کولر گازی گری 24000 وای فای Wifi موتور T3 سرد و گرم GWH24AGE-K3NTA1F

Gree Air Conditione Wifi 24k btu GWH24AGE-K3NTA1F

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 24 هزار وای فای دار گری

کولرگازی 24000 گری GWH24AGE-K3NTA1F سرد و گرم دارای موتوری قدرتمند میباشد و همچنین در قسمت پنل نیز زیبایی خاص را همراه با کارایی بسیار عالی در محیط میدهد که از طریق لوله رفت و برگشت اتصال برقرار میکنند . کولرگازی 24000 گری GWH سرد و گرم هوشمند مباشد که توانایی اتصال به اینترنت را دارد که از راه موبایل هوشمندتان میتوانید تنظیمات کولرگازی را به انجام برسانید . اتصال به اینترنت از طریق WIFI  انجام میگیرد و شما اسان میتوانید موبایل هوشمندتان را به کولرگازی اتصال دهید . کارایی کولرگازی در زمینه سرد و گرم و هوای تهویه شده برایتان کار میکند و شما در موبایلتان همه کارایی و تنظیمات را در اختیار دارید که هر برنامه را میتوانید به اجرا بگذارید . اتصال به اینترنت , کولرگازی را در قسمت لوازم خانگی هوشمند قرار میدهد که میتواند به تلویزیون نیز اتصال برقرار کند . از طریق برنامه HOME CONNECT  میتواند این برنامه همه اتصالات خانگی را در یک برنامه قرار بدهد . تلویزیون هوشمند دارای این برنامه میباشد که اتصالات اینترنتی را در مدیریت قرار میدهد و میتوانید کولرگازی را در اتصال قرار دهید که از طریق این برنامه نیز میتوانید برنامه های کولرگازی گری 24000 سرد و گرم GWH هوشمند را به اجرا بگذارید . اتصال به اینترنت و خانه مدرن شما میتواند در یخچال ها و لباسشویی و ظرفشویی و میاکروفر و هر دستگاه دیگری انجام پذیرد که در یک مرکز کنترل میتواند همه برنامه های لوازم خانگی را برایتان به انجام برساند و کولرگازی گری از این دسته دستگاه های تهویه مطبوع هوشمند میباشد که با خرید اسان میتوانید از سایت خانگی ساوان کالا تهیه نمایید . 

کولر گازی اینورتر گری کم مصرف ,محصول مشابه

خرید کولر گازی 24 هزار مارک گری وای فای دار

 

پنل صفحه نمایش مخفی 

کولرگازی گری GWH24AGE-K3NTA1F سرد و گرم 24000 دارای پنل سفید رنگ در طراحی بسیار شیک و مدرن میباشدکه میتواند در محیط قرار بگیرد و شما نیاز ندارید که پنل را حتما در کنار پنجره بگذارید بلکه به انتخاب میتوانید پنل را در دکوراسیون پرده و دیوار تزئینی نصب دهید و از دکوراسیون مدرن و زیبا برخوردار باشید . پنل قابلیت خاموشی موقت صفحه نمایش را دارد به شیوه ای که پنل دارای صفحه نمایش led  میباشد و این صفحه نمایش در ساختار پنل میتواند زیبایی را بدهد که بعد از چند ثانیه و طبق تنظیمات خودتان میتواند خاموش گردد و پنل را در یک دست سفید برایتان در منظر دید خواهید داشت . صفحه نمایش مخفی را میتوانید با اشاره از طریق ریموت کنترل به پنل دباره روشن نمایید و از اطلاعات پنل با خبر باشید . 

کولر گازی قیمت مناسب مارک گری 24 هزار

 

کار پنل 

کولرگازی 24000 گری سرد و گرم GWH از پنلی هوشمند برخوردار میباشد که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و همچنی میتواند صفحه نمایش را مخفی نگه دارد . از این رو پنل دارای رادیاتور میباشد که میتواند تمیزی را در خود حفظ کند به شیوه ای که لوله خروجی از پنل دفع رطوبت و برفک را در رادیاتور عهده دار میباشد و رادیاتور پنل نیز همیشه تمیز و با کیفیت کار خود را انجام میدهد . رادیاتور در کارایی و تهویه مطبوع سرما و گرما بسیار کاریزما میباشد که در باکس پنل همیشه کار میکند . پنل دارای فن میباشد و در بالای فن نیز فیلتر تصفیه هوا وجود دارد . فن از طریق 4 مرحله میتواند هوای پرتابی را به محیط بدهد که این چهار مرحله میتواند متغیرباشد به شیوه ای که نرمال و سریع و ارام و اهسته میتواند هوا را در محیط انتشار دهد . در کنار رادیاتور و فن و فیلتر تصفیه هوا تنظیم جهت باد نیز وجود دارد که میتواند هوای ترکیبی را در محیط ایجاد نماید و در 4 مرحله نیز میتوانید تنظیمات جهت را به انجام برسانید .جهت باد کار اسانی را در نصب پنل برایتان میدهد که جهت باد محیط را در تهویه مطوع کامل قرار میدهد . کولرگازی گری 24000 سرد و گرم GWH24AGE-K3NTA1F دارای بورد الکترونیکی میباشد که از یک میکروکامپیوتر تشکیل شده است و میتواند خدمات را به صورت انلاین بدهد و اتصال به اینترنت را برایتان فراهم میکند همچنین از طریق ریموت کنترل میتوانید تمام برنامه های کولرگازی را به اجرا بگذارید . 

خرید کولر گازی مارک گری 24 هزار سرد و گرم

 

 

فیلتر کولرگازی گری 24000

کولرگازی گری 24000 مدل  GWH دارای فیلتر تصفیه هوا میباشد که ذرات معلق در محیط را می گیرد و در تهویه مطبوع نیز محیط را در تمیزی نگه میدارد . وقتی محیط گرم میباشد و استارت کولرگازی گری را میزنید تا خنک گردد هوای گرم رانده میشود و هوای سرد جای گزین میگردد . هوای گرم رو به بالا و در مکش فن قرار می گیرد که هوا اولین مرحله از فیلتر تصفیه هوا می گذرد و هوا نیز دارای ذرات ریز و درشت میباشد که در صافی فیلترینگ به دام میافتد و در انتشار در محیط حذف می گردد . فیلتر تصفیه هوا هر ذرات ریز و درشت و هر مواد حساسیت زا و الرژی زا و مواد الرژن زا را می گیرد و در تهویه مطبوع و تمیزی هوا بسیار موثر عمل میکند . فیلتر تصفیه هوا ذرات بسیار ریز همانند pm2.5  را که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نمیباشد را می گیرد و مانع از انتشار میشود تا در معرض هر گونه مریضی هرگز قرار نگیرید . فیلتر تصفیه هوای کولرگازی گری 24000 سرد و گرم مدل  GWH قابلیت کارایی را تا 6 ماه میدهد که با برداشتن قاب پنل میتوانید فیلترینگ را بردارید و بشورید و دباره جای گذاری نمایید که تهویه مطبوع را در کیفیت بالا برایتان به انجام برساند . 

فیلتر کولر گازی 24 هزار مارک گری

 

 

موتور 

کولرگازی 24000 گری سرد و گرم GWH24AGE-K3NTA1F دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که محیط یک دست را تا بالای 70 متر میتواند برایتان خنک کند و تهویه هوا را برایتان به انجام برساند . قدرت موتور در سطح 24000 با دارا بودن گاز با فرمول فریون 410a  قدرت را دو برابر میکند که میتواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را  برایتان بدهد . موتور از مدل T3  بهره میبرد و تهیه هوای سرد و گرم را در مدت زمان بالا میتواند برایتان بدهد یعنی موتور در کارکرد 24 میتواند بدون وقفه کار کند زیرا از گاز 410 A  بهره میبرد که از دادن انرژی در سطح بالا را در موتور ایفا میکند و همچنین در کنار موتور رایداتور طلایی وجود دارد که موتور را اجازه نمیدهد هرگز گرم شود . موتور از طریق لوله رفت و برگشت به پنل اتصال برقرار میکند و تولید انرژی را به پنل انتقال میدهد . موتور از مدل رتوری میباشد و در قدرت و پشت کار بسیار عمل میکند . گاز فریون 410A  در صورتیکه در محیط نشت کند هیچ اسیب و ضرری به لایه اوزون نمیرساند و جزو گازهای گلخانه ای میباشد که در راس استفاده قرار دارد و میتواند در مبرد ها و تولید انرژی های بسته مورد استفاده قرار بگیرد و در این کولرگازی 24000 گری مدل GWH سرد و گرم استفاده شده است . 

موتور کولر گازی مارک گری 24 هزار سرد و گرم

 

رادیاتور طلایی 

کولرگازی گری 24000 GWH سرد و گرم در باکس بزگ موتور دارای رادیاتور طلایی میباشد که میتواند گرمایش موتور را بگیرد و مانع از گرم شدن موتور میشود . رادیاتور طلایی وظیفه خنک کردن موتور را عهده دار میباشد که در کارایی موتور همانند تز و انتی تز عمل میکند که لازم و مجزوم همدیگر هستن . رادیاتور طلایی از باله های قوی با طراحی هوشمند ساخت شده است تا بتواند کارایی خود را به بالاترین شیوه انجام دهد . رادیاتور طلایی از پوششی برخوردار است که باله ها را در برابر ذرات خورنده حفاظت میکند و مانع از خرابی میگدد و همچنین باله طلایی از جنس مس ساخت شده است که انرژی را در مدت زمان کمتری انتقال میدهد و در تولید انرژی مورد نیاز نیز بسیار موثر عمل میکند . رادیاتور طلایی در مقابل ذرات گرد و غبار بسسیار مقاوم میباشد و همچنین در مناطق شرجی نیز بدون زنگ ضدگی میتواند کارایی را در عمر بیش از 20 سال موتور بدهد . در کنار موتور و رادیاتور طلایی شیر انبساط وجود دارد که برای تولید انرژی سرمایش و گرمایش وظیف خود را به انجام میرساند و در این باکس هوشمند نیز بورد الکترونیکی وجود دارد که دستورات از پنل را به اجرا می گذارد . 

قیمت کولر گازی 

رادیاتور طلایی کولر گازی مارک گری 24 هزار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GWH24AGE-K3NTA1F
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2430
ظرفیت گرمایش
2460
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56
قابلیت گرم کردن در دما
8- تا 24
درصد خنک کننده
99%
درصد گرمی
99.3%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
25 متر
اتصال به موبایل
اسمارت
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
10 متر
ابعاد
ابعاد پنل
1080عرض 335ارتفاع 226عمق
وزن پنل
18 کیلو
ابعاد موتور
845عرض 702ارتفاع 363عمق‎
وزن موتور
53.5 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو