کولر گازی 30 هزار اسفورماتیک گری سرد و گرم S4matic-J30H

Gree Air Conditioner 30 btu S4matic hit-cold S4matic-J30H1

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 30 هزار گری اسفرماتیک

کولرگازی گری 30000 دارای قالب بزرگ میباشد که در محیط بیش از 70 متر میتوانید استفاده را داشته باشید . در محیط یک دست و بزرگ میتوانید کولرگازی را نصب دهید تا هوای تهویه مطبوع را برایتان انجام دهد . کولرگازی 30000 گری S4matic-J30H سرد و گرم اس فور ماتیک دارای پنلی بسیار زیبا میباشد که در محیط شما میتواند قرار بگیرد و با هر دکوراسیون و دکوراتور مدرن شما ست می گردد که در لحاظی نیز میتواند یک گوشه از مدرنیزه بودن نشیمن را برایتان بدهد  و علی رغم نقش تهویه مطبوع نیز زیبایی را برایتان در محیط بدهد . کولرگازی 30000 گری S4matic-J30H سرد و گرم از پنلی  بسیار زیبا که در داخل پنل میتوانید فناوری مدرن را داشته باشید تا کارایی را به صورت کامل برایتان همیشه بدهد  . پنل دارای رادیاتور داخلی میباشد که این رادیاتور میتواند خدمات را به صورت همیشه تمیز بدهد زیرا رادیاتور مسیر کاری را در تمیزی به پیش میبرد به شیوه ای که دارای دفع رسوب گیری و برفک میباشد و از طریق لوله خروجی اب حاصل از برفک به بیرون میتواند تمیزی را داشته باشد . رادیاتور عمل ورود و خروج تولید انرژی از موتور به پنل را انجام میدهد تا در تولید هوای سرد و گرم دخیل باشد و تهویه هوا را به بالاترین شیوه بریاتان بدهد . 

خرید کولر گازی مارک گری 30 هزار اس فور ماتیک

 

پنل 

کولرگازی گری 30000 سرد و گرم S4matic-J30H اس فور ماتیک دارای پنلی میباشد که لازمه تهویه مطبوع را برایتان به انجام میرساند . پنل دارای بورد الکترونیکی میباشد که میتواند برنامه ها را در اجرا برایتان میسر سازد . از طریق ریموت کنترل میتوانید برنامه ها را به اجرا بگذارید . ریموت کنترل هر برنامه سرد و گرم و خنک و حالت خوبا و اتومات و برنامه های دیگر را در دسترس شما قرار میدهد تا هر استفاده را به شیوه ای کتامل داشته باشید . پنل دارای فن خروجی هوا میباشد که هوا از طریق فیلتر تصفیه به فن میرسد و در محیط انتشار میابد و تهویه مطبوع به انجام میرسد . فن در  گزینه سرعت میتواند خدمات را بدهد به شیوه ای که با سرعت بالا میتواند محیط را در هوای سرد و گرم احاته کند . فن در سرعت بالا و سریع و کم و نرمال میتواند هوا را منتشر نماید . تنظیم جهت باد در کولرگازی گری سرد و گرم اس فور ماتیک 30000 مدل S4matic-J30H میتواند در 4 جهت انجام شود . تنظیم جهت باد کمک بسیار خوبی میباشد زیرا در فضای بیش از 70 متر شما میتوانید در هر گوشه هوا را در تنظیم قرار دهید و تهویه مطبوع را از مسیر دلخواه شروع کنید . موتور استارتی در فن میتواند بسیار مقاوم و کارایی کار کند که در تولید صدای بسیار کم همیشه خدمات را ارایه میدهد تا در بالاترین کیفیت زندگی را به پیش ببرید . خرید کولرگازی گری 30000 یک انتخاب درست میباشد . 

کولر گازی مارک گری 30 هزار سرد و گرم اس فور ماتیک

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 30000 گری S4matic-J30H سرد و گرم اس فور ماتیک دارای فیلتر ضد باکتری و ضد الرژن میباشد که میتواند هر ذرات ریز و درشت را به صورت کامل بگیرد و از انتشار در محیط جلوگیری نماید . فیلتر تصفیه هوا همیشه فعال میباشد و از ورود گرد و غبا و مواد ریزتر همیشه جلوگیری میکند تا در کارایی کمترین خللی نباشد و همچنین در تازگی محصول نیز بسیار کاریزما میباشد و پنل را در مقابل ذرات ریز و گرد و غبار خفظ مینماید . فیلتر تصفیه هوا کولرگازی 30000 گری سرد و گرم در داخل پنل قرار دارد و قبل از فن و در معرض ورودی هوا قرار دارد که میتواند همیشه هوا را در تصفیه کامل قرار دهد . دوران هوا باعث میشود تا مواد معلق در محیط به گردش دراید و این ذرات به سوی فیلتر هدایت میشود که در فیلتر تصفیه نیز به دام میافتد و مانع از انتشار دباره می گردد و در این بین نیز هوای همیشه پاکیزه را میتوانید داشته باشید . از 2 ماه تا 6 ماه میتوانید فیلتر را بدون تعویض یا تمیزی استفاده نمایید که بنا به استفاده خودتان میتوانید تمیز کردن را انجام دهید که بسیار اسان انجام میپذیرد و به شیوه ای قاب بالایی پنل را برمیدارید و فیلترینگ را برمیدارید و میشورید که قابل شستوشو میباشد و دباره جای گذاری مینمایید که این کار همیشه تمیزی را به همراه خواهد داشت و هوای محیط را در پاکیزیگی و عاری از میکروب و باکتری همیشه حفظ مینماید . 

کولر گازی فیلتر دار مارک گری 30 هزار

 

موتور 

کولر گازی 30000 گری سرد و گرم S4matic-J30H اس فورماتیک دارای موتوری بسیار قدرتمند میباشد که میتواند خدمات را در شیوه کارایی تهویه مطبوع در تولید انرژی انجام نماید . موتور از وظیفه اصلی برخوردار است که هوای سرد و گرم را تولید میکند و در استفاده بسیار کاریزما عمل میکند . ست کولرگازی موتور و پنل همیار همدیگر هستند که از طریق لوله رفت و برگشت به هم اتصال داده میشوند و این اتصال کارایی تهویه مطبوع را  در امادگی برایتان میدهد . موتور t1 بزرگ میباشد که دارای بورد الکترونیکی میباشد که در پنل نیز این بورد وجود دارد و در سیستم الکتریکی و کامپیوتری هماهنگ عمل میکند که با دستور شما از طریق ریموت کنترل هوای مورد نیاز را در زمینه گرم و سرد میتوانید انتخاب نمایید و استفاده را داشته باشید . موتور از طول عمر بسیاربالایی برخوردار است که میتواند تا بیش از 3 دهه برایتان تهویه مطبوع را انجام دهد . موتور در برابر ذرات گرد و غبار بسیار مقاوم میباشد و در هوای شرجی نیز بدون زنگ زدگی همیشه عمل میکند . موتور از گاز 410a  بهره میبرد که در گازهای گلخانه ای از کیفیت خاصی برخوردار است که میتواند تولید انرژی را در بالاترین سطح ایجاد نماید و مشتری با خرید کولرگازی گری 30000 سرد و گرم s4matic  همیشه برترین انتخاب محسوب میشود و همیشه رضایت کامل را دارا خواهید بود . 

خرید کولر گازی موتور بزگ 30 هزار گری

 

رادیاتور طلایی 

کولرگازی 30000 گری مدل S4matic-J30H سرد و گرم از رادیتور طلایی بهره میبرد که درباله ها یک محافظ کارگذاری شده است تا باله ها در حفاظت کامل باشند و عاری از رسوب گیری و  زنگ زدگی سالم باقی بماند . این لایه در برابر مواد خورنده حفاظت می کند که کیفیت باله را در رادیاتور می گیرد و مانع از بازدهی شود . کار رایدیاتور طلایی خنک کردن موتور T1  میباشد تا بتواند کارایی را در مدت زمان بیشتری بدهد و محیط را در تهویه مطبوع قرار دهد .رادیاتور طلایی یک فیلتر هم میباشد که مانع از ورود حشرات به داخل موتور میشود تا اختلال کاری را ایجادننماید و همچنین باله طلایی از جنس مس ضد زنگ میباشد که در طول عمر بیشتری برخوردار است و میتواند خدمات را در موتور به خوبی انجام دهد . در مقابل نسل قبلی باله ها این جنس بسیار مقاوم میباشد و میتواند کارایی را تا عمر مفید موتور بدهد که در باکس بسته قرار دارد و در نصب موتور نیز هیچ ضربه ای به رادیاتور موتور دیگر نخواهد رسید در نتیجه کارایی طبق برنامه مهندسی شده در شرکت گری پیش میرود و این در کولرگازی گری  30000 سرد و گرم S4matic-J30H مشهود میباشد که در خرید کولرگازی گری میتواندبرای افراد حساس بسیار مفید باشد زیرا مشخصات را به صورت کامل در اختیار قرار میدهد .

خرید کولر گازی رادیاتور طلایی 30 هزار گری اس فور ماتیک

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
S4matic-J30H1
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
30000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T1
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2950
ظرفیت گرمایش
2960
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56
قابلیت گرم کردن در دما
8- تا 24
درصد خنک کننده
99%
درصد گرمی
99.3%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
وزن پنل
19 کیلو
وزن موتور
64 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو