتواند از کیفیت بهداشتی  تمیزی بالایی برخوردار باشد . فناوری smart diagnosis برای تشخیص عیب یابی و برای مسیر عیب و برای هشدار اگر نقص فنی وجود داشته باشد در دسترس میباشد و میتواند هیشه فعال در ظرف شویی عمل کند . 

ظرفشویی الجی- مدل 532 رنگ سیلور بخار شور دار وای فای دار 2022

ویژگی های فنی
مشخصات فنی
سازنده
ال جی
مدل
DFC532FP
رنگ
نقره ای
ظرفیت
14نفره
تعداد طبقه
2طبقه
مشخصات شستشو
تعداد برنامه
9 برنامه
تعداد آپشن
7 آپشن
خشک کن
بخار شور
شستشوی سریع
شستشو با تاخیر
تشخیص میزان کثیفی ظروف
اسپری آب
شستشوی ظروف بزرگ
شستشو با نصف ظرفیت
حفاظت ظرف شیشه ای
مصرف انرژی
رده مصرف انرژی
+++A
مصرف آب
9.9 لیتر
موتور
Digital Inverter Motor
اینورتر
میزان صدا
46 دسیبل
برنامه شستشو
Refrish
Turbo
Delicate
Eco
Intensive
Rinse
AUTO
Donload Cycle
Express
سیستم اسمارت
هوشمند
Wifi
اتصال به موبایل
عیب یابی
™SmartThinQ
کنترل از طریق موبایل
قفل کودک
زنگ هشدار
مشخصات بدنه
تنظیم ارتفاع سبد
رنگ سبد
ابی
بارگیری آسان
شستشوی نیم ظرفیت
جلوگیری از نشت
جنس بدنه
استیل ضدزنگ
صفحه لمسی
تکنولوژی
کره
مونتاژ
کره
ابعاد
(ارتفاع850) (عرض600) (عمق600)
وزن
48 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL