کولر گازی گری G4matic موتور پیستونی T3 جیفورماتیک سرد خالی 36000 هزار

Gree G4matic Air Conditioner 36K OUTDOOR UNIT Cold G4MATIC

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
توان دستگاه
36000 BTU
گاز مصرفی
R410a
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی موتور پیستونی گری

شما مصرف کننده عزیز دارای محیطی بسیار بزرگ هستید که تا 120 متر و بیشتر یک دست میباشد و یا اینکه دارای اشپزخانه اپن دار میباشید میتواند این کولرگازی گری 36000 هزار تمام خدمات را در زمینه تهویه مطبوع سرد برایتان به انجام برساند و تمام محیط را در یک درجه هوا برایتان تنظیم نماید . کولرگازی گری سرد G4matic  36000 دارای پنلی بزرگ میباشد که هر خدمات پنل را دارا میباشد و میتواند هوای تمیز را در محیط برایتان منتشر نماید .کولرگازی 36000 از موتور قدرتمند پیستونی بهره میبرد که تولید انرژی را در بالاترین سطح به انجام میرساند . پنل و موتور در فاصله بیش از 15 متر میتواند قرار بگیرد تا نصب و راه اندازی را انجام دهید . برای مناطق گرم سیر کولرگازی گری 36000 طراحی شده است که در مدل G4matic  میتوانید خرداری نمایید که در شرکت اینترنتی ساوان کالا میتوانید کولرگازی گری 36000 G4matic  را تهیه نمایید که در اسرع وقت و در کمترین زمان در خدمت شما قرار میگیرد و تصفیه حساب را درب منزل و یا محیط کار میتوانید انجام دهید . 

خرید کولر گازی مارک گری 36 هزار سرد

 

 

موتور پیستونی 

کولرگازی گری 36000 سرد مدل g4matic از موتوری پر قدرت استفاده میکند که به موتور پیستونی معروف میباشد و در مدل موتور نیز T3  طراحی و بهره میبرد تا تولید انرژی سرمایش را برایتان بدهد . موتور پیستونی تولید انرژی را به صورت پرتابی انتقال میدهد که در ازاد کردن انرژی بسیار سریع عمل میکند و میتواند خدمات تهویه مطبوع را در تولید انرژی سرمایش در بالاترین سطح به انجام برساند تا محیط بزرگ را در هوایی سرد و یک دست برایتان بدهد . موتور دارای بود الکترونیکی قابل کنترل میباشد یعنی این بورد تنظیمات و کارایی موتور را در مدیریت قرار میدهد که بنا به محیط تنظیمات متغییر می گردد و عمل کرد موتور و پنل میتواند تغییر کند که خدمات را در کامل ترین سطح میتواند ارایه دهد . موتور کولرگازی گری 36000 سرد تا 120 متر یا بیشتر میتواند تولید انرژی را بدهد . موتور دارای رادیاتور میباشد که خنک کردن موتور را انجام میدهد و این رادیاتور عاری از رسوب گیری میباشد که رسوب زدایی را انجام میدهد و همچنین باله رادیاتور در مقابل ذرات گرد و غبار بسیار مقاوم عمل میکند و مانع از دست دادن کیفیت رادیاتور میگردد تا تواناییموتور را در قدرت بالا که دارد هیشه تقویت نماید و موتور را همیشه اماده به کار قرار دهد . رادیاتور از جنس مس ساخته شده است که بهرادیاتور طلایی معذوف میباشد و دارای یک روپوش میباشد که در مقابل ذرات خورنده مقاومت باله ها را حفظ مینماید . رادیاتور طلایی عمل کرد موتور را تقویت میکند که میتواند گرمایش موتور را از طریق فن خروجی هوا دفع نماید و همچنین درجه هوای موتور را نیز در تنظیم استاندارد همیشه حفظ میکند . موتور پیستونی همانند موتور ماشین عمل میکند که سوخت ان برق میباشد و در تولید هوای مطبوع میتواند سرمایش را همیشه برایتان بدهد . 

خرید کولر گازی 36 هزار مارک گری سرد خالی

 

پنل گری 36000

کولرگازی گری 36000 سرد 4matic  جیفورماتیک از پنلی بزرگ بهره میبرد که این پنل وظیفه اصلی را در محیط بسته شما به انجام میرساند تا تهویه مطبوع هوار را برایتان به انجام برساند . پنل دارای رادیاتور میباشد که کیفیت هما را در مدیریت قرار میدهد و همچنین دارای چیپ الکترونیکی میکروکامپیوتر میباشد که مدیریت و کارایی پنل و همینطور موتور را عهده تا میباشد تا کارایی کولرگازی گری 36000 را همیشه برایتان انجام دهد . پنل گری از طریق ریموت کنترل میتواند تنظیمات و هر کارایی و هر برنامه کولرگازی را برایتان بدهد تا نهایت استفاده را داشته باشید و همچنین از طریق تنظیمات که در برنامه میدهید با یک دکمه میتوانید استارت را بزنید و تهویه مطبوع را در تولید هوای سد برایتان انجام دهد و همچنین برنامه اتومات کاری در پنل تعبیه شده است که طبق حس گرها کار میکند و دمای محیط را به لازمه مورد نیاز شما میرساند . پنل دارای فن و تنظیم جهت باد میباشد که فن در 4 مرحله میتواند پرتاب هورا را برایتان انجام دهد و تنظیم جهت باد نیز هر قسمت از محیط بزرگ را میتواند برایتان پوشش دهد تا نهایت کارایی را در شیوه مدرن همیشه تجربه کنید . پنل بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است که تمام قطعات را در یک باکس مسطتیلی برایتان طراحی نموده است که در عین سادگی نیز بسیار زیبا میباشد و با هر دکوراسیون شما میتواند ست گردد از جمله پرده و روپوش دیواری در سلیقه مختلف میتواند برایتان دکوراسیون مدرن را خلق نماید . 

خرید کولر گازی 36 هزار سرد گری

 

فیلتر تصفیه هوا 

کولرگازی 36000 گری جیفورماتیک سرد G4matic در پنل از فیلتر تصفیه هوا بهره میبرد که هوای منتشره عاری از هر گونه مواد حساسیت زا که منجبر به مریضی میگردد انتشار میدهد . فیلتر تصفیه هوا هر ذرات ریز و درشت را در دام فیلترینگ قرار میدهد که به صورت کامل حذف مینماید . در هوای گرم و محیط گرم ذرات گرد و غبار معلق در هوا وجود دارد که بعضی از مواد ریز با چشم قابل دیدن نیستند و این مواد ریز را میتواند یک نمونه همانند PM2.5  نام برد و این مواد را به صورت کامل می گیرد و مانع از انتشار می گردد . استارت پنل کولرگازی گری 36000 سرد G4matic هوا اولین مرحله از فیلتر تصفیه میگذرد و رات ریز را میگیرد و این ذرات ریز نیز همانند باکتریها و میکروب ها و مواد حساسیت زا همانند الرژن و الرژی زا میتواند باشد که به طور کامل این فیلتر تصفیه هوا می گیرد و مانع از انتشار میگردد . هوای محیط دائما در حال گردش میباشد که ذرات نیز در گردش قرار می گیرد و این ذرات بایستی از فیلتر تصفیه هوا بگذرد که به صورت کامل حذف میگردد و در مدت زمان 2 ماه یا بیشتر میتوانید تا 6 ماه میتوانید استفاده را داشته باشید که بسیار اسان و هر فرد میتواند فیلتر تصفیه هوا را از پنل بردارد و تمیز نماید که نیاز به متخصص نیست تا این فیلتر تصفیه رابرایتان تمیز نماید و سرویس کند . فیلتر تصفیه هوا قابل شسوتشو میباشد که به نیاز میتوانید تعویض نمایید و در مدت زمان بسیاری میتوانید از فیلتر تصفیه هوا استفاده نمایید . 

خرید کولر گازی 36 هزار گری سرد

 

 

رادیاتور پنل 

کولرگازی گری 36000 یرد جیفورماتیک G4matic  در قسمت پنل دارای رادیاتو میباشد که از طریق مجرای خروجی میتواند دفع عرقیت کاری را انجام دهد . رادیاتور کولرگازی گری در قسمت پنل مدیریت توضیع هوای سرد را انجام میدهد که هوای سرد در تنظیم رطوبت میتواند کاریزما باشد و مانع از خشک شدن هوا میشود که هوای سرد و خشک برایی مجرای تنفسی مفید نمایباشد . رادیاتور پنل از جنس برنجی ساخت میشود که در مقابل ذرات گرد و غبار بسیار مقاوم میباشد و همیشه تمیز عمل میکند به شیوه ای که این رادیاتور برفک ناشی از کار و عرق ناشی از کار را از طریق لوله خروجی از پنل دفع میکند و همانند اب مایع از پنل خروج میگردد تا رادیاتور در تمیزی کامل همیشه برترین کارایی را بدهد . رادیتور پنل هوای پرتابی از فن را در مدیریت قرار میده تا میزان سرمایش را در بالاترین کیفیت خروج دهد و محیط را در تهویه مطبوع استاندارد قرار دهد و دمای استاندارد خنکی و سردی را همیشه در تنظیم داشته باشید .  

خرید کولر گازی موتور بزرگ گری 36 هزار

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد
مدل
G4matic-H36C
سری
G4MATIC
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
36000 BTU
گاز مصرفی
R410a
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
فیلتر فرابنفش
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
3580
ظرفیت گرمایش
3590
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 58 درجه
قابلیت گرم کردن در دما
7- تا 24
درصد خنک کننده
99.7%
درصد گرمی
99.5%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
30 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
hOT START
Jet cool
وزن پنل
24 کیلو
وزن موتور
81 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL