کولر گازی گری 12 هزار S4matic سرد و گرم S4matic-J12H1

Gree Air Conditione S4maticr 12K btu S4matic-J12H1

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۱۳/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
توان دستگاه
12000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 12 هزار اس فورماتیک گری

کولرگازی گری S4MATIC  در سایز های مختلف 30000 و 24000 و 18000 و 12000 در سطح بین المللی ساخت شده است که در تمام نقاط جهان از جمله ایران میتوانید این برند را در سیستم کولرگازی دریافت نمایید و در تهویه مطبوع نیز بالاترین کیفیت را برایتان میدهد . کولرگازی 12000 گری مدل S4matic-J12H1 سرد وگرم از پنلی بسیار زیبا و مدرن بهره میبرد که دارای صفحه نمایش LED  میباشد که میزان گرمادهی محیط وسرمادهی اتاقتان را برایتان در نمایش میگذارد تا از سیستم تهویه مطبوع با کارایی بالا برخوردار باشید . پنل در باکسی زیبا میتواند در هر قسمت دلخواه شما نصب گردد که در دکوراسیون میتواند نقش مفیدی را داشته باشد . کولرگازی گری S4matic-J12H1 سرد و گرم 18000 در داخل پنل از چیپ و بورد میکروکامپیوتر بهره میبرد که کارایی کلی را از نظر اتومات و دستی و تهویه مطبوع سردی و گرمی و خنکی و بدون رطوبت و خواب و تنظیمات دیگر در دسترس قرار میدهد که از کنترل ریموتی میتوانید تنظیمات را انجام دهید و استفاده کامل را در هر برنامه ببرید . در پنل رادیاتور داخلی وجوددارد که همیشه تمیز میباشد که رسوب گیری و عرق خود را از طریق لوله دفعی به بیرون دفع مینماید و در تمیزی کامل میتواند همیشه باقی بماند . پنل دارای فن و تنظیم جهت میباشد که فن در 3 حالت سریع و ارام و نرمال میتواند هوای پرتابی را در تنظیم قرار دهد و در کنترل شما میتواند عمل کند و همچنین تنظیم جهت با میتواند کمک خوبی باشد تا سرما در جهت شما پرتاب گردد و همچنین اگر حساسیت به باد داشته باشید میتوانید مسیر باد را تغییر دهید که در 4 جهت میتواند تنظیمات را برایتان بده . کولرگازی گری 18000 مدل S4matic-J12H1 سرد و گرم با پنل زیبا میتواند خدمات و کارایی کلی تهویه مطبوع را برایتان به انجام برساند و خرید اسان از سایت و فروشگاه اینترنتی ساوان کالا میتواند همیشه در خدمت مشتریان عزیز  خدمات را ارایه دهد . 

خرید کولر گازی قیمت مناسب مارگ گری 12 هزار

 

فیلتر تصفیه هوا داخل پنل 

کولرگازی گری 12000 دارای پنلی بسیار زیبا میباشد که در داخل ان نیز فیلتر تصفیه هوا وجود دارد که میتواند خدمات را در پاکیزگی برایتان بدهد . فیلتری تصفیه هوا میتواند هر ذرات ریز و درشت را بگیرد و مانع از انتشار گردد . فیلتر تصفیه هوا بالای فن قرار دارد و میتواند هر ذرات را بگیرد و از ورود مواد حساسی زا و مواد الرژن و الرژی زا به محیط جلوگیری کند که این عمل در طول کارایی کولرگازی گری 12000 مدل S4matic-J12H1 سرد و گرم در دوران قرار می گیرد و هوای کاملا پاکیزه را به محیط میده که این تا مرز کیفی 99.9 درصد میتواند انجام پذیرد . فیلتر تصفیه هوا مواد معلق در هوا را به صورت کامل می گیرد و در فیلترینگ به دام میافتد که در فن نیز کارایی با هوای تمیز انجام می پذیرد که در مدت 2 تا 6 ماه میتواند این خدمات را ارایه دهد . کارایی فشرده 2 ماه میتوانید تمیز کاری را انجام دهید و کارایی کم نیز تا 6 ماه میتواند خدمات را در تمیزی کامل تصفیه هوا برایتان بدهد . فیلترینگ را اسان میتوانید از پنل بردارید و دباره جای گذاری نمایید . همچنین فیلتر تصفیه هوا قابل شستوشو میباشد و در سالیان میتوانید استفاده را داشته باشید . 

کولر گازی 12 هزار گری اس فور ماتیک سرد و گرم

 

رادیاتور طلایی 

کولرگازی گری 12000 سرد و گرم مدل S4matic-J12H1 اس فورماتیک دارای رادیاتور طلایی میباشد که در اب و هوای شرجی و اب و  هوای بسیار گرم میتواند دوام بیاورد و مقاومت را تا جندین سال که سه دهه میتواند برایتان داشته باشد مقاوم و سالم بماند . همچنین در سرمای سهت زمستانی میتواند دوام داشته باشد . در گرمای تا 85 درجه سانتیگزاد میتواند دوام بیاورد . رادیاتور طلایی وظیفه خنک کاری موتور را عهده دار میباشد . رادیاتور طلایی دارای باله ها میباشد که بر روی باله ها روکش ضد زنگ تعبیه شده است تا در مقابل ذرات خورنده محافظت کامل به عمل بیاید و سالم بماند . رادیاتور طلایی عاری از رسوب گیری میباشد و در تمیزی و سالمی کامل میتواند باقی بماند . رادیاتور طلایی همانند حفاظ عمل میکند که هیچ جانداری نمیتواند به داخل نفوذ کند . رادیاتور طلایی انرژی را بسیار سریع انتقال میدهد و برای کارایی موتور یک تز و انتی تز خوب را تشکیل میدهد که مکمل هم عمل میکنند . 

کولر گازی رادیاتور طلایی 12 هزار سرد و گرم مارک گری

 

موتور T1  کولرگازی گری 

کولرگازی گری 12000 دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که میتواند انرژی تولیدی را از طریق لوله رفت و برگشت به پنل بدهد و در کارایی سرد و گرم انرژی مورد نیاز را تولید نماید تا تهویه مطبوع محیط به صورت کامل انجام شود . موتور T1  کولرگازی اس فور ماتیک گری S4matic-J12H1 سرد و گرم قابلیت کارایی را تا بالای 3 دهه دارد که شرکت گری تا یک دهه قبل این تعهد را به مشتریان خود داده است و در اثبات نیز کوتاهی ننموده است . موتور دارای بورد الکترونیکی میکروکامپیوتر میباشد و دستورات را از طریق ریموت کنترل میتوانید بدهید تا کارایی را در نیاز شما بدهد . موتور از گاز فریون 410A  استفاده میکند که انرژی را در حد کامل ارایه میدهد و برای تولید انرژی مورد نیاز این فریون گاز بسیار عالی و کارامد میتواند خدمات را ارایه دهد . گاز فریون 410A  در دیگر برندهای سیستم تهویه مطبوع کولرگازی بسیار خوب عمل میکند که در لیست گازهای بی خطر برای لایه اوزون میباشد که در گازهای گلخانه ای مورد استفاده قرار دارد . این گاز جای گزین گازهای CFC  شده است که هیچ ضرری در صورت انتشار در محیط به کره خاکی نمیرساند . موتور از طریق لوله رفت و برگشت به پنل اتصال برقرار میکند تا 15 متر میتواند خدمات را  ارایه دهد که از پنل دور نصب گردد . 

خرید کولر گازی 12000 هزار مارک گری اس فور ماتیک

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
مدل
S4matic-J12H
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
12000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T1
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
1150
ظرفیت گرمایش
1160
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99.2 درصد
درصد گرمی
99.5 درصد
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-40 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
15 متر
اتصال به موبایل
اسمارت
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
802عرض 297ارتفاع 189عمق‎
وزن پنل
8.8 کیلو
ابعاد موتور
770عرض 555ارتفاع 300عمق‎
وزن موتور
29 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL