کولر گازی 30 هزار گری T3 سرد و گرم GWH

Gree Air Conditione T3 30000k btu GWH

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 30 هزار گری GWH

کولرگازی 30000 هزار گری GWH  از کارایی سرد و گرم برخوردار است که تهویه هوای محیط را برایتان انجام میدهد .کولرگازی 30000 هزار گری دارای کارنامه سبز میباشد به شیوه ای که بسیار کم مصرف کار میکند و از درجه مصرف A بهره میبرد و که خدمات را در مصرف انرژی به شیوه مدرن برایتان انجام میدهد . در انتخاب کولرگازی گری 30000 هزار سرد و گرم میتوانید از اطمینان کامل برخوردار باشید چون که در طول عمر زیاد تا بیش از 2 دهه میتواند بدون اسطهلاک کارایی را بدهد  و در دو دهه گذشته اسن فناوری خود را به اثبات رسانده است و در نظر مشتریان جوابگوی هر ایراد بوده است که در کمترین اشکال فنی خدمات را ارایه داده است . 

خرید کولر گازی مارک 30 هزار گری

 

 

موتور بزرگ 

کولرگازی 30000 گری GWH  سرد  و گرم از موتوری قوی برخوردار است و در کارایی نیز از تولید صدای کمی در محیط میتواند خدمات را ارایه دهد . کولرگازی گری 30 هزار در موتور از گاز فریون 410A  بهره میبرد  . این فرمول گاز جزو گازهای گلخانه ای میباشد که در بازارهای جهانی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در صورت نشت هیچ گونه ضرری برای محیط نخواهد داشت . گاز فریون A  410 در برندهای دیگر نیز کاربرد دارد و در یخچال ها مورد استفاده قرار می گیرد و در امنیت کامل میتوانید در خانه و محیط داشته باشد زیرا در صورت نشت هیچ گونه ضرری و اشتعالی ایجاد نمیکند و همچنین در برابر لایه اوزون تخریبی ایجاد نمیکند . موتور از مدل T3 میباشد و وظیفه درست و انتقال انرژی را عهده دار میباشد . در باکس موتور چیپست میکرو کامپیوتر وجود دارد که مدیریت و کارایی را در موتور عهده دار میباشد تا برترین استفاده را بدون خللی برایتان بدهد . در کنار موتور نیز شیر انبساط تعبیه شده است و میتواند تهویه هوا در جریان سرد و گرم را در محیط تولید نماید و جریان را عوض نماید . 

در مورد گری

خرید کولر گازی موتور بزرگ مارک گری

 

 

رادیاتور طلایی 

کولرگازی گری 30000 هزار GWH  دارای رادیاتور طلایی میباشد که وظیفه سرد کردن موتور را عهده دار میباشد زیرا موتور در هوای گرم اهواز که کار میکند گرم میشود و نیاز به یک سیستم خنک کننده دارد و این کار را رادیاتور طلایی انجام میدهد و همچنین رادیاتور طلایی از جنس مس ضد زنگ ساخته شده است تا در مقابل کارایی و وظیفه خود در موتور کولرگازی گری 30 هزار GWH  برترین کارایی را همیشه بدهد . باله طلایی از روپوش بهره میبرد که در مقابل هوای بیرونی که خورنده میباشد و مانع از بازدهی کامل در قسمت موتور می گردد محافظت می کند . رادیاتور طلایی در برابر ذرات گرد و غبار بسیار مقاوم میباشد که این ذرات میتواند رسوب را در باله ها ایجاد نماید و همچنین باله ها به طور کلی عاری از رسوب گیری عمل میکند و در طول عمر بسیار بالایی برخوردار است . باله یا رادیاتور طلایی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که در گرمای سوزان تابستانی و سرمای سخت زمستانی میتواند مقاومت کامل را داشته باشد . رادیاتور طلایی تز و انتی تز موتور میباشد به شیوه ای که موتور در دت زمان بسیار زیاد میتواند کارکند و در بالای 24 ساعت میتوانید کارایی را داشته باشید که هر سرد کردن موتور در موقعیت نیاز میتواند عمل خنک کاری را انجام دهد . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار

 

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 30000 هزار گری GWH  سرد و گرم در داخب پنل از فیلتر بسیار قوی بهره میبرد که هوایی در محیط انتشار گردد اولین مرحله از فیلتر تصفیه هوا می گذرد . فیلتر تصفیه هوا هر مواد ریز و درشت را به صورت کامل می گیرد و مانع از انتشار می گردد . فیتر تصفیه هوا در مدت زمان بالایی میتواند گردگیری را برایتان انجام دهد و همچنین تا ماه متوالی میتوانید کارایی را داشته باشید و محیط را در تمیزی کامل همیشه برایتان تهویه مطبوع میکند . فیلتر تصفیه هوا  را میتوانید اسان بردارید که در زیر قاب پنل قرار دارد و بشورید که قابل شستوشو میباشد و در بعد خشک شدن میتوانید جای گذاری نمایید . فیلتر تصفیه هوا هر ذرات ریز و درشت را می گیرد و همچنین ذرات حساسیت زا و الرژی زا را می گیرد که در چرخه تهویه مطبوع میتواند هر ذرات را در دوران قرار دهد که ذرات معلق در هوا حذف می گردد و تمیزی کامل را برایتان میدهد . فیلتر تصفیه هوا مواد الرژن زا را نیز میگیرد و در بعد این مواد نیز ذرات بسیار ریزتر را همیشه می گیرد که نمونه ان ذرات PM  میکرومتر میباشد که با چشم  غیر مسلح نمیتوانید ببینید . 

کولر گازی اینورتر گری کم مصرف

کولر گازی 30 هزار گری سرد و گرم

 

 

پنل کولرگازی گری  30 هزار GWH 

 کولرگازی گری 30 هزار GWH  سرد و گرم از پنل بسیار زیبا برخوردار  است که محیط تا بیش از 70 متر را برایتان در پوشش قرار میدهد  که تهویه مطبوع را برایتان میدهد و همچنین تمیزی محیط را برایتان میدهد تا در ارامش و سلامت کامل استفاده را داشته باشید . پنل دارای بورد میکروکامپیوتر میباشد و همچنین فن و تنظیم جهت باد را در زمینه کار خود دارد تا نهایت استفاده را در اختیار شما بگذارد . کولرگازی 30000 گری GWH  سرد و گرم با پنلی بسیار زیبا که دارای صفحه نمایش LED میباشد میتواند اطلاعات محیطی  و کاری را در اختیار شما بگذارد . پنل با تنظیم جهت باد میتواند هر قسمت از محیط را در تهویه مطبوع قرار دهد و در زمینه سردی و گرمی میتواند خدمات را ارایه دهد . فن نیز در  مرحله تنظیم قرار دارد که در این 4 مرحله میتوانید تنظیمات سرعت پرتاب هورا را داشته باشید . رادیاتور داخلی پنل که همیشه تمیز میباشد وظیفه تولید انرژی گرمایش و سرمایش را دارد که در خدمت محیط  و تنظیمات میتوانید انخاب داشته باشید . رادیاتور همیشه تمیز عاری از رسوب گیری میباشد و از طریق لوله اب میتواند مواد رسوب زا و برفک و رطوبت را دفع نماید . بورد الکترونیکی یا میکروکامپیوتر در پنل از طریق ریموت کنترل میتواند در خدمت باشد و با فشار دادن یک دکمه میتوانید استارت را بزنید و در برنامه های دیگر نیز میتوانید دخیل شوید و برنامه ها را به اجرا بگذارید . 

جهت خرید کولر گازی اصلی گری , با فروشندگان فروشگاه اینترنتی ساوان کالا تماس حاصل فرمایید

خرید کولر گازی 30000 هزار مارک گری

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GWH
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2940
ظرفیت گرمایش
2980
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56 درجه
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24 درجه
درصد خنک کننده
99
درصد گرمی
99.5
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
وزن پنل
21 یلو
وزن موتور
71 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو