کولر گازی گری لمو 24 هزار اینورتر T3 سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I

Gree Inverter LOMO 24K T3 Air Conditioner GWA24QE-K3DNB8G/I

اطلاعات تکمیلی
وضعیت : فروش فعال
گروه کالا : کولر گازی گری
تضمین اصالت : کلیک کنید
قیمت : ۲۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان
ویژگی های اصلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 24 هزار اینورتر لومو گری

کولرگازی گری لومو 24000 سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I از پنلی بسیار زیبا و مدرن و صفحه نمای LED  بهره میبرد که خدمات را در بالاترین زمینه میتواند ارایه دهد و تهویه مطبوع را برایتان به انجام میرساند که پنل دارای فیلتر تصفیه هوا میباشد و در زیر فن نیز رادیاتور قرار دارد و در زیر رادیاتور درب خروجی هوا وجود دارد که در درب نیز میتواند چند حالت را بدهد و کارایی را در تهویه مطبوع برایتان میدهد . کولرگازی 24000 گری لومو سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I از پنل قوی برخوردار میباشد و در محیط 70 متر یک دست میتواند تهویه مطبوع را برایتان به انجام میرساند . پنل میتواند کارایی فن را در 4 حالت برایتان به انجام برساند که اهسته و ارام و نرمال و سریع میتواند هوای انتشاری را به انجام برساند . در پرتاب هوا توسط فن و دریچه خروجی نیز تنظیم هوای خروجی را در جهت برایتان  میدهد که در هر قسمت میتوانید باد پرتابی را بدهید . کولرگازی گری لومو 24000 سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I با پنل رنگ سفید میتواند در هر  قسمت نصب را برایتان بدهد و میتواند تهویه مطبوع را برایتان بدهد . تنظیم جهت باد برای افراد حساس به باد و افراد خرد سال که به باد حساسیت دارند میتواند تمام خدمات را در زمینه تهویه هوای مطبوع  سرد و گرم میتواند انجام بدهد . 

خرید کولر گازی مارک گری 24 هزار لومو

رادیاتور پنل 

کولرگازی گری لومو 24000 مدل GWA24QE-K3DNB8G/I در داخل پنل دارای رادیاتور میباشد که هوای خروجی را میتواند در مدیریت قرار دهد و میتواند خدمات کیفی را در بالاترین حالت بدهد . رادیاتور دارای تمیزی کامل میباشد و میتواند سالیان سال با کارایی 100 درصد خدمات را بدهد . رادیاتور همیشه تمیز میباشد و در زمینه گرد و غبار میتواند عاری از ذرات باشد که رسوب را نمی گیرد و همیشه عرق خود را دفع میکند و همچنین برفک را از خود دور میکند و از طریق لوله خروجی میتواند این برفک و عروق ناشی از کار را دفع نماید . رادیاتور در فضای بسته میباشد و در مقابل ضربه محفوظ میباشد که در سلامت کامل همیشه قرار دارد و میتواند کارایی را در زمینه هوای سرد و گرم مدیریت نماید . 

خرید کولر گازی پنل طلایی مارک گری 24 هزار

فیلتر تصفیه هوای پنل 

کولرگازی 24000 گری لومو سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I  در قسمت پنل از فیلتر تصفیه هوا بهره میبرد که میتواند هوای محیط را عاری از ذرات گرد و غبار و مواد معلق در محیط کند که هوا را در تمیزی کامل نگه میدارد و همچنین هوای محیط را تصفیه میکند که برای بچه ها و افراد مسن و افراد حساس میتواند برترین خدمات را بدهد . فیلتر تصفیه هوا در بالای فن قرار دارد که در استارت فن هوا به فیلتر میخورد و ذرات را می گیرد که این ذرات ریز همانند میکروب و باکتری ها و مواد الرژی زا و مواد حساسیت زا و مواد الرژن زا میباشد که محیط را در تهویه مطبوع کامل قرار میدهد . فیلترینگ را اسان میتوانید از پنل کولرگازی 24000 گری سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I بردارید و دباره نیز جای گذاری نمایید که فیلتر تصفیه هوا قابل شستوشو میباشد و میتواند دباره جای گذاری گردد . 

خرید کولر گازی مارک گری 24 هزار اینورتر

موتور اینورتر 

کولرگازی گری لومو 24000 سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I از موتور اینورتر خطی مدل T3 بهره میبرد که خدمات را در زمینه تولید انرژی با استارت میتواند بدهد که در هوای سرد و گرم میتوانید دریافت خدمات را داشته باشید . موتور اینورتر خطی T3  از قطعات کم مکانیکی ساخت شده است که این قطعات کم مکانیکی نیزمیتواند در طول عمر 10 سال ضمانت شرکتی کمپانی گری قرار بگیرد که این کمپانی با بیش از 90000 هزار کارمند توانسته است تا برترین محصول را برایتان بدهد . موتور اینورتر خطی T3  به دلیل قطعات کم مکانیکی لرزش بسیار کمی را دارد و در ثبات کاری همیشه بدون لرزش عمل میکند . قطعات کم مکانیکی نیز اسطهلاک موتور را در سطح درصد بسیار کمی قرار میدهد و همچنین اسطکاک کمتر با استارت ارام و خاموشی ارام انجام می پذیرد و میتواند کارایی را در بالاترین سطح بدهد . لرزش کمتر و اسطهلاک کمتر در نتیجه قطعات کم مکانیکی میباشد که اسطکاک کمتری را ایجاد میکند . موتور اینورتر خطی میتواند انرژی را به صورتی مستقیم انتقال دهد که از انرژی تولیدی در موتور با گاز فریون 410A  انجام میشود که در لیست گازهای گلخانه ای بدون ضرر قرار دارد و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت موتور بدهد . در کنار موتور نیز شیر انبساط وجود دارد که گاز را به  مایع و گاز مایع را به گاز تبدیل میکند که در نتیجه تولید هوای سرد و گرم را انجام میدهد . کولر گازی اینورتردار مارک گری رادیات طلایی

رادیاتور طلایی 

کولرگازی 24000 گری لومو سرد و گرم GWA24QE-K3DNB8G/I دارای رادیاتور طلایی میباشد که در خنک کاری موتور وظیفه اصلی را عهده دار میباشد و میتواند خدمات را در بالاترین کیفیت ارایه دهد که این کارایی میتواند قدرت موتور را در بالاترین حد و کیفیت بدهد . رادیاتور طلایی دارای باله ها و پر میباشد که دارای روپوش محافظ میباشد و در حفاظت کالا میتواند عمر موتور را بالا ببرد که رادیاتورطلایی از دیگر قطعات مکانیکی میباشد که در داخل موتور وجود دارد . رادیاتور طلایی همانند فیلتر عمل میکند که یک قسمت موتور را میگیرد و مانع از ورود حشرات و مانع از ورود هر چیزی میگیرد . رادیاتور طلایی با پره های طلایی و باله طلایی از جنس مس بهره میبرد که ضد رسوب گیری میباشد و در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم میباشد و همچنین در دمای شرجی میتواند از سلامت کامل در طول عمربالایی برخوردار باشد . در هوای سرد و در هوای گرم و در اب و هوای شرجی میتواند از استقامت بسیار بالایی برخوردار باشد که بیش از 2 دهه میتوانید استفاده را داشته باشید . 

کولر گازی مارک گری 24000 هزار لومو

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
نوع دستگاه
کولر گازی 2 تیکه
برند
گری
عملکرد
سرد و گرم
مدل
GWA24QE-K3DNB8G/I
تکنولوژی
آمریکا
مونتاژ
چین
عملکرد بازدهی
توان دستگاه
24000 BTU
گاز مصرفی
R410a
اینورتر
T3
کنترل آمپر 6.8 تا 4
ضمانت 10 سال
خنک کننده سریع
کاهش مصرف انرژی
تصفیه هوا
فیلتر هوا
فیلتر ضد باکتری
تمیز خودکار
رفع بوی بد
عملکرد فن
باد طبیعی
جهات باد
چهار طرفه
سرعت فن
3
تنظیم دما
حالت خواب
تنظیم اتوماتیک
تشخیص خودکار
تایمر
هوای تازه
ظرفیت دما
خنک کننده
2360
ظرفیت گرمایش
2380
قابلیت خنک کردن در دما
18 تا 56
قابلیت گرم کردن در دما
8- تا 24
درصد خنک کننده
99.4 درصد
درصد گرمی
99.5%
سایر مشخصات
منبع تغزیه
220-240
تولید صدا داخلی
28-44 دسیبل
تولید صدا موتور
تا 55 دسیبل
حداکثر طول لوله کشی
25 متر
ریموت کنترل
صفحه نمایش دیجیتال
حداکثر ارتفاع
25 متر
ابعاد
ابعاد پنل
1080عرض 335ارتفاع 226عمق
وزن پنل
18 کیلو
ابعاد موتور
845عرض 702ارتفاع 363عمق‎
وزن موتور
53.5 کیلو
نظرات
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می کند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha
برند ها
ال جی
سامسونگ
سونی
شیائومی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جنرال
هایسنس
یونیوا
پریمیوم
گری
شینون
زیمنس
سنکور
کارچر
فیلیپس
آاگ AEG
هیوندای
ایوولی
بوش
بکو
جی بی ال JBL